Odwiedzin 37778956
Dziś 3004
Czwartek 18 kwietnia 2024

 
 

Forum: Sprawy polonijne - Tworczosc wirtualna w trzech wymiarach

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorTworczosc wirtualna w trzech wymiarach
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-05-16 18:06
Cześć

Ja zrobiłem wirtualny świat dla gry komputerowej mieszkając w Szwecji. Zobaczie tutaj i skomentujcie:

https://www.intrnet.eu/for ums/viewtopic.php?p=4676&sid=e648d0c0f8fa 92e3987d006dfa9a62e8#p4676

Czekam na odpowiedzi.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2022-05-16 18:48
tam będziesz jeździł tym truckiem????
  Profil uzytkownika: black sabbath     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-05-16 18:50
Hahaha.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2022-05-16 19:35
a tak na powaznie ,zrobiles to w trzech wymiarach i idzie obrocic 360 stopni???
  Profil uzytkownika: black sabbath     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-05-22 08:34
Cos w tym stylu to jest: https://www.youtube.com/wa tch?v=YMEXNRn0tb4
  Profil uzytkownika: MichaelN     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2022-05-22 11:13
Dla kogo ten film ?!

Malo mamy wojen ?!

Spelnia Twoje marzenia ?!

Piszesz ze jestes katolikiem, piszesz ze dzis katolicy
sa w poniewierce, w Twoim studio wisi ukrzyzowany Chrystus .....

Dzis niedziela, Ty o godz. 10 idziesz na wyklady do
muzulmanina tylko dlatego ze zal Ci forsy.

Jak sie zapisywales na kurs, to nie wiedziales kto
to prowadzi ?

Zamiast robic takie filmy, idz w niedziele do kosciola
moze przypåomnisz sobie na czym polega wiara katolicka.



  Profil uzytkownika: alwa12     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-07-05 20:01
Rozumiem ze docieraja moje informacje do ciebie Alwa. Fajnie. Ja znam katolicka wiare bardzo dobrze, nawet w Gamla Stan przes rok bylem w zarzadzie mlodych katolikow sztokholmskich (SLUK). To byl rok 2013.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
befsztyk


Wpisów: 919
Od: 2016-08-04
2022-07-06 07:33

"Ja znam katolicka wiare bardzo dobrze,"


Obawiam się,że wiary katolickiej nie znasz i nawet nie wiesz o czym mówisz.
  Profil uzytkownika: befsztyk     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-07-06 11:08
W katechizmie kościoła katolickiego pisze (numer 2352):

"2352 Przez masturbację należy rozumieć dobrowolne pobudzanie narządów płciowych w celu uzyskania przyjemności cielesnej. "Zarówno Urząd Nauczycielski Kościoła wraz z niezmienną tradycją, jak i zmysł moralny chrześcijan stanowczo stwierdzają, że masturbacja jest aktem wewnętrznie i poważnie nieuporządkowanym". "Bez względu na świadomy i dobrowolny motyw użycie narządów płciowych poza prawidłowym współżyciem małżeńskim w sposób istotny sprzeciwia się ich celowości". Poszukuje się w niej przyjemności płciowej poza "relacją płciową, wymaganą przez porządek moralny, która urzeczywistnia " 94 .
W celu sformułowania wyważonej oceny odpowiedzialności moralnej konkretnych osób i ukierunkowania działań duszpasterskich należy wziąć pod uwagę niedojrzałość uczuciową, nabyte nawyki, stany lękowe lub inne czynniki psychiczne czy społeczne, które zmniejszają, a nawet redukują mogą zmniejszyć, a nawet zredukować do minimum winę moralną."

Link: http://www.katechizm.opoka .org.pl/rkkkIII-2-2.htm

Niestety męszczyzni podobnie jak krowy musia pozbywać sie czegos z ciała aby nie cierpieć i być krzywdzone. Mesczyzni muszą sie masturbować albo być masturbowani dlatego co jakisz czas. U krow to nadmiar mleka muszi byc pozbywany a u meszczyzn nadmiar spermy.

Ja naprawde nie masturbowałem sie przes długie okresy i chodziłem do komunii i znałem bardzo duzo zasad Koscioła. Ale jak zdrowie ucierpiało strasznie, przes straszny bol w jajach to postanowiłem ze masturbacja jest wazna aby nie krzywdzic siebie. Nawet automatycznie krzyknełęm z bulo i potem bolały mnie jaja ilesz mięszecy. Podejrzewam ze mozna sobie wyrobic raka nawet bez masturbacji regularnej. Czytalem informacje na ten temat. I z wielkimi wpływami lekarze rekomundeją masturbacje na interneczie dla zdrowia.

W katechizmie kościoła katolickiego pisze (numer 2352):

„2352 Przez masturbację należy rozumieć dobrowolne pobudzanie narządów płciowych w celu uzyskania przyjemności cielesnej.” Zarówno Urząd Nauczycielski Kościoła wraz z niezmienną tradycją, jak i zmysł moralny chrześcijan stanowczo stwierdzają, że masturbacja jest aktem wewnętrznie i poważnie nieuporządkowanym „.” Bez względu na świadomy i dobrowolny motyw użycie narządów płciowych poza prawidłowym współżyciem małżeńskim w sposób istotny sprzeciwia się ich celowości „. Poszukuje się w niej przyjemności płciowej poza” relacją płciową, wymaganą przez porządek moralny, która urzeczywistnia " 94.
W celu sformułowania wyważonej oceny odpowiedzialności moralnej konkretnych osób i ukierunkowania działań duszpasterskich należy wziąć pod uwagę niedojrzałość uczuciową, nabyte nawyki, stany lękowe lub inne czynniki psychiczne czy społeczne, które zmniejszają, a nawet redukują mogą zmniejszyć, a nawet zredukować do minimum winę moralną.".

Link: http://www.katechizm.opoka .org.pl/rkkkIII-2-2.htm

W katechizmie kościoła katolickiego pisze (numer 2352):

„2352 Przez masturbację należy rozumieć dobrowolne pobudzanie narządów płciowych w celu uzyskania przyjemności cielesnej.” Zarówno Urząd Nauczycielski Kościoła wraz z niezmienną tradycją, jak i zmysł moralny chrześcijan stanowczo stwierdzają, że masturbacja jest aktem wewnętrznie i poważnie nieuporządkowanym „.” Bez względu na świadomy i dobrowolny motyw użycie narządów płciowych poza prawidłowym współżyciem małżeńskim w sposób istotny sprzeciwia się ich celowości „. Poszukuje się w niej przyjemności płciowej poza” relacją płciową, wymaganą przez porządek moralny, która urzeczywistnia " 94.
W celu sformułowania wyważonej oceny odpowiedzialności moralnej konkretnych osób i ukierunkowania działań duszpasterskich należy wziąć pod uwagę niedojrzałość uczuciową, nabyte nawyki, stany lękowe lub inne czynniki psychiczne czy społeczne, które zmniejszają, a nawet redukują mogą zmniejszyć, a nawet zredukować do minimum winę moralną.".

Link: http://www.katechizm.opoka .org.pl/rkkkIII-2-2.htm

Niestety mężczyźni podobnie jak krowy muszą pozbywać się czegoś z ciała, aby nie cierpieć i być krzywdzone. Mężczyźni muszą się masturbować albo być masturbowani, dlatego co jakisz czas. U krów to nadmiar mleka muszi być pozbywany, a u mężczyzn nadmiar spermy.

Ja naprawdę nie masturbowałem się przez długie okresy i chodziłem do komunii i znałem bardzo dużo zasad Kościoła. Ale jak zdrowie ucierpiało strasznie, przez straszny ból w jajach to postanowiłem, że masturbacja jest ważna, aby nie krzywdzić siebie. Nawet automatycznie krzyknąłem z bulu i potem bolały mnie jaja ileż mięszecy. Podejrzewam, że można sobie wyrobić raka nawet bez masturbacji regularnej. Czytalem informacje na ten temat. I z wielkimi wpływami lekarze rekomendują masturbacje na interneczie dla zdrowia.

Ja mógłbym całkiem unikać tego tematu (aby udawać coś w stylu świętego), w którym ja uważam jest wielki problem kościoła. Ale myślę, że może uda się wyrobić zmanię w kościele, aby mężczyźni nie byli nakazywani do krzywdzenia siebie przez zakazanie masturbacji dla zdrowia.

Z resztą masturbacja z powodu zdrowia to nie jest masturbacja dla jakiesz przyjemności cielesnej i ja bardzo mocno atakowałem może nawet wszystką hedonie na świecie (n.p. obżarstwo, narkotyki, prostytucja), i to jest dowód, że ja bardzo dobrze znam kościół katolicki i praktykuje duzo zasad katolickich.

I teraz o mężczyznach którzy z powodu choroby albo starosći nie mogą się masturbować. To jest straszny los aby oni muszieli dostać bule jaj i raka jaj z powodu że nie mogą może jakąsz maszyną dostać pomocy z masturbacją dla zdrowia. Już są maszyny dla masturbacji na świecie i one mogłyby być używane dla zdrowia mężczyzn fizycznie słabych.

Udowodniłem ze znam Koscioł katolicki Alwa12?
  Profil uzytkownika: MichaelN     
seba007


Wpisów: 78
Od: 2021-08-15
2022-07-06 14:20
A co to ma wspólnego z tytułem tematu?
Wirtualna masturbacja? :hahaha:
  Profil uzytkownika: seba007     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-07-06 14:42
Raczej nie tak duzo. Ale wazne aby byc zdrowym fizycznie jak sie buduje domki et.c. wirtualnie.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
Forum -> Sprawy polonijne -> Tworczosc wirtualna w trzech wymiarach
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









Praca dla ogólno budowlańca (Skåne)
BLACHARZ, LAKIERNIK (SKOGAS)
mechanik samochodowy (SKOGAS)
Firma sprzątająca (Helsingborg)
Firma sprzątająca (Malmö,Lund, Ystad, Sjöbo i okolice)
Brukarzy, Pracy ziemne (UPPSALA)
Firma sprzatajaca (Åkersberga)
Brukarz (Stockholm)
Więcej





Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Muzeum tramwajów w Malmköping.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 34 gości
oraz 0 użytkowników.


TEMU
Zbiórka na zabawę
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony