Odwiedzin 37810847
Dziś 3216
Sobota 27 kwietnia 2024

 
 

Forum: 3po3 - koszmar

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorkoszmar
asta la vista
vallingby


Wpisów: 491
Od: 2008-09-22
2008-09-22 21:15
do tej pory odwiedzalem p.info sporadycznie dlatego ze jestem w szwecji kilka razy w roku u brata na Vellingby,ale nie oto chodzi ,chce wam opisac co mi sie przyrtafilo na promie z Gdanska do Ny w zeszla sobote.Zamawiajac bilet na prom do tej pory kupowalem zawsze cala jedynke lub dwujke,tym razem ze wzgledow ekonomicznych oczywiscie wykupilem miejsce w czworce.Na promie juz gdy szukalem "swojej" kabiny zastanawialem sie z kim przyjdzie mi spedzic najblizsze kilkanascie godzin,znalazlem,weszlem,pusto.pomyslalem "czworka cala dla mnie".Juz po chwili gdy ledwie zajalem "prycze" ktos sie dobija.Weszlo trzech panow rodakow oczywiscie,bardzo mili,Pan ZBYSZEK,ANDRZEJ,CZESLAW.Panowie po ulokowaniu sie (okolo 7-12min)zaczeli sie posilac "pekly" dwie 0,75 i kilka Harnasi,poczym pan Czeslaw (SENIOR)dal haslo na sklep hurra.Hura hwila spokoju.Wzialem prysznic i poszedlem na piwo i zgadnijcie kogo spotkalem.Po wypiciu dwuch z trujka wspanialych poszedlem spac dodam ze bylem autem wiec wystarczy.Prawie zasypialem,przyszli i koniec spania!!!Pan starszy wyciagnal kolejna,tym razem 1l i zagryche iii sie zaczelo okolo 3-4 godzinny gechenny,przy kazdej kolejce odmawialem czego pan starszy juz przy nastepnym polaniu nie pamietal i tak ku....a w kulko.Dodam ze ja nie pale,a oni we trzech i to jedn za drugim,malo mnie szlak nie trafil,ale mimo omamu alkocholowego "chlopcy"byli mili.Oklo 1.00 zasneli,czym predzej zeskoczylem z koji i prubowalem zwiekszyc nawiwew boez skutku,w tym momencie "wstal " pan Zbysiu do toalety,musialem mu pomuc bo biedny nie trafil do drzwi.Pan Zbusiu tylko spotegowal smrod.Poczekalem az sie polozy i pomyslalem mam perfumy w torbie podruznej spryskam panow im tez jutro to wyjdzie na dobre,jak pomyslalem tak zrobilem i to byl blad ale do tego dojdziemy.Zasnalem ,obudzilem sie tylko "dwa" razy pan starszy szukal drzwi do toalety,za drgim razem niewiem kto,nie mialem sily podniesc glowy.Rano otumaniony oparami wody i tytoniu wyszedlem na poklad na swieze powietrze,ooooo.wrucilem pozbieralem swoje zeczy,dodam ze mialem laptopa w torbie podroznej aparat cyf,ale szybki zut okiem,nic ne zginelo ok,(zapielem bo w nocy wyciagalem perfum) spadam do wyjscia.Wsiadajac do auta pomyslalem "koniec koszmaru" i to byl blad,wyjechalem,jakas kontrol to nie ja spadam,wyjechalem na 73 i pedze do brachola,wyspac sie.Cala droge czulem ten smrud,mysle sobie to tylko moje zeczy przeszly tym smrodem male pranie i po klopocie.Zajechalem wzialem zeczy swoje na gore,brat wali z grubej rury "co tak wali" .Wziolem prysznic,zjadlem,wypilismy po browarze ,zasnalem.Nastepnego dnia brat pojechal do kosciola ja po sniadaniu mysle sobie sprawdze meila ,nk.Wyciagam laptopa co jest,kapie z niego kurwa mac,z aparatu tak samo,wacham MOCZ.Okazalo sie ze jeden z panow pomylil moja torbe z ubikacja i poprostu narobil do niej,a muj blad ze jej nie zamknalem wyciagajac perfum(kurwa mac!!!).Dzis otrzymalem wiadomosc ze z kompa dupa i aparatem tez.pozdrowienia dla Pana CZESIA,ZBYSZKA i ANDRZEJA
  Profil uzytkownika: asta la vista     
mamkaczuszke


Wpisów: 1037
Od: 2006-09-07
2008-09-22 21:43
hmm, sikanie na podloge przez takowe bydlo jest niestety norma, moj maz zostala tak raz obsiurany przez nawalonego buraka. ech... szkoda slow... na szczescie po dokladnym prysznicu juz nie smierdzial i sie nie uszkodzil jak twoj komp
  Profil uzytkownika: mamkaczuszke     
darsim
Stolica


Wpisów: 27205
Od: 2004-10-07
2008-09-22 21:46
"pozdrowienia dla Pana CZESIA,ZBYSZKA i ANDRZEJA"
--------------------------------------- -----------------------------------------
koszmar - Cauchemar

http://www.youtube.com/wat ch?v=GXYniiK0Q3M&NR=1
  Profil uzytkownika: darsim     
piotrek7878
Stockholm


Wpisów: 3093
Od: 2007-05-23
2008-09-22 21:48
ja mysle ze mogles zglosic w recepcji jak zaczeli imprezowac.
Ja plynalem i mialem w kabinie ojca z malym dzieckiem ktore caly czas plakalo bo zle sie czulo, poszedlem do recepcji i przeniesli mnie do innej kabiny.

Tak w ogole to bardzo Ci wspolczuje, szkoda sprzetu Twojego na ktory pewnie dlugo pracowales.
  Profil uzytkownika: piotrek7878     
Szuler


Wpisów: 132
Od: 2008-05-12
2008-09-22 23:37
[Wpis wykasowany przez Moderatora (iza)]
  Profil uzytkownika: Szuler     
blu


Wpisów: 2594
Od: 2006-02-06
2008-09-23 10:45
Wiele roznych opowiesci dotyczacych podrozy na promie juz słyszałam.Mniej lub bardziej prawdopodobne(naprawde ciezko w niektore uwierzyc),ktore sie faktycznie wydarzyły.Dlatego zawsze bez wzgledu na koszta,nie dopuszczalam do tego, by cos podobnego spotkalo rowniez mnie.
A ze realia sa jakie sa i nie zawsze podrozuje sie z ludzmi zachowujacymi chocby resztki dobrego wychowania i jako takiej kultury, pozostaje albo ryzykowac(majac nadzieje,ze sie zle nie trafi)ze wzgledu na koszta, albo zaplacic za bezpieczenstwo .
W ogole to nie wyobrazam sobie spac w jednej,ciasnej kabinie z kims totalnie obcym.Chyba wolałabym cala noc przesiedziec na "okraglaku",byłoby to bez znaczenia, skoro i tak w podejrzanym towarzystwie nie zmruzyłabym oka.
  Profil uzytkownika: blu     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2008-09-23 11:10
Jezeli wzgledy ekomiczne sa wazniejsze niz komfort to..

Niemniej rodacy: byli mili, czestowali wszystkim nawet wielokrotnie, nic nie ukradli z prowokacyjnie otwartej torby, nie puscili do niej pawia itd
  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2008-09-23 11:24
Promy, to dramat.
Polskie dramatyczny dramat i ja juz nie plywam.

Ale jednego mi brakuje: szpanujacej Polonii, mowiacej lamanym szwedzkim do polskich kelnerow i tych pan z odrostami, ktore nas opuscily w latach 70/89.

Brudni jak swieta ziemia Jozek i Wacek od jagod, juz mi sie opatrzyli.
  Profil uzytkownika: Borrka     
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2008-09-23 19:31
no wiec, po raz kolejny przewaga kultury Pan nad facetami sie ukazala.

Ja zazwyczaj plywalam w 4 osobowej kabinie, i nigdy, ale to nigdy zadna z Pan jadacych nie narobilam mi na komputer. I co wiecej zazwyczaj wszystkie szly spac, zmeczone po dlugiej jezdzie na prom lub przed dluga podroza w PL.
Najbardziej rozrywkowe dziewczyny plynely kiedys latem w kabinie z oknem, byc moze ,ze te co ew. moglby narobic na komputer plywaja kabinami lux.
  Profil uzytkownika: karolina68     
ulaczka
Sztokholm/Warszawa


Wpisów: 1942
Od: 2000-09-04
2008-09-23 23:31
bo kobieta z przyczyn anatomicznych nie moze byc obszczymurkiem
  Profil uzytkownika: ulaczka     
mamkaczuszke


Wpisów: 1037
Od: 2006-09-07
2008-09-24 19:17
kobiety potrafia byc rownie "dowcipne" mi sie kiedys trafila wspollokatorka na promie, ktora przyszla w nocy z dyskoteki z jakims gachem... jeczeli niemilosiernie glosno.... a potem cos chyba poszlo nie tak, bo go wykopala az z gornego lozka zlecial.
  Profil uzytkownika: mamkaczuszke     
asta la vista
vallingby


Wpisów: 491
Od: 2008-09-22
2008-09-25 20:35
koszmar c.d. Dzwonilem do polferies z nadzieja ze moze mi pomoga(opisalem milej pani w wielkim skrocie to co wam w polowie) w odnalezieniu moich kompanow podrozy i co uslyszalem ,po podaniu danych *zamawiajacego* okazalo sie ze w drodze do zamawiajacych bilety sa rachunki za posciel ktora cytuje *przeznaczono do utylizacji i dodatkwe sprzatanie* tak uslyszalem od pani z ktora rozmawialem .Teraz nasuwa sie pytanie co takiego bylo w tej poscieli ze trzeba bylo ja *utylizowac* i czemu kabina wymagala ekstra sprzatania ,ale wstyd !
  Profil uzytkownika: asta la vista     
rysownik
Rutka Tartak


Wpisów: 569
Od: 2008-09-10
2008-09-25 20:47
No.
A potem sie dziwic, ze pokutuje swiadomosc ,ze "Wszyscy Polacy to pijacy".
  Profil uzytkownika: rysownik     
zabardzochwalony


Wpisów: 4219
Od: 2007-02-19
2008-09-26 08:58
"..bo go wykopala az z gornego lozka zlecial."
Typowa reakcja kobiety na brak orgazmu.

"..co takiego bylo w tej poscieli ze trzeba bylo ja *utylizowac*.."
W poscieli byly pawie i fekalia milych rodakow, ciesz sie ze nie w twojej prowokacyjnie otwartej torbie.



  Profil uzytkownika: zabardzochwalony     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2008-09-26 14:51
Dzis rano, lotnisko Etiuda.
Wchodze do sklepiku Baltony i kupuje 'ostatnie zakupy', przed wejsciem do samolotu ( wiadomych linii ).
Patrze na polke pod kasa, a tam pelno malych 100 i 200 gramowych buteleczek z wiadoma zawartoscia... Zaczynam sie smiac i mowie : kto tu kupuje, te 'cwiarteczki' ? Facet z kiosku: Panie, to zazwyczaj jeszcze na hali wiekszosc wypija....
Usmialem sie zdrowo, ale po polgodzinnym oczekiwaniu sam o malo nie pomaszerowalem do sklepiku, by sie lekko odstresowac, przed lotem...
  Profil uzytkownika: bolek1970     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2008-09-26 15:49
zawsze mnie zastanawialo skad sie biora tacy jednokomorkowcy, co ciekawe wsrod kobiet takich egzemplarzy raczej sie nie spotyka, nawet jak ktora prosta jak kij od szczotki to az takie ydlecia z siebie nie zrobi
  Profil uzytkownika: Badboy     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2008-09-26 16:08
No, ta dzisiejsza, to niestety, juz 'stara zawodniczka' byla ... Ogolnie klimat na lotnisku normalny, a ja odlecialem trzezwy. Nawet sie do domu odwiozlem
BB, gadalem ze starym kumlem i przypomnial mi Pezla i paru innych mokotowskich punkow. Znales ich ???
  Profil uzytkownika: bolek1970     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2008-09-26 16:53
nie kojarze
  Profil uzytkownika: Badboy     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2008-09-26 16:58
za to widzialem ostatnio Sivego, Daniela i skina Zakresa, chlopaki maja wasy (ale w miare przyzwoite) i prowadza stragan z ksiazkami, tacy sie z nich bibliofile porobili
  Profil uzytkownika: Badboy     
violina
Gbg


Wpisów: 2004
Od: 2007-03-01
2008-09-26 18:08
Bolus, serduszko, tos Ty lecial tym samym samolotem co ja dzisiaj. Jak mogles babci Violiny nie poznac??? Tez bylam w Baltonie, ale kupowalam "czykuladki" i troche slowa drukowanego do czytania
  Profil uzytkownika: violina     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2008-09-26 19:52
Ciociu Violinko,
Jaka szkoda...
Nie mniej czulem jakis 'dobry duszek' w powietrzu, a wiec i podroz nawet szybciej minela...
  Profil uzytkownika: bolek1970     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2008-09-26 19:55
Jako niepoprawny polityczne, za cholere nie wiem , co czytac w samolocie ?
Czy, Newsweek, to dobry wybor ?
  Profil uzytkownika: bolek1970     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2008-09-26 21:36
A ja mysle, że Polacy nie mają problemu z alkoholem, tylko z odstawieniem go na czas.
Dzisiaj czy wczoraj, czy właściwie gdzieś pomiędzy wczoraj i dzisiaj wpadłam biegiem do jednego pubu, do ktrego ÄoddelegowanoÄ mnie jako do jedynego miejsca w którym wolno palic.
Pub coś w stylu "texas", wszyscy sącza piwo, kazdy z każdym gada i przy okazji gapi sie w TV.
Ale po tym piwie (czy drinku) kazdy "cowboy" zwinął swoje manatki i grzecznie pobiegł do swojego gate'a.

Po piwie, jednym a nie pięciu czy ..nastu.
  Profil uzytkownika: maggie     
rysownik
Rutka Tartak


Wpisów: 569
Od: 2008-09-10
2008-09-26 21:38
Jako niepoprawny polityczne, za cholere nie wiem , co czytac w samolocie ?
Czy, Newsweek, to dobry wybor ?

moze Biblie?
  Profil uzytkownika: rysownik     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2008-09-26 21:44
W klasie "coach" to i rabattkuponger też są ok.

Men's Health jak chcesz zaimponowac pannom, Forbes, The Economist albo Business Week jak chcesz jeszcze bardziej zaimponowac albo "The Toyotas way" jesli chcesz awansowac
  Profil uzytkownika: maggie     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2008-09-26 22:01
Rysowniku, moj drogi..
Niczym general Patton , bilkie czytuje prawie kazdego cholernego (przekletego) dnia...
W samolocie zmawiam modlitwe, za dobry lot i bezpieczenstwo podroznych...
Teraz juz wiesz, jak daleko niepoprawny poltycznie jestem...
pzdr/
  Profil uzytkownika: bolek1970     
rysownik
Rutka Tartak


Wpisów: 569
Od: 2008-09-10
2008-09-26 22:07
Bolek,zrob tak jak kajetan kiedys radzil

http://www.poloniainfo.se/ forum/temat.php?temat=11405
  Profil uzytkownika: rysownik     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2008-09-26 22:08
Maggie, Mens Health, to fajne piesmko, ale te 'plany trenigowe' ich sie kupy nie trzymaja...
Ja sie wole sluchac mojego trenera...)
Wlasnie mialem tydzien odnowy bilogicznej ( glownie Wyborowa i Zywiec), a teraz wracam do treningow codziennych...
  Profil uzytkownika: bolek1970     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2008-09-26 22:19
Hm, no ja też miałam "tydzień odnowy biologicznej", a odnawiałam się wielkimi stekami.
I w ramach odnowy oglądałam faceta wcinającego 750g "steak" z pieczonym (wielgachnym) ziemniakiem, przekaską i zupą wcześniej. Wyborowa przy tym to rzeczywiście kuracja zdrowotna
  Profil uzytkownika: maggie     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2008-09-26 22:33
No, ja to raczej tyo Low-carbowy(ziemniak-beeeee )...
Gdzie plyte wyslac ?
  Profil uzytkownika: bolek1970     
Forum -> 3po3 -> koszmar
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Prace w firmie sprzątającej (Stockholm)
SPRZATANIE (Stockholm)
Dekarz/Blacharz/Takläggare/Pappläggare (Stockholm)
Pomoc w ogrodzie Vallentuna (Vallentuna)
Dam pracę Pracownik budowlany Karlstad Varmland (Hammarö)
PRACA. (Stokholm)
Dam prace sprzątanie (Stockholm)
Dam prace firmie sprzątającej (Stockholm)
Więcej





Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 15 gości
oraz 2 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Podatek od dochodów w Polsce
Dzis palạ koran w Skärholmen
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony