Odwiedzin 37815975
Dziś 1799
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Internetcalls

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorInternetcalls
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2008-03-16 21:24
Czy ktos z was moze juz dzwoni przez Internetcalls. Wszystko po angielsku na ten temat a ponoc po wplacie jakies sumki/kredyt mozna dzwonic gratis do 5 godz.tygodniowo za granice a jak sie przekroczy te 5 godz.to znow iles tam sie placi ale licho wie jak to dziala
  Profil uzytkownika: krisbz     
Uki0707


Wpisów: 1
Od: 2008-03-22
2008-03-22 15:17
jesli moge cos polecic to zapewne bedzie to wykonywanie polaczen telefonicznych ze skypa, wedlug mnie wychodzi to bardzo ale to bardzo tanio, no i jezlei masz vise to odplatnosc nie stanowi najmniejszego problemu.
  Profil uzytkownika: Uki0707     
Nikus
Sztokholm


Wpisów: 802
Od: 2006-03-13
2008-03-23 09:08
Ja używam Internetcalls. Placi się chyba z 10 euro na cztery miechy, dzwonisz na stacjonarne na całym swiecie, moze z jakims malym wyjatkiem.
Dziala perfekt, telefonu w domu stacjonarnego nie używam już od dwóch lat przez to. Do niektórych krajów za darmo jest też na komorki (np Stany i Hong Kong).

Za saldo, które masz możesz dzwonić na wszystkie komórki, za co sciąga ci grosze jakies. Po czterech miesiacach sciaga za kazdą rozmowę już chyba że znowu wpłacisz te 10 Euro.
  Profil uzytkownika: Nikus     
Nikus
Sztokholm


Wpisów: 802
Od: 2006-03-13
2008-03-23 09:11
To poprzednie tematy o Internetcalls i innych:

http://www.poloniainfo.se/ forum/temat.php?temat=6944

http://www.poloniainfo.se/ forum/temat.php?temat=10028
  Profil uzytkownika: Nikus     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2008-03-25 21:46
Z tego co zrozumialam to wplaca sie 10 euro ale tzw.gratisowe rozmowy, nie moga przekroczyc 4 godzin tygodniowo.
Slyszalam ze chcac dzwonic ze stacjonarnego, podaje sie na ich stronie nr.tel.stacjonarnego z ktorego sie chce dzwonic jak i ten do ktorego sie dzwoni. No i rozmowa jest polaczona na stacjonarny.
Wyglada na to ze jest wygodniej niz przez Skypa i moze jakosciowo tez lepiej.
Skypa mam i z niego caly czas korzystam ale ta jakosc rozmow nie jest najlepsza.
  Profil uzytkownika: krisbz     
bety


Wpisów: 1131
Od: 2007-06-03
2008-03-27 15:37
ja dzwonilam , czesto ale nie polecam, do niektorych osob w Polsce nie moglam sie dodzwonic a jak sie udalo to bylo slabo slychac,
  Profil uzytkownika: bety     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2008-03-27 15:52
"...podaje sie na ich stronie nr.tel.stacjonarnego z ktorego sie chce dzwonic jak i ten do ktorego sie dzwoni. No i rozmowa jest polaczona na stacjonarny."

"Wyglada na to ze jest wygodniej niz przez Skypa"


Ja jakos nie moge tych dwoch rzeczy pogodzic ze soba. Znaczy, jak ten proceder opisany w pierwszym punkcie moze byc wygodniejszy niz klikniecie na imie tego do kogo chce sie zadzwonic?
  Profil uzytkownika: kajetan     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2008-03-27 21:33


Kajetan: Ja jakos nie moge tych dwoch rzeczy pogodzic ze soba. Znaczy, jak ten proceder opisany w pierwszym punkcie moze byc wygodniejszy niz klikniecie na imie tego do kogo chce sie zadzwonic?
............
Juz odpowiadam co mialam na mysli.Tu nie chodzi o szybkosc polaczenia a wygode podczas rozmowy czyli dzwoniac ze stacjonarnego moge siedziec gdziekolwiek i jakkolwiek i nie przy komputerze.
  Profil uzytkownika: krisbz     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2008-03-27 21:49
Acha... ok.. bo u mnie jest na odwrot. Trzymanie w reku sluchawki telefonu jest bardziej uciazliwe niz glosniki/sluchawki komputra. Ale to rzeczywiscie zalezy co kto woli
  Profil uzytkownika: kajetan     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2008-03-28 17:24
no własnie
  Profil uzytkownika: krisbz     
Nikus
Sztokholm


Wpisów: 802
Od: 2006-03-13
2008-03-29 00:38
Internetcalls - klikam, wybija numer wczesniej wpisany, laczysz sie z babcia, ciocia, znajomymi, rodzina itd na ich stacjonarny i gadasz.

Jakosc jest perfekt, nigdy problemow nie mialam.

A tym ograniczeniem tygodniowym (5 godzin na tydzien) to sie nie przejmuje, bo nigdy jeszcze nie udalo mi sie tego wygadac...
  Profil uzytkownika: Nikus     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2008-03-29 19:12
Nikus piszesz ze tel.stacjonarego nie uzywasz, to jak dzwonisz przez Internet tak jak sie dzwoni przez Skypa? Mnie chodzilo o to zeby dzwonic wlasnie ze stacjonarnego na stacjonarny.
Z tego co zrozumialam to na ich programie podaje sie nr. na stacjonarny jak i ten z ktorego chce sie dzwonic.Za chwile tel.dzwoni i łączy odrazu z odbiorcą.
Pewnie sprawdze jak to działa ale powiedz czy jest możliwosc przelewu na ich konto czy też trzeba płacic kartą? Nie bardzo lubie płacic kartą bo mnie kiedys oszukano i odjeli mi dwa razy kwote,szczescie że nie dużą.
Jestem trochę noga z angielskiego i nie bardzo załapuje wszystkiego a tam tylko po angielsku.
  Profil uzytkownika: krisbz     
Nikus
Sztokholm


Wpisów: 802
Od: 2006-03-13
2008-03-30 16:33
Można też oprócz kartą między innymi płacić przez PayPal albo Western Union. Jak się zalogujesz możesz wybrać różne metody płatnosci.
  Profil uzytkownika: Nikus     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2008-03-31 11:39
Chyba juz wiem o co chodzi,pisze ze na 300 min./tygodniowo ale nie pisze przez jak dlugo ale piszesz Nikus ze na 4 m-ce to byloby super.Placic mozna tez przelewem wiec wszystko gra a mam jeszcze jedno pytanko.Dzwoniac tu (w Szwecji)lokalnie to jak to jest?jaka taryfa?Mam Telie wiec pytam bo oni zdzieraja za sam abonament nie malo.
  Profil uzytkownika: krisbz     
Nikus
Sztokholm


Wpisów: 802
Od: 2006-03-13
2008-03-31 14:45
Ja nie wiem, dzwonię też z Internetcalls, więc nic nie kosztuje (oprócz wspomnianej kwoty 10 Euro na 4 miechy)
  Profil uzytkownika: Nikus     
Forum -> Komputer i człowiek -> Internetcalls
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Carpentry work (Stockholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 31 gości
oraz 1 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony