Odwiedzin 37803354
Dziś 3798
Czwartek 25 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - darmowe dzwonienie

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autordarmowe dzwonienie
ijarek


Wpisów: 10
Od: 2006-03-15
2006-11-11 07:48
witam wszystkich znalazlem kolejny program do dzwonienia do kraju za darmo testuje go juz dwa tygodnie i jak narazie dziala ok. Tylko Jak sie skaczo darmowe minuty to trzeba sie zalogowac jeszcze raz.
oto link www.freecall.com
pozdrawiam i milego rozmawiania.
  Profil uzytkownika: ijarek     
ijarek


Wpisów: 10
Od: 2006-03-15
2006-11-11 07:50
http://www.freecall.com/en /index.html
  Profil uzytkownika: ijarek     
biedronka2


Wpisów: 71
Od: 2005-09-28
2006-11-13 12:30
cos nie dziala w tym programie. Zaladowalam program, zalogowalam sie, ale jak chcialam zadzwonic, wyswietlila sie informacja ze mam puste konto i powinnam je zaladowac i zeby to zrobic , trzeba zaplacic. Wiec to chyba nie calkiem za darmo....

Inaczej wszyscy by dzwonili za darmoche!
  Profil uzytkownika: biedronka2     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2006-11-13 13:15
Za darmo tylko na stacjonarne numery. Działa, ijarek, dzęki...bardzo porzyteczna sprawa i moim zdaniem bije "skypa" o głowę.
  Profil uzytkownika: bolek1970     
Nikus
Sztokholm


Wpisów: 802
Od: 2006-03-13
2006-11-14 07:50
To brzmi nawet lepiej niż InternetCalls, którego ciągle używam.
Wypróbuję dziś w domu, to zobaczymy czy to nie jest zbyt uporczywe tak logować się na nowo za każdym razem, jak skończą się darmowe minuty.
  Profil uzytkownika: Nikus     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2006-11-14 14:37
Darmowych minut we FreeCall jest 300 w miesiącu, więc jak na moje gadanie to o jakieś 240 ponad limit. Nikus, proszę o podanie strony na Internet Call, wydaje mi się, że zainteresowanie darmowymi rozmowami powinno być na forum spore.
  Profil uzytkownika: bolek1970     
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2006-11-14 15:10
te 300 minut to przesada, gadalam w niedziel przez 1.3 h do PL i skonczyl mi sie free call, ale oczywiscie mozna powtarzac bez konca instalowanie.
  Profil uzytkownika: karolina68     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2006-11-14 23:10
Tych serwisow jest sporo. Pojawiaja sie od czasu do czasu i maja w promocji darmowe rozmowy do roznych krajow. Po jakims czasie staja sie platne. I w ich miejsce wyrastaja nowe darmowe, itd. W wiekszosci oprogramowanie wyglada jakby bylo tej firmy nawet.

Ale tak sie zastanawiam... Ile bys karolina zaplacila za ta ponad godzinna rozmowe do Polski ze Skype? 10kr?

Gdzie jest granica skapstwa? Tzn. ile musza kosztowac rozmowy, zeby ludziom przestalo sie chcec spedzac czas na szukanie i instalowanie coraz to nowych programow, bo jest "za darmo".
  Profil uzytkownika: kajetan     
gigge


Wpisów: 8515
Od: 2002-07-27
2006-11-14 23:32
Masz racje Kajetan... Ja to sie tez zastanawiam ile wlasciwie mozna rozmawiac przez telefon? Rozmowy z normalnego telefonu sa juz tak tanie, ze za 60 min placi sie gdzies 10 - 15:- Ja tyle nawet w miesiacu nie wydzwonie do Polski. Do tego czasami rozmawiam ze znajomymi przez skypa wiec trzeba chyba miec jakas obsesje, zeby ciagle wyszukiwac jakis sposobow na darmowe rozmowy.
  Profil uzytkownika: gigge     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2006-11-14 23:38
he, he. juz nawet MNIE sie nie chce, a bylam w tym dobra
  Profil uzytkownika: iza     
Nikus
Sztokholm


Wpisów: 802
Od: 2006-03-13
2006-11-15 08:58
Mówcie co chcecie, ale ja na przykład mam bardzo gadatliwe babcie, do których dzwonię często właśnie dzięki takiemu programowi.

Babcie, jak to babcie nie mają w domu komputera, a co dopiero miały by wiedzieć cokolowiek o jakimś Skype czy innych wymysłach technicznych

Tak się składa, że z telefonu domowego po prostu już w ogóle nie używam, gdyz dzwonić można na stacjonarne z Internetu.
Poza tym takie programu zupełnie darmowe i zabawa w ciągłe przeinstalowywanie, to akurat juz przesada.
Za InternetCalls płacę 10 Euro na cztery miesiące i saldo właściwe jest nienaruszone jeszcze.

Dla zainteresowanych (zresztą polecony przez kogoś wcześniej na Polonii):

http://internetcalls.com
  Profil uzytkownika: Nikus     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2006-11-15 11:53
A, wiec jednak to jest to samo frecall i internetcall.Mimo wszystko troche wysilku warto aby np. tak jak nikus mowi zadzwonic prosto na telefon do babci, ktora nie ma komputera.
W regulaminie freecall jest mowa o 300 darmowych minutach, w praktyce nie sprawdzalem, sorry nie mialem zamiaru wprowadzac w blad.
  Profil uzytkownika: bolek1970     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2006-11-15 12:03
Jest 300 minut, ale chyba na tydzien, a potem zaczyna juz kosztowac cos za minute, ale sa to tak małe pieniadze, że nawet sie nie zauważa.
A, ja co prawda z "babciami" nie rozmawiam, ale u mnie te 300 minut gdzies sie rozchodza w 2 dni.
  Profil uzytkownika: maggie     
Uwe
Alandy


Wpisów: 16547
Od: 2003-03-12
2006-11-15 16:56
Zgadzam się całkowicie z Kajetanem co do rozsądku i granic skąpstwa. Do tego jeszcze dochodzi tracenie czasu na szukanie nowych programów i promocji, zaśmiecanie komputera nowymi instalacjami, często wątpliwa jakość tych alternatywnych programów no i prosty fakt, że darmocha i taniocha sprzyja bezmyślnemu używaniu. Myślę, że jeżeli ktoś już musi zaoszczędzić te 50 SEK miesięcznie, to można po prostu gadać trzy kwadranse zamiast godziny często o banałach i o niczym. Może tylko jako mężczyzna, ale uważam, że obcowanie przez telefon jest świetną rozrywką dla gospodyń domowych, mających mało zainteresowań i dużo koleżanek uwiązanych w domu małymi dziećmi i obieraniem kartofli. Kiedyś ludzie spotykali się w kolejkach, na wiecach i w parkach a dzwonili do siebie proporcjonalnie do potrzeb.

Używam Skype, bo pokrywa w zasadzie wszystkie potrzeby, tj. czat i wysyłanie dużych plików. Zresztą ma też chyba najlepszą jakość połączeń. Załadowałem też rok temu VoipStunt i czasem używam, ale tam nie ma żadnych dodatkowych funkcji, przekazu video, itp. Trochę taniej niż Skype.
Co do telefonów stacjonarnych, to chyba warto ich ciągle używać. Szczególnie dzwonienie we własnej strefie nie ze stacjonarnego to kompletny bezsens, bo oszczędność śladowa a pamiętać trzeba, że telefonia internetowa korzysta w dużym stopniu z normalnej sieci telefonicznej i nie warto jej podrzynać gardła, chociażby dlatego, że pracuje tam paru ludzi, którzy mogą stać się bezrobotni.
Inna rzecz, że warto aby poczta i telefonia lokalna nie traciła zasobów w wyniku konkurencji z Internetem nie będącym nawet instytucją z organem, z którym można negocjować albo pociągnąć do odpowiedzialności. Dla mnie osobiście tego typu instytucje, w tym przypadku alandzkie, zasługują na taką lokalną lijoalność. No ale tu jest mój dom i nie staram się tyko wyssać z tutejszych zasobów nie identyfikując się z nimi...

A tak powiedzcie szczerze: Ile można gadać przez telefon?
Nie mówię tu o świerzo upieczonym gastarbeiterze, tęskniącym budką z piwem, disco w remizie, leśniczówką i Wiesią z za lady, który właśnie w skandynawskim mroku odkrył SWOJE FreeCall...
  Profil uzytkownika: Uwe     
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2006-11-15 17:17
mi ,Kajetan to sie nic nie chce, ale mam znajomego,ktory jest swietny w tym i co jakis czas jak potrzebuje dluzej pogadac- to sie najpierw skupiam przez 2 tygodnie, dzwoniac ze stacjonarnego telefonu, bo mi sie nawet nie chce placic za Skype- a potem jak sie w koncu skupie to na jedna dluga rozmowe.
  Profil uzytkownika: karolina68     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2006-11-15 17:18
"Może tylko jako mężczyzna, ale uważam, że obcowanie przez telefon jest świetną rozrywką dla gospodyń domowych, mających mało zainteresowań i dużo koleżanek uwiązanych w domu małymi dziećmi i obieraniem kartofli. Kiedyś ludzie spotykali się w kolejkach, na wiecach i w parkach a dzwonili do siebie proporcjonalnie do potrzeb. "

"A tak powiedzcie szczerze: Ile można gadać przez telefon?
Nie mówię tu o świerzo upieczonym gastarbeiterze, tęskniącym budką z piwem, disco w remizie, leśniczówką i Wiesią z za lady, który właśnie w skandynawskim mroku odkrył SWOJE FreeCall... "


czy Ty to tak na powaznie myslisz jak napisales,czy tak tylko sobie zartujesz????
czy ja mam sie czuc uposledzona umyslowo ze czesto dzwonie do mojej Mamusi i Siostrzyczki,za ktorymi bardzo tesknie,czy dlugie gadanie przez telefon jest przejawem braku zainteresowan?co prawda ja dzwonie z komorki,ale tylko wtedy jak sa tansze minuty
a moze ja wogole nie podlegam powyzszemu kryterium i nie mam co sobie zawracac Twym wpisem glowy????




  Profil uzytkownika: pati_sko     
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2006-11-15 17:23
Uwe, Ty widac nie chcesz byc na bierzaco z polityka w pL a tam ciagle sie cos dzieje.

Poza tym ja w tej chwili 'nienawidze 'skype- bo nawet w modzie 'invisible' wyswietla sie, ze wlasnie sie wlaczyles, i wszyscy to widza.
A ja mam powazne zaleglosci towarzyskie, wiec nie chce nadrabiac kazdego wieczoru spedzajac przy kompie gadajac. A zaleglosci sie gromadza. A mam przeglad znajomych na cala noc, wiec to tym bardziej nie zacheca do Skype.
taki freecall jest genialny mozna gadac bez stresow
  Profil uzytkownika: karolina68     
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2006-11-15 17:28
a co do gadania, jak mam dobra wene to potrafie pare godzin z inteligentnymi ludzmi tematow nigdy nie brakuje
a poza tym telefon to jedyna realna forma podtrzymania znajomosci duzo bezposrednia niz email.
  Profil uzytkownika: karolina68     
monilka
Finlandia


Wpisów: 6493
Od: 2003-06-02
2006-11-15 17:28
no ja tez nie rozumiem tego instalowania od nowa aby rozmawiac za darmo lub sleczenia i wyszukiwania nowych firm.
Jak wielu napisalo - skype rozwiazuje wszelkie problemy. A te pare centow za rozmowe to na prawde nie wydatek.
Juz sam fakt mozliwoscie rozmowy z wybranymi osobami ( posiadajacymi komputery ) za darmo - to super sprawa.
Dzieki temu kontakt z rodzina mozna miec na biezaco. oczywiscie wg potrzeb - sa tacy, ktorzy maja radosc z tego na codzien ( np ja ) a sa tacy, ktorzy rzadziej - ale jednak.
To samo z przyjaciolmi z kraju lub roznych stron swiata. Ostatnio "odnalazlam" dawnego przyjaciela - ktory od 6 lat mieszka w Anglii. Dzieki skypowi moglismy odbyc dluga fajna rozmowe.
Dzieki temu nie umykaja niektore znajomosci lub wydarzenia z zycia oddalonych od nas - waznych nam ludzi. Nie trzeba dzwonic - wystaczy przeczytac opisy w ich profilach i wiadomo, ze dziecko w szpitalu i mozna jakos wesprzec albo inna sytuacja, w ktorej ktos bliski moze potrzebowac pomocy.
Takie udogodnienia zblizaja ludzi i pozwalaja na wiele. Oczywiscie wedle potrzeb - jak pisalam. Tak wiec chwala, ze skype istnieje a te pare groszy na rozmowy gdy dzwonimy na stacjonarne numery - to juz bez przesady - kazdy moze zaplacic.

Rowniez uwazam, ze stacjonarny telefon to cos potrzebnego - chociazby z takich powodow, ktore podal Uwe.
  Profil uzytkownika: monilka     
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2006-11-15 17:32
a mi sie skype nie podoba w tym sensie ,ze zdarzylo mi sie wiele razy ,ze zamiast romantycznego wieczoru w domu, mialam online konferencje.
Skype rozwala domowe zycie.
Pozytyw jak narazie z tego mialam taki ,ze robilam sobie ze znajoma online lekcje francuskiego i polskiego.
Gdyby poprawili mode invisible skype bylby O.k.
  Profil uzytkownika: karolina68     
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2006-11-15 17:36
Moze nie doroslam do virtualnej wersji grzecznosciowej i jak mnie ktos wola to nie bardzo wiem jak sie wykrecic.
  Profil uzytkownika: karolina68     
monilka
Finlandia


Wpisów: 6493
Od: 2003-06-02
2006-11-15 17:42
eeeee Karolino - trzeba bylo nie odbierac albo wyciszyc komputer. Albo w ogole go wylaczyc - jak romantyczny wieczor to sami powinnismy zadbac aby nam nic nie przeszkadzalo
To juz chyba nie wina skype ale samych nas, ze przez to psuje sie rodzinne zwiazki.
Ja nie mam skrupulow. Jak cos jest wazniejszego to nie ma mnie i juz
  Profil uzytkownika: monilka     
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2006-11-15 17:46
ja mam romatyczne wieczory prawie codziennie a tego nijak nie da sie pogodzic ze Skype'm.
  Profil uzytkownika: karolina68     
Uwe
Alandy


Wpisów: 16547
Od: 2003-03-12
2006-11-15 17:47
Tym bardziej, że komp może się "rozkraczyć", Internet może być czasem zatkany a telefony raczej zawsze działają i można na nich zawsze polegać. Zdanie się na telefonię internetową w każdej sytuacji może być zgubne, tak że dobrze mieć chociażby numer stacjonarny osoby, z którą czasem konieczny jest nagły i pilny kontakt. Komórka też się może wyładować a karta do niej wyczerpać a telefon zawsze jest, chyba że ktoś nim rzuci o ścianę albo schowa. No chyba, że się go wymelduje. To też spora oszczędność...
  Profil uzytkownika: Uwe     
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2006-11-15 17:49
a teraz powaznie- ja sie nie uchylam, mnie nigdy nie ma w domu a w pracy nie mam skype, powaznie!!!!!
A jak jemy to zazwyczaj miedzy 22-24 wiec to dlatego nie ma mnie w Skype. Innych powod nie ma.
pozdrawiam krewnych i przyjacoil krolika.



  Profil uzytkownika: karolina68     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2006-11-15 21:14
Uwe, daj no namiar na tego free calla z "Budka z Piwem i Wiesia z zza lady", a bede placil staly abonamemnt miesieczny...
Jako stary gajsarbiter, na to nie pozaluje...
  Profil uzytkownika: bolek1970     
Uwe
Alandy


Wpisów: 16547
Od: 2003-03-12
2006-11-15 21:22
Toć jest link na początku tematu...
  Profil uzytkownika: Uwe     
ijarek


Wpisów: 10
Od: 2006-03-15
2006-11-17 15:30
ale tu powarzne rozmowy sie tocza ja dzwonie i nienazekam jesli jest cos za darmo dlaczego nie skozystac.a kase mozna przeznaczyc na baciki.
hehe
  Profil uzytkownika: ijarek     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2006-11-19 09:52
Ja kupuje karte tel.i na nia dzwonie za granice.Wychodzi mi nieco wiecej niz 35 öre na minute.
Sprawdzalam jakie tylko karty, bo przez niektore slychac echo albo wogóle kiepsko slychac lub tez zdarzyla sie taka co to nie mozna bylo jednoczesnie gadac bo przerywalo.
Ta ostatnia jest super.Pewnie ze duzo trzeba tych ich cyfr wystukiwac ale warto.Naladowalam tez ten program co ijarek rekomendowal i zobacze co to jest bo tu z waszej dyskusji nie wiele mozna sie dowiedziec konktretnych spraw,czy te gratisowe dzialaja tylko przez tydzien,czy ogolnie na miesiac?Kazdy ma swoja teorie na ten temat,no ale dobre i to,to bede wiedziala co sie moze stac.
Jestem kiepska w angielskim wiec bede musiala tez sama testowac.
Znalazlam tez w gazecie "PC FÖR ALLA" jeszcze inny adres www.gizmoproject.com
Pisza ze mozna dzwonic gratis do 60 krajów,jedno co trzeba to zarejestrowac sie ale to jest tez gratis.
Nie pisze jak to dziala bo nawet tego nie naladowalam jeszcze,gdyz chce najpierw sprawdzic ten co ijarek podal.
  Profil uzytkownika: krisbz     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2006-11-19 13:54
o rany kris, na karty nikt juz teraz nie dzwoni....

universal ma za 18 öre, tele2 za 19 öre to te twoje 35 öre i wystukiwanie numerow, kupowanie karty brzmi troche przedpotopowo...
  Profil uzytkownika: iza     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2006-11-19 16:45
Ale ona nie pisze, że dzwoni do Polski. Są karty z 2000 minut po europie. Nie będe siedział z kalkulatorem ale to też tanio...
  Profil uzytkownika: bolek1970     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2006-11-19 17:54
Iza moze cos w tym jest co piszesz ze mam stare nawyki ale sprawdz ty tez te twoje jak piszesz tansze polaczenia bo zazwyczaj za takimi kryje sie duzo wiecej jak öppningsavgift,kvällar,helger itp
Musze to sprawdzic,wiem jednak ze jak kiedys do mnie dzwonili to jak powiedzialam ile ja place na minute wlasnie na karte to zamknelam im geby bo mieli duzo drozsze.
Musze jednak sprawdzic to co piszesz bo moze ugrzezlam na tych kartach. To podobnie jak z rachunkami za prad, czlowiek sie przyzwyczja a tu inne bolagi maja taniej.
  Profil uzytkownika: krisbz     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2006-11-19 18:06
35 öre brzmi drogo, teraz to wlasnie tak w okolicach 20öre mozna dzwonic z normalnych telefonow. Ze Skype kosztuje niecale 19öre do wiekszosci cywilizowanych krajow i nie ma zadnych öppnigsavgift. Jezeli ktos nie chce siedziec przed kopmuterem to mozna zainswestowac w bezprzewodowy headset, (albo dlugi kabel).
  Profil uzytkownika: kajetan     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2006-11-20 22:20
No tak mam Skype i wiem ze sa takie mozliwosci ale jakos nie mam odwagi.
Mozecie mi powiedziec na jakich zasadach sa te wplaty, czy trzeba konto podawac czy tez tak jak zrozumialam ze na fakture.
Doszlam tylko do 1-ej strony gdzie sie wypelnia dane i nie wypelnilam ich narazie bo nie jestem pewna jak to dziala.
Czy faktycznie kosztuje jak Kajetan pisze ze ok.19öre minuta,czy jakosc dzwieku jest normalna,bez jakiegos echa itp
  Profil uzytkownika: krisbz     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2006-11-20 22:41
Ja place zawsze karta, ale mozna placic przez:
PayPal, Click&Buy, EuroCard, Visa, Diners, eBetalning, MoneyBookers, albo "Regular Bank Transfer".

Placisz, i masz. Ladujesz konto tak jak karte telefoniczna, mozesz zaladowac za 100kr albo 250kr na raz.
Do powyzszych cen dochodzi moms.

Pozniej rozmowy kosztuja 16.4 öre na minute + moms, czyli niecale 19öre.

Jakosc jest dosc dobra. Ja dzwonie do Stanow codziennie i byl taki okres mniej wiecej rok temu, ze jakosc byla slaba, ale teraz jest ok. Uzywam Skype od ponad 2 lat, mam tez Skype-In, tzn. numer telefonu, na ktory mozna dzwonic i wtedy dzwoni sie do mojego komputera. Wszystko dziala bez zarzutu.

Echo zalezy od sprzetu. Jezeli obydwie osoby maja sluchawki na uszach, to nie ma echa. Jezeli dzwonisz na telefon, to nie slyszysz echa, ewentualnie osoba z ktora rozmawiasz slyszy echo, jezeli ty nie masz sluchawek. Ale to tez mozna gdzies ustawic, zeby Skype redukowal echo, wiec to nie problem.

Cennik rozmow masz tu: http://www.skype.com/produ cts/skypeout/rates/all_rates.html?currenc y=SEK
  Profil uzytkownika: kajetan     
nalle
Värnamo S.L.


Wpisów: 384
Od: 2006-02-11
2006-11-20 22:47
Mozesz to kupic w http://www.kjell.com/

> Telefonitillbehör / Internettelefoni, Skype / 98096
Skype Out 250 minuter
Värdebevis
[69:-] Cena 69 Sek

PS. Sadze, ze po wygadaniu 250 min mozna kupic nastepny pakiet itd. Sam jeszcze z tego nie korzystalem, wiec wiecej Ci nie doradze.
  Profil uzytkownika: nalle     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2006-11-20 22:55
ja dzwonilam do mamy na tel. domowy i slyszala mnie b. dobrze.
ja ja tez (a moj sprzet jest tragiczny, taki co daja gratis do komputera ).

ja w sumie dzwonie "drogo" bo do Polski za 24 öre, ale nie chce mi sie zmieniac.

mam förval (zadnych oplat miesiecznych, tylko za dzwonienie)
http://www.telerabatt.net/ pages/priceStandard.asp?language=swedish& priceUpit=int&padajuciZemlja=Polen

tak w ogole to jest swietna strona o polaczeniach telefonicznych/abonamentach itp.
http://www.telepriskollen. se/Oversikt.aspx
  Profil uzytkownika: iza     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2006-11-21 09:17
Jest czasem echo, szzczególnie jak się dzwonisz z laptopa, wtedy najlepiej w słuchawkach rozmawiac. Ale z drugiej strony jak używam normalnego telefonu to też mi czasem coś bziuczy w słuchawce.
  Profil uzytkownika: maggie     
Nikus
Sztokholm


Wpisów: 802
Od: 2006-03-13
2006-11-21 09:46
Telerabatt też mam od dwóch lat i jestem bardzo zadowolona. Rachuneczki rzadkie i skąpe a siedzieć i gadać można do woli
  Profil uzytkownika: Nikus     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2006-11-21 10:07
Dzieki za tips Iza, przydatne adresy!
Ja tez mam förval u Teli i mam 69 öre za cala rozmowe tutaj ale za to do Polski piorunsko drogo.
Mysle kupic w tym sklepie Kjell & Company i sprawdzic co to jest to värdebevis i czy faktycznie dziala.
Dzieki za tips!Napisze jak przetestuje!
Karta placic nie bardzo mam chec Kajetan.
Kiedys tak zrobilam co prawda cale szczescie ze program ktory zamowilam na cd byl nie drogi ale potracali mi to po pare razy,raz wzieli potem oddali i potem jeszcze pare razy tak robili.Potem jak sie polapalam to potracili dwa razy za to samo.
Tak ze sie boje placic karta przez Internet.Robie to jak musze a tak to staram sie unikac tego.


  Profil uzytkownika: krisbz     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2006-11-21 15:16
Nie wiem, ja nie mam takich problemow. Czasem jakis drobiazg sie zdarzy, ale jak podsumuja rachunki, to wszystko sie wyrownuje.
  Profil uzytkownika: kajetan     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2006-11-22 09:50
To kupno värdebevis na Skypa w sklepie Kjell & Company to nie oplacalny interes,cale szczescie ze sie zmiarkowalam zanim kupilam.Wychodzi za drogo na minute.
Kajetan mam jeszcze pytanie odnosnie Skypa,piszesz o zaplacie karta, czyli jak dobrze zrozumialam to jest tak ze dostaje sie nr.konta od Skypa na ktore wplaca sie jakas sumke, czyli mozna tez zrobic samemu przelew na to konto, nie podajac nr.karty.
Czy tez wymagaja podania nr.karty?
  Profil uzytkownika: krisbz     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2006-11-22 14:47
Jak placisz karta to podajesz numer karty. Jak chcesz zaplacic na konto, to tez jest taka mozliwosc, ale nigdy nie korzystalem.
Mozesz zobaczyc co to jest ten eBetalning, ktory mozna wybrac na ich stronie.
  Profil uzytkownika: kajetan     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2006-11-22 16:29
Dzieki, zaraz zerkne
  Profil uzytkownika: krisbz     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2006-11-22 22:47
ostatnio ci sie reklamuja:
http://www.teleman.se/utla nd/index.htm

za 0,18 kr na stacjonarny do Polski
0,14 kr do USA (komora i zwykly)
0,14 kr Niemcy na stacjonarny
0,22 kr do Finlandii- ale drozyzna do Monilki, no!
  Profil uzytkownika: iza     
nalle
Värnamo S.L.


Wpisów: 384
Od: 2006-02-11
2006-11-28 22:14
Gadu-Gadu próbuje pozyskać nowych użytkowników usługi Nagłos. W dniach 1-6 grudnia użytkownicy komunikatora Gadu-Gadu będą mogli za darmo dzwonić na numery telefonów stacjonarnych w 10 krajach. Nowy, prosty sposób doładowania konta Nagłos jest kolejnym wabikiem na użytkowników.
Promocja obejmuje połączenia na numery telefonów stacjonarnych w dziesięciu krajach: Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, USA, Kanadzie, Francji, Włoszech, Norwegii, Szwecji, Austrii, czyli tam, gdzie znajduje się największa liczba polskich emigrantów.

Darmowe połączenia będą obowiązywały codziennie w dniach 1-6 grudnia w godzinach 20.00-24.00.

Niezależnie od mikołajkowej promocji, użytkownicy komunikatora Gadu-Gadu mogą wykonywać bezpłatne rozmowy telefoniczne w ramach usługi "Happy Hours" w Gadu-Gadu Nagłos: codziennie w godzinach 10.00-11.00 i 18.00-20.00 można za darmo dzwonić na numery telefonów stacjonarnych w Polsce.
  Profil uzytkownika: nalle     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2006-11-28 23:24
fajnie! musze sprobowac
  Profil uzytkownika: iza     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2006-12-09 10:06
Witam ponownie, szukalam i kombinowalam zeby cos wybrac i wplacilam na Tlen nie wiele bo na probe i dosyc dobrze dziala.
Uzywam headset a minuta do Polski kosztuje mnie 10 groszy (nie öre) czyli trzeba wplacic w zlotówkach. Jakosc nawet nie najgorsza ale trzeba troche z poczatku powalczyc z ustawieniami glosu. Dzwonie na stacjonarny bo z komputera na komputer to przeciez jest gratis.
W okienku tez widac minuty na biezaco ile sie rozmawia i odrazu sumka maleje. Dodam tez ze suma jest dowolna do wplacenia.
Nie wiem jednak czy mozna to polecic bo to zalezy czego czlowiek oczekuje,ja w sumie uwazam ze slychac dobrze no o niebo lepiej niz w tym darmowym FreeCal, bo tu chodzi tez o tego z ktorym sie rozmawia zeby on sie nie meczyl i nie slyszal siebie podwojnie a przez FreeCal bylo i echo i kiepska jakosc rozmow.
Acha jeszcze jedno, mozna wplacic przelewem czyli nie jest koniecznie podawac nr.karty, czego sie boje bo juz kiedys mnie wyrolowali na tym co prawda kupno czegos innego i nie wielka sumka to byla ale od tej pory unikam podawania nr.karty jak nie musze.
Przez Skypa jakos nie moglam sie polapac,byc moze taniej
  Profil uzytkownika: krisbz     
nalle
Värnamo S.L.


Wpisów: 384
Od: 2006-02-11
2006-12-09 11:22
Jezeli ktos nie chce rozmawiac przez komputer, moze rozmawiac przez dowolny swoj telefon takze komorkowy. Komputer sluzy tylko do wybierania numerow, chociaz wcale nie musi.....
Koszty: rozmowy darmowe i platne ok. 0,02 Euro.

http://www.jajah.com/
http://www.jajah.com/info/ tools/firefox/
http://www.jajah.com/info/ tools/mobile/
http://www.jajah.com/info/ rates/
  Profil uzytkownika: nalle     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2006-12-09 17:53
Koszty: rozmowy darmowe i platne ok. 0,02 Euro.

No tak badz madry i pisz wiersze" to wszystko jest po angielsku i jak tu dotrzec do sedna sprawy? Zeby chociaz po polsku lub szwedzku a tak to za bardzo "krångligt"
To juz Skype jest prostszy w zrozumieniu a Tlen to juz calkiem latwizna.
  Profil uzytkownika: krisbz     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2006-12-09 18:43
"Uzywam headset a minuta do Polski kosztuje mnie 10 groszy (nie öre) czyli trzeba wplacic w zlotówkach"

10 gr= 24 öre, a np. w Tele2/Universal/Teleman kosztuje 18 öre i nie trzeba sie bawic w jakies headsety, sciagania, podlaczania, wplaty itp. fakturka ze specyfikacja przychodzi do domu/na maila
  Profil uzytkownika: iza     
nalle
Värnamo S.L.


Wpisów: 384
Od: 2006-02-11
2006-12-09 19:18
krizbz,
wejdz na strone http://www.jajah.com/ i wpisz swoj numer i osoby do ktorej dzwonisz. Bedziesz mogla porozmawiac ok. 5 min za darmo. Tyle chociaz bedziesz miec pozytku z mojego linku. Moze warto.
  Profil uzytkownika: nalle     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2006-12-10 10:26
Dzieki Iza zdaje sobie sprawe ile to bedzie na korony ze taniej w Tele2 ale tam trzeba podpisac umowe z nimi (Tele2) a ja juz mam umowe z Telia i nie da rady zmienic narazie a szkoda bo ta zakichana Telia zdziera za duzo za rozmowy zagraniczne,wiec szukam taniej ale zeby nie zmieniac operatora bo nie moge narazie.
Mam zbiorowe polaczenie Internetowe (Telia) przez Stockholmshem i taniej niz normalnie a szybkosc dobra wiec maja mnie w garsci.
Wiesz w sumie ten headset to jest dobra rzecz bo reka nie boli tak jak przy sluchawce tylko kabelek musi byc nieco dluzszy no i musze siedziec przy datorze nie wylozyc sie na wyrku.
Polacznie w Tlenie jest szybciutkie bo mam juz tam swoje nr i tylko klikam na nr i laczy odrazu.
Tak ze nie jest tak zle, moglaby byc tylko glosnosc lepsza ale i tak jest ok.
  Profil uzytkownika: krisbz     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2006-12-23 16:40
Kajetan a czy dzwoniac przez skype masz dobra jakosc glosu,i czy ten co z toba rozmawia tez dobrze odbiera ciebie? bez echa czy tez przerywania,szumu itp....
Ja na tym Tlenie troche sie zawiodlam,nakupowalam cuda zeby miec dobry odbiór ale niestety.
Najpierw kupilam headsed i to najdrozszy w Clas Olsson i ten byl mimo naszych ustawien do kitu a potem wymienilam go na sluchawke telefoniczna ktora tez nie byla tania a ta jest dopasowana do Skypa bo w instrukcji doczylalam sie ze to do Skype jest itp ale tez i naladowalam dodatkowy program wedlug ich rekomendacji zeby sluchawka (przez USB port)dzialala a nie klikac przez Skypa na Internecie no i dziala ale dzwoniac przez nia na Tlena mozna bylo >:-[ zwariowac,taki kiepski glos byl a ta druga osoba juz wogóle kiepsko slyszala co ja mowilam. Myslalam ze to wina ustawien ale kombinowalam z mezem jak tylko i bez dobrego rezultatu.
Mysle wplacic na konto i przetestowac Skypa ale chcialabym sie dowiedziec czy aby jakosc jest dobra dzwoniac na stacjonarny do Polski, czyli normalnie jak przez zwykly telefon.
No to zawalilam cie pytaniami,-)),ale wacham sie zeby oddac do sklepu ta sluchawke telefoniczna czyli IP Telefon bo headset byl okropny jak pancerz mimo iz polecali ze ten mial byc najlepszy ale sluchawka jest ladna ale to nie o to chodzi a o jakosc rozmów.
  Profil uzytkownika: krisbz     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2006-12-23 16:59
Zapomnialam dodac ze dzwonie z Tlenu (platnie) na stacjonarny do Polski i wlasnie oni tam kiepsko mnie slysza,wiec mam obawy czy aby przez Skypa tez tak nie bedzie.
  Profil uzytkownika: krisbz     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2006-12-23 18:23
Nie wiem jak jest z rozmowami do Polski przez Skype, bo nigdy nie dzwonilem, ale dzwoniac na komorke w USA jakosc jest mniej wiecej taka sama jak dzwoniac z normalnego telefonu. No, moze troszke ciszej slychac, ale da sie podglosnic jakby co
  Profil uzytkownika: kajetan     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2006-12-23 22:03
Dzieki ale juz sprawdzilam i jest o niebo lepiej slychac niz w Tlenie czyli tak normalnie jak przez telefon, a testujac nawet komputerowo ze Skypa na Skypa to tez jest idealnie slychac, ale tak jak juz wczesniej napisales ze jak ta druga osoba nie ma headset a tylko glosniki to kiepski odbiór.
Teraz jezeli chodzi o Tlen to niestety nie polecam go,ale musze wydzwonic forse ktora wplacilam wczesniej i dam sobie spokoj z nimi.
Wesolych Swiat! wszystkim zycze!
  Profil uzytkownika: krisbz     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2006-12-23 23:29
"Tele2 ale tam trzeba podpisac umowe z nimi (Tele2) a ja juz mam umowe z Telia i nie da rady zmienic"
mozesz zamowic tylko förvalstelefoni w Tele2 a za abonament dalej placic Telii. Ja tak mam. Mam förval w Telerabatt, czasem dzwonie tez przez Tele Man (prefix)ale abonament mam w Telii (i internet tez- Com Hem).

Skypa uzywam tez (komputer-komputer) ale to niewygodne...
  Profil uzytkownika: iza     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2006-12-30 17:48
Zalezy od sprzetu. Wystarczy jakis headset bezprzewodowy i masz totalna swobode.
  Profil uzytkownika: kajetan     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2006-12-31 11:59
iza
mozesz zamowic tylko förvalstelefoni w Tele2 a za abonament dalej placic Telii.
......
Tak wiem wykrecasz prefixnr tyle ze tam w Tele2 tez placisz na m-c 19 skr a i zdaje sie ze widzialam jakis öppningsavgift i mimo tego Telia bierze za kazde pierwsze polaczenie tak jak u mnie 69 öre,owszem nie drogo ale przez Skypa dzwonisz za wszystko a sprzet? to tak jak Kajetan mówi,a zreszta to zalezy gdzie masz dator no i od dlugosci kabla do headset lub tez sluchawki. Nie spieram sie jednak bo wiem ze masz wiecej wolnosci latajac ze sluchawka w reku po mieszkaniu a nie byc uwiazanym w jednym miejscu tak jak ja.
Ja skusilam sie na sluchawke ktora jest jakby specjalnie dopasowana do Skypa bo testujac ja na Tlenie odbiór byl bardzo kiepski a na Skypa idealnie,tylko doladowalam jakis program ktory polecali w instrukcji.
Owszem kabel jest dosyc dlugi ale i tak musze siedziec na jednym miejscu.
Kajetan co do tego bezprzewodowego headset,to mozesz mi dac namiary w jakim sklepie i nazwe,bo zaciekawilo mnie to troche tez.

  Profil uzytkownika: krisbz     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2006-12-31 13:41
Nie moge Ci zadnego polecic, bo nie uzywalem, ale wiem ze szwagier mial cos takiego.

Na stronie Skype sa rozne gadzety, np. telefony bezprzewodowe do gadania przez Skype
http://accessories.skype.c om/section?SID=111ddbed3e3c049ed565666f0f b66924c15:4570&secid=38893

W Clas Ohlson mozna tez troche takich rzeczy kupic. Np. BlueTooth headset (takie jak do telefonow komorkowych), tylko ze one maja zasieg tylko 10 metrow.
http://www.clasohlson.se/S earch/ProductList.aspx?Keywords=skype

Ja kiedys chcialem kupic sobie sluchawke do Skype i wtedy myslalem o tej (ale jej w koncu nie kupilem, bo kosztowala prawie 2000kr, teraz jest o wiele tansza)
http://www.clasohlson.se/P roduct/Product.aspx?id=2946170
  Profil uzytkownika: kajetan     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2007-01-01 11:39
Dzieki Kajetan!
  Profil uzytkownika: krisbz     
darek30


Wpisów: 15
Od: 2006-12-07
2007-01-07 00:54
Gdzie jest granica skapstwa? Tzn. ile musza kosztowac rozmowy, zeby ludziom przestalo sie chcec spedzac czas na szukanie i instalowanie coraz to nowych programow, bo jest "za darmo".

Obecnie jestem w polsce i musze powiedziec że rozmowy telefoniczne są tu niestety jeszcze bardzo drogie...
dzięki temu programowi mogłem nagadać się z moim kuzynem w Niemczech i moją Siostrą w Angli...naprawde super jakość...i za free
  Profil uzytkownika: darek30     
karolina68
Warszawa


Wpisów: 13478
Od: 2004-03-02
2007-01-25 13:21
a tu cos na temat Polski
http://www.ipfon.pl/

'IPFON to obecnie jedna z najbardziej popularnych sieci telefonii internetowej w Polsce. Badania przeprowadzone 21 czerwca br. wśród klientów IPFON pokazały, że ponad 90 proc. ankietowanych klientów uważa jakość połączeń w IPFON za dobrą lub bardzo dobrą, a ponad 80 proc. rekomenduje IPFON swoim znajomym. IPFON udostępnia swoje usługi bez abonamentu i zbędnych formalności wraz z numerami z 37 polskich stref numeracyjnych. IPFON oferuje także najwięcej na rynku usług dodanych. Więcej informacji o IPFON jest dostępne pod adresem: http://www.ipfon.pl.'

http://news.prnews.pl/inde x.php/telefonia_internetowa_powoli_zdobyw a_zaufanie,display,26007
  Profil uzytkownika: karolina68     
stockholm.fora.pl
Stockholm Nowy Targ


Wpisów: 64
Od: 2007-01-06
2007-01-27 19:17
Sciągnijcie sobie taki programik
free Call
rozmowy są całkowicie za darmo ,na stacjonarne.
Jedyną wadą programu jest to że po 5 minutach
rozmowy trzeba znowu wcisnąć przycisk połącz
i znowu macie 5 minut.
czasem się zdarzy że wam wyłączy wcześniej
ale wciskamy połącz i rozmawiamy dalej
godzinę , dwie , trzy......
program można ściągnąć z forum
http://uncity.pl
Download - programy
dzwonię codziennie do domu i jestem bardzo z niego zadowolony
dziękuję za uwagę Administrator stockholm.fora.pl
  Profil uzytkownika: stockholm.fora.pl     
stygn


Wpisów: 1
Od: 2007-01-31
2007-01-31 21:38
Sluchajcie
www.Skype.com to jest darmowy program tzn mozesz dzwonic do tych co maja skype za darmo + kup spbir web kamera z mikrofonem Ten program jest podobny do gadu gadu tylko jeszcze lepszy
Mozesz tez miec konto i wkladasz pieniadze ale to tylko wtedy gdy chcesz dzwonic do kogos na domowy lub komorkowy telefon Czyli nie na skype Nie wszyscy maja komputery w no nie
Powodzenia www .skype .com Wybiez kezyk jakim wladasz zeby zaladowac program prawidlowo
  Profil uzytkownika: stygn     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2007-02-07 11:14
Kajetan i wszyscy co uzywacie Skypa, czy mieliscie czy tez moze macie problem z polaczeniem, ja wczesniej nie mialam i bylo super slychac i na platny jak i bezplatny ale od paru dni Skype po 4-5 minutach mi rozlacza rozmowy i nie wiem co juz robic.
Pisalam do nich ale odpisali mi ze maja siedzibe w Taiwanie i podali link na ktorym pisalo po chinsku,dobre co? ale znalazlam przez ich strone suport i napisalam po angielsku ale nawet sie nie pofatygowali zeby odpisac Super! a ja mam tam wplacona forse i szlag wie co robic.Ktos mi powiedzial ze moze Telia mi celowo rozlacza ale jak do tego dojsc?
  Profil uzytkownika: krisbz     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2007-02-07 11:38
Ostatnio nie dzwonilem, wiec nie wiem.
Sprawdz czy jakis firewall ci nie rozlacza.
  Profil uzytkownika: kajetan     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2007-02-16 20:52
No ja juz znalazlam wytlumaczenie moich przerywanych rozmów jak sie okazalo to modem zaczal mi fixowac i co rusz przerywal polaczenie czego nawet nie zauwazylam bo to bylo sekundowe przerwanie ale wystarczylo zeby rozmowe rozlaczyc,ale juz jest super!
  Profil uzytkownika: krisbz     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2007-02-17 21:15
Stygn- cos tu nie rozumie bo piszesz ze "www.Skype.com to jest darmowy program tzn mozesz dzwonic do tych co maja skype za darmo + kup spbir web kamera z mikrofonem Ten program jest podobny do gadu gadu tylko jeszcze lepszy
.........
przeciez przez skypa tak sie wlasnie dzwoni,darmowo do tych co maja ten program a platnie to juz na stacjonarny czy tez mobila.Przeciez i kamere tez mozna uzywac w Skype.
Nie rozumiem o co tu chodzi?


  Profil uzytkownika: krisbz     
technics


Wpisów: 581
Od: 2006-10-08
2007-02-18 19:03
a zna ktos z was program do darmowego dzwonienia na linuxa ?
  Profil uzytkownika: technics     
kaczuszka


Wpisów: 80
Od: 2007-01-19
2007-03-03 10:14
Freecall jest ok.Do polski dzwonie bez problemu ,ale na stacjonarny w szwecji nie moge sie dodzwonic,czy ktos wie dlaczego z gory dziekuje .
  Profil uzytkownika: kaczuszka     
Ania@82


Wpisów: 3
Od: 2008-05-13
2008-05-13 18:55
hej ja zainstalowałam FreeCall iii mi nie działa jak dzwonie to mnie rozłancza i mi pisze ze mam problem z urządzeniem dzwiękowym.Mam skype i mi działa.Bardzo prosze niech ktoś mi podpowie co to moze byc...mam laptopa asera z windows vista
  Profil uzytkownika: Ania@82     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2008-05-13 19:06
a dziala pod vista ??
  Profil uzytkownika: szary     
zofia55


Wpisów: 294
Od: 2008-04-12
2008-05-14 05:57
Ja mam InternetCalls. Do tej pory bylo bez zarzutu.Teraz mam klopot, bo ja slysze ale mama w Polsce i siostra w Londynie nie slysza. Czy ktos moze mi poradzic co mam zrobic?
Dziekuje serdecznie.
  Profil uzytkownika: zofia55     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2008-05-14 08:08
Działa z Vistą, tylko trzeba zmienic w ustawieniach bo inaczej nic nie słychac.
  Profil uzytkownika: maggie     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2008-05-14 08:10
a macie dobrze ustawione w ustawieniach ?? umnie pod XP dziala bez zazutow
  Profil uzytkownika: szary     
Ania@82


Wpisów: 3
Od: 2008-05-13
2008-05-14 11:08
w ustawieniach juz próbowałam na wszystkie sposoby i jest tak ze jak wreszcie dzwonii to nie ma wcale głosu...
  Profil uzytkownika: Ania@82     
Ania@82


Wpisów: 3
Od: 2008-05-13
2008-05-14 22:36
Maggie jak wiesz to gadaj jak,,,
  Profil uzytkownika: Ania@82     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2008-05-14 22:45
Musisz zmienic ustawienia mikrofonu w Realtek, ja nie mam visty, więc ci nie wytłumaczę, teraz, ale zaraz zapytam siostre.
  Profil uzytkownika: maggie     
Nikus
Sztokholm


Wpisów: 802
Od: 2006-03-13
2008-05-16 12:52
Zofia55
Dostałas mojego maila i dalej nie działa Tobie głos?
  Profil uzytkownika: Nikus     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2008-05-16 12:58
dziwi mnie to ze za darmo , a mozesz rozmawiac max 5 min. i rozlacza ... 3 razy po 5 min , a pozniej pisze podladuj konto ?? to jak to jest ?
  Profil uzytkownika: szary     
kika1111


Wpisów: 315
Od: 2007-08-09
2008-05-28 08:49
Ja dzwonię przez Gadu Gadu. Doładowanie natychmiastowe (w Tlenofonie czasem trwało dobę).
Jakość rozmów bardzo dobra, prawie jak za darmo
Polska 0,08 PLN (stacjonarne)
Polska 0,49 PLN (tel. kom.)
Więcej info http://www.gadunaglos.pl/c ennik/

Polecam
  Profil uzytkownika: kika1111     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2008-06-23 20:48
Dzwonie juz od dluzszego czasu przez Skypa i pare tygodni temu zalapalam sie na oferte dzieki ktorej moge dzwonic ze stacjonarnego na stacjonarny tez oczywiscie przez Skypa.
http://www.skype.com/intl/ sv/allfeatures/togo/
Jak narazie jest ok i jakosc rozmow tez.Acha tyle ze dolicza sie tak jak u mnie mam Telie i dochodzi 69öre za kazda rozmowe czyli tzw.öppningsavgift.

  Profil uzytkownika: krisbz     
jagoda00


Wpisów: 1
Od: 2009-02-18
2009-02-18 22:14
czy ktos mi moze napisac,dlaczego nie moge nigdzie sie dodzwonic z polski z internetcalls,mimo zaladowanego konta
  Profil uzytkownika: jagoda00     
kamień


Wpisów: 8037
Od: 2007-10-12
2009-03-19 11:26
ja dzwonie przez bramke voip, place 600kr na rok i moge grzac linie..... a i do tego nr telefonu jest polski co umozliwia dzonienie do mnie
  Profil uzytkownika: kamień     
amatala2002


Wpisów: 7
Od: 2008-10-11
2009-04-15 12:55
Hej.
Ja chcialbym podzielic sie moim doswiadczeniem
dzwonienia za darmo?

Od prawie 2-lat uzywam operatora http://www.voipdiscount.co m/en/ ktory dziala jak wiekszosc operatorow telefoni internetowej,to znaczy 300 darmowych minut itd.Pod warunkiem zaregistrowania sie u nich koszt 10 Euro. Na poczatku uzywalem z headset poprzez komputer,nastepnie z telefonu domowego poprzez komputer i specyjalnego adaptera.Od tygodnia uzywam telefonu stacjonarnego Simensa w ktorym jest wbudowana bramka,koszt telefonu 700 skr.Dziala perfekt,prucz tego najwazniejsza zaleta jest, ta ze nie musze nawet miec wlaczonego komputera jak przy Skype czy innych operatorach telefoni internetowej.Po prostu biore telefon do reki wykrecam numer i dzwonie normalnie jak z telefonu do telefonu bez wlaczania komputera,ale to nie znaczy ze nie musze posiadc komputera. Dokladniejszych informacji moge udzielic jezeli bedzie zainteresowanie.
Hej.
  Profil uzytkownika: amatala2002     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2009-04-16 17:31
Przy Skype wcale nie trzeba miec wlaczonego komputera zeby dzwonic.Dzwoni sie ze stacjonarnego na stacjonarny i nie ma problemu.Wplata na rok tez nie byla wygorowana.
  Profil uzytkownika: krisbz     
Forum -> Komputer i człowiek -> darmowe dzwonienie
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Dam Pracę (Värmdö )
Praca (Södertälje)
Praca od zaraz (Uddevalla)
firma sprzątającą poszukuje pracownika od zaraz (Sztokholm)
Dołącz do grona fachowców remontujących łazienki (Täby)
Pracownik återvinningscentral (Sztokholm)
Praca- sprzątanie (Tyresö )
Praca dla operatora koparki (Stockholm)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 31 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony