| |
Agencja PolArt zaprasza na jedyne przedstawienie w Sztokholmie Teatru Na Woli pod tytułem 'Grace i Gloria' Toma Zieglera.
W roli Grace - wybitna aktorka z 35-letnim stażem pracy artystycznej Stanisława Celińska. W postać Glorii wcieli się - Lucyna Malec.
Bilety w cenie 180 kr, 230 kr oraz 280 kr.
Bilety do nabycia:
Polfood
Eurodeli
Morskie Biuro Podróży
Sylvia&Co
Skomakare-service mästare
Tobak spel vid T-Bagarmossen
Informacja info@polart.se
tel. 556 45 255 lub
0707-55 21 77
Grace i Gloria
Polska prapremiera 'Grace i Glorii' Toma Zieglera przygotowana została z okazji jubileuszu Stanisławy Celińskiej. Znakomita aktorka, uwielbiana przez publiczność za ciepło, głęboko ludzką, wewnętrzną prawdę i poczucie humoru debiutowała na scenie przed trzydziestu pięciu laty u boku takich sław jak Tadeusz Łomnicki i Halina Mikołajska, miała też świetny start filmowy w "Krajobrazie po bitwie"
( z Danielem Olbrychskim ) Andrzeja Wajdy i "Nocach i dniach" Jerzego Antczaka.
W "Grace i Glorii" gra właścicielkę podupadłej farmy gdzieś na dalekiej amerykańskiej prowincji - kobietę pełną naturalnej mądrości, która choć to raczej klęski niż sukcesy były jej udziałem, zachowała wiarę w życie, siłę i odporność, jakiej w błyszczącym świecie cywilizacji poszukuje się w gabinetach lekarzy i psychoterapeutów .
Ziegler tworzy psychologiczne studium dwóch kobiet - tytułowych Grace i Glorii
(w tej drugiej roli Lucyna Malec), które wszystko różni - wygląd zewnętrzny, sytuacja życiowa, wykształcenie - a które jednak w obliczu ostatecznych doświadczeń osiągają porozumienie.
Do zastanowienia. Optymistyczne. |