Odwiedzin 40348288
Dziś 4251
Poniedziałek 15 czerwca 2026

 
 

Forum: Sprawy polonijne - Anglicy kladli tory, naszisci po nich jechali

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorAnglicy kladli tory, naszisci po nich jechali
MichaelN


Wpisów: 264
Od: 2018-07-24
2025-04-29 14:45
Dowiedzalem sie ze przed Druga Wojna Swiatowa anglicy tutaj kladli tory pociagowe dla szwedow. A w czasach Drugiej Wojny Swiatowej niemieccy naszisci po nich jechali walczyc na ich fronczie wschodnim przecziwko systemu komunistycznego obok Finlandii. Ja prubuje wam pokazac jak dobrze wspolpracuje luteranie szwedscy, angielscy i amerykanscy aby niszczyc Polske i kosciol katolicki. Nawet myszlalem ze III Rzeczpospolita Polska jest stucznym stworem przes germanow dla podporzodkowania polakow i niszczenia kosciola katolickiego. Ale nie wiem do konca. Oni po prostu widza w siebie ziomkow z powodu wygladow i luteranskich oszustowskich zasad. A my nie mozeme cofac sie i cofac w wschod bo po pierwsze to jest glupie tchorzostwo a tam mozeme zginac od atakow ruskiego FSB. Wiec Niepodleglosc jest najwyszy cel. A Mormoni w USA powstali i ich zalozyciel mial mnustwo seksu i ziwazki z mnustwo kobietami i nawet nastolatkami i system w USA pozwala na rozwoj tej sekty mormonskiej i jeszcze pozwolilo im wyjechac do Szwecji. I ja mialem pranie mozgo robione przes takich mormonow ktorych napotkalem tu. Walcze o godnosc i to nie jest tak ze my mamy przewage militarna do pouczania ich o naszych wartosciach. My jestesmy biedacy do nich ale mamy prawdziwa wiare. Jak wy myszlicie ze to jest latwo z naszymi groszami pouczac dzikusow luteranskich co maja mnustwo bogactw, to calkiem sie mylicie. Trzeba miec odwage aby skierowac pouczanie wobec luteranskich dzikich wariatow.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
Black_sabath


Wpisów: 1255
Od: 2015-07-31
2025-04-29 17:40



To szczególne miejsce dla wariatów.
  Profil uzytkownika: Black_sabath     
Forum -> Sprawy polonijne -> Anglicy kladli tory, naszisci po nich jechali
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









Mechanika/spawacza (Stockholm )
Pracownik ogólnobudowlany - Karlstad (Vålberg)
Fönsterrenovering Firma (Jordbro)
Praca w Sztokholmie od zaraz (Sztokholm)
Praca na sprzataniu– Stockholm, Täby i Vallentuna (Täby)
Sprzatanie domow i mieszkan- Sztokholm (Stockholm)
Dam pracę (Stockholm )
Pracownik budowlany (Göteborg)
Więcej





Czego nie należy robić w Szwecji
Agnes na szwedzkiej ziemi
Nowe szwedzkie słowa 2025 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji
Advents mossa – mech adwentowy.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Härkeberga kaplansgård
Agnes na szwedzkiej ziemi
Nowe szwedzkie słowa 2024 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji
Koncert muzyki polskiej w Göteborgu
Smaki życia na obczyźnie
25 lat Chorus Polonicus Gotheborgensis
Smaki życia na obczyźnie


Odwiedza nas 20 gości
oraz 1 użytkowników.


Szwecja. Zmiana trendu. Coraz wiecej Polaków wyjezdza | TVN24 Biznes
Cła Donalda Trumpa . Szwedzki producent zmuszony do zwolnień - PolsatNews.pl
Szwecja. Dane o strzelaninach. Pierwszy miesiąc bez ofiar śmiertelnych od 8 lat - PolsatNews.pl
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś










© Copyright 2000-2026 PoloniaInfoNa górę strony