Odwiedzin 37781422
Dziś 1745
Piątek 19 kwietnia 2024

 
 

Forum: Sprawy polonijne - Lubie forum szwedskie ale mowa nienawisci jest

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorLubie forum szwedskie ale mowa nienawisci jest
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-04-15 15:28
Cześć

Ja lubiłem używać forum szwedzkie www.flashback.org bo tyle, raczej, szwedów używa to forum i mnóstwo komentarzy jest tam. Cos się dzieje. Ale także jest dużo mowy nienawiści tak jak wtedy kiedy mnie nazwano żydowskim trollem, niedawno temu, który swoją prawicową polityką tylko robię problem szwedom (tam zrobiłem watek z konserwatywną polityką).

Jestem tak jak uzależniony od tego forum chyba bo ciągle są nowe wpisy i wiem ze tam jest raczej rasistów sporo a ja raczej nie jestem internetowy anonim od dłuższego czasu w dodatku.

Chciałem podyskutować z wami polakami-immigrantami na ten temat tu. Czekam grzecznie na odpowiedzi.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
Poważny temat! Ten temat został oznaczony jako poważny. Oznacza to, że autor oczekuje poważnej dyskusji lub odpowiedzi na pytanie.
ogarniamwiosne


Wpisów: 360
Od: 2019-03-21
2022-04-15 15:34

Tobie potrzebna jest rozmowa z lekarzem, a nie na forum.
Spróbuj może z grupą wsparcia, ale wymagasz fachowca.
  Profil uzytkownika: ogarniamwiosne     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-04-15 16:00
Czy ty jestes swiadomy/swiadoma ze podobnie jak cholerny rak ktory sie rozwinal są psychiatryczne zakłady dziasiaj w Szwecji?

Grzecznie rozmowki z psychologiem jak w latach trydziestych ubiegłego stuleczia jusz dawno temu za nami ogolnie.

Teraz zakłady psychiatryczne robią taki uczisk cholerny i krzywdzą strasznie obywateli psychotropami i mozliwe ze w praktyce mnie wykurzą z Szwecji jeszcze w tym roku 2022.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
ogarniamwiosne


Wpisów: 360
Od: 2019-03-21
2022-04-15 17:10

Szwedzki system pomocy psychiatrycznej jest jednym z najlepszych, wymagasz pomocy specjalisty, bez problemu dostaniesz się na oddział, uwierz w siebie, a widzę,że zdajesz sobie sprawę z konieczności medycznej interwencji.
  Profil uzytkownika: ogarniamwiosne     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-04-15 17:14
Czy tobie płacą za utrzymawanie tego wstrnętnego systemu?
  Profil uzytkownika: MichaelN     
ogarniamwiosne


Wpisów: 360
Od: 2019-03-21
2022-04-15 18:07

Ja nie utrzymuje systemu, pomagam ludziom.
  Profil uzytkownika: ogarniamwiosne     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-04-15 18:29
Niektorzy moze naprawde myszlam ze zyja w narodzie uczciwym wobec obywateli ale psychiatrycy moga dac powazna negatywna ocene obywatela (diagnoza psychiatryczna) i potem beda robic straszne represje od strony panstwa w psychotropami.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
ogarniamwiosne


Wpisów: 360
Od: 2019-03-21
2022-04-15 20:31

Domyśliłam sie od razu,że masz problem,
jeżeli masz negatywną opinie psychiatryczną
i ograniczoną władze przez sąd to bedzie ciężko,
ale jak chcesz mozemy spróbować,zostaw maila,podpowiem
od czego zacząć.
  Profil uzytkownika: ogarniamwiosne     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-04-17 15:59
Niestety Internet jest uzywany do masowych e-mailow z spamem i dlatego podaje tutaj moją kontaktową strone z bloga zamiast prawdziwy adres e-mail:
https://www.michaelnowik.c om/contact/

P.s. Nawet są komputerowe boty raczej co skanują internet aby rozpowscheniać spamy, nawet o tresći sexualnej (typu wolny seks).
  Profil uzytkownika: MichaelN     
ogarniamwiosne


Wpisów: 360
Od: 2019-03-21
2022-04-18 20:07
[Wpis wykasowany przez Moderatora. Zanim napiszesz, przeczytaj regulamin]
  Profil uzytkownika: ogarniamwiosne     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-04-22 22:44
Ja sie tak zle czuje teraz z powodu raszistowskich atakow i islamu + terroru germanskiego. Jakbym uciekal z germanskej Szwecji. To by wygrali raszisci. To jest raczej co oni hca:

"Any further immigration of non-citizens is to be prevented. We demand that all non-Germans, who have immigrated to Germany since the 2 August 1914, be forced immediately to leave the Reich."
https://www.vaholocaust.or g/25-points-of-nsdap/

I jescze hce zglosic ze jedna raszistka mowi plynnie po polsku i glosi wsciekly raszizm przecziwko mnie tutaj. Moze volksdeutschka?

Caly system wyglada na dyktature gdzie wciagaja immigrantow, daja falszywy socjalizm, a to jest tylko pulapka. Aby nas zniewazyc mocno i wyeliminowac. Nie?

Moja matka pochowala pierwszego syna. Czy wy Polsce taki los by byl? Ona nie moze urodzic wiecej dzieci. Wiec wciaganie immigrantow i eliminowane zadzialalo moze.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-09-17 18:45
Wczoraj wulgarny raszizm byl przecziwko jednego uzytkownika na flashback.org i zgloszilem dla tych co prowadza serwis. Dzisiaj wciasz byl ten wulgarny raszistowski wpis widoczny. Wiec promuja platforme dla wulgarnego szwedskeigo raszizmu raczej. Nie lubie jusz tej strony flashback.org!

Oni chcą moze wyrobić efekt domina gdzie potęgują kazdym wpisem nienawisć, głownie raszistowską, aby doszlo do kryminalnosci o charakterze raszistowsko-szwedskim?
  Profil uzytkownika: MichaelN     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16834
Od: 2000-09-01
2022-09-20 20:55
” Moze volksdeutschka?”

Tak Ci przeszkadza ten wulgarny rasizm i nietolerancja a 👆robisz to samo
  Profil uzytkownika: kajetan     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-09-20 21:13
Klamiesz. Stalin nie zyje. Co ja mam wspolnego z Bidenem i Putinem? Na pewno nie duzo. Tu sie liczycy materialna wladza. Ja jestem jak Solidarnosc wobec Gorbachowa tylko ze ja jestem Ormianem-polskim wobec Putinowi i raszistom ksenofobicznym ktorzi wygladem przypominaja Bidena.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
Forum -> Sprawy polonijne -> Lubie forum szwedskie ale mowa nienawisci jest
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









Praca-sprzatanie (Täby)
Brukarstwo (Täby)
Praca dla ogólno budowlańca (Skåne)
BLACHARZ, LAKIERNIK (SKOGAS)
mechanik samochodowy (SKOGAS)
Firma sprzątająca (Helsingborg)
Firma sprzątająca (Malmö,Lund, Ystad, Sjöbo i okolice)
Brukarzy, Pracy ziemne (UPPSALA)
Więcej





Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Muzeum tramwajów w Malmköping.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 25 gości
oraz 0 użytkowników.


Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony