Odwiedzin 37798172
Dziś 1949
Środa 24 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - Palicz jak prawdziwy polski zolnierz

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorPalicz jak prawdziwy polski zolnierz
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-03-26 23:14
Cześć

Zacząłem palić papierosy jak mój dziadek, Józef Nowik (r. 1907 -> + r. 1969). Dziadek umarł na raka.

I dlatego mam pytanie, jakie papierosy palili żołnierze w armii generała Andersa i generała Maczka?

Pewnie angielskie, a może kanadyjskie?


  Profil uzytkownika: MichaelN     
Poważny temat! Ten temat został oznaczony jako poważny. Oznacza to, że autor oczekuje poważnej dyskusji lub odpowiedzi na pytanie.
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2022-03-26 23:25
W Armii Andersa moj ojciec palil Camele, mama nie palila,
przydzial sprzedawala i pieniadze wysylala do Afryki
dla swoich rodzicow i mlodszej siostry.

Rzuc natychmiast to swinstwo, szkoda zdrowia i pieniedzy.
Mowi Ci to nalogowa palaczka, a poza tym Twoje mieszkanie
i ubrania beda smierdziec na odleglosc.

Palenie nie czyni z czlowieka zolnierza, wrecz przeciwnie

Bedziesz palic, dostaniesz gorszy vård.
  Profil uzytkownika: alwa12     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-03-26 23:47
Rozumiem. Dobra, to nie będę palił. Ale trudno nie przypominać sobie walki przeciwko nazizmie w której dziadek i pewnie wielu innych zachodnio-alianckich żołnierzy palili, jedli czekolady i zwyciężali nad rasizmem od partii NSDAP, i brać przykład z tego i zwalczać zorganizowany i systematyczny anty-semityzm polski który mnie trafia.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2022-03-27 00:04
Antysemityzm dotyka nie tylko Polske. Smialo moge powiedziec ze w Polsce on jest bardzo lagodny.
I smialo moge powiedziec ze jesli Polske dotknelaby
wojna i nagonka na Zydow, to Polacy by im pomagali
z narazeniem zycia, tak jak to robili w czasie
II Wojny Swiatowej.

Znow sie zastanawiam czy ktos Toba nie kieruje, by
wywolac na Forum dyskusje na temat Zydow i by znow
oczerniac Forumowiczow i PI.

Skoncz pisac na ten temat, a jak chcesz sie przypieprzac
do antysemityzmu, to studiuj historie panstw takich jak Francja, Holandia, Belgia, i jak te panstwa zachowywaly sie w stosunku do Zydow w czasie II Wojny Swiatowej.

Uwazam temat za zakonczony !!!
  Profil uzytkownika: alwa12     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-03-27 01:10
A ja jednak chce napisać cos. A rzeczywiście istnieją Polacy co całym swoim kopernikowym rozumem zwalczają Polaków z imigranckim pochodzeniem (ormiańskie korzenie), jak ja raczej. Gdyby to nie byli volksdeutsch co umia po polsku atakowac.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2022-03-27 01:51
Zyjesz w Szwecji, napisz cos o terroryzowaniu Zydow
przez muzulmanow tu w Szwecji.
Polacy nie torreryzuja Ormian jako narod i nie
terroryzuja Zydow.

Mowilam Ci przeprowadz sie w lepsze miejsce, bo jakis
cymbal polaczek i jakas baba zachodza Ci za skore,
ale to nie dowod ze Polacy chca niszczyc Ormian, czy Polakow ormianskiego pochodzenia.

Zejdz na ziemie.
  Profil uzytkownika: alwa12     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-03-27 17:21
Ja jestem przesladowany na roznych adresach w Szwecji. Nawet w Polsce slyszalem zniewazajace krzyki i pruby namowienia do samobujstwa. Ja jestem publiczna osoba na YouTube i krotko bo mojim pierwszym filmie zjawili sie oni poza domem gdzie wtedy mieszkalem w Szwecji. Wiekszosc ludzi nie wierzy mi ze sa ludzie gotowi krzyczec przes ponad 3 lata i na zawsze uszkadzac moj mozg przes przerywanie snu nocnego. ja jestem ofiara i ile ja widzialem u ludzi zimnosci i obojetnosci na to co sie dzieje ze mna. Stalem sie bardziej agresywny i nawet stracilem swoj prawicowy charakter w chwilach furii. To co sie wookolo mnie dzieje jest skandalem i muszi byc raczej ujawnione aby ukarac tych systematycznych terrorystow raszistowskich co po polsku krzycza na przyklad.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2022-03-27 17:33
Przeprowadz sie, bo to nie rasisci tylko chuligani
i patologia.

A az tak publiczna osoba nie jestes- nawet nie ma zadnego
komentarza pod Twoimi filmami.

Pochwaliles sie patologii z podworka ze krecisz filmy ?

No to masz...nauczke ze nie dyskutuje sie z pijakam.
  Profil uzytkownika: alwa12     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-03-27 17:49
Patalogia z podworka... aby tak systematyczne terroryzowac i zniewazac antysemicko. Nawet uwazam ze prawdopodobnie brzmi mozliwe ze to Putinowscy agenczi albo ukraincy ktorzy kochaja anty semityzm slowianski. Ja szukam wsparcia szeroko, nawet w Azji kapitalistycznej. Musze byc rozsadny i powaznie podchodzic do sytuacji wookolo mnie.

A tez hce powiedziec ze to forum polskie ma super funkcje ze mozna przeczytac i poprawic swoj tekst przed wyslaniem.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2022-03-27 22:01
Bo to Forum zalozyl madry czlowiek.

**********************************

Chcesz powiedziec, ze ten nacpany glupol spod "trzepaka"
co Cie neka jest putinowskim agentem ?
  Profil uzytkownika: alwa12     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-03-27 22:55
Moze. A przedchwila w mieszkaniu slyszalem od sufitu w kuchni bardzo cienky feminijny kobiecy glos co powiedzal: "Czy jusz pedofilski portret? No i co myszlał zydek?"

A moze to wlasnie dalsza rodzina Romanov razem z Szwedami znecaja sie na immigrantach z powodu utraty władzy w Rosji?

Wy myszlicie ze ja nie wiem jak długo zyc? Nie palic, nie pic i jeszce byc chudy jak osiemnastolatek. A oni hca pewnie abym zawał pijany z rakiem dostał w wieku piedziesąt pare lat. Bo są raszisci na pewno, 100%. Ten feminijny glos był taki ruski bo taki cienki, wiecze jak rosyjskie kobiety gadaja. Bardzo cienkim głosem. Ale jednak polski akcent.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-03-27 23:03
A pobozni polacy tylko licza pienedze ciagle i masowo niemieckie samochody skupuja i traktuja jak powod do dumy. I raczej mowia ze Bog wlasnie jest.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2022-03-27 23:32
Nie wiem jakim glosem mowia ruskie baby, bo z zadna
nie spalam
  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2022-03-27 23:34
A nie spalam, bo nie chcialam

Przeprowadz sie na ostatnie pietro to nie bedziesz
slyszec glosow z sufitu
  Profil uzytkownika: alwa12     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-03-28 17:24
Moze troche smiezne, jakisz zart o seksie. Ale naprawde to ze głosy słychac u mnie ze sufitu to tak jakby dyktatura była. Komentarze po szwedsku i polsku. Kazdy raz jak mnie nazwal ktos zydem to sie raczej zle czulem albo jak ktos pytal sie czy jestem zydem.

Komentarze uliczne czy w blokach a potem agresja od mojej strony czesto... dziwnie zycie zaczelo sie od stycznia 2019.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-03-28 20:53
Wlasnie okazalo sie ze Stany Zjednoczone pchaja otwarty, glasnostowy raczej, Internet z prawdziwymi imionami i nazwiskami. I my z rodziny pokojowej ktorzy robilismy historycznie opor materialistycznym sadystycznym systemom jak Naszism a potem komunizm. Teraz jestesmy atakowani przes anty-semitow polskich. I Policja raczej bedzie dalej pilnowala parad neo naszistow w Szwecji. Po jusz tak bylo w Szwecji. Tak jakby oni zaslugiwali na jakiesz pilnowanie... A wy grzeczni polacy co teraz wiecze ze istnieja takie ludzie co nienawiscia i terrorem anty-semickim mnie atakuja. Czy wy moszecze cos napisac jescze bo naprawde robie sie zly prawie kazdego dna z tego braku respektu i wprost sadystycznemu anty semityzmie ktora oni reprezentuja. Tak jakby uduszili Jezusa i potem pszyszli po mnie aby mnie atakowac.

Czekam na odpowiedz/odpowiedzi bo nie wiem jak normalnie zyc i zostawic socjalnosc w spokoju teraz jak jestem pod atakiem systematycznie i kazdego dnia i noce tez.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2022-03-29 00:45
Jesli odstawiles leki, to zacznij je brac.

Jesli bierzesz i tak sie czujesz, to popros lekarza
o zmiane lekow.

Inaczej nie dasz rady tak zyc, psychoza czesto jest grozniejsza od schizofreni gdy odstawia sie leki.

Pozdrawiam.
  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2022-03-29 00:47
Prosze, potraktuj to na powaznie, nie chcialabym zeby
Ci sie cos stalo.
  Profil uzytkownika: alwa12     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2022-03-29 12:25
Leki to tylko truja i robia zmeczonego stucznie. Moje przezycia sa prawdziwe i ile ludzi zarabia kase na wyprowadzaniu innych ludzi z rownowagi. Kiedy na przyklad mlody polak gra w gry komputerowe i placzi co mieszac za to. To oni w Stanach Zjednoczonych co zrobili gre to wzbogacaja sie na jego marnowianiu czasu. It.d..
  Profil uzytkownika: MichaelN     
Forum -> Życie w Szwecji -> Palicz jak prawdziwy polski zolnierz
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









sprzatanie Bålsta (Bålsta )
Sprzątanie/Grafik/Sztokholm (Sztokholm )
Praca od zaraz! (Malmo)
Sprzatanie Sztokholm (Älvsjö)
Personlig assistans Södertälje (Södertälje)
Firma zatrudni (Bandhagen )
Mycie okien (Stockholm)
Szukam do pracy. (Stockholm )
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 21 gości
oraz 0 użytkowników.


Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony