Odwiedzin 37823901
Dziś 41
Czwartek 2 maja 2024

 
 

Forum: Na każdy temat - fakenews

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorfakenews
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2021-08-04 09:55
coraz więcej widzę kontrowersyjnych tematów na Facebooku zwłaszcza polskich wiadomości ,wpisy moich znajomych i innych w dodatku rozpiętość miedzy co jest kłamstwo a prawdach o tym sądzicie prawda czy tez nie????
  Profil uzytkownika: black sabbath     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2021-08-04 10:04
ostatnio widziałem temat o unii potem jak długo jest życie na ziemi, szczepienia itd
  Profil uzytkownika: black sabbath     
EnWrotka
Stockholm


Wpisów: 5138
Od: 2011-05-25
2021-08-04 10:18
Niby po polsku piszesz i znam język polski a jednak nie rozumiem.
Ale chyba chodzi o to ,żeby Ci powiedzieć czy Twoi znajomi piszą prawdę czy tez nie.
Ja sądzę,że trzech Twoich znajomych pisząc o tym jak długo jest życie na ziemi kłamie.
  Profil uzytkownika: EnWrotka     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2021-08-04 10:37
jedna pisze ze dowiesz się jak umrzesz drudzy piszą według nauki inni ze tylko bóg wie itd. gdzie ta edukacja? bo dla mnie ciemnota,,,,jest więcej tematów np donald Trump właściwie temat nie prosty dlatego ze zależy od tego kto wio wierzy co czyta
  Profil uzytkownika: black sabbath     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2021-08-04 11:02
a to dla antykomunistow ,,,,,https://ungvanster.se/65-a rgument-for-att-lamna-eu/
  Profil uzytkownika: black sabbath     
melchior


Wpisów: 818
Od: 2018-08-18
2021-08-04 11:20
Black, to nie dla ciebie te rozważania,nie łam sobie chłopino tym głowy.
Tęgie umysły nad tym myślą.
  Profil uzytkownika: melchior     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2021-08-04 11:28
temat zalozony jest poto zeby umysl sobie lamac
  Profil uzytkownika: black sabbath     
melchior


Wpisów: 818
Od: 2018-08-18
2021-08-04 11:51
Że to niby Ty masz robić?
  Profil uzytkownika: melchior     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2021-08-04 13:47
Black, te wszystkie partyjne ungdomsförbund to masa dzieciaków z pomysłami. Nie trzeba sobie głowy zawracać. Nawet ich własne partie często myślą i robią inaczej.
  Profil uzytkownika: kajetan     
EnWrotka
Stockholm


Wpisów: 5138
Od: 2011-05-25
2021-08-04 14:04
Kajetan ma rację.
Wiadomo,że jak się zakłada nową partie to nie wypada powiedzieć iż wszystko jest cacy .Trzeba jakoś coś pozmieniać, dołożyć , wyrzucić, żeby nowa partia była atrakcyjna.
  Profil uzytkownika: EnWrotka     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2021-08-04 18:50
niedokladnie mnie oto chodzilo ,czesto widze na facebook jakes spekulacyjne informacje zwlaszcza z polski ,dyskusje telewizyjne np na temat szczepionki(powolywac sie na jednego profesora i twierdzic ze ma sie 100%racji)w dodatku jakis senator jest pelno tematow ale jak wyciagnac wlasciwe wnioski ,np w szwecji wiarygodnosc wiadomosci jest bardzo duza w polsce wiekszosc wierzy to co czyta a w rzeczywistosci ciezko o jakas konkretna odpowiedz,ostatnio czytale na temat fakenews w usa i alec jones(tworca fakenews) natarcie na capitolium w usa itd informacje ktore podaja np w polsce sa niekakretne przynajmniej ztego co ja wyczytalem i zmila checia podziele sie ztymi co chca ,mnie nie chodzi o jakis tam przypadek ,
  Profil uzytkownika: black sabbath     
EnWrotka
Stockholm


Wpisów: 5138
Od: 2011-05-25
2021-08-04 19:09
No więc, napisze dokładniejszy fakenews.

Można powoływać się na jednego Kopernika i twierdzić, że ziemia się kręci. A on nawet nie był profesorem.

A jak wyciągnąć właściwe wnioski z info w TV I komu wierzyć?

Wszelkie info to jest taki quiz.
Jak mówią, że komuś grozi więzienie za coś od 6mcy do lat 10 to Ty sobie strzelasz ile mógłby dostać. Np pomysl ,że 5lat.A potem czekasz na dalsze info i jeden Sędzia podaje Ci wynik.Mozesz trafić i sam sobie wierzyć.

Tak samo jest ze szczepionkami.Trzeba czekać na wynik z tego co sobie wybrałeś " szczepić sie lub nie szczepic " I jak wciąż żyjesz po wybranej opcji tzn ze wygrywasz.


  Profil uzytkownika: EnWrotka     
melchior


Wpisów: 818
Od: 2018-08-18
2021-08-04 21:31
Black, popatrz jak Wrotka Ci ładnie wyjaśniła,
widać,że kobita zna sie na polityce,podobnie jak na szczepionkach,kuchni,sporcie,technice itd, wiedza raczej szczątkowa, ale nie można jej zarzucić lenistwa,może pisać w każdym temacie.
  Profil uzytkownika: melchior     
EnWrotka
Stockholm


Wpisów: 5138
Od: 2011-05-25
2021-08-04 22:22
No popatrz Black jak to ładnie działa.
Wrotka nie zna sie na polityce,sporcie ,technice itd.

Ale zna sie na szczątkach i dzieki temu, że Melchior podał info to trzeba wierzyć w itd w itp( i w tvp.)

A Wrotka może teraz pisać ,że Lewandowski zostanie premierem bo zbudował kapsułę do strzelania bramek
  Profil uzytkownika: EnWrotka     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2021-08-04 23:22
Najwazniejsze to nie czytac zadnych wiadomosci z socialnych mediow a juz na pewno nie z facebooka. Badania jakis czas temu pokazaly, ze ryzyko, ze informacje w facebookowym linku to nieprawda jest 60 razy wieksze niz ze to prawda. Wiec po co sobie glowe zawracac. Ja blokuje wszystkich co rozsylaja rozne sensacyjne wiadomosci niewiadomo skad. Zycie jest zbyt krotkie...
  Profil uzytkownika: kajetan     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2021-08-05 08:44
to miała być dyskusja a nie od razu zaj.....c temat na śmierć,troche przypomina mnie Polskę ze zamiast dyskutować to drą się jeden na drugiego bez żadnych argumentów
  Profil uzytkownika: black sabbath     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2021-08-05 09:08
"Można powoływać się na jednego Kopernika i twierdzić, że ziemia się kręci. A on nawet nie był profesorem."


ale za to był polihistorem




  Profil uzytkownika: pati_sko     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2021-08-05 11:09
temat Kopernik niebyły głupi w tamtych czasach ,natomiast temat korony wirusa w dzisiejszych czasach to nie głupie zwłaszcza ze w Polsce to jest dość kontrowersyjny temat i debatowany dość ostro w tv ,tego niema właściwie w Szwecji dlatego ze wiarygodność polityków jest dość wysoka wśród ludzi ,w Polsce zauważyłem ze robią problem ze wszystkiego co jest na pierwszej stronie gazety
  Profil uzytkownika: black sabbath     
EnWrotka
Stockholm


Wpisów: 5138
Od: 2011-05-25
2021-08-05 11:26
A gdzie i kto robi problem ze wszystkiego co jest na 1 stronie gazet ?

Musisz Black napisać więcej konkretów skoro coś zauważyłeś bo tworzysz fakenews, który można zjebać obrabianiem tyłka Kopernikowi a on już dosyć miał przesrane w czasach kiedy odkręcał info o ruchach ciał.
  Profil uzytkownika: EnWrotka     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2021-08-05 13:50
"coraz więcej widzę kontrowersyjnych tematów na Facebooku zwłaszcza polskich wiadomości ,wpisy moich znajomych i innych w dodatku rozpiętość miedzy co jest kłamstwo a prawdach o tym sądzicie prawda czy tez nie????"


dla czlowieka o zdrowych zmyslach fejsbuk, instagram, jołtub nie jest zrodle wiedzy czy informacji (wyjatek stanowia konta satyryczne).
to jest taka oczywista oczywistosc, ktora bardziej oczywista byc nie moze


jak sie chce korzystac z SM, to powinno sie co jakis czas krytycznie spojrzec na grono znajomych.
najlepiej przy okazji jakis "specjalnych wydarzen". w przypadku polskich znajomych - mogly to byc zeszloroczne wybory, strajk kobiet, niekonczaca sie pandemia, szczepienia.
cnoty niewiescie
i ciagle zywy temat teczowy



co innego miec odmienne zdanie, a co innego wstawiac/udostepniac/komentowac pojebane posty.


tak, nie bojmy sie tego slowa - pojebane
np fejki, agresywne, nietolerancyjne teksty


***
pierdolenie o Chopinie (lub o Koperniku) jest mało szkodliwe.
upierdliwe czasem



  Profil uzytkownika: pati_sko     
karma


Wpisów: 550
Od: 2016-01-07
2021-08-05 14:28
" Wolność słowa bywa dla myśli środkiem bardziej zabójczym; zakazane myśli mogą krążyć potajemnie, ale co zrobić tam, gdzie doniosły fakt ginie w powodzi falsyfikatów, a głos prawdy zagłuszony zostaje niesamowitą wrzawą…?" To nie ja... to Lem.
i jeszcze jego slowa -"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.-"
Polecam.
https://globalna.info/2020 /07/23/stanislaw-lem-co-przepowiedzial-sw iatu-futurystyczny-pisarz/

  Profil uzytkownika: karma     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2021-08-05 16:11
Nalezy zacjowac zdrowy rozsadek,
doze krytyzmu tak do siebie jak i komentujacych, jek i do mediow obojetnie z ktorej strony.

Potem gleboki wdech i na wydechu powiedziec sobie :
Skad ja to znam, przeciez to juz bylo )

Jak chce sie zglenic arkana polityki nalezy sie cofnac kilka wiekow wstecz i przesledzic historie:
Polski, Europy, i USA...I...
wyciagnac wlasne wnioski

Wtedy latwiej zrozumiec degregolade mediow i ludzi ktorzy piszą na fejset swoje opinie, bo une tez juz maja spreparowane myslenie w zaleznosci, ktorych mediow sluchala.

**************

Black, nie rozsmieszaj mnie ze szwedzkie media glownego nurtu piszą mowia sama prawde...

Internetowe wolne szwedzkie media yez czasami przesadzaja, albo trzymaja jedna strone, ale prawda jest taks, ze gdyby te media nie naglasnialy i to od kilku lat szwedzkich problemow, to dzis szwedzkie media glownego nurtu dalej by pierdolily jak jest fajnie w slozbie zdrowia, jak nowoprzybyli bcokrajowcy pracuja nad pidniesieniem standardu zycia obywateli zamieszkalych w Szwecji
a te strzelaniny na ulicach to tylko gangi ktore sa na wystepach czasowych w Szwecji.

Pozdrawiam, sluchaj, ogladaj, czytaj z kazdych zrodel, wtedy wyrobisz sobie wlasna opinie.

Nie czytaj wpisow na fejset nie
uzalezniaj sie od zdania rodziny
czy znajomuch, wybierz wlasna droge
a dopiero po jakims czasie wejdz w dyskusje

Pamietaj ze kazda wladza deprawuje i kazda wladza po jakims czasie ma ubrudzone rece, bo inaczej sie nie da...szkopol w tym by wybrac kepsza opsje wladzy.



  Profil uzytkownika: alwa12     
Forum -> Na każdy temat -> fakenews
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Firma sprzątająca zatrudni pracowników (Vellinge)
Dam prace sprzątanie (Stockholm)
Praca od zaraz Personlig assistans (Södertälje)
Szukam pracownika ogolnobudowlanego (Malmö)
szpachlówka, malarz, stolarz (Stockholm )
Stolarz (stockholm)
Firma sprzątająca zatrudni Panie (Stockholm (Älvsjö))
Sprzatanie Åkersberga i okolice (Åkersberga )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 11 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Diagnostyka Samochodowa
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony