Odwiedzin 37785854
Dziś 2624
Sobota 20 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - Kredyt

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorKredyt
Partyzant


Wpisów: 1
Od: 2021-05-04
2021-05-04 20:43
Witam
mam kilka pytań odnośnie kredytu w Szwecji.Ponieważ chciałbym taki wziąć tylko nie wiem czy dostane.Po pierwsze jeżeli chodzi o sprawdzenie historii kredytowej danej osoby to czy Szwecja sprawdza też historie w Polsce,Polski bik itp?Dwa zarabiam około 20tys miesiecznie koron jestem tu półtora roku więc jeśli chciałbym wziąć kredyt w wysokości 200tys koron na 10 lat czy jest to realne?Wiem,że trzeba od tego odliczyć wynajem,bilet no i jedzenie ale na czysto zostaje mi nie całe 10tys miesięcznie.Wole zasięgnąć porady od Państwa bo wiem,że będzie mi bardzo przydatna z góry dziękuje za informacje pozdrawiam
  Profil uzytkownika: Partyzant     
Poważny temat! Ten temat został oznaczony jako poważny. Oznacza to, że autor oczekuje poważnej dyskusji lub odpowiedzi na pytanie.
Anna ZM
Göteborg


Wpisów: 521
Od: 2011-10-25
2021-05-05 15:03
Zakładam, że masz konto w banku szwedzkim. Najlepiej pójdź do tego banku, t.zn najpierw umów czas na rozmowę i tam dostaniesz odpowiedź. Przeważnie trzeba sie najpierw rozliczyć w Szwecji, bo bank sprawdza twoje zarobki. Może będzie potrzebna umowa o pracę, ale banki mają swoje własne zasady i dlatego nikt na forum nie odpowie ci wiążąco. Duże banki mają też najlepsze warunki kredytowe. Jeśli jesteś w sytuacji przymusowej i dostaniesz odmowę to możesz też spróbować Parabanki n.p LENDO.se
  Profil uzytkownika: Anna ZM     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2021-05-05 16:01
"Najlepiej pójdź do tego banku, t.zn najpierw umów czas na rozmowę i tam dostaniesz odpowiedź"


w wiekszosci bankow (jak nie wszystkich) mozna zrobic ansökan online.
z tego co pisza, dosc szybko dostaje sie odp.
w niektorych w ciagu doby.



  Profil uzytkownika: pati_sko     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2021-05-05 16:44
spróbować można ale ty nie dostaniesz po półtora roku pobytu, bank nie będzie sprawdzaj twojej historii w Polsce,
  Profil uzytkownika: black sabbath     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2021-05-05 16:49
uwazaj na niektore firmy co dają na 27%,nazywa się to indywidualna pożyczka
  Profil uzytkownika: black sabbath     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2021-05-05 17:56
"Dwa zarabiam około 20tys miesiecznie koron jestem tu półtora roku więc jeśli chciałbym wziąć kredyt w wysokości 200tys koron na 10 lat czy jest to realne?"


wymagania bankow:
- ukonczone 18 lat

- zameldowanie w Szwecji 24 miesiace (wspomniane przez Anne Lendo - 12 miesiecy)
niektore banki nie wymieniaja zameldowania jako warunku do dostania kredytu


- roczny dochod conajmniej 200 000 tys, jest to cyfra najczesciej sie powtarzajaca (w Lendo conajmniej 120 000tys rocznie)

- brak betalningsanmärkningar







  Profil uzytkownika: pati_sko     
mcmrbygg11


Wpisów: 481
Od: 2018-04-14
2021-05-13 20:12
W swedbank dostałem dosyć szybko kredyt ale miałem zabezpieczenie w postaci domu. Firmę prowadziłem bodajże około roku. Wyglądało to tak że wizyta w banku złożenie wniosku i po wstępnej akceptacji był pracownik w banku u mnie w domu po okolo 2 tygodniach. Trwało to max miesiąc. Miałem biznes plan i mogłem wziąść z tego co pamiętam 400 tyś koron więcej niż chciałem. akurat mi się udało ale pracownik mówił że każda sprawa jest sprawdzana indywidualnie.
  Profil uzytkownika: mcmrbygg11     
Forum -> Życie w Szwecji -> Kredyt
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









Praca w firmie sprzatajacej (Stockholm )
Potrzebuje hydrawlika (Stockholm )
MYCIE OKIEN (STOCKHOLM)
Sprzatanie minimum 50% lub 100% grafiki (Täby)
Praca (Värmdö )
Praca-sprzatanie (Täby)
Brukarstwo (Täby)
Praca dla ogólno budowlańca (Skåne)
Więcej





Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Muzeum tramwajów w Malmköping.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 27 gości
oraz 0 użytkowników.


Kolejny Polak ofiara szwedzkiego multikulti
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony