Odwiedzin 37802009
Dziś 2453
Czwartek 25 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - Kiruna praca, życie

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorKiruna praca, życie
tre_k


Wpisów: 2
Od: 2020-11-05
2020-11-05 09:56
Cześć, dostałem propozycję pracy na budowie w Kiruna, chciałem zapytać jak tam wygląda życie? jak warunki pogodowe? koszty życia? jakieś cenne uwagi ? Pracowałem na południu Norwegii to warunki pogodowe były OK, nie było dużo śniegu u mrozu. Zastanawiam się czy dam radę stąd moje pytanie Może ktoś posiada wiedzę na ten temat? będę wdzięczny gdy podzieli się swoimi spostrzeżeniami
  Profil uzytkownika: tre_k     
Poważny temat! Ten temat został oznaczony jako poważny. Oznacza to, że autor oczekuje poważnej dyskusji lub odpowiedzi na pytanie.
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-11-05 15:15
Pracowałem na południu Norwegii to warunki pogodowe były OK, nie było dużo śniegu u mrozu

w druga strone
  Profil uzytkownika: black sabbath     
Juby Jorton


Wpisów: 3
Od: 2020-12-30
2020-12-30 11:20
Jak praca u Szweda to ok. W Kiruna dostęp do cywilizacji masz, Życie jak wszędzie. Pogoda za kołem polarnym nie należy do najciekawszych. Każdy jednak odnajdzie coś dla siebie. Samochód musisz mieć na tip top i najlepiej z Webasto lub innymi grzałkami.
  Profil uzytkownika: Juby Jorton     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-12-30 12:01
znam lekarke (polka) ktora wyrobila tam 6 miesiecy i przeniosla sie do sztokholmu,,,,,,,,,wszedzie jest dobrze pod warunkiem ze sie to akceptuje,podatek jest duzo wyzszy niz na poludniu,ale kupic dom jest bardzo duzo taniej,kolezanka mieszka w bergen (norwegia) tam pada deszcz 300dni w roku nie do wytrzymania ale zaakceptowala to i nie nazeka.
  Profil uzytkownika: black sabbath     
mcmrbygg11


Wpisów: 481
Od: 2018-04-14
2020-12-30 14:10
z racji że mieszkam w środkowej cześci to się wypowiem na ten temat. najgorsze są od sundsvall na północ aż do samego morza MESZKI. Miesiące letnie to tragedia. w lasach same mchy. to sprzyja meszkom. każdy może się przyzwyczaić do życia na północy. warunek jeden. Nie jedziesz tam imprezować pracować i odkładać. Jedziesz tam do pracy na dłuższy czas kupujesz domek za max 300 tys koron w niezłym standardzie i żyjesz sobie na luzie. to jest dla takich ludzi. Ja naprzykład nie chciałbym mieszkać na południu. Tu gdzie jestem jest mega!!!!!
  Profil uzytkownika: mcmrbygg11     
Forum -> Życie w Szwecji -> Kiruna praca, życie
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Pracownik återvinningscentral (Sztokholm)
Praca- sprzątanie (Tyresö )
Praca dla operatora koparki (Stockholm)
🌟 Szukamy pracownikow do zespołu sprzątającego! (Stockholm)
Praca dla Ogolnobudowlanca (malmö)
Sprzatanie (Sztokholm)
Firma zatrudni (Bandhagen )
praca w restauracji (stockholm)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 29 gości
oraz 1 użytkowników.


Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony