Odwiedzin 37798892
Dziś 2669
Środa 24 kwietnia 2024

 
 

Forum: Sztokholm - Wladza gnije od glowy?

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorWladza gnije od glowy?
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2020-08-23 01:06
Czesc

Czy wladza w Szwecji gnije od glowy tak jakby? Po jak to jest mozliwe ze takie malutenkie budyneczki sa tutaj w kraju i plona samochody w rozrubach i raszisci atakuja imigrantow? To wszystko wyglada na wande gdzie ktos lezac popelnij samobujstwo przes przeciece sobie zyl zyletka. Czyli zgnile spoleczestwo gdzie ludskosck jako Homo Sapiens jest w fazie samobujstwa zamiast przyspieszyc zamieszkanie innych planet jako plan na ewentualna katastrofa na ziemi co by nas wszystkich wymazala z historii.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
Poważny temat! Ten temat został oznaczony jako poważny. Oznacza to, że autor oczekuje poważnej dyskusji lub odpowiedzi na pytanie.
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16834
Od: 2000-09-01
2020-08-23 03:16
W Szwecji od dawna rządziła mocna socialdemokracja, która ułożulyła ludziom wygodne życie. Dwie albo 3 ostatnie generacje wychowały się w państwie opiekuńczym, na którym można polegać. Teraz szlag to trafia ale ludzie za bardzo nie wiedzą jak reagować. Politycy są odcięci od rzeczywistości. Prawo karne itd należałoby zrewodować, żeby pościągać tych wszystkich pyromanów samochodowych z i pozamykać gdzieś.
  Profil uzytkownika: kajetan     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-08-23 09:16
A jaka jest lepsza recepta:patrzac na demokraje panstwa nordtkcje sa na pierwszym miejscu na 100 maksymalnie punktow maja 100’. Kanada na 98 statystyka jest miedzynarodowa a nie polska.polacy Maja recepte na wszystkie problemy ale tylko ze niemoga swoich wlasnych rozwiazac
  Profil uzytkownika: black sabbath     
flaxen


Wpisów: 1
Od: 2020-08-23
2020-08-23 10:44
Otóż można coś zrobić. Jeszcze nie jest za późno.

Mianowicie zacząć głosować ma SD. Przedtem byłem wiernym wyborcą KD.

Ja tak zrobiłem, w 2018 roku. Po raz pierwszy i nie ostatni.
Oczywiście SD to takie mniejsze zło według mnie. Z tym, że mniejsze zło oznacza dobro...

Wierze w koalicję (cokolwiek to znaczy) M + KD + SD.
  Profil uzytkownika: flaxen     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-08-23 12:20
S -bez miljö i vänster zrobią więcej niz wszystkie inne ,moderacji to fałszywa partia która istnieje tylko ze S-finansuje ich prywatyzacje,robol głosujący na m+sd zdrowo sie przeliczy ,szybko zastąpią ich robolami z Mołdawii,sd maja dużo racji ale i ty jestes na ich liscie ,
  Profil uzytkownika: black sabbath     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16834
Od: 2000-09-01
2020-08-23 13:49
flaxen, jak SD dojdzie do wladzy, to bedziesz mial sytuacje taka sama jak w Polsce czy Stanach Zjednoczonych. Mase ludzi bez kwalifikacji na wysokich stolkach, wszyscy smygrasister wyjda z ukrycia, bedzie podzial spoleczenstwa na "prawdziwych Szwedow" i blattekramare.

Na papierze to moze nowa partia brzmi interesujaco, ale to co reprezentuja soba zarowno przedstawiciele partii jak i elektorat, to slabo widze jakas poprawe. Bedzie szybki skok z jednego gowna w drugie. Jako imigrant uwazam, ze w gorsze.

W Szwecji potrzeba konsekwencji za popelnione czyny. Tak dlugo jak jak rzadzi popularna ostatnio doktryna, ze wszyscy sa ofiarami losu i tak naprawde nikt nie jest za nic winny, bo jak np. zlodziej kogos okradnie, to znaczy, ze spoleczenstwo popelnilo blad bo sie nim nie zaopiekowalo, to nic sie nie zmieni.

Podobnie jak black uwazam, ze silna Socialdemokracja by dala sobie rade najlepiej w tej sytuacji, ale to musieliby rzadzic sami, a do tego raczej nie dojdzie. I musieliby miec jakichs z prawdziwego zdarzenia politykow.
  Profil uzytkownika: kajetan     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-08-23 17:16
kiedys rehabilitacja w wiezieniu byla lepsza niz kara tylko wiezienna,spienia mnie to ze jedzenie w wiezieniu jest dwa razy drozsze niz w szkole,niewiem z czego to sie bierze ale sam fakt,ja wierze ze po tym co sie stalo w danii to szwecja wyciagnie konsekwecje i zastosuje podobne przedsiewziecia
  Profil uzytkownika: black sabbath     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16834
Od: 2000-09-01
2020-08-23 18:47
Rząd, tak długo jak tam siedzi miljöpartiet, nic nie zrobi w tym temacie. Obojętnie jak sie sprawa potoczy w Danii. Tu przecież jest szkoda morderców. „Samhället har svikit dem”.
  Profil uzytkownika: kajetan     
Forum -> Sztokholm -> Wladza gnije od glowy?
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









Firma sprzatajaca - Cleanflat (STOCKHOLM)
Praca - sprzątanie (Spånga)
Spawacz 136/138 Sztokholm (Sztokholm)
Potrzebna pomoc na dzis (ok 4 godz.) (Södertälje)
sprzatanie Bålsta (Bålsta )
Sprzątanie/Grafik/Sztokholm (Sztokholm )
Praca od zaraz! (Malmo)
Sprzatanie Sztokholm (Älvsjö)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 39 gości
oraz 0 użytkowników.


Rozwod w Szwecji i opieka nad dzieckiem
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony