Odwiedzin 37784917
Dziś 1687
Sobota 20 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - Polscy kłusownicy na polskiej czesci Bałtyku

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorPolscy kłusownicy na polskiej czesci Bałtyku
mcmrbygg11


Wpisów: 481
Od: 2018-04-14
2020-06-07 15:10
http://fisheco.se/news.php ?modulID=2&newsID=15341&fbclid=IwAR1Du45Z ZYX-OtlbwHK-Z4FHVDRKafx-mf3zDtpmFHlVhc1KK q6Zr236Iog

Wszystko ładnie pięknie. Szwedzki rząd dopłaca rybakom itp polski raczej nic a ZUS i inne opłaty trzeba robic i maja na utrzymanie rodziny. Szwedzcy rybacy ciągną jak idzie i głównie na mączkę rybna. Zapraszam do dyskusji
  Profil uzytkownika: mcmrbygg11     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2020-06-07 15:30
Masz odpowiedz o szwedzkich "standardach" na tej samej stronie:

http://www.fisheco.se/news .php?modulID=2&newsID=15242
  Profil uzytkownika: Facet46     
mcmrbygg11


Wpisów: 481
Od: 2018-04-14
2020-06-07 15:38
Tak tez to czytałem. Ogólnie wkurza mnie to ze nie można na wędkę już lowic dorsza. A kraje bogate i takbeda lowic trawlerami wszystko od dna pod powierzchnie.
  Profil uzytkownika: mcmrbygg11     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-06-07 18:21
to tylko wzmianka jakiegos trailera zlapali czy sfotografowali i panika,,jezdze co roku do polski nad morze od 1988 r i widze ile kutrow jest w portach w stosunku jak bywalem w czesniej.jakis indiwidualny przyklad na ktorego trzeba patrzec z przymrurzeniem oka
  Profil uzytkownika: black sabbath     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2020-06-07 23:20
mcmr napisal:

"Wszystko ładnie pięknie. Szwedzki rząd dopłaca rybakom itp polski raczej nic a ZUS i inne opłaty trzeba robic i maja na utrzymanie rodziny. Szwedzcy rybacy ciągną jak idzie i głównie na mączkę rybna. Zapraszam do dyskusji"

Rybacy z czesci szwedzkiej Baltyku maja zakaz polowu dorsza.Stad tez kutry z rejonu Simris i okolic przyplynely do ciesniny i tutaj zajely wolne miejsca w portach takich jak Malmö ,Lomma, Vikhög , Barsebäck , Helsingborg.
Skad byly w tych portach miejsca wolne ? no stad ze sezon zeglarski zaczal sie niedawno , a zaglowki staly na ladzie oczekujac na rozpoczeciwe sezonu i wodowanie jednostek.Bylo to przedmiotem debaty w wiadomosciach ( Syd - Nytt)Prawda jest tez ze kutry powrocily na swoje stare miejsca bo z wyzej wym. portow zostaly wyrzucone ( zreszta grozilo to waleniem sie po mordzie z tutejszymi)
A jak wrocily to niektore zaczely lowic na zabronionym terenie.Trollingowcy z rejonu Simris pisza o tym w swoich grupach na Facebooku, jak tez robia donosy do Kustbewakningu.Co dalaej sie dzieje to nie wiadomo. ( przynajmniej ja nie wiem)
To ze kutry polskie lowiace po stronie polskiej jak i wlasciciele jednostek turystycznych wozacych wedkarzy na polowy sportowe mieli dostac zapomogi z powodu zakazu polowu dorsza to prawda.Prawda jest tez ze nie dostali i stad byla przeciez akcja blokady portow - Ustki , Darlowka i innych. Ale podbne dotacje z racji pakietu kryzysowego mieli tez dostac wlasciciele prywatni , oraz inne grupy ktore obecnie demonstruja i domagaja sie wypelnienia obietnic danych im przez rzad.
No i pewnie nie dostana bo kraj pograza sie w inflacji i zadluzeniu, no to skad maja dostac?
  Profil uzytkownika: skoczek     
Forum -> Życie w Szwecji -> Polscy kłusownicy na polskiej czesci Bałtyku
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









Potrzebuje hydrawlika (Stockholm )
MYCIE OKIEN (STOCKHOLM)
Sprzatanie minimum 50% lub 100% grafiki (Täby)
Praca (Värmdö )
Praca-sprzatanie (Täby)
Brukarstwo (Täby)
Praca dla ogólno budowlańca (Skåne)
BLACHARZ, LAKIERNIK (SKOGAS)
Więcej





Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Muzeum tramwajów w Malmköping.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 14 gości
oraz 0 użytkowników.


Kolejny Polak ofiara szwedzkiego multikulti
TEMU
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony