Odwiedzin 37807549
Dziś 3873
Piątek 26 kwietnia 2024

 
 

Forum: Auto-Moto - Zabrane prawo jazdy za prędkość

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorZabrane prawo jazdy za prędkość
AgnieszkAP1976


Wpisów: 1
Od: 2020-04-22
2020-04-22 15:16
Witam, może ktoś mi jest w stanie pomóc. Jestem kierowcą ciężarówki i ponad miesiąc temu niedaleko od Karlskony przekroczyłam prędkość o 30 podobno. Podobno bo bylo tam ograniczenie do 40, a ja na wysokości znaku hamując miałam jeszcze 60. Panowie z fotoradarem zabrali mi prawo jazdy plus 3 tys. Koron, bo podobno była tam szkoła. W tym momencie mogę pracować tylko w Pl, ale jeżdżę bez blankietu i nie wiem co się dzieje z moim prawkiem. Nie wiem czy mam cierpliwie czekać czy gdzieś się dowiadywać, bo trochę długo to trwa, w dodatku nie wiem na jak długo mam zakaz. Z góry dziękuję za pomoc
  Profil uzytkownika: AgnieszkAP1976     
Poważny temat! Ten temat został oznaczony jako poważny. Oznacza to, że autor oczekuje poważnej dyskusji lub odpowiedzi na pytanie.
Ostatni Mohikanin


Wpisów: 436
Od: 2016-02-19
2020-04-22 16:28
Wytłumacz mi jedno jak ty mogłaś nie widzieć oznaczeń informujących o tym że wjeżdzasz na teren szkoły ???
  Profil uzytkownika: Ostatni Mohikanin     
nobody


Wpisów: 840
Od: 2011-05-18
2020-04-22 18:51
Obstawiam ze przyjdzie odpowiedz do okolo miesiaca czasu z ostrzeżeniem (czyli 1 miesiac bez prawka).O ile to bylo 30 km a nie 31.
  Profil uzytkownika: nobody     
nobody


Wpisów: 840
Od: 2011-05-18
2020-04-22 18:52
https://www.mestmotor.se/a utomotorsport/artiklar/nyheter/20151005/f ortkorning-boter-belopp-botesbelopp-straf f-indraget-korkort/
  Profil uzytkownika: nobody     
Anna ZM
Göteborg


Wpisów: 521
Od: 2011-10-25
2020-04-22 20:19
Bardzo dziwne, że nie dostałaś żadnego pisma z TRANSPORT STRELSEN w tej sprawie, ale być może przyczyną jest, że jesteś kierowcą ciężarówki. Ja pomagałam kilku Polakom odpowiadać na takie pismo. Zwykle przychodzi ono w terminie max. 2 tygodni od daty zdarzenia. Jest to prośba o wypowiedzenie się na temat zdarzenia, zanim urząd podejmie decyzję, co do kary. W wersji angielskiej to OPPORTUNITY TO MAKE STATEMENT BEFORE A DECISION. Trzeba odpowiedzieć m.in na pytania jak potrzebne jest ci prawo jazdy w pracy i w życiu prywatnym oraz podać inne okoliczności w celu złagodzenia kary.
W każdym razie nie zaszkodzi, jeśli skontaktujesz się z Transport Styrelsen/Swedish Transport Agency. Ich telefon to 0771-818181 ze Szwecji. Inne kontakty znajdziesz pewnie na ich stronie internetowej.
  Profil uzytkownika: Anna ZM     
Bartender
▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █


Wpisów: 3031
Od: 2017-03-11
2020-04-23 11:04
”Podobno bo bylo tam ograniczenie do 40, a ja na wysokości znaku hamując miałam jeszcze 60"

A co na to tachograf?
  Profil uzytkownika: Bartender     
Forum -> Auto-Moto -> Zabrane prawo jazdy za prędkość
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Pomoc w ogrodzie Vallentuna (Vallentuna)
Dam pracę Pracownik budowlany Karlstad Varmland (Hammarö)
PRACA. (Stokholm)
Dam prace sprzątanie (Stockholm)
Dam prace firmie sprzątającej (Stockholm)
Tłumaczenie (Sztokholm)
Praca dla doświadczonego stolarza (Sztokholm)
Firma Sprzątające (Helsingborg)
Więcej





Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 16 gości
oraz 1 użytkowników.


Dzis palạ koran w Skärholmen
nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony