Odwiedzin 37781616
Dziś 1939
Piątek 19 kwietnia 2024

 
 

Forum: Auto-Moto - Samochód ze Szwecji - sprawdzenie

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorSamochód ze Szwecji - sprawdzenie
Gooral


Wpisów: 2
Od: 2020-01-06
2020-01-06 13:00
Witam szanowne grono forumowiczów!
Od dłuższego czasu poszukuje dla siebie konkretnego samochodu i udało znaleźć mi się taki sprowadzany ze Szwecji.
Jako że szanuje swoje pieniądze i nie chciałbym władować się na "minę" zdecydowałem się poprosić Was o pomoc w sprawdzeniu tego samochodu.

Numer rejestracyjny to:XPH498
Numer VIN: VF36J3FYH21444158

Ważna dla mnie jest historia pojazdu bo chciałbym wiedzieć czy nie czekają mnie duże koszta. Również prosiłbym o pomoc w uzyskaniu informacji czy na samochodzie nie ciąży jakiś kredyt lub podatki do opłacenia.

Dodatkowo niepokoi mnie to, że na stronie car.info w miejscu gdzie jest data rejestracji nie ma informacji"in traffic". Pojawia się ona dopiero po kilku latach. To znaczy, że samochód nie był tak długo dopuszczony do ruchu?

Mam również pytanie o ceny samochodów. Samochód od prywatnych osób średnio dosztuje 20000 SEK a od dilerów już 40000 SEK. Skąd taka różnica?
  Profil uzytkownika: Gooral     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-01-06 13:36
to jest Peugeot rok 2006. 12 wlascicieli auto jest nie wruchu .to ze pisze ze auto jest z 2006 r nieznaczy ze juz nie jezdzilo od sierpnia 2005 ,auto ma prawie 15 lat i ty chcesz miec dobre auto.w szwecji auta rdzewieja a to ze wzgledu na sol ktory sypia na asfalt,tych 12 wlascicieli tez w rzeczywistosci moze byc o polowe mniej ,dlatego ze jak sie auto wymienia na inne w salonie to to przepisuja na salon i juz jest dwoch wlascicieli,ale moze tez miec w rzeczywistosci 12 wlascicieli
  Profil uzytkownika: black sabbath     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-01-06 13:37
ma przejechane 220000km
  Profil uzytkownika: black sabbath     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-01-06 13:41
diler tez chce zarobic,koszt zrobienia z auta choinki to okolo 5000-6000kr i dzisiaj diler musi dac 3 miesieczna gwarancje,,jak masz kogos kto zna sie na autach to lepiej kupic w tym przypadku prywatnie,bo skoro chcesz je na export to gwarancja i tak nie bedzie wazna ,
  Profil uzytkownika: black sabbath     
Gooral


Wpisów: 2
Od: 2020-01-06
2020-01-06 13:58
Auto jest już sprowadzone do Polski przez handlarza.
Nie oczekuję niewiadomo czego po aucie z 2006 jednak nie chciałbym wbić się w koszta typu jakieś podatki po kimś czy na np generalny remont silnika bo samochód został sprowadzony już jako np niesprawny.
Czyli dobrze rozumiem że różnica rzędu 20000SEK wynika głównie z kwestii gwarancji i odpicowania autka do sprzedaży?
  Profil uzytkownika: Gooral     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-01-06 14:02
tak
  Profil uzytkownika: black sabbath     
Forum -> Auto-Moto -> Samochód ze Szwecji - sprawdzenie
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









Praca-sprzatanie (Täby)
Brukarstwo (Täby)
Praca dla ogólno budowlańca (Skåne)
BLACHARZ, LAKIERNIK (SKOGAS)
mechanik samochodowy (SKOGAS)
Firma sprzątająca (Helsingborg)
Firma sprzątająca (Malmö,Lund, Ystad, Sjöbo i okolice)
Brukarzy, Pracy ziemne (UPPSALA)
Więcej





Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Muzeum tramwajów w Malmköping.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 36 gości
oraz 1 użytkowników.


Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony