Odwiedzin 37826853
Dziś 2993
Czwartek 2 maja 2024

 
 

Forum: 3po3 - Tluste Polki w Göteborg-u

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorTluste Polki w Göteborg-u
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-08 22:56
Obejrzalam galerie zdjec z wystepu M.Wisniewskiego
w Göteborg z 30 listopada.

Jestem w szoku, ponad 3/4 mlodych kobiet jest tak
tlusta, ze az stach bierze.
Te olbrzymie ciala beda ich stopy musialy nosic przez
nastepne dziesiat lat. Nie mowiac o wygladzie ktory
oszpeca ladne rozesmiane buzie.

Wielu panom tez przydalaby sie mala dieta bo piwne
brzuchy rosna szybko.

Czy w Göteborgu nie ma silowni ?

Czy to bigosy, czy chipsy i hamburgery robia z polskich
dziewczyn oble potworki, chociaz jeszcze dosc urodziwe,
ale dzwonek alarmowy dawno przestal dzwonic i za
chwile bedzie za pozno by cos z tym zrobic.

Nie pisze tu o paniach, ktore przekroczyly 45 bo wtedy
hormony maja swoje prawa i czesto walke z nimi sie przegrywa.

Ale mlode dziewczyny ?...Wstyd !

  Profil uzytkownika: alwa12     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2019-12-08 23:47
Alwa napisal:

"jestem w szoku, ponad 3/4 mlodych kobiet jest tak
tlusta, ze az stach bierze."


Dziwne..... bo przeciez Polki ( tak mowia te pizdusie meskie cienkorurkowce tu na Poloni info) sa najpiekniejsze na swiecie...bardzo dziwne...

A tak naprawde to jak sie przypadkiem uslyszy polska mowe w sklepie i okaze sie ze to kobieta to taki nalesnik ze ja pierdole...Z gostkami tez nie lepiej ....mordy jak z "wanted" jakies umorusane , ubabrane, zniszczone robocze odzienie w roznych kolorach ...
Chyba dobrze dla Polski ze to z niej wyjechalo , ale dlaczego tutaj sie znalazlo...jakies "zjawiska" piatej kategori...
  Profil uzytkownika: skoczek     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-09 06:46
Tluste?
Czy ty ku*wa nie znasz normalnych okreslen?


Tak! Czesc pan, i panow tez, na tych zdjeciach ma kilka nadprogramowych kilogramow.
Nie wazne czy to przez objadanie sie czy to warunki zdrowotne.


Ja nie jestem tlusta, nie mam nadprogramowych kg, nie wygladam jak modelka #wiktoriasikret

Na takiego rodzaju wpisy*(w chamski sposob napisany) od razu mam ochote odpowiedziec tak jak teraz odpowiem!






Ch*j cie to obchodzi!


Potworki??? Wez sie ku*wa ogarnij!











* nie tylko o wadze, ale tez wygladzie, ubiorze

  Profil uzytkownika: pati_sko     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-09 06:50
Tak, brzydkie slowa napisalam.
Tak, tak - nieladnie z mojej strony.

Jezeli ktos zwroci teraz uwage TYLKO na te moje brzydkie slowa, a przejdzie obojetnie na ten prostacki temat...lepiej zebys mi czlowieku nic nie pisal!


Jprdl

  Profil uzytkownika: pati_sko     
mcmrbygg11


Wpisów: 481
Od: 2018-04-14
2019-12-09 11:25
dokladnie. waga każdego człowieka to jest sprawa indywidualna. nam nic do tego. wyobraźcie sobie jakby wszyscy byli idealni?! ale by się wkradła nuda w nasze życie. mnie bardziej przeraża to jak np jakieś fajne laski są, na dobrym stanowisku pracy i wychodzą z pracy to od razu faja, drink i stale przekleństwa. a czy kaszalot czy chuda szpyrka mam to gdzieś.
  Profil uzytkownika: mcmrbygg11     
kawaler


Wpisów: 12122
Od: 2008-10-01
2019-12-09 11:40
Alwa zauwazyla powazny problem spoleczno-medyczny, co innego gdyby krytykowala jakas pojedyncza osobe,
ale one w kupie sa spasione, nadmiar kalorii…
i nie pomoze tu zadne chodzenie na silownie 3 razy w tygodniu, musialyby cwiczyc po 2 godziny trzy razy dziennie, zeby to spalic.
  Profil uzytkownika: kawaler     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-09 11:52
"Alwa zauwazyla powazny problem spoleczno-medyczny, co innego (...)"



Alwa, napisala w chamski sposob.
Nie ma usparwiedliwienia na takie zachowanie!

Jak mozna pisac/mowic o kims ze jest tlusty? Ze jest potworkiem?



Tym bardziej, ze wrzucila to w "3po3"
Smieszki takie...wow

Zalosni ludzie, ktorzy tak sie zachowuja i przyzwalaja na takie zachowanie.

Ponizej dna....

  Profil uzytkownika: pati_sko     
violina
Gbg


Wpisów: 2004
Od: 2007-03-01
2019-12-09 13:19
Pati, jestes wspaniala masz calkowita racje.
Zeby krytykowac kogos, nalezy miec troche taktu i startowac krytyke z takiego punktu w jakim sie krytykowana osoba znajduje, w innym przypadku jest to chamstwo i brak wiedzy.
Alve lubie, ale tym razem cos sie nie popisala i jej chec urzadzania zycia innym ludziom byla przesadzona. Moze sie opamieta na przyszlosc, bo z jakiegos dziwnego powodu sama zacznie "byc tlusta" i bedzie jej przykro.
A moze w silowniach w Göteborgu brak klientow i ten wpis Alvy ma za zadanie zwerbowac (lobby) klientele.
Uscisk dla tlustych i chudych
  Profil uzytkownika: violina     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-09 13:53
Co innego, gdyby w dziale 3 po 3 byl temat typu:

"przy jakiej muzyce bawia sie Polacy z Göteborg-u".

oczywiscie jakby to byl temat bez bzdurnych epitetow - to i bym mogla sie troszke usmiechnac. Byc moze zniesmaczyc (dla mnie wisniewski gra tandetna muzyke).

Nie obrazilabym nikogo, za to ze slucha takiej muzy jakiej slucha....ale z reszta! Po co ja wogole jeszcze ten temat komentuje!

Alwa mam focha na Ciebie


  Profil uzytkownika: pati_sko     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2019-12-09 14:04
To nie ulega watpliwosci, ze otylosc stanowi zagrozenie dla zdrowia a czasami i zycia ale skoro temat jest w pol zartem pol serio to pozwole sobie wkleic ten link:

https://www.youtube.com/wa tch?v=00T_pojzqpw

  Profil uzytkownika: simply_Ola     
mcmrbygg11


Wpisów: 481
Od: 2018-04-14
2019-12-09 14:23
kilka lat temu ktoś zaproponował aby ludzie otyli, palący papierosy i pijący alkohol płacili wyższe składki na ubezpieczenie zdrowotne. i to by było naprawdę ok. otyłość prowadzi do masy chorób. u mnie w rodzinie naprzykład nie jadamy wgl słodyczy. nawet kawa herbata ze słodzikiem lub miodem. to jest jedyne wyjście chcąć być zdrowym na długie lata
  Profil uzytkownika: mcmrbygg11     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2019-12-09 14:32
Kawaler napisal :
"Alwa zauwazyla powazny problem spoleczno-medyczny, co innego gdyby krytykowala jakas pojedyncza osobe,"


Jag håller med. Otylosc to problem powszechny i dotyczy on nie tylko Polek w Geteborgu.Jak podaja statystyki to np 85% ludzi w USA cierpi na otylosc, podobnie w Niemczech , a nawet w krajach skandynawskich- o Polsce to nawet nie pisze.Z przrazeniem obserwuje jak dorosli ludzie w sklepie pakuja do toreb te wszyskie roznokolorowe gowna , ktorymi beda karmic swoje dzieci.Zapachy podobne do zapachow przynet ktorymi nece ryby.
Popatrzcie kiedys na stare zdjecia naszych rodzicow, na to pokolenie ktore powoli mija a moze nawet i to wczesniejsze przedwojenne .Tam nie ma ludzi otylych , spasionych z wielkimi brzuchami ( juz nie mowie ze mlodych lysych z brzuchami jak tam - tamy)Wystarczy popatrzec na zdjecia ludzi na ulicach , zgromadzeniach czy pochodach.I nie dziwota jest ze Ci ludzie dozywaja stu i wiecej lat ...jakies pokolenie pizdusiow, waskich rurek i lemingow nastalo...
  Profil uzytkownika: skoczek     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-09 15:10
"ow, na to pokolenie ktore powoli mija a moze nawet i to wczesniejsze przedwojenne .Tam nie ma ludzi otylych , spasionych z wielkimi brzuchami ( juz nie mowie ze mlodych lysych z brzuchami jak tam - tamy)Wystarczy popatrzec na zdjecia ludzi na ulicach , zgromadzeniach czy pochodach.I "



W tamtych czasach nie bylo duzego wyboru na sklepowych polkach.
Nie obzerali sie cukrem, ciasteczkami.
Wogole sie nie obzerali jak w dzisiejszych czasach - bo nie bylo tyle produktow do obzerania.

W tamtych czasach nie bylo tez przypakowanych kolesi, z barami do noszenia telewizorow.
Nie bylo tez pan z nadmuchanymi cycami i ustami, doklejanymi paznokciami czy rzesami.




Teraz sa czasy konsumpcji.
Nie jest to zadne usprawiedliwienie.
Otylosc, nadwaga jest problemem pokolenia konsumpcyjnego. Nie da sie temu zaprzeczyc.

Ale! W dalszym ciagu nie upowaznia to nikogo do chamskich odzywek, tekstow do ludzi z nadwaga i otylych.

Tlusty to moze byc czwartek!




  Profil uzytkownika: pati_sko     
mcmrbygg11


Wpisów: 481
Od: 2018-04-14
2019-12-09 15:13
Akurat tutaj skoczek z tb się zgadzam. Jest jeszcze jeden aspekt. Dzisiejsze dzieci nie chcą jadąc normalnych obiadów. Normalny obiad mam na myśli domowe zupy schabowy mielony jakiś ryż makaron itp. Do tego surówka. Byliśmy ostatnio w pl na weselu. Nasze dzieci jako jedyne z tych jadły wszystko bez marudzenia. Inne frytki pizza itp. To jak maja nie być otyłe? Rodzice idą na łatwiznę. U mnie dzieciaki wiedza ze dopóki nie zjedzą tego co maja nałożone nie maja co liczyć na tv komputer lub cokolwiek. Pożarem jak jest odpowiednia pogoda to i tak siedząca dworze. Teraz u nas śnieg mróz. 2-3 godz na dworze. W Polsce? Tylko patola wychodzi na papierosa i na piwo. Zero przyjemności. Mój chrześniak 9-cio letni stwierdził ze nie może za piłka biegać bo się zmęczy spoci i wybrudzi. Paranoja
  Profil uzytkownika: mcmrbygg11     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-09 15:50
"Normalny obiad mam na myśli domowe zupy schabowy mielony jakiś ryż makaron itp. Do tego surówka."



Dla mnie akurat schaboszczak i zupy nie sa normalnym jedzeniem




Ale ogolnie zgadzam sie w wiekszej czesci z Twoja wypowiedzia.


Nie zgadzam sie z tym, zeby przymuszac dzieci do zjedzenia obiadu, wbrew ich woli.
Jest to dla mnie okrucienstwo wobec dziecka!!!




Pisze to z perspektywy niejadka, i dziecka zmuszanego do jedzenia wbrew jego woli.
Oczywiscie, ze nie zjadalam z talerza,bo rodzice kazali.
Moglam siedziec przy stole tak dlugo jak chcieli
Nie chodzilam glodna, nie glodzili mnie.

Ale tez nie latali za mna, zebym cokolwiek zjadla...brrr jak widze ludzi ganiajacych za dzieckiem z zarciem, to mam dreszcze...
(To rodzice typu :"Niech zje cokolwiek, byle zjadlo")

****



"Nie biegaj, bo bedziesz kaszlec" - klasyk! Slyszalam to z ust bab z mojego pokolenia

  Profil uzytkownika: pati_sko     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2019-12-09 16:04
Alwa troche przesadzila bo co znaczy tluste? otyle itd,gdzie jest ta idealna kobieta ?
  Profil uzytkownika: black sabbath     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2019-12-09 16:06
Pati napisal:

"W tamtych czasach nie bylo duzego wyboru na sklepowych polkach.
Nie obzerali sie cukrem, ciasteczkami."

Dlaczego takie bzdury opowiadasz?? czemu nam to robisz . przeciez wiemy jak bylo.

Moja Babcia jak robila torty na imieniny kazdej osoby z naszej rodziny, albo na swieta, to mialy one wysokosc z pol metra, albo nawet i lepiej srednice ze 40 cm, a przetykane marcepanem , orzechami , i innymi bakaliami, nasaczone ponczem, juz nie wspomne o bitej smietanie z wanilia ktora uwielbialem zlizywac i zawsze mi sie za to scierka oberwalo.Szynka,( zwlaszcza szynka bo te uwielbialem, grube miesiste plastry z tluszczykiem dookola i swieza bulka z maslem)) wedliny ( parowki bo tez je kochalem) i pieczywo smakowaly tak jak nigdy juz w zyciu podobnych nawet nie spotkalem,( no chyba ze w DDRZ-e) dlugo potem), po drob kazdego sortu jezdzilem jako malec z Mama na rowerze do Tynca ( czesc Debnik -Krakow), bo tam juz chlopi mieli zagrody i mozna wszystko bylo kupic jak sie "chcialo prosto od chlopa".Poniewaz bylismy dziecmi to co dwa tygodnie umowiona "baba" przynosila nam i swieza cielecine ( bo chlopi mieli bydlo) i co jakis czas swieze maslo w oselkach,albo w pollitrowych garczkach emaliowanych, a co pare dni Mama jezdzila po swieze mleko prosto od krowy i przywozila w metalowym baniaku, ktory stal w piwnicy w domu , bo lodowek wtedy nie bylo ( przynajmniej my nie mielismy).Jak mleko sie zwazylo to z Tata "bilismy sie" kto bedzie go pil , a najbardziej lubialem z niego kozuch ktory z wierzchu zbieralem , i przez to moze do dzis pije do kazdego posilku filmjölk... a nawet woze go do Polski bo "zarazilem"
nim moich przyjaciol.
Po szkole codziennie wraz z kolegami chodzilem "do Zyda" ktory mial sklep ze slodyczami obok szkoly gdzie kupowalem sobie tzw "kokoski" ktory jeden kosztowal (jak dzis pamietam 50 gr) i ktore bardzo lubialem...
Tylko dlatego wtedy nie chodzilismy na Kleparz ( plac targowy w centrum Krakowa - jest do dzis) gdzie byly jatki ( budy ze wszystkim co mozna bylo sobie zamarzyc) bo z Debnik nad Wisla bylo dosc daleko i blizej bylo nam "na wies" poza tym bylismy mali i zakupy bylydla nas ciezkie.
Tak masz racje wszystko kiedys bylo do dupy ,a PRL byl czarna dziura... tylko skad po nim wziely sie te setki miliardow ktore przez te 30 lat niby 3 RP roztwoniono i rozkradziono ???

DLACZEGO NAM TO ROBISZ????
  Profil uzytkownika: skoczek     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2019-12-09 16:10
pati napisal:

"Dla mnie akurat schaboszczak i zupy nie sa normalnym jedzeniem"

Tez kotleta to chyba 100 lat nie jadlem...zreszta co teraz za kotlety ....Pamietam jak Mama rozbijala kotlet to caly duzy talerz zakrywal.... a te bzdetki teraz w sklepie to takie jak to pokolenie... ani wygladu ani formy...ech...
  Profil uzytkownika: skoczek     
mcmrbygg11


Wpisów: 481
Od: 2018-04-14
2019-12-09 16:38
Bo trzeba umieć kupowac mięso. Ale każdy prawdziwy domowy obiad jest lepszy niż mcdonaldy kebaby burgery itp. Ja mam to szczęście ze zona zajmuje się domem i mam zawsze obiad prawdziwy jak i nasze dzieci. To nie jest zmuszanie. Jakas dyscyplina musi być. W przeciwnym razie jest to co jest.
  Profil uzytkownika: mcmrbygg11     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-09 16:45
"To nie jest zmuszanie. Jakas dyscyplina musi być. "

Dla mnie to samo
Nie bede sie jednak czepiac
  Profil uzytkownika: pati_sko     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-09 17:04
"bylismy mali i zakupy bylydla nas ciezkie. 
Tak masz racje wszystko kiedys bylo do dupy ,a PRL byl czarna dziura..."


Nie bylo za wiele na polkach.
Nie bylo czym sie obzerac.
Bylo co jesc.
Nie napisalam, ze ludzie nie jedli.


Jako wiejskie dziecko widzialam jak karmia zwierzyne, jak uprawiaja rosliny.
Nie bylo za duzo nawozow w sprzedazy, albo byly za drogie.
Takze, w wiekszosci krolowala zdrowa polska zywnosc.



Teraz duzo rolnikow, pryska na wszystko- na robaki, na wzrost, na brak chwastow.
Zwierzyne karmi paszami, lub dosypuje pasze.
Eko gdzies jest napewno.



Teraz idac do polskiego sklepu, masz na polkach wiele. Wiele tez gownianych produktow. Imporytowana zywnosc tez jest.
I ludzie sie obzeraja! Luksus konsumpcyjnych czasow.


Dlatego ja sie nie dziwie, ze w dawnych czasach mniej ludzi z nadwaga
O to pati chodzilo




O polityce z lat prl-u sie nie wypowiem.
W ostatniej dekadzie prl-u bardziej mnie interesowaly zabawki i bieganie po dworze

Mi nie zabraniano zabawy, nawet jak obiadu nie zjadlam
  Profil uzytkownika: pati_sko     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2019-12-09 18:10
pati napisal:
"O polityce z lat prl-u sie nie wypowiem.
W ostatniej dekadzie prl-u bardziej mnie interesowaly"

Ja tez na ten temat nic nie napisalem bo co to ma do cukierkow i slodyczy.Fakt jest taki ze jezelibym chcial to moglbym sie obzerac do woli nimi , bo kazdy widzac dzieciaka to go karmil albo czekoladka albo cukiereczkiem. Powstrzymywala mnie tylko Mama ktora ostrzegala mnie ze jak bede jadl slodkie to mi zeby wypadna. ... a kto by chcial ( nawet male dziecko z mleczakami zeby sie to stalo) i tyle.Byly lata wspaniale i te gorsze tez byly po tych wspanialych , ale to normalne raz na gorze raz na dole i takie jest zycie.Wazne jest aby byc kreatywnym a nie siedziec i zrzedzic nad utraconymi latami ...utraconymi z wlasnej woli w wiekszosci i z braku wlasnej inicjatywy.
Fakt jest faktem ze nikt nigdy nic zlego mi nie wyrzadzil- wprost przeciwnie....wiec dlaczego teraz mialbym pluc ....bo co ? bo to modne??? a ze mialem przydlugi plaszczyk z kolnierzykiem, wieczne dziury na kolanach w rajtkach i bawilem sie drewnianym wozkiem ktory mi dziadek kupil ... no to co? przynajmniej sandalki mialem z prawdziwej skury i plaszczyk z prawdziwej welny i nie kupiony w sklepie ( bo przeciez mozna bylo ) tylko uszyty przez Mame
  Profil uzytkownika: skoczek     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2019-12-09 18:13
skora ..nie skura analfabeto
  Profil uzytkownika: skoczek     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2019-12-09 18:17
mc napisal:
"Ale każdy prawdziwy domowy obiad jest lepszy niż mcdonaldy kebaby burgery"

Moze to wyda sie smieszne ale nigdy w zyciu w takim nie bylem ...przepraszam bylem w Donaldzie z Mama na kawie kilka razy , ale tylko dlatego ze zostalem zmuszony ...(i rzeczywiscie kawa byla dobra )
  Profil uzytkownika: skoczek     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2019-12-09 18:25
Pati napisal :
"Bylo co jesc."
Zapomnialas dodac : " i jedzenie bylo znakomitej jakosci"
A dlaczego ? ...no to piszesz dalej w swoim poscie.
  Profil uzytkownika: skoczek     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2019-12-09 18:29
Alwa byla zdrowo nadziana jak to pisala ,bo jeszcze nic nie dodala do zalozonego tematu,
  Profil uzytkownika: black sabbath     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-09 21:12
...

Black, wyobraz sobie ze nie...

Wiedzialam ze wsadzam kij w mrowisko i z premedytacja
dalam czas na wasze reakcje.

  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-09 21:50
Moi Mili, chmski wpis bylby wtedy gdybym napisala :

"spasle, oble wieloryby " czego nie zrobilam, bo tego
tak nie postrzegam.

zastanawialam sie czy tematu nie zalozyc w dziale "Zrowie.." ale stwierdzilam ze w 3po3 wiecej ludzi
wejdzie.

Co dalo mi prawo do tego wpisu ?

1.otoz juz nie jeden raz chcialam ten temat poruszyc bo
moje obserwacje nie pochodza tylko z ogladniecia
jednej galerii zdjec z jednego koncertu--

2. od 15 roku zycia walcze z nadwaga bo zawsze mialam
leniwe kiszki czyli powolna przemiane materii.
Plywalam, biegalam, hantle, hulahop, skakanka 150
razy przed wyjsciem do szkoly /silowni wtedy nie bylo/
trzymalam wage za uzde nawet do teraz, choc jak
skonczylam 62 lata coraz ciezej mi bylo zwalac kg
bo coraz szybciej mi wpadalo-pieprzone 10 kg nadwagi
ktore cofam ale zaraz jest spowrotem i tak w Kolko.

3. ze wzgledu ze wiem jak smakuje walka i jak z wiekiem
jest coraz trudniejsza, zal mi tych mlodych kobiet
i dziewczyn, ktore moze zapedzone, nie robia lub robia
zbyt malo by to zrzucic.
Jak nie zrzuca do 32 roku to potem beda tylko grubsze,
lub waga bedzie wracac w dwujnasob.

4. Czy te dziewczyny nie mysla ze ich partnerzy, mezowie
mimo ze je kochaja, to maja swoje marzenia i napewnoby
chcieli by ich polowki wygladaly tak jak je poznali
/przynajmniej w duzej czesci/...te dziewczyny robia sobie same krzywde...maz bedzie kochac, rozumiec, ale
w domu bedzie nudno…. w nocy tez….

Do krytykantow, bo widze ze slowo "tluste" bardzo
zbulwersowalo…. i wlasnie mialo zbulwersowac !!!

Sa kobiety otyle, ale ja pisze o tych tlustych czyli
jeszcze pod cienka bluzka brzuch sie prawie nie
odznacza, ocisla spodniczka czy spodnie leze calkiem
calkiem, ale...ramiona od barku po lokcie juz
tak grube, choc jeszcze jedrne, ale grube, i to jest
ostatni sygnal ze zaraz bedzie za pozno bo jak teraz
nie przerobia tego w miesnie hantlami to za 10 miesiecy
brzuch bedzie jak garb u wielblada.

I co ja widze u tych Panien ? kazda jedna trzyma piwo
w garsci...bo taniej i wiecej…
Taniej ? wiecej ale kilogramow...czemu nie kieliszek
czerwonego wina ??? zamiast piwska ???
a potem bajdy mezom ze to hormony i ze ma to uszanowac

a Wy mi piszecie ze chamski wpis..ze foch…
ze przesada, ze cos tam...

Czasmi trzeba czlowiekiem potrzasnac by cos dotarlo,
a nie ubierac prawde w piekne slowka tak jak u lekarza
ktory mowi ze moze dobrze by bylo zejsc troche
w dol z waga….

Po wielu latach obserwacji zdobylam sie na odwage
i mowie jeszcze raz :
tluscioch brac sie migiem za wyglad i zdrowie bo bedzie
za pozno….eszcze jest czas...szkoda urody-

*********************************

Fochow nie biore powaznie, bo dzialam w dobrej wierze

Obrazalscy czy zfrustrowani nie musza mi nawet dziekowac
za zdrowa dawke adrenaliny ktora dostali gratis na
rozpoczecie tego ciemnego grudniowego ranka



  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-09 22:01
Zapomnialam o panach tych utytych dziewczyn.

Gdzie Wy Panowie jestescie ? i jak pomagacie swoim
ukochanym ?

niech jeden z drugim sie poswieci i 3 razy w tygodniu
zostanie z dziecmi zamiast urywac sie na tzw."mecz"
z kolegami, a zone pognac do silowni…

a nie stekac kolegom ze bral slub z rusalka a ma
parowke-delikatnie ujmujac.

Czemu kupujecie piwsko swoim dziewczynom ktore sie
migiem odklada w tluszcz, zamiast wina ?

Zal Wam kilku koron ?
  Profil uzytkownika: alwa12     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-09 22:11
"Wiedzialam ze wsadzam kij w mrowisko i z premedytacja 
dalam czas na wasze reakcje. "


Tanie tlumaczenie sie!

W nieladny sposob napisalas!!!
Brzydko! W taki sposob sie o ludziach nie pisze!










Foch jest na powaznie! Mam cie teraz bardziej na oku.
I nie mam zadnych sentymentow dla staruszek!

Po takim zachowaniu, nawet bym ci miejsca w autobusie nie ustapila.

  Profil uzytkownika: pati_sko     
befsztyk


Wpisów: 921
Od: 2016-08-04
2019-12-09 22:21
Pati, to wszystko wóda i samotność. Intencje pewnie miała dobre, tylko stan odmiennej świadomości miesza w głowie.
  Profil uzytkownika: befsztyk     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-09 22:37
Pati, to mialo brzmiec brzydko bo jak nie dzgnie
to nie zaboli, a ma bolec.

Bol jest bardzo potrzebny bo to pierwszy sygnal ze cos
zlago sie dzieje...

Moje Ty wrazliwe kociatko co tak nad ludzmi sie uzalilas
Co bym Cie nie znala ….

Otylosc : diabetes 2, artroza we wszystkich stawach,
zwyrodnienie kregoslupa, miednicy, kolan stawow stop,
zaburzenia emocjonalne, zly sex lub wogole brak,
alkoholizm, DEPRESJA.

Mam dalej wyliczac, czy ubierac w ladne slowka ?

Pati, chyba lepsza czasami gorzka prawda niz
gowno zawinete w kolorowy celofanik ?







  Profil uzytkownika: alwa12     
befsztyk


Wpisów: 921
Od: 2016-08-04
2019-12-09 22:40
lepsza czasami gorzka prawda niz


A najlepsza gorzka zołądkowa! prosit!
  Profil uzytkownika: befsztyk     
mcmrbygg11


Wpisów: 481
Od: 2018-04-14
2019-12-09 22:44
Teraz to ja zaczynam się zgadzać z alwa. Bardzo dużo kobiet nie dba o siebie. Myślą ze ślub i po grób.
  Profil uzytkownika: mcmrbygg11     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-09 22:47
Wieloletnia otylosc u kobiet powoduje raka piersi !!!

Cancer to nie tylko geny czy zle waronki pracy, to
takze otylosc u kobiet.

mimo ze Szwecja bardzo hojnie wspomaga wlasnie raka
piersi i kobiety zyja dzis dluzej z tym rakiem,
to wlasnie coraz wiecej mlodych grubych kobiet
zpada na ten rodzaj raka.

objadajcie sie, siedzcie na sofach z popcorn, pijcie
piwo, a Pati wam napisze ladnymi slowkami ze szkoda
zdrowka bo nadwage trzeba w miare zwalczac.

psiach mac, tlusciochy, wezcie sie za siebie z mety
i za wasze walki tluszczu, bo kiedys dzieci osierocicie

*************

Napisz mi Pati, ze znow brzydko napisalam.
  Profil uzytkownika: alwa12     
befsztyk


Wpisów: 921
Od: 2016-08-04
2019-12-09 22:48
Faceci za to dbaja o siebie w sposób modelowy.Zaden bez brzuszka, z pełnym uzębieniem, w czystych butach, odprasowanych garniturach. Tak, a baby sa okropnie zaniedbane.
  Profil uzytkownika: befsztyk     
befsztyk


Wpisów: 921
Od: 2016-08-04
2019-12-09 22:50


Wieloletnia otylosc u kobiet powoduje raka piersi !!!


A tę wiedzę skąd zaczerpnęłaś?
  Profil uzytkownika: befsztyk     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2019-12-09 22:54
Moga byc tluste koty Pis-u to rowniez moga byc tluste Polki w Geteborgu .....dlaczego nie ???

https://www.youtube.com/wa tch?v=LVpHA9j5MD4
Chyba ze sie koty obraza i zaczna tu pisac....
  Profil uzytkownika: skoczek     
monika24ut


Wpisów: 2
Od: 2019-12-09
2019-12-09 23:18
Dzień dobry! Mam na imię Monika Olszewska, od ponad 3 lat zarabiam pieniądze tylko i wyłącznie przez Internet, opracowując strategie pozwalające zarabiać bez wychodzenia z domu Od dłuższego czasu zarabiam w programie inwestycyjnym z niskim wkładem własnym. Nie są to żadne piramidy finansowe, MLM'y, hyipy, nie będziesz zbierał poleconych, ani namawiać nikogo do udziału. Poszukuję konkretnych i zdecydowanych osób, które chciałyby pomnażać swój kapitał dzięki skutecznej inwestycji, jaką proponuję. Zysk już w pierwszym miesiącu to nawet 10 tys. złotych. Do pracy nie potrzebujesz niczego opróćz swojego smartfona/laptopa. Platforma inwestycyjna, którą chcę Ci przedstawić nie wymaga od Ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy, wszystko Ci pokażemy. Oferta ograniczona czasowo i ilościowo - nie wiem, czy się powtórzy.
dołącz do nas tu: http://systemzarabiania.pl
  Profil uzytkownika: monika24ut     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-09 23:53
Monika, reklamy to na Bazarze...przestan ludziom
mieszac w glowach.
  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-10 00:07
Violinko, tez Cie lubie i pozdrawiam

Ja nie bede tlusta, bo walcze, oczywiscie robie sobie
przerwy i jem gesto i tlusto, tak jak za chwile
w Swieta, ale juz od 2 tygodni rundy rowerowe po lesie
dubelt dluzsze, tak samo basen 2 godziny dziennie
od wejscia do wyjscia bez przerwy.

po Swietacch waga sie zwiekszy, ale ze juz nie pracuje
to mam czas na sportowa rekreacje dzien w dzien.

Zycze kazdemu checi do ruszania sie, bo nie chwalac sie
to mimo wieku, 3 lata do 70, moge sobie swobodnie
wypic whysky, pale papierosy i jakos nic mi nie jest,
adyszki nie mam i na wyglad z tymi pannami z Göteborga
bym sie nie zamienila.

A poza tym nic na dzialkach sie nie dzieje



  Profil uzytkownika: alwa12     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2019-12-10 01:21
"Poszukuję konkretnych i zdecydowanych osób, które chciałyby pomnażać swój kapitał dzięki skutecznej inwestycji, jaką proponuję"

Ja dziekuje.Mam tyle ze nawet czasami nie wiem ile mam.Wiecej mi nie potrzeba ...trumna nie ma kieszeni
  Profil uzytkownika: skoczek     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-10 09:13
"objadajcie sie, siedzcie na sofach z popcorn, pijcie 
piwo, a Pati wam napisze ladnymi slowkami ze szkoda 
zdrowka bo nadwage trzeba w miare zwalczac."






Alwo, tak jak chcesz- bez owijania w bawelne. Szczerze, z serduszka plynace me slowa:
Wez nie pierdol!

Nie wiem czy ty juz tylko palisz glupa ?(ze w zartobliwy sposob piszesz to widze) Dalej idziesz w zaparte, ze celowo w taki sposob napisalas, zeby wsadzic kij w mrowisko?

Piszac o ludziach, konkretnych ludziach, z konkretnej imprezy, z konkretnego miasta ze sa tłusci i sa potworkami.

Nie jest ladnie epitetowac ludzi ze wzgledu np na wyglad.
Nie wiem, moze cie ktos tego chcial nauczyc, moze mu nie wyszlo.

Wali mnie, ze moze i mialas dobre intencje.
Nie w taki sposob, nie w miejscu gdzie ja przebywam!


Spier**las i tyle.




I to bylo bez upiekszaczy z mojej strony.
I tak ladniej niz wczoraj z rana, docen.


  Profil uzytkownika: pati_sko     
Ostatni Mohikanin


Wpisów: 436
Od: 2016-02-19
2019-12-10 09:53
O wygląd trzeba dbać a to kosztuje czasami sporo pracy i wysiłku.Otyłość zawsze kojarzy mi się z lenistwem nie wiem dlaczego.
Jestem facetem w średnim wieku a teraz własnie przeżywam drugą młodość wszystko dzięki testosteron propionat panowie polecam.

  Profil uzytkownika: Ostatni Mohikanin     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2019-12-10 10:07
"Otyłość zawsze kojarzy mi się z lenistwem nie wiem dlaczego."

Mnie zawsze zastanawia skad ludzie znajduja tyle czasu, zeby tyle jesc?

Ja kilka razy podchodzilem jakos powazniej do trenowania. Zawsze po kilku tygodniach czy miesiacach konczylem, bo bylem tak cholernie glodny od spalania tych kalorii ze myslec nie moglem. A nie moglem znalezc czasu czy miejsca w zoladku na dodatkowe jakies posilki. Ale to ja.
  Profil uzytkownika: kajetan     
Ostatni Mohikanin


Wpisów: 436
Od: 2016-02-19
2019-12-10 10:19
Ja kilka razy podchodzilem jakos powazniej do trenowania. Zawsze po kilku tygodniach czy miesiacach konczylem, bo bylem tak cholernie glodny od spalania tych kalorii ze myslec nie moglem. A nie moglem znalezc czasu czy miejsca w zoladku na dodatkowe jakies posilki. Ale to ja.

A stosowałeś dietę która ktoś tobie polecił czy sam się za to zabrałeś ?
Niestety redukcja ma to do siebie że czuję się niedosyt kaloryczny i stąd ten głód ja zawsze mam jakiegoś shake proteinowego w torbie.
  Profil uzytkownika: Ostatni Mohikanin     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-10 10:27
Otylosc jest choroba.
Nadwaga nie jest zdrowa.

Przyczyna otylosci lub nadwagi nie tylko jest obzarstwo.
Obzarstwo moze pojawiac sie tez z powodu depresji.
Oberaja sie tez ludzie o nienagannej sylwetce.



Otylosc mozna wyleczyc.

Chamstwo i buractwo nie!!!





  Profil uzytkownika: pati_sko     
Pikowany_Kon


Wpisów: 13920
Od: 2015-10-25
2019-12-10 10:37
Pieknie to powiedziałaś!
  Profil uzytkownika: Pikowany_Kon     
Ostatni Mohikanin


Wpisów: 436
Od: 2016-02-19
2019-12-10 10:39
Oczywiście w mikroprocencie otyłość jest chorobą jednak w większości przypadków to śmierdzące lenistwo i złe nawyki żywieniowe.Próby usprawiedliwiania otyłości chorobą jest wstrętne.
  Profil uzytkownika: Ostatni Mohikanin     
Ostatni Mohikanin


Wpisów: 436
Od: 2016-02-19
2019-12-10 10:46
Ja w relacjach z osobami grubymi jestem zawsze krytyczny i bezpośredni oczywiście tylko wtedy kiedy znam te osoby bo nigdy nie oceniam ludzi których nie znam z wyjątkami jeśli są to osoby publiczne.Moja krytyka oczywiście nie raz była powodem do nazwania mnie w prost świnią ale z drugiej strony kilka osób do dzisiaj mi dziękuje za moją szczerość.

  Profil uzytkownika: Ostatni Mohikanin     
JaNikt


Wpisów: 995
Od: 2016-04-16
2019-12-10 10:58
OTYŁOŚĆ- jest chorobą!



Zanim napiszesz kolejną mądrość to najpierw sprawdz
  Profil uzytkownika: JaNikt     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2019-12-10 11:47
"Otylosc mozna wyleczyc.

Chamstwo i buractwo nie!!!"


No to czemu sie czepiasz alwy skoro ona juz tak ma i nic na to nie poradzi?

Czepiaj sie tych otylych, co to sie moga wyleczyc
  Profil uzytkownika: kajetan     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-10 13:14
Janikt, najprosciej dla ciebie bedzie:

"Otyłość (łac. obesitas) – choroba przewlekła o złożonym genetyczno-środowiskowym podłożu, polegająca na nadmiernym rozwoju tkanki tłuszczowej i zwieszeniu masy ciała powyżej zalecanej"


https://pl.m.wikipedia.org /wiki/Otyłość




Wikipedia jest napisana w sposob zrozumialy, wierze ze dasz rade ogarnac, wiec nie zawiedz mnie.
  Profil uzytkownika: pati_sko     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-10 13:22
"No to czemu sie czepiasz alwy skoro ona juz tak ma i nic na to nie poradzi? "


A tam czepiam


Ale twoje slowa niosa madrosc. Pomysle nad tym.

  Profil uzytkownika: pati_sko     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-10 13:41
Janikt,

Bardzo przepraszam!
Z powodow blizej mi nieznanych, przeciez napisales jeszcze bardziej prosto niz wikipedia, zle przeczytalam twoj wpis.
Jedynie moge to zwalic, na to ze jestem chora i mam goraczke.
Zobaczylam tam gdzies "nie".

Slabe tlumaczenie. Wiem.


Bije sie w piers.

Szczerze przepraszam!
Prosze o wybaczenie.

  Profil uzytkownika: pati_sko     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-10 13:43
Moglam zwalic, ze pomylilam nicki

Nie, ale serio. Glupio mi.

Przepraszam
  Profil uzytkownika: pati_sko     
JaNikt


Wpisów: 995
Od: 2016-04-16
2019-12-10 19:52
Nie ma problemu Pati.
Mam w klatce,pietro nizej szwedke, 55 lat, z cukrzyca typu pierwszego i wagą około 115kg, której od 15 lat pomagamy,znalismy jej matke i znamy jej córke,wiem gdzie jest granica miedzy chorobą, a zaniedbaniem.
Otyłość dzisiaj świat zauważa jako chorobę cywilizacyjną,pokoleniową, szalenie złożoną, dlatego uważam, że takie proste sądy maja ludzie,którzy nie znaja problmu.

/Dla wyjaśnienia, sam mam 189cm i 92 kg/
  Profil uzytkownika: JaNikt     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2019-12-10 19:54
otylosc moze byc chorobe ,poczytac mozna i znalesc latwo
  Profil uzytkownika: black sabbath     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2019-12-10 19:55
/Dla wyjaśnienia, sam mam 189cm i 92 kg/

wtym glowa sama wazy 40 kilo bo 35 litrow wody w niej
  Profil uzytkownika: black sabbath     
JaNikt


Wpisów: 995
Od: 2016-04-16
2019-12-10 20:05
BS, z całym szacunkiem,
chciałeś cos dodać w temacie "otyłość"
czy tylko chciałeś zaliczyć wpis?
  Profil uzytkownika: JaNikt     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-10 21:46
Tak sobie czytam i czytam Wasze reakcje i wpisy..

Moze wroccie sie do mojego pierwszego wpisu, gdzie
zastrzegam ze pisze do mlodych i ze osoby po 45 roku
zycia wpis nie dotyczy.

A propos cukrzycy wrodzonej to wiadomo ze ten temat
tych osob nie dotyczy i tylko glupi moze moj wpis
podlaczac do tych ciezko chorych i pokrzywdzonych
przez geny los.

Zwroce tu uwage na sklonnosci do tycia przez osoby
dotkniete zaburzeniami tarczycy.

Walka jest ciezka w tym przypadku i bardzo upierdliwa.

Osoba bardzo mi bliska zaczela tyc w wieku 16 lat
dziewczyna o zjawiskowej urodzie i figurze, 4 lata
trwalo zanim lekarze tu w Szwecji zrobili odpowiednie
badania i to tylko dlatego ze przywiozla z Polski
usg ktore wykazalo goz na tarczycy 14 mmmm. ktory juz
przez szyje byl widoczny.
Bylo biegiem bo byl zlosliwy, usunieto goz i ponad pol tarczycy.
Dziewczyna do konca zycia musi brac silne hormony,
hormony, ktore powoduja ciagle przybieranie na wadze
i to nie jakies zasrane 10 kg tylko od 20 w gore.

Dziewczyna miala operaje 12 lt temu i caly cczas bierze
te hormony by funkcjonowac i caly czas trzyma za morde
wage, biega 10 km dziennie, dieta, pracuje na zmiany
i ma 2 malych dzieci….wyglada jak gwiazda..nikt jej
nie da wiecej niz 19 lat a jest juz po 30-tce.

trzeba chciec i szanowac swoj wyglad i siebie sama.

Ja nie daje tego przykladu dla choryh, tylko dla zdrowych, ciagle mlodych lecz leniwych otylych kobiet,
ktore nie zdaja sobie sprawy jaka krzywde same sobie robia.

Nie zdaja sobie sprawy ze nawet jak juz sie odchudza
po 347 38 roku zycia to ta waga wroci po 45 roku
mimo diety i sportu.

Nie zdaja sobie sprawy ze za pare lat jak sie odchudza
szczegolnie ramiona, to skora bedzie wisiec….dopoki
tluszcz spowrotem tego nie wypelni

zeby tego uniknac to z mety trzeba brac sie za hantle,
tak jak Kawaler napisal 3 x DZIENNIE przez co najmniej rok…

Mozna mi zarzucac chamstwo, mozna pisac ze alwa jest
nadziana, mozna sie obrazac,....ale....je chociaz
jedna mloda dziewczyna, nie tylko z Göteborga stanela
przed lustrem i spojrzala krytycznie na swoje ramiona,
i podejmie kroki zaradcze by w ciagu dalszych 40 lat
dobrze sie czuc i dobrze wygladac, zamiast kupowac ciuchy ktore zakryja niedoskonalosci figur i w nocy gasic swiatlo coby maz nie widzial, to ja bede zadowolona z mojego "chamskiego" wpisu.

************************************

Pati, jesli o mnie chodzi mozesz przeklinac ile wlezie
to tez jest jakis rodzaj terapii, chociaz lustro
bardziej zalecane.

Ciesze sie zezaczynasz byc wrazliwa, bo wczesniej to
roznie bywalo jesli chodzi o jednostki, ze nie wspomne
Twoich wpisow na temat urlopow na okretach wojennych
i tego jak potraktowalas Osobe piszaca i nie tylko wtedy…. takze, jak mowia starzy Gorale na Pomorzu

"Przyganial kociol garnkowi a sam smolil"









  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-11 00:54
Ola, Ty filuterna mala baby-jago, mysle ze link podany
przez Ciebie zdziala wiecej niz moje wpisy…super

Oby tylko te male oble "potworki" wciaz o ladnych buzkach,
chcialy w ten link kliknac, a nie siedziec z popcorn
na sofie i ogladajac np. hollywoodfruar, szeptac sobie
do ucha : a co mi tam i siorb, siorb pifko a na zagryzke
chips + snickers...jeden, drugi...maz wlasnie wrocil..ups
z PUB-u...koszulka typ XXL..perfumy na kark i miedzy nogi
….myk, myk do sypialni,,,jestem gotowa

Tylko ile czasu mozna tak sie nawzajem oszukiwac ???



  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-11 01:36
Teraz calkiem na powaznie, chociaz to co napisalam wyzej
tez jest bardzo powazne.

a wiec moje oble czy jak wolicie puszyste Panny :

ze wzgledu na to ze moje wpisy chciano wykoslawic
i przyrownac do chamstwa czuje sie zobowiazana troche
Was pocieszyc i uswiadomic :

Wiem ze duze rzesze mlodych kobiet zasuwa ciezko
fizycznie i to nie jest zadna ujma.
Wiem ze czasu Wam nie starcza by ogarnac dom-sama to
przerabialam…

Posluchajcie moje mile :

Pracujecie ciezko fizycznie, i to w wielkim stresie.

Ten stres i ogromny wysilek zatrzymuje sol w Waszym
organizmie, co prowadzi do tycia.

Przez iles godzin w pracy jestescie jak kon przed
startem, tylko u konia to trwa kilka minut, a u Was
8, 10 godzin dziennie,

3 miesiace takiej pracy moga dac nawet 15kg nadwagi,
( mnie 2,5 miesiaca daly 18kg- praca w fabryce na zmiany)

Zalamalam sie, a nie mialam czasu na sporty, bo trojka
dzieci w domu---po prawie roku zbuntowalam sie i
zadzwonilam do meza do pracy ze jestem na basenie a dzieci same w domu, w tym najmlodsze 1,5-roczne.

Matka malpa ?- owszem tak

(oczywiscie bylam w domu i dopiero jak samochod meza podjechal dalam nura) byly awantury, grozby ze ma prace
i ze jak wyjde to socjal przyjedzie...totalnie sralam
na te gadki przez telefon i mowilam ze juz jestem
na basenie a dzieci same w domu….szlag go trafial
ale przyjezdzal bo bal sie o dzieci a ja wtedy myk
z domu.

W koncu sie przyzwyczail ze zona nie jest tylko
od dawania i zapierdalania

zaczelam chodzic na basen i plywac po 6 godzin w kazdy wekend czyli 3 dni w tygodniu.

zwalilam te kilogramy z duzym wysilkiem i ku uciesze
meza... potem(po rozwodzie) zawsze o to dbalam ku uciesze mojej….i moich kochankow

Moje pulchne, oble Panienki, musicie same o siebie zadbac i wypracowac sobie rutyny i swobode w partnerstwie, bo ja sobie z dupci nie wzelam tego
ze ciezka praca fizyczna zatrzymuje sole w organizmie.

ja spanikowalam jak mi weszlo 18kg w ciagu nie calych
3 miec. i polecialam do lekarza i tam po szczegolowych badaniach powiedziano mi gdzie pies jest pogrzebany.

Znow ku uciesze naszych forumowych chlopcow-zartownisiow
podzielilam si kawalkiem mojego zyciorysu, ale moje
oble puchatki, to tylko dlatego zeby Wam pomoc.

musicie wygospodarowac sobie czas na uprawianie
sportu, a przedewszystkim kupcie sobie hantle i
sprezyny do rozciagania.
wtedy nie musicie wychodzic z domu by za jakis czas
wygladac pociagajao, czego zycze Wam z calego serca
  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-11 02:25
Kiedys bylam na wykladzie wspanialego sexuologa
Lwa Starowicza, ktory poruszyl temat zaleznosci komfortu
psychicznego w sypialni od zdrowia fizycznego az po
wyglad zewnetrzny, ale o tym opowiem innym razem

nie mam odwagi tak za jednym machem bulwersowac
zainteresowanych tematem

no i Pati jest chora, wiec nie chce Jej dokladac
  Profil uzytkownika: alwa12     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-11 09:18
"

Ciesze sie zezaczynasz byc wrazliwa, bo wczesniej to 
roznie bywalo jesli chodzi o jednostki, ze nie wspomne 
Twoich wpisow na temat urlopow na okretach wojennych "


Ja wrazliwa jestem od zawsze.
Pyskata jestem. I wysmiewna



A co tak mi wywlekasz? jeszcze brakuje, zebys mi napisala "a zupa byla za slona"

  Profil uzytkownika: pati_sko     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-11 09:19
"wiec moje oble czy jak wolicie puszyste Panny "

mniej chamsko, ale wciaz na poziomie chama.
  Profil uzytkownika: pati_sko     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2019-12-11 09:20
Alwa napisal:

"3 miesiace takiej pracy moga dac nawet 15kg nadwagi,
( mnie 2,5 miesiaca daly 18kg- praca w fabryce na zmiany"


A nie jest to czasem odwrotnie????.Stres , ciezka praca i oszczednosc w jedzeniu powoduja spadek wagi??.
Napewno tak jest u mnie i chyba u 90 % ludzi , bo gdyby bylo inaczej to w Oswiecimiu siedzialyby same grubasy.
  Profil uzytkownika: skoczek     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-11 09:24
"no i Pati jest chora, wiec nie chce Jej dokladac "

Bede zyc
  Profil uzytkownika: pati_sko     
Polopicante


Wpisów: 366
Od: 2018-08-19
2019-12-11 09:40
A o czym jest ten temat?
  Profil uzytkownika: Polopicante     
Black_sabath


Wpisów: 1204
Od: 2015-07-31
2019-12-11 10:28
Typowo polskie, ocena człowieka po wyglądzie:


ktoś jest gruby
ktoś łysy
a ona za wysoka
zle ubrana
a jakie ona ma włosy

Tego buractwa z ludzi się nie wygoni.
  Profil uzytkownika: Black_sabath     
sanandreas


Wpisów: 77
Od: 2014-09-24
2019-12-11 15:12
Czytajac wpis czegos takiego o nazwie Alwa wlos sie jezy na glowie.Moje pytanie kim ty jestes aby kogokolwiek oceniac ,niechce mi sie cytowac tych wymiocin pomieszanych razem z szambem .Stwierdzam z cala pewnoscia iz jestes bezczelnym niewychowanym Imbecylem w pelnym tego slowa znaczeniu ,Dla mnie osobiscie twoje zdanie jest tyle warte co spuszczenie wody z porannymi odchodami.I ja sie pytam gdzie tu jest administracja ktora pozwolila na obrazanie ciezko pracujacych czesto kobiet przez takie zero. Co za brak poszanowania dla ludzi .Ludzie dawno tu nie wchodza wola Grupy stworzone na fb .Wstyd ze takie zero nie jest analfabeta. Forum dla patologii w Szwecji to swietne okreslenie dla tego miejsca tfu....Brawo Pati za twoje komentarze w tej gownoburzy!!!!!!
  Profil uzytkownika: sanandreas     
pelniaksiezyca


Wpisów: 1427
Od: 2013-06-21
2019-12-11 15:19
no to ja bede bronic Alwy, bo ma racje kobitka i swoje lata ma i doswiadczenie tez i miala tylko dobre intencje wpisujac ten post!
odezwaly sie chyba same otyle imbecyle atakujac jej post! pomyslcie logicznie nad soba, ze sami sobie szkodzicie!
  Profil uzytkownika: pelniaksiezyca     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-11 15:37
"odezwaly sie chyba same otyle imbecyle atakujac jej post! pomyslcie logicznie nad soba, ze sami sobie szkodzicie!"





Brawo rowniez za pochwale nazywania ludzi tłustymi





No chyba, ze nie zrozumialas za co Alwa tu jest krytykowana...

Niewazne
  Profil uzytkownika: pati_sko     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-11 15:40
"i.I ja sie pytam gdzie tu jest administracja ktora pozwolila na obrazanie ciezko pracujacych czesto kobiet przez takie zero. "


bez przesady z tym zerem
  Profil uzytkownika: pati_sko     
Pikowany_Kon


Wpisów: 13920
Od: 2015-10-25
2019-12-11 15:57
"Kajetan, nie powinieneś pomyslec o jakims specjalnym dziale wyłącznie dla alwy? Widzisz przeciez ze to klasyczny "oddzial zamknięty" bez wyraźnej możliwości poprawy."

Widzisz, ze ludzie się skarżą, ile mozna tolerować zwykłe chamstwo i zdziczenie?
  Profil uzytkownika: Pikowany_Kon     
pelniaksiezyca


Wpisów: 1427
Od: 2013-06-21
2019-12-11 15:57
patisko, obawiam sie , ze ja wszystko zrozumialam tylko ty nie
  Profil uzytkownika: pelniaksiezyca     
pelniaksiezyca


Wpisów: 1427
Od: 2013-06-21
2019-12-11 15:59
Pikowany kon chyba tez otyly!
  Profil uzytkownika: pelniaksiezyca     
Pikowany_Kon


Wpisów: 13920
Od: 2015-10-25
2019-12-11 16:12
Nie,Pełnia, Pikowany jest anorektycznie chudy!
  Profil uzytkownika: Pikowany_Kon     
pelniaksiezyca


Wpisów: 1427
Od: 2013-06-21
2019-12-11 16:17
oh, wiec nie rozumiem dlaczego bronisz grubasow? to nie jest zdrowe dla nich? so you don't care about them?
  Profil uzytkownika: pelniaksiezyca     
Pikowany_Kon


Wpisów: 13920
Od: 2015-10-25
2019-12-11 16:24
To jak ktoś wygląda, to jest jego priv sprawa,
ocenianie ludzi po wyglądzie, to już wyłącznie polska przywara, jak popatrze na młode szwedki, w wyciągniętych dresach, to jestem szczęśliwy, ze mam już zone i to nadzwyczajnej urody, bo tutaj byłbym starym kawalerem.


czym innym jest zasygnalizowanie tematu, ze taki problem istnieje, a czym innym jest ubliżanie ludziom.
  Profil uzytkownika: Pikowany_Kon     
Ostatni Mohikanin


Wpisów: 436
Od: 2016-02-19
2019-12-11 16:26
Ja też odnoszę wrażenie że wpis alwy zaatakowały same pasibrzuchy
Oczywiście raz jeszcze podkreślę jeśli otyłość powiązana jest z cukrzycą czy inna chorobą trzeba mieć wspólczucie dla takiego człowieka i pełne zrozumienie.Jeśli natomiast otyłość spowodowana jest brakiem umiaru w jedzeniu i lenistwem to trzeba tępić i wcale nie ma mowy tutaj o chamstwie ale po prostu w trosce o zdrowie tego człowieka.Pozostaje jeszcze do omówienia sprawa genetyki aczkolwiek i tutaj można zachować pewien balans ktory pozwala utrzymać prawidłową wagę ciała.
  Profil uzytkownika: Ostatni Mohikanin     
pelniaksiezyca


Wpisów: 1427
Od: 2013-06-21
2019-12-11 16:30
sorry bro but this problem exist!
  Profil uzytkownika: pelniaksiezyca     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-11 16:33
"patisko, obawiam sie , ze ja wszystko zrozumialam tylko ty nie "



Powiedzialabys tak komus w cztery oczy:
"Tłusto Polko z Göteborg-u".









Skoro dla ciebie jest ok pisac/mowic tak o ludziach...



  Profil uzytkownika: pati_sko     
pelniaksiezyca


Wpisów: 1427
Od: 2013-06-21
2019-12-11 16:35
loviu statni Mo
  Profil uzytkownika: pelniaksiezyca     
JaNikt


Wpisów: 995
Od: 2016-04-16
2019-12-11 16:39
Jeszcze raz powtarzam,
Otyłość jest chorobą, bez względu na przyczyne!
Nadwaga, to efekt zaniedbania,lenistwa,wygody,obzarstwa, z tym da sie walczyć, ale otyłość to już zajecie dla specjalistów,lekarzy,dietetyków i niestety sporych pieniędzy.
  Profil uzytkownika: JaNikt     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-11 16:40
"Pasibrzuch" ????
No prosze, coraz ladniejsze epitety



Nie zaproponuje spotkania ze mna w celu pokazania mojej sylwetki, zeby wam zabrac "argument".


Ale bylabym sklonna isc na pielgrzymke do Czestochowy, i modlic sie za wasze platy kory mozgowej.
A jestem niewierzaca.

  Profil uzytkownika: pati_sko     
pelniaksiezyca


Wpisów: 1427
Od: 2013-06-21
2019-12-11 16:46
pati, ludzie sa sami sobie winni, nie muisz przepraszac , ze sa more that they want to be!
  Profil uzytkownika: pelniaksiezyca     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-11 16:47
"oh, wiec nie rozumiem dlaczego bronisz grubasow"


What?????
  Profil uzytkownika: pati_sko     
pelniaksiezyca


Wpisów: 1427
Od: 2013-06-21
2019-12-11 16:53
prostymi slowy , it is their bussiness !
  Profil uzytkownika: pelniaksiezyca     
pelniaksiezyca


Wpisów: 1427
Od: 2013-06-21
2019-12-11 17:06
pati, ja nie bronie, moga byc rozne powody depresji , frustracji itd to cope with that!
  Profil uzytkownika: pelniaksiezyca     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-11 17:17
Pelnio, ja nie jestem w tym temacie, po to zeby pisac o problemach ludzi z nadwaga.

A niby zrozumialas z jakiego powodu tyle tu krytyki



Z powazaniem
  Profil uzytkownika: pati_sko     
pelniaksiezyca


Wpisów: 1427
Od: 2013-06-21
2019-12-11 17:27
tak pati, zrozumialam, taka nasza polska charakterystyka!
ale b lubie Alwe i Yoke!
Pozdrawiam serdecznie!
  Profil uzytkownika: pelniaksiezyca     
Ostatni Mohikanin


Wpisów: 436
Od: 2016-02-19
2019-12-11 18:11
Nie zaproponuje spotkania ze mna w celu pokazania mojej sylwetki, zeby wam zabrac "argument".

Ty mnie wogóle nie rozumiesz rzucasz się jak głodny szczupak.
Nawet jeśli ludzie którzy są otyli z własnego lenistwa to ja ich w żaden sposób nie przekreślam jako ludzi.Być może jestem bezpośredni (i często lubie gdy ktoś jest również w stosunku do mnie bezpośredni )bo tylko to może być skuteczna motywacją która zmusi mnie czy kogoś innego do działania.
Co mam patrzec jak ktoś wiadrami pije cukier a jego tłuszcz wypełnia szpary w podłodze i go po plecach jeszcze klepac i fałszywie mówić jaka ty piękna jestes ? Przecież tutaj chodzi o zdrowie i życie.

  Profil uzytkownika: Ostatni Mohikanin     
pelniaksiezyca


Wpisów: 1427
Od: 2013-06-21
2019-12-11 23:57
o wlasnie OM ! tez znam fajne osoby otyle ale to jest ich problem ! one musza dojrzec do tego aby cos zmienic w swoim body!
Pati, nie, nigdy bym komus wprost nie powiedziala, przeciez kazdy ma lustro i widzi!
Alwy post byl ogolny , zauwazajacy problem u mlodych ludzi.
  Profil uzytkownika: pelniaksiezyca     
Black_sabath


Wpisów: 1204
Od: 2015-07-31
2019-12-12 06:40
Tłuste baby bleeeee.
  Profil uzytkownika: Black_sabath     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-12 10:24
• "taka nasza polska charakterystyka! 
ale b lubie Alwe i Yoke! "



Dla mnie to nie jest eksjuz, ze "polska charakterystyka".

W obrone Alwy wstań wtedy kiedy jej pierdziela, ze znow napisala po pijaku, albo inne temu podobne.


• W kolejnym komentarzu napisalas:


"Alwy post byl ogolny , zauwazajacy problem u mlodych ludzi."


Post ogolny?
Czy ten cytat wskazuje na post ogolny?
Alwa:
"Obejrzalam galerie zdjec z wystepu M.Wisniewskiego 
w Göteborg z 30 listopada. 

Jestem w szoku, ponad 3/4 mlodych kobiet jest tak 
tlusta, ze az stach bierze. "



W taki sposob pisze sie o problemie? Powaznym problemie?


"Tluste Polki w Göteborg-u" - czy ten tytul jest tytulem "ogolnym"?

Dzial "3po3" - czy to jest niejsce dla powznych problemow?




• Cytat pelniaksiezyca:

"wiec nie rozumiem dlaczego bronisz grubasow?"

Czy w taki sposob pisze sie o powaznym zdrowotnym problemie wsrod ludzi?



• pelniaksiezyca:

"Pati, nie, nigdy bym komus wprost nie powiedziala, przeciez kazdy ma lustro i widzi!"


No wlasnie, skoro nie wypada tak mowic, to nie wypada rowniez pisac. Grzecznosc na codzien.






• Zakonczenie


Zeby po +90 wpisach wciaz byly jeszcze osoby, ktore stoja po stronie wpisow o "tlustych Polkach w Göteborg-u"?


Nie chodzi przeciez o spalenie Alwy na stosie








  Profil uzytkownika: pati_sko     
Polopicante


Wpisów: 366
Od: 2018-08-19
2019-12-12 12:39
Ogólnie temat jest nie wiadomo o czym,
autor w sposób chamski go zasygnalizował,
ludzie się kłócą, efekt żaden, dziwie się,że moderacja go nie usunęła.
  Profil uzytkownika: Polopicante     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2019-12-12 15:49
to jest poloniainfo,ale to tez odzwierciedla jak jak nawet dyskutuje w samej polsce
  Profil uzytkownika: black sabbath     
Polopicante


Wpisów: 366
Od: 2018-08-19
2019-12-13 01:31
Poziom żenuaa.
  Profil uzytkownika: Polopicante     
pelniaksiezyca


Wpisów: 1427
Od: 2013-06-21
2019-12-13 01:44
Polopicante , no to napisz cos na poziomie a nie tylko przychodzisz tu zeby krytykowac!
  Profil uzytkownika: pelniaksiezyca     
Pannalola


Wpisów: 254
Od: 2019-03-18
2019-12-13 21:46
Te patisko go jakas nienormalna baba. Od samego poczatku wyzywa autorke jaka to jest chamska bo napisala tluste potworki uzywajac przy tym tony wyzwisk i obelg. Puk puk w glowke.
  Profil uzytkownika: Pannalola     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-13 22:00
Paszła wont!
  Profil uzytkownika: pati_sko     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-13 22:01
Won!
  Profil uzytkownika: pati_sko     
Pannalola


Wpisów: 254
Od: 2019-03-18
2019-12-13 22:01
Huahua mowilam
  Profil uzytkownika: Pannalola     
Pannalola


Wpisów: 254
Od: 2019-03-18
2019-12-13 22:12
Ktos tutaj napisal jak sie dobrze odzywia bo kawe i herbate to tylko slodziem pije albo miodem. Po pierwsze kawa na slodko jest niedobra a po drugie SLODZIKIEM litosci!!!! Wolalabym zjesc pol szklanki cukru niz jedna pastyke slodziku . Podobno jest to strasznie rakotowrcze. Poza tym co to wgl jest z czego to ,aspartam jakis . Dodaja to swinstwo do gum i napoi. Wystarczy czytac co sie zakuje.
  Profil uzytkownika: Pannalola     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-13 22:22
Zaczepiajac mnie, nie sprawisz, ze Twoje tematy sie rozkreca

Milego piatku
  Profil uzytkownika: pati_sko     
Pannalola


Wpisów: 254
Od: 2019-03-18
2019-12-13 22:27
Moze Wesolych Swiat od razu
  Profil uzytkownika: Pannalola     
Pannalola


Wpisów: 254
Od: 2019-03-18
2019-12-13 22:29
Alkohol, papierosy , otylosc to wszystkie skraca zycie .
  Profil uzytkownika: Pannalola     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-20 04:16
Pannalola, swieta racja slodziki sa rakotworcze.

Mowi sie ze slodzik Stevia jest najlepszy i zdrowy.

Tylko ze ten slodzik musi byc brazowy, naturalny,a nie bialy taki jak tu w sklepach sprzedaja, gowno
z Chin sprowadzane, ale ludzie kupuja bo w necie wyczytali
ze nie szkodzi.

Mimo slodzika kilogramow przybedzie jak sie siedzi
pupskiem godzinami w fotelu- trzeba sie ruszac.

byla tu taka fajna dziewczyna Maggie i Ona fajnie pisala
jakie cwiczenia trzeba robic by schudnac.

mozna poszukac w dziale Zdrowie
  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-20 04:24
Co do komentarzy na temat mojego "chamstwa" to prosze
sobie wejsc na wage lub spojrzec w lustro i wyciagnac
wnioski.

Madry dawno zrozumial ze chorych nie mialam na mysli,

a gluptas dalej bedzie zarl pizze zagryzajac kotletem
i popijajac piwem.

idiotom radze pojsc do kacika, poplakac z zalu nad soba
i nad wlasnym lenistwem.

No i wesolych dni przedswiatecznych
  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-20 04:28
No i mile panieneczki jak chcecie byc zdradzane to...

zryjcie i tyjcie, nikt wam tego nie broni
  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-20 04:35
Wszystkim ktorzy mnie wsparli serdeczne dzieki
za zrozumienie moich wpisow
  Profil uzytkownika: alwa12     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-20 06:26
"Co do komentarzy na temat mojego "chamstwa" to prosze 
sobie wejsc na wage lub spojrzec w lustro i wyciagnac 
wnioski. "

Stanelam na wadze, popatrzylam w lustro, wyciagam wnioski nastepujace:
-moje zdanie na temat Twojego tematu i przede wszystkim pierwszego komentarza jest takie jakie bylo.





"Madry dawno zrozumial ze chorych nie mialam na mysli"

Tylko Polki z Göteborg-u, ktorym byly zrobione zdjecia na imprezie



Alwo, intencje moze mialas niewinne, wyszlo jak wyszlo.
Chcesz porozmawiac o problemie- zaloz temat w "na zdrowie", nie wciagajac osob postronnych.




PS
Gluptasek nie lubi kotletow.
Piwa, ku swojej rozpaczy, nie moze calego wypic.

Dobrze zrobiona pizza nie jest zla
W tych lokalnych pizzeryjach to takie gowno obtluszczone sprzedaja, to powinno byc zabronione.:bleeh:






  Profil uzytkownika: pati_sko     
LARA333
Sthlm


Wpisów: 1880
Od: 2007-06-12
2019-12-20 15:36
Alwisiu Droga
Wiecej tolerancji !
Ich tylki ich sprawa

Obs : Tez ostatnio przytylam
  Profil uzytkownika: LARA333     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2019-12-20 15:54
Pati napisal:

"Alwo, intencje moze mialas niewinne, wyszlo jak wyszlo.
Chcesz porozmawiac o problemie- zaloz temat w "na zdrowie", nie wciagajac osob postronnych."


No co chcesz od Alwy ??? wyszlo jak wyszlo ...tluste niefafusne bladzie , kiedy jak wyjda na ulice to od razu widac ze z jakiegos Bantustanu wschodniego przyjechaly.... ( z wyjatkiem Rosjanek - bo te to nawet jak ida do kiosku po zapalki to odstawione sa jak na Sylwestra :-))
  Profil uzytkownika: skoczek     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-20 19:50
Larus toleranji u mnie jak grzybow po deszczu…

Moje wpisy jak schudnac i nie nabawic sie jojo sa
w dziale Zdrowie…

kilka lat temu podawalam rozne sposoby na utrzymanie
tali, preznych posladkow i biustu oraz utrzymaniu szyji
i miesni twarzy jak najdluzej bez opadania.

do tych wpisow-porad zmusil mnie wyglad Polek ktore
latami widzimy na roznych imprezach...latka leca
i znow widac ….to co widac ...a takze znajome
z widzenia twarze...i nic sie nie zmienia…

Moze trzeba chlasnac po oczach tak jak ten tytul tematu
moze pomoze ??? daj Boze…

*******************************

Lara, kademu wpada, mnie tez, ale z tym sie walczy
jesli nie dla wygladu to chociaz dla zdrowia, bo nasze
stopy i kostki stopowe tez sie starzeja, a musza miec sile dzwigac nasze kilogramy jeszcze dlugo, dlugo…
potem sa kolana, miednica, i kregoslup….

Nikomu nie zycze przedwczesnego wozka inwalidzkiego,
cukrzycy co prowadzi do bardzo glebokich ran- dolow
w ciele a potem do obcinania konczyn..itede itepe,
ze nie wspomne o raku piersi, jak nie dzis to ok.50

To tak a propos mojego "chamstwa" tak sobie pisze,
bogom a muzom
  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-20 19:57
Pati, dlaczego Ty tak to odbierasz osobiscie ? jakby
ten temat byl tylko do Ciebie skierowany ?

Juz nie wiem i gubie sie czy to oznaki narcyzmu czy
jestes bojowniczka wszystkich "ucisnionych" i jest
to Twoje drugie zyciowe powolanie ?
  Profil uzytkownika: alwa12     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-12-20 20:25
Odpowiem pytanimi na pytania

Alwo, a czemu ty ludzi ludzi ze zdjec wyzywasz od tlustych? Czy lepiej sie tobie zrobi kogos obrazajac?
Dlaczego az cie to tak gniecie, ze mi sie nie podoba dobor twoich slow?

Dlaczego "ucisnionych"? Ze Alwa pisze o ludziach "tluste Polki" to znaczy, ze sa ucisnione?

Czy temat musi osobiscie dotyczyc/byc skierowany, zeby sie czemus sprzeciwic?



Czy wedlug ciebie, np gdy ktos kogos kopie, to zareagowac moze tylko (i wylacznie) ten kopany? Nikt "z zewnatrz" nie powinien zareagowac?





***

Jak dla mnie mozemy tak do Wielkanocy.
Choc juz dawno ten temat powinien byc wyrzucony do kosza.
(Temat z takim tytulem i takim wprowadzeniem).

Foch dalej jest, ale emocje na tyle opadly, ze bluzgami juz nie powinnam sypac




  Profil uzytkownika: pati_sko     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2019-12-20 21:44
Ja nie wyzywam, tylko okreslam to co moje oczy widza.

Reszte wpisu przemilcze.

************************

jest takie powiedzenie "krol jest nagi" - odsylam do
tej basni Andersena, bo czasami dobrze cofnac sie w lata
dziecinstwa by pojac na czym polega dorosle myslenie
  Profil uzytkownika: alwa12     
Klejnot


Wpisów: 51
Od: 2017-12-12
2019-12-20 21:56
Dajcie link do tych ulańców.
  Profil uzytkownika: Klejnot     
ÅÖÄ
Globus Polski!


Wpisów: 12896
Od: 2008-10-24
2019-12-22 13:10
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: ÅÖÄ     
ÅÖÄ
Globus Polski!


Wpisów: 12896
Od: 2008-10-24
2019-12-22 14:11
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: ÅÖÄ     
Uma
Göteborg


Wpisów: 184
Od: 2004-11-09
2020-06-04 11:16
Chamski, paskudny i wstretny wpis alwa12.
Wstyd!!!
Dziwie sie, ze Admin nie zlikwidowal tego tematu.
  Profil uzytkownika: Uma     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2020-06-04 23:40
Uma, wstyd to krasc i z pupci spasc, jak mowili starzy
Gorale na Pomorzu.

*********************

Przeczytaj jeszcze raz wszytskie moje wpisy, to moze
zrozumiesz… jak nie to jeszcze raz az do skutki.

Tytul mial bic po oczach….i widze ze spelnil zadanie.

doczytaj ze to tyczylo mlodych dziewczyn, a nie pan
po 40., mlodych, choc ladnych to jednak leniwych,
pijacych "pifko", jedzacych pizze, nudlar itepe

A moze sama wskocz na wage i obejrzyj sie w lustrze
z profilu ?
  Profil uzytkownika: alwa12     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2020-06-05 00:14
WOW!!!
Po pol roku odgrzewany kotlet
To szkodzi zdrowiu...
  Profil uzytkownika: Facet46     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2020-06-05 00:35
Hej Facet

Dobry kotlet nie jest zly
  Profil uzytkownika: alwa12     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2020-06-05 05:04
no ale tak nieswiezy
  Profil uzytkownika: Facet46     
Bartender
▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █


Wpisów: 3031
Od: 2017-03-11
2020-06-05 09:26
Temat nie jest zamknięty jako stary, więc można komentować i grzać tego zdechłego kotlecika po raz enty

Z tym że jest taka propozycja, aby te najbardziej oburzone panie na początku koma podawały wzrost i wagę

A teraz bijcie chłopa

  Profil uzytkownika: Bartender     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2020-06-05 10:25
Ja bym proponowal by podawaly od razu BMI - co, my mamy liczyc?

https://www.poradnikzdrowi e.pl/sprawdz-sie/kalkulatory/kalkulator-w agi-bmi-aa-4Q8M-4h3E-dtKD.html
  Profil uzytkownika: Facet46     
violina
Gbg


Wpisów: 2004
Od: 2007-03-01
2020-06-05 12:09
Hej, hallo szanowni panowie chyba sie zagalopowaliscie troszeczke. Spojrzcie w lustrze na wasze brzuszyska co maja w obwodzie wiecej niz w klatce piersiowej, bo i jego picie ma tendencje do rozszerzania szanownego, meskiego brzuszka. A wogole, co to mezczyzna, co nasmiewa sie z kobiet, to jakis fajtlapa, co nie ma nic lepszego do roboty, tylko wyliczac BMI kobietom.
Moze zacznijcie liczyc sobie wlosy na glowie to bedzie ubaw po pachy
  Profil uzytkownika: violina     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2020-06-05 13:35
Droga violino
Po:
1-e czytalem wyniki badan naukowych, ktore przecza teorii "brzucha piwnego";

2-e mam 57 lat i 84 cm w pasie - ujdzie???



My sie nie nasmiewamy, my prowadzimy sobie koncert poboznych zyczen
  Profil uzytkownika: Facet46     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2020-06-05 16:33
"Z tym że jest taka propozycja, aby te najbardziej oburzone panie na początku koma podawały wzrost i wagę "



Ja jestem jedna z tych pań, ktòra najbardziej była oburzona tematem, w chamski sposòb napisany.


Mojej wagi ani wzrostu nie podam, bo to nie jest jakis pierd*lony konkurs ani kasting.




Jakaby nie była moja waga,czy to młodego koliberka, czy to słonia w zaawansowanej ciąży, to moje zdanie na temat tego tematu jest niezmienne.


Ocenianie ludzi po wygladzie, pisanie (pod pretekstem "ze dla dobra/ dla zdrowia/ku przestrodze) i komentowanie cudzej wagi jest płytkie i ograniczone.

A jeszcze pisanie o ludziach, że są tłuści(!) lub przyklaskiwanie na takie zachwoanie(!).

WTF kur*a, gdzie wy byliscie jak was uczono ogłady i kultury osobistej?!


  Profil uzytkownika: pati_sko     
Bartender
▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █


Wpisów: 3031
Od: 2017-03-11
2020-06-05 16:43
W lesie
  Profil uzytkownika: Bartender     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2020-06-05 16:55
W lesie, wsrod natury ?

Raczej w bunkrze betonowym
  Profil uzytkownika: pati_sko     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2020-06-05 18:56
Ja pisze o kotletach
  Profil uzytkownika: Facet46     
Bartender
▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █


Wpisów: 3031
Od: 2017-03-11
2020-06-05 19:05
Bo brzuchy facetom nie od piwa rosną, tylko od zakąsek do piwa. We wszystkim trzeba znać umiar. No, ale temat był o paniach niedbających o figurę nawet w młodym wieku, czyż nie?
  Profil uzytkownika: Bartender     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2020-06-05 19:26
Wazne:

Czesc I

https://www.youtube.com/wa tch?v=8KWSnS8eBCM

Czesc II

https://www.youtube.com/wa tch?v=lgpJ83iT60E
  Profil uzytkownika: Facet46     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2020-06-05 19:32

Ale jaja, hihihi
Odpisze za jakis czas
Jestem w lesie
  Profil uzytkownika: alwa12     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2020-06-05 20:05
Okazuje sie, ze caly wic polega na tym , by dobrze zjesc

https://www.youtube.com/wa tch?v=_YMBtwyVME0

Niektore sie powtorza, ale wrzucam bo sa skandynawskie akcenty
Ostrzegam - masz slaby zoladek, nie czekaj do miejsca 1-ego...

https://www.youtube.com/wa tch?v=cRplqqXVzFY

A na koniec troche serio:

https://www.youtube.com/wa tch?v=3ptPMzWTQD8
  Profil uzytkownika: Facet46     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2020-06-05 21:41
Wlasnie wrocilam z lasu
Ale Åt sie nakrecacie
Chyba dzisdzis nie odpowiem
Chyba musze zalozyc nowy temat.
Ja, alwa chamka niepoprawna n
Schudlyscie moje mile puchatki?
Bo ja znow utylam i zrzucam
Cieplutkie pozdrowionka, lato i placze za progiem wiec dö roboty


  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2020-06-05 21:55
Zryjcie, tyjcie, tyjcie zryjcie
moje kochane grubasiatka..
dö lata piechota bede szla

  Profil uzytkownika: alwa12     
Bartender
▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █


Wpisów: 3031
Od: 2017-03-11
2020-06-05 23:08
Czytam i widzę, że już gardełko przepłukane u Alwy

A ja niestety muszę dzisiaj i jutro pracować. No cóż, ktoś musi te gazety roznieść

Miłego weekendu i Nationaldagen. Świętujcie, tylko nie za mocno
  Profil uzytkownika: Bartender     
violina
Gbg


Wpisów: 2004
Od: 2007-03-01
2020-06-05 23:57
Facet uwazaj bo dziewczyny zaczna (ze wzgledu na wiek i obwod w talii ) wysylac na forum oferty a zona zlapie za walek i cie nim rozwalkuje.
  Profil uzytkownika: violina     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-06-06 08:03
tluste polki????? wiecej widzialem brzuchatych do przesady polakow niz te "tluste"????
  Profil uzytkownika: black sabbath     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-06-06 08:04
a zona zlapie za walek i cie nim rozwalkuje.

to twoja metoda??
  Profil uzytkownika: black sabbath     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2020-06-06 10:55
"Jestem w szoku, ponad 3/4 mlodych kobiet jest tak
tlusta, ze az stach bierze."


Alwo, moze to juz wczesniej, moze dopiero na stare lata dopadl Cie weightism.



Publicznie osmieszasz i gardzisz kobietami ze zdjecia z artykuliku.
Nie dbajac jak moga sie czuc (moga miec Twoj wpis gleboko w dupie, bo przywykły do chamowatych albo je zaboli).



Gdy ktos (czyli ja) wytyka chamskosc tego wpisu, od razu dostaje łatke "oburza sie, bo sama pewno gruba leniwa obzarta pipa".
To tez pokazuje, ociosaność myslenia.
Mój rozmiar ani wiek nie ma tu najmniejszego znaczenia.



Ten temat, odgrzany kotlet, jest i bedzie aktualny.
"Dzisiejsza mlodziez" nie bedzie lepsza, skoro maja takie babki dziadki matki ojcow.


Szydera ze wzgledu na wyglad, wage, pochodzenie ect
Zazwyczaj dobrze ukryta pod przykrywka "ja chcialam/chcialem tylko dobrze".
To mial byc chwytliwy temat....bla bla bla



A ja nie bede obojetna.
Osobiscie mnie niedotyka, nawet jak znow dostane jakies nowe epitety, tu na forum poloniainfo.se.





Glupie smieszkowanie:
"Zryjcie, tyjcie, tyjcie zryjcie
moje kochane grubasiatka"


Ta studnia nie ma dna!


Bez odbioru.
  Profil uzytkownika: pati_sko     
violina
Gbg


Wpisów: 2004
Od: 2007-03-01
2020-06-06 12:29
Black moja metoda to "Chlopu lej w d..e ukropu, a sama krzycz choc ci nic" )
Cale szczescie , ze tej metody nigdy nie uzywalam , bo nie bylo potrzeby. Niektore panie, niestety , ktore maja mezow pijakow albo damskich bokserow , powinny te metode stosowac i to czesto
  Profil uzytkownika: violina     
violina
Gbg


Wpisów: 2004
Od: 2007-03-01
2020-06-06 12:48
Jako pulchna i wiekowa osoba musze powiedziec, ze otylosc ma rozne przyczyny i ze zadna kobieta nie tyje z tego powodu, ze chce i zeby sobie poprawic wyglad.
To moze byc metabolizm, zaburzenia hormonalne, reumatyzm i artroza ograniczajaca ruchliwosc, roznego rodzaju choroby muskularne, wiek i dziesiatki innych powodow.
Szczegolnie brzydkie jest wysmiewanie takich osob :
Smiac sie nalezy natomiast z tych co to sobie wszczepiaja silikony w cycuchy albo w poldupki, detox w usta i twarz Zdrowe to nie jest i do czego to potrzebne, a na stare lata i tak bedzie wiecej wisialo niz sterczalo.
Silownie sa dla tych, ktorzy sa zdrowi i w domu nic nie robia, wiec musza swoje cielsko wprawiac w ruch sztucznymi metodami. Czy nie lepiej isc na spacer do lasu albo parku i wachac kwiatki. ) Poplywac i pochlapac sie w jeziorze albo basenie. Mozna robic wiele rzeczy a nie tylko sie "silowac" w sali pelnej kurzu i smrodu (bo od wysilku puszczaja baki) od spoconych silowaczy.
  Profil uzytkownika: violina     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-06-06 12:59
dalej piszecie glupoty.bo nie otylosc swiadczy o czlowieku,wole otyla i madra nisz chuda i glupia
  Profil uzytkownika: black sabbath     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2020-06-06 13:30
pati_sko
wiesz, ja Cie nawet lubie

A w temacie:

kiedys przeczytalem cos takiego:

"Dla wiekszosci kobiet marzeniem jest by moc zrec i nie tyc".

Totalnie mnie to zaskoczylo i dosc intensywnie zaczalem drazyc temat. Doszukalem sie, ze kobiety maja jakies tam uwarunkowanie zwiazane z funkcja podtrzymania gatunku, z fizjologia, by "gromadzic zapasy". Zaczalem, przy roznych okazjach, pytac kobiety o to marzenie. Bylem kompletnie zaskoczony, gdy wiele z nich to potwierdzilo. Dodam, ze byly to kobiety o roznym "statusie", m. in. pani z doktoratem. Ciekawe bylo to, ze przyznawaly sie do "slabosci" do roznych produktow, np. jedna powiedziala mi, ze czekolade moglaby jesc bez konca i bylaby w stanie zjesc jej nieograniczona ilosc.
Doszedlem do wniosku, ze to jest sprawka natury.
Kwestia zlego odzywiania to juz problem kulturowy.
Nigdy mi nie przyjdzie do glowy drwienie z "pulchniejszych" osob jednakze zdaza mi sie lekko skrytykowac, inaczej: wyrazic moj "niesmak" na widok powiedzmy "lekkomyslnie ubranej" takiej osoby. Chodzi mi o to, ze "pulchniejszym" nie bardzo pasuje kazdy stroj.

Dla przykladu nie o ubraniu kobiety:
zniesmacza mnie spasly facet z nisko zwisajacymi spodniami i odkrytym, tlustym "rowem" na d**ie
  Profil uzytkownika: Facet46     
Klejnot


Wpisów: 51
Od: 2017-12-12
2020-06-09 15:25
> bo nie otylosc swiadczy o czlowieku

Świadczy o tym, że
- masz wysoką preferencję czasową
- nie dbasz o zdrowie
- nie potrafisz się kontrolować, brak Ci dyscypliny
- jesteś leniwy
- masz w dupie, że obciążasz system ochrony zdrowia i za Twoje leczenie będą płacić inni ludzie
- nie zależy Ci na tym, jaki przykład dajesz innym
- możliwe, że zostałeś wykorzystany seksualnie w dzieciństwie (grubas jest mniej atrakcyjny seksualnie, taki mechanizm obronny)

  Profil uzytkownika: Klejnot     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-06-09 17:28
klejnot moze i jestes szczuply ale mozg masz do dupy,
  Profil uzytkownika: black sabbath     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2020-06-09 22:59
Violina napisal:

"Silownie sa dla tych, ktorzy sa zdrowi i w domu nic nie robia, wiec musza swoje cielsko wprawiac w ruch sztucznymi metodami."

Taaaaaaaa......
Ja pracowalem (czesto fizycznie ) zawsze duzo powyzej 8 godzin i w swieta tez, a pozniej po pracy bieglem na silownie codziennie.
  Profil uzytkownika: skoczek     
pelniaksiezyca


Wpisów: 1427
Od: 2013-06-21
2020-06-10 01:29
bravo skoczku! podziwiam!
  Profil uzytkownika: pelniaksiezyca     
pelniaksiezyca


Wpisów: 1427
Od: 2013-06-21
2020-06-10 01:43
jesli jestes blondynem o niebieskich oczach to moglabym sie zainteresowac ?
  Profil uzytkownika: pelniaksiezyca     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2020-06-10 13:33
pelnia napisal:

"jesli jestes blondynem o niebieskich oczach to moglabym sie zainteresowac"

Niestety - jesten lysym grubym karkiem ...cos w tym stylu : https://www.trendsmap.com/ twitter/tweet/1152655675417214977
  Profil uzytkownika: skoczek     
Uma
Göteborg


Wpisów: 184
Od: 2004-11-09
2020-06-11 21:53
Nie tlumacz sie alwa12, twoj wpis jest chamski i tyle. Dotyczy konkretnych osob na tych zdjeciach. Ciekawe czy potrafilabys powiedziec w twarz tym osobom to co tutaj napisalas anonimowo.
  Profil uzytkownika: Uma     
efka100


Wpisów: 705
Od: 2010-12-10
2020-06-12 08:30
Jak nie często się zdarza Alwie tu ma całkowitą rację, Polki w Gote to koszmar aż wstyd, i te brwi narysowane, rzęsy doklejone i usta glonojada 😫 wstyd
  Profil uzytkownika: efka100     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2020-06-13 00:26
Uma, owszem potrafilabym i nie jeden raz kladlam
mlodym obzartuchom w pracy ze sa grube, oble jak foki
i ze maja sie wzasc za siebie, bo za pare lat bedzie
za pozno. Byly kawasy i byly smichi-chichi, ale jak przychodzila wiosna i docinalam jak jedna z druga pokaza
sie na plazy, to pomagalo i nie raz slyszalam dziekuje.

Tak samo jak zrzedzilam mlodym ze maja isc na studia
i uczyc sie a nie cale zycie sie meczyc na slabo
platnych posadach okupionych utrata sil fizycznych, zdrowia, i statusu spolecznego i nie jedna zdobyla sie
na odwage i mi dziekowala.

milo bylo spotkac po latach usmiechniete wyksztalcone
i zadowolone z zycia dziewczyny.

Moj wpis nie jest chamski, ale tytul owszem, poraza,
bo wlasnie mial takie zadanie…

To dobrze ze sie trzesiecie z oburzenia, bo to jest
pierwszy krok do zrewidowania wygladu i zdrowia,
a potem decyzja czy chce tak wygladac i tak sie czuc !!!

Zycze pozytywnych decyzji i wreszcie spelnienia marzen
by kupic sobie ciuszek na miare M


  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2020-06-13 00:39
Efka100 doceniam Twoje zapatrywanie sie na sprawe,
a te resy i brwi to jakis koszmar, zreszta juz
nie modny, tylko wiocha ma w dalszym ciagu takie brwi
ala Kardaszain, czy jak jej tam bylo.

Jeszcze pol biedy jak jedna z druga pojdzie do dobrego
saalonu kosmetycznego i zrobia to tam porzadnie i bez przesady, za to za slona cene.
Tyle ze to juz i tak obciach nosic takie brwi- wyszly
z mody.
  Profil uzytkownika: alwa12     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2020-06-13 08:39
Nie tylko tytuł!

Pierwszy wpis:


"Obejrzalam galerie zdjec z wystepu(...)

Jestem w szoku, ponad 3/4 mlodych kobiet jest tak
tlusta, ze az stach bierze.
Te olbrzymie ciala beda ich stopy musialy nosic przez
nastepne dziesiat lat. Nie mowiac o wygladzie ktory
oszpeca ladne rozesmiane buzie.

(...)

Czy to bigosy, czy chipsy i hamburgery robia z polskich
dziewczyn oble potworki, chociaz jeszcze dosc urodziwe(...)"
  Profil uzytkownika: pati_sko     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2020-06-13 08:49
zarcie w jueseju jest zatrute, napakowane hormonami, syropem kukurydzianym i starym olejem. amerykanie zapierdalaja po 10 godzin dziennie i w drodze do domu kupuja w macdonaldach, popajach i innych fastfoodach tluste, tanie, badziewie z piciem. od czego wygladaja jak wieloryby. najtanszy burger w makdonaldzie kosztuje dolara, jak zezra cztery sztuki z frytkami i popija kokakola, to za dwie godziny sa glodni, bo to gowno ktore w siebie wrzucili nie ma zadnych wartosci odzywczych i organizm domaga sie wiecej zarcia. skoczek ma racje. nasi dziadkowie jedli duzo zdrowiej, tort mial maslo, smietane, cukier, czekolade, zoltka. zjadlo sie plasterek i mialo dosyc. jedzenie mialo zupelnie inne wartoscie odzywcze. kilka lat temu gdyby bylam ciezko chora na zywieniu pozajelitowym wolno mi bylo pic gora cztery szklanki wody dziennie, nic wiecej. pompowane we mnie dozylnie "jedzenie". przez ponad cztery miesiace zylam na czterech szklankach wody i dozylnym "dozywieniu" .....NIGDY PRZEZ TEN CZAS NIE BYLAM GLODNA. NIGDY.nie przytylam ani nie schudlam ani funta. pakowali we mnie mieszanke wartosci 1800 kalorii. wiec jak organizm ma dostarczone wszystkie mineraly, witaminy i tluszcze to nie domaga sie ciagle zarcia. jesli natomiast faszerowany jest smieciami to ciagle bedzie sie domagc "prawdziego jedzenia". Ja tutaj caly czas musze uwazac co jem, bo zarcie jest zatrute i napakowane chemia, wiec zeby jako tako funkcjonowac to plywam poltora kilometra dzieniie. gdy plywam to jem mniej i nie jestem glodna, albo raczej mam wybiorcze poczucie glodu np avocado, albo maslanka, albo jajka albo ryby. nauczylam sie sluchac mojego organizmu.gdy tylko przestaje plywac to zaraz tyje i ciagle chce mi sie jesc. nie mam wytlumaczenia na ten fenomen, wiec sie poddadalam i codziennie poltora kilometra. skoczek ma racje. im wiecej sie czlowiek rusza tym lepiej dla zdrowia i samopoczucia.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2020-06-13 08:52
"To dobrze ze sie trzesiecie z oburzenia, bo to jest
pierwszy krok do zrewidowania wygladu i zdrowia"


Moje oburzenie tytulem tematu i trescia niektorych wpisow nie wpynie na nic.
Pomijajac moja zdrowa diete, to jak chamskie wytykanie wygladu obcych ludzi mialoby na mnie wplynac?
Zdrowa na umysle tez jestem





Widzisz, jakbys na poczatku skulila Alwo ogonek, to by temat byc moze inaczej sie potoczyl.
Wystarczylo poprosic o wykasowanie (lub skasowanie) chamskiej czesci tego pierwszego wpisu. I tytulu!









  Profil uzytkownika: pati_sko     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2020-06-13 08:56
zapomnialam dopisac puenty. ten amerykanski styl zycia rozprzestrzenia sie po calym swieice. chipsy, pizza, fasftfoody. dlatego coraz wiecej otylych ludzi. nawrzucaja w siebie bezwartosciowego smieciowego zarcia i ciagle sa glodni. bledne kolo. z tym nalezy walczyc i nalezy to ludziom uswiadamiac. jak ktos wyglada jak wieloryb to musi sie liczyc z tym, ze tak jest odbierany. a co powinno sie mowic? tak biedulko, jestes sliczna/ny mimo 130 kilogramow zywej wagi. tak bedzie dobrze?
  Profil uzytkownika: kanadolka     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2020-06-13 10:02
"przez ponad cztery miesiace zylam na czterech szklankach wody i dozylnym "dozywieniu" .....NIGDY PRZEZ TEN CZAS NIE BYLAM GLODNA."



Ja tylko przez miesiac. Nie moglam tez pic.
Przez ten miesiac dostawalam wiecej kalorii niz normalnie zjadam.
Dawka szpitalna kalorii byla dopasowana do norm (wiek, plec).

Tez nie czulam glodu. Wrecz bylam "przejedzona".
Ale mialam potrzebe przeżucia czegos.
Pragnienie tez meczylo.




****
W dawnych czasach (o ktorych Skoczek wspomnial) jedli naturalne, nieprzetworzone produkty.
Ale czy zdrowo?
Cholesterol, miazdzyca, i temu podobne z powietrza sie nie biora.
Czasem sa to choroby genetyczne, wiec ludzie moga byc "skazani".

Ja np mam genetyczne problemy z cholesterolem. Wiedzac o tym, moge sama wplynac czy beda mnie kiedys faszerowsli tabsami, czy nie.




  Profil uzytkownika: pati_sko     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2020-06-13 10:15
"jak ktos wyglada jak wieloryb to musi sie liczyc z tym, ze tak jest odbierany. a co powinno sie mowic? tak biedulko, jestes sliczna/ny mimo 130 kilogramow zywej wagi"



Zdrowy na umysle czlowiek nie nęka innych ludzi ze wzgledu np na wyglad czy wage.

"Ciocie i wujkowie dobra rada" sa wszedzie. Wszedzie wtranzalaja swoj nos ze swoimi dobrymi intencjami.


Pieklo jest wysłane "ja przeciez dobrze chcialam/chcialem".





Widzisz jeden z drugim problem z nadwaga osoby ze swojego otoczenia? Chcesz pomoc?
Marwisz sie o tej osoby zdrowie?

Pierdolenie o tłustosci i wierobowani jeszcze nikomu niepomoglo!



  Profil uzytkownika: pati_sko     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-06-13 12:03
reklama w tv ma swoje duze wady,zawsze jest cos dobrego z polskiego dawnego komunizmu. wiekszosc otylych to napewno slowianie(w europie) po tym tlustym jedzeniu i picia piwska,
  Profil uzytkownika: black sabbath     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2020-06-13 19:12
pati, ja nie mowie zeby komus w oczy mowic "ty wielorybie" mowie tylko, ze nie powinno sie ludziom otylym mowic, ze jest ok, bo nie jest. nadwaga niszczy stawy, serce, powoduje cukrzyce, nadcisnienie. ludzie otyli mniej sie ruszaja, co jeszcze poteguje ich niewydolnosc serca w starszym wieku. w dodatku komputery, ajfony i inne "cuda techniki" spowodowaly ze i dzieci i mlodziez zamiast biega po podworku to siedzi na czterech literach od rana do nocy. szczegolnie teraz poprzez koronawirus. to zabojstwo dla organizmu. fizyczne i psychiczne.
dlaczego nie wolno ci bylo pic?
ja tez czulam sie "przejedzona" co jeszcze potwierdza, ze jak sie je to co trzeba to nie jest sie glodynm, wiec i sie nie tyje. mimo moich 63 lat, lekarz mi powiedzial, ze chcialby miec taki cholesterol i zyly jak ja w wieku 30 lat. ale ja zawsze sie dobrze odzywialam. choc genetycznie ten cholesterol u mnie odziedziczony. matka ponad 80 lat i tez ma cholesterol na normalnym poziomie, a cale zycie jak ja pamietam to jadla "maslo z chlebem a nie chleb z maslem" pila zawsze pelnotluste mleko, smietane kremowke do kawy. taki organizm "gniotsa nie łamiotsa"
  Profil uzytkownika: kanadolka     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2020-06-13 19:53
"dlaczego nie wolno ci bylo pic?"

Bo ani pożywiwienie ani płyny nie mogły pojawić sie w brzuszku

Tabletki musialam popic, ale tego plynu bylo w ilosci naparstka.

Ja dostawalam troszke wiecej kalorii niz Ty
2100 albo 2200. I czasem zdarzalo sie tak, ze moj organizm nie przyswoil dziennej porcji, a juz nowy dzien sie zaczynal

Dla mnie to naprawde ilosc jakbym miala obzrec sie na jakims weselichu

Nie pisze, ze na codzien jem jak ptaszek, i ze jem wylacznie "zdrowo".
I nie pisze, ze bym sie nadala na pokaz viktoria secret ani wersji xl tego pokazu






  Profil uzytkownika: pati_sko     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2020-06-14 00:18
Pati, a po co mialabym skulic ogonek ?

Tak jak na poczatku, tak i teraz stoje twardo za kazdym
slowem jakie napisalam….z jednym "ale" : w tytule tematu
powinno na koncu sie znalezc sie slowko:
" i nie tylko.."

  Profil uzytkownika: alwa12     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2020-06-14 01:26
tak z ciekawosci pati...ile godzin dziennie pakowali w ciebie? u mnie bylo najpierw 12 godzin podlaczenie a potem 8. masakra.
patrz a ja myslalam, ze wode zawsze mozna.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2020-06-14 16:44
sabinka ....czy moglabys prosze przestac zasmiecac wszystkie tematy linkami do pornoli. znajdz se chlopa albo i trzech, kup se obroze, smycze i kajdanki i pieprz sie w zaciszu domowym.
zaplac najpierw za ogloszenie, tak jak wszyscy to robia co chca cos sprzedac. sprzedawanie czterech liter to dalej reklama sprzedazy.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-06-14 19:50
to wina kajetana ze pozwala na takie cos
  Profil uzytkownika: black sabbath     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2020-06-14 20:08
Atam Kajetana, to wina Tuska
  Profil uzytkownika: alwa12     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2020-06-15 04:31
https://www.youtube.com/wa tch?v=SoYYGpx7kNo
  Profil uzytkownika: Facet46     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2020-06-15 07:14
etam wina...sabinke swedzi. a jak w szwecji blackie z covidem. wybieram sie tam od miesiaca i doleciec nie moge. bo jak wylece to mnie nie wpuszcza spowrotem.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
Bartender
▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █


Wpisów: 3031
Od: 2017-03-11
2020-06-15 07:58
Hej Kanadolka!

Na temat covida tu masz świeże info codziennie:

https://c19.se/

Pozdrawiam
  Profil uzytkownika: Bartender     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2020-06-15 09:22
"tak z ciekawosci pati...ile godzin dziennie pakowali w ciebie? "

Nie mam pojecia.
Ja zapamietalam, ze dostawalam 24h na dobe
Ale ilosc morfiny, i innych specyfikow, mogl mocno znieksztalcic wspomnienia
  Profil uzytkownika: pati_sko     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2020-06-15 15:52
dzieki bartender
generalnie ilosc smiertelnych przypadkow w szwecji maleje i to dosc gwaltownie. tutaj rosnie. nie wiem jak to sie skonczy, ale wiem, ze bardzo zle. moj exit planowany za dwa lata zostal dramatycznie przyspieszony.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2020-06-15 15:59
to z toba bylo duuuzo gorzej, biedulo. ja normalnie funkcjonowalam, moj maz podlaczal mnie codziennie o 22.00 do plecaczka z plynem i sobie spalam gdy to we mnie pompowalo, ja spalam a plecaczek sobie na lozku obobk lezal i we mnie pompowal. rano wstawalam i mnie marek odlaczal i chodzilam normalnie. te dwanascie godzin bylo bardzo upierdliwe, bo ja nigdy nie spie wiecej niz 8 godzin wiec przez nastepne cztery chodzilam z plecaczkiem zawieszonym na wieszaku do kroplowki, ale potem jak mi zmnieszyli do 8 godzin dziennie noca to nawet sie do tego przyzwyczailam. jak mnie odlaczyli to bylo jakos "nienormalnie" nie byc podlaczonym.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-06-15 19:18
ty do szwecji sie tak wybierasz jak ja do oregon bo tam mam zaproszenie ,moze za parte lat?????
  Profil uzytkownika: black sabbath     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2020-06-16 04:56
blackie, ja nie do szwecjo, ja do polski, planowalam za dwa lata, ale chyba przyspiesze bo sie boje rozruchow. tutaj sie szykuja zamieszki i to porzadne, kazdy swir ma bron. ostatnio odstrzeili kilka wlascicieli biznesow, jeden stracil zycia przez 300 dolarow.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2020-06-16 05:03
znaczy sie do szwecji planowalam przyleciec w odwiedziny, a do polski na stale, no ale teraz nie moge sie ruszyc. nie wiem co jest grane, ale wydawanie amerykanskich paszportow zostalo wstrzymane na okres 6 miesiecy (ja nie mam obywatelstwa amerykanskiego) ale moj amerykanski znajomy mi mowil, ze musi leciec w sprawach biznesowych do Kanady i ze mu sie paszport konczy za miesiac i mu powiedzieli, ze do konca roku wstrzymane jest wydawanie paszportow amerykanskich, albo nawet i dluzej. zupelnie nie wiem o co tu chodzi. co ma covid do wydawania paszportow. jak za stanu wojennego, ani wjechac ani wyjechac.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2020-06-16 14:48
Kanadolka napisal:"naczy sie do szwecji planowalam przyleciec w odwiedziny, a do polski na stale,"

COOOOOOOOOO???????????
Cos strasznego musialosie stac w Twoim zyciu ze to napisalas.Mam nadzieje ze to chwilowe niedomaganie, i Wiesz do czego wracasz :
https://www.youtube.com/wa tch?v=RQ4Sb4AI2Yw
https://www.youtube.com/wa tch?v=jk8bVZtCqZA




" jak za stanu wojennego, ani wjechac ani wyjechac"

Stan Wojenny to maly pikus do tego co dzieje sie teraz, i w Polsce bedzie sie go wspominac z rozrzewnieniem i tesknota...juz niedlugo ....
  Profil uzytkownika: skoczek     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2020-06-16 18:12
wiem skoczek, ze stan wojenny to pikus. szwecja mnie przeraza ze wzgledu na klimat, ale ponoc sie polepsza, znaczy ociepla. to co nam szykuja to 1984, jakis wielki experyment. nawet myslalam zeby wrocic do szwecji, oni jedni zachowali zdrowy rozsadek. przeciez ten wirus ma mniejsza smiertelnosc niz grypa. jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase. a kase na tym koncerny zbijaja niesamowita. te wszystkie maski, wentylatory, testy, testy odpornosciowe, rekawiczki, srodki czystosci, wymiecenie calej malej przedsiebiorczosci, juz oficjalnie sie mowi, ze 70% malych firm nie ptzetrwa, wolne pole do popisu dla wielkich korporacji. teraz ludzie potraca domy i reszta zostanie wykupiona przez korporacje i wynajmowana niewolnikom za miche ryzu, bo na to sie tutaj w jueseju zanosi. przeciez jak sie spojrzy na wykres smiertelnosci to jest on taki sam wszedzie. jedynym prawdziwym wymiernikiem smiertelnosci jest diamond princess z 3711 pasazerami i 13 smiertelnymi przypadkami czyli smiertelnosc taka jak przy grypie - 0.03%, chyba nawet duzo nizsza, poniewaz na tym promie byla cala masa emerytow i grubych amerykanow. dziwne bo ilosc pasazerow zniknela z linku, zostala tylko ilosc smiertlenych przypadkoow.
https://www.worldometers.i nfo/coronavirus/
na ogol wysmiewam sie z konspiracyjnych teorii, ale to co teraz sie wyprawie jest uszyte bardzo grubymi nicmi i trzeba byc idiota by w to wierzyc.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2020-06-16 23:21
Kanadolka napisal:

"wiem skoczek, ze stan wojenny to pikus. szwecja mnie przeraza ze wzgledu na klimat, ale ponoc sie polepsza, znaczy ociepla."


No wlasnie ... i tu jest moj problem, bo kocham zime i wszystko co z nia jest zwiazane.Gdyby nie to ze moj przyjaciel w Calgary zapuscil korzenie ( tzn obarczyl sie glupek rodzina- mam na mysli dziecmi, bo zon mial kilka ) to dzisiaj pewnie mieszkalbym gdzies w lasach Yukonu, w chalupie z drewnianych bali nad jakims jeziorem z wodnoplatem, a na sniadanie jadlbym pstraga z wody , na obiad schab z losia upieczony na blacie wielkiego kamiennego pieca stojacego na srodku najwiekszej izby nad ktorym wisialaby wielka naftowa lampa.)Niestety te moje i mojego przyjaciela marzenia PRL-owskie zweryfikowalo zycie, i o ile ja leze w ich poblizu to moj przyjaciel nie.Jednak nadal marze o zimach z siedmiometrowymi zwalami sniegu i o wiosennych powodziach po nich, i najchetniej wyprowadzilbym sie na polnoc Norwegi bo ten kraj tam doskonale znam , i moge w kazdej chwili tam mieszkac, ale znowu dobija mnie wizja permanentnych mgiel , siapiacego tygodniami deszczyku , i ciemnosci wiecznych, praktycznie od konca wrzesnia do marca, a to ze czasami spadl snieg w lipcu to rzecz nie straszna bo uwielbiem narty.W porownaniu z tym co napisalem to pogoda w Szwecji ( dla tych co lubia cieplo i upaly - a ja akurat nielubie) to czyste marzenie.JAK TO SIE MOWI : JESZCZE SIE TAKI NIE URODZIL COBY WSZYSTKIM DOGODZIL )


i dalej min :
"przeciez ten wirus ma mniejsza smiertelnosc niz grypa. jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase. a kase na tym koncerny zbijaja niesamowita. te wszystkie maski, wentylatory, testy, testy odpornosciowe, rekawiczki, srodki czystosci, wymiecenie calej malej przedsiebiorczosci, juz oficjalnie sie mowi, ze 70% malych firm nie ptzetrwa"


Widze ze jestes swiadomia co sie dzieje,w Europie w przeciwienstwie do polskich (i nie tylko ) lewackich Lemingow kladacych sie pod ambasada Jankesow w Warszawie w protescie po "wyrwaniu chwasta" przez policjanta w Minneapolis.

I dalej :
"na ogol wysmiewam sie z konspiracyjnych teorii, ale to co teraz sie wyprawie jest uszyte bardzo grubymi nicmi i trzeba byc idiota by w to wierzyc."

Jedz do Polski to zobaczysz na czym kretynizm polega.Do zadnego sklepu nie wejdziesz bez maski bo ludzie sami beda chcieli Cie zlinczowac,a maska na ryju stala sie elememntem najwyzszej swiadomosci i mody zwlaszcza ze Szumowski juz wie, ze nastepny atak epidemi nastapi w jesieni.









  Profil uzytkownika: skoczek     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2020-06-17 02:26
ja najbardziej lube wiosnę, wiec hawaje, tam ciągle 26 stopni, zielono, tylko to wyspa w dodatku "in the middle of nowhere"
jak patrze na tych idiotycznych wasali w Polsce to mnie krew zalewa. weszli by temu kretynowi totalnie bez wazeliny. Masakra.
jak widzę tych wszystkich niedorozwiniętych w maskach to ręce opadają.
fajny artykuł
https://www.fee.org/articl es/npr-mounting-evidence-suggests-covid-n ot-as-deadly-as-thought-did-the-experts-f ail-again/?utm_medium=related_widget

a to kretyństwo w Polsce wykończyło pol drobnej przedsiębiorczości. mojej mamy ulubione cukiernia zamknęła i już nie otworzy.
sadze, ze cały ten cyrk to robota chińczyków, by wykończyć zachód.
"Following the example of China, one of the most authoritarian regimes in the world, most of the developed world was placed in indefinite lockdown by their own governments"
sami zrobili kwarantanne i debilny zachód chcąc ich prześcignąć w "ochronie życia" zniszczył własną gospodarkę a chińczyki się śmieją patrząc na te bandę "zamaskowanych" kretynów zbijając na nich ogromna kasę sprzedają im maski, rękawiczki, wentylatory i bog jeden wie jeszcze co. to wola o pomstę do nieba. jak w roku 84. ja się stad wynoszę w bardzo krótkim czasie, mam do wyboru polske, szwecje i kanade. ale patrzac na kolejna kolonie hameryki nie bardzo mi z deszczu pod rynnę.
powiadasz, ze zimę lubisz, no Calgary jest akurat dla ciebie. zimno, jasno, słonecznie, niska wilgotność. Norwegia jest paskudna. brrr...aż ciarki przechodzą, te paskudne marznące mżawki i egipskie ciemności. Calgary ma chinook
niesamowite. byłam tam kiedyś w czasie chinook. w kilka godzin zrobiła się wiosna lub nawet lato jak kto woli. Chinook arch jest cudny.
https://en.wikipedia.org/w iki/Chinook_wind
kanada jest piękna. Ja gdybym wybrała kanadę, a zanosi się na to, ze własnie tam wyląduję, to będzie to Vancouver Island. najcieplejsze miejsce w kanadzie. tam jest cudnie.
dokładnie tutaj
https://discovercomoxvalle y.com/
bardzo podobne do Sztokholmu tylko duzo jaśniej, cieplej, brak tych cholernych wiatrów, gołoledzi, marznących deszczów, ciągłego oblodzenie w zimie no i tego psychopatycznego słońca na okrągło w lecie i ciemności w zimie. no i gory. Comox Valley jest piękne i ma doskonalą opiekę medyczna, co w moim podeszłym wieku jest bardzo ważne.



  Profil uzytkownika: kanadolka     
Bartender
▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █


Wpisów: 3031
Od: 2017-03-11
2020-06-17 10:54
po "wyrwaniu chwasta"

Ładnie to ująłeś
  Profil uzytkownika: Bartender     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2020-06-17 13:53
Bartender napisal:

"po "wyrwaniu chwasta"

Ładnie to ująłe"

A co moze nie ??????
I zeby bylo jasne: nie mam nic do koloru skory tego osobnika, anijego wyznania , malo tego, mam , mialem i bede mial kolegow i przyjaciol o roznym kolorze skory i nigdy mi to nie przeszkadzalo , wrecz odwrotnie.Ale ten osobnik to byl rzeczywiscie ludzki chwast i gdyby byl bialy to tez bym tak napisal - chwala policjantowi...powinien dostac medal!
  Profil uzytkownika: skoczek     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2020-06-17 14:26
Kanadolka napisal:

"a to kretyństwo w Polsce wykończyło pol drobnej przedsiębiorczości. mojej mamy ulubione cukiernia zamknęła i już nie otworzy.
sadze, ze cały ten cyrk to robota chińczyków, by wykończyć zachód."

Podano w niezaleznych mediach (ktorych przedewszystkim slucham ) i to bylo gdzies w srodku epidemi ze do tamtej pory zamknieto 46 tys malych przedsiebiorstw.
Przypuszcza sie ze celem Billa Gatesa i "naszego starszego brata" Sorosa jest (przed smiercia) byc zapamietanym po wsze czasy i niesmiertelnym.Stad Nowy Porzadek Swiata.Teraz juz podano ponad wszelka watpliwosc ze wirus jest co prawda pochodzenia organicznego , ale zostal zmodyfikowany w laboratorium.Wg tez czlonkow grupy Bildeberga ludzkosc nalezy zredukowac do ca 1 miliarda.Robi sie to w rozny sposob min.ztad te problemy ze sluzba zdrowia na calym swiecie.Za tym stoja Ci dwaj przestepcy ( sa nakazy ich aresztowania wydane prze kilka panstw)oraz wielkie korporacje w ktorych i oni sa glownymi udzialowcami.Epidemia ma na celu zlikwidowac klase srednia przedsiebiorcza a tym samym umozliwic przejecie tego wszystkiego co po nich zostaje przez wielkie korporacje i banki , a pozniej to juz zrobia z nami wszystkimi co beda chcieli.I to sie dzieje.

Co do Chin...doszli oni do swej wielkosc dzieki morderczej pracy wszystkich, malych dzieci, starcow rowniez. Kto sie wylamywal to szedl pod noz.Nie bylo "zmiluj sie ".
Wszyscysmy na to patrzyli i wszyscysmy z tego korzystali.Nadchodzi teraz czas zeby oni sobie te swoja martyrologie odbili na bialym czlowieku i to robia , a ja sie nie dziwie , bo takie byly zalozenia ich rzadu na poczatku kiedy to sie wszystyko tworzylo 30 pare lat temu -wystarczy poczytac.
Jezeli swiat i rzady nie wyciagna wnioskow z obecnej epidemi i sytuacji,i nie rozpoczna odbudowe wlasnych przemyslow , to grozi nam wszystkim holocaust i praca za miske ryzu ( co zreszta powiedzial Morawiecki kiedy go nagrali na tych tajnych tasmach).Ludy wschodu sa bezwgledni i nienawidza zachodu za wieki pohanbienia i wykorzystywania , nadchodzi czas odwetu, a my mozemy im przeciwstawic "puszyste kotki ", "Lemingi" , "Husarie" " rycerstwo teczowej flagi " i "spodniorurkowcow z przedzialkiem na glowie zrobionym brzytwa" I to tyle.
  Profil uzytkownika: skoczek     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-06-17 15:45
Przypuszcza sie ze celem Billa Gatesa i "naszego starszego brata" Sorosa jest (przed smiercia) byc zapamietanym po wsze czasy i niesmiertelnym

jak to sluchasz i ma to byc niezalezne media????,to z toba gorzej jak z tymi moherami co wierza w kaczora
  Profil uzytkownika: black sabbath     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2020-06-17 17:21
pamiętam gdy byłam dzieckiem i nastolatkiem to mówiło się, ze "żółta rasa zaleje świat" myśmy wtedy myśleli, ze będzie wojna, bo starym kawałem było za czasów komuny, ze trzy życzenia do zlotej rybki to " by chińczyki przeszli przez Rosję i doszli do polskiej granicy i się wrócili" wszystkie trzy życzenia te same. wtedy na świecie było 4 biliony ludzi a chiny miały prawie bilion. czyli co czwarty był Chińczyk. wszyscy chodzili w niebieskich mundurkach, pamiętam jak im dołożyli drugi kolor mundurku-zielony. cały świat się z nich śmiał i z ich nędzy.
https://www.bbc.com/news/w orld-asia-china-46602785
pazerność korporacji i bezdenna głupota, próżność i chec posiadania wszystkiego "za prawie darmo" zachodniego społeczeństwa doprowadziło do potęgi chin, ruiny i całkowitego wykończenia własnego przemysłu większości państw zachodnich. to jest dopiero początek dominacji chin i całkowitej likwidacji klasy średniej w państwach zachodnich. trzeba być kompletna ameba by tego nie widzieć.
rzeczywiście Morawiecki o tym mówił w nagraniach będąc jeszcze banksterem. mówił o astronomicznym zadłużeniu pastw zachodnich i dwóch sposobach ograniczenia oczekiwań: wojna "bo wojna resetuje wszystko" albo olbrzymi krach. wojny w dzisiejszych czasach się boja, wiec stworzono sztucznie wielki krach.
spełniła się złowieszcza przepowiednia, z której większość ludzi się śmiała.
"Zółta rasa" rzeczywiście zalała świat. gospodarczo, co jest duzo gorsze od wojny, ponieważ po wojnie wszystko się odbudowuje i jest boom. z tego co się szykuje społeczeństwo zachodnie może uratować tylko wojna i to mnie przeraza. wypalić wszystko do gruntu i odbudować, inaczej będzie jak w filmach futurystycznych. masowe bezrobocie, rozbój w biały dzień, zamiast policji ze sloganem "serve and protect" będą oddziały ZOMO-wców palujące wszystko co się rusza i protestuje. możecie się ze mnie śmiać, ale tak to własnie będzie wyglądać. przynajmniej tutaj w hameryce i państwach europy jak się ludzie nie obudza.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2020-06-17 20:51
Kanadolka napisal min :
"rzeczywiście Morawiecki o tym mówił w nagraniach będąc jeszcze banksterem. mówił o astronomicznym zadłużeniu pastw zachodnich i dwóch sposobach ograniczenia oczekiwań: wojna "bo wojna resetuje wszystko" a"

Rzeczywiscie finalem tego wszystkiego co dzieje sie obecnie na swiecie moze byc wojna , bo Chiny juz nie odpuszcza - zreszta nie maja wyjscia i to powiedzieli.
Mowi o tym ten geopolityk ( zapomnialem nazwiska) z Kanady w Mediach Narodowych.

Oddzial ZOMO to by sie przydal w Warszawie podczas protestu tych polskich lewackich przyglupow pod ambasada amerykanska pare dni temu.Lac by bylo to towarzystwo zeby skora na glupich lbach pekala.....

Wczoraj podano do wiadomosci ze po tych calych ustaleniach pookraglostolowych zadluzenie Polski roslo w milionach dolarow miesiecznie pod koniec to juz setki milionow)i do tej pory osiagnalelo liczbe biliona siedmiuset tysiecy.Gdyby wierzyciele ( a wiemy kim oni sa ) zazadali zwrotu tego zadluzenia obecnie to Polska od razu podzieli los Grecji.Dlatego tez w Polsce dzieje sie to co sie dzieje i rzadza nia te same partie na zmiane i ludzie w nich , bo rzadzona jest pood dyktando- nie ma innego wyjscia i co gorsza - nie bedzie.
  Profil uzytkownika: skoczek     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2020-06-17 20:58
bs napisal:

"jak to sluchasz i ma to byc niezalezne media????,to z toba gorzej jak z tymi moherami co wierza w kaczora"


Slucham no i tez troche czytam na pewne tematy.
No przeciez udowodnione jest ze np. ten caly ruch uchodzcow z Afryki do Europy finansowany byl i jest przez Sorosa i fundacje z nim zwiazane. Co ciemny jestes???
Takse wsiedli w lodki i na wioslach do Grecji przyplyneli z dzieciakami bo im tak sie podobalo ???
  Profil uzytkownika: skoczek     
Pikowany_Kon


Wpisów: 13920
Od: 2015-10-25
2020-06-17 21:15
To całe szczescie ze styczniowa wizyta Morawieckiego w Japonii nie przyniosła rezultatow, bo poleciał po nową pożyczke na budowe portu i elektrowni weglowej, ale Shinzo Abe wybił mu z głowy te pomysły.

http://pulsazji.pl/2020/01 /22/wizyta-premiera-morawieckiego-w-japon ii/
  Profil uzytkownika: Pikowany_Kon     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2020-06-17 21:30
Kon napisal:
"To całe szczescie ze styczniowa wizyta Morawieckiego w Japonii nie przyniosła rezultatow, bo poleciał po nową"

Nie udzielili pozyczki bo po co im "DRUGA JAPONIA" ktora obiecywal zbudowac pewnien prezydent w Polsce, a jak sie to skonczylo to wiemy.I tak sie skonczy wszystko w tamtym kraju....druga Irlandia , Zielona Wyspa i co kto se zamarzy....
  Profil uzytkownika: skoczek     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2020-06-18 01:07
Koczek napisal :

"...i rzadza w niej (Polsce- dopisek wlasny ) te same partie na zmiane i ludzie w nich…"

Skoczek, nie wiem czy pamietasz, jak ja to samo pisalam
kilka lat temu...ile sie wtedy nawydziwiano nade mna.

Oczywiscie ze masz racje, Skoczku, z Polski zrobiono
stol pingpongowy, raz jedni raz drudzy maja pileczke,
a potem znow zmiana, bo ta niby wolnosc to piaty rozbior
Polski.
  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2020-06-18 01:09
*Skoczek* sory
  Profil uzytkownika: alwa12     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-06-18 07:37
Skoczek tak samo przyplyneli lodkami jak i my z 10 dolarami w kieszeni.kazdy rwie do dobrego
  Profil uzytkownika: black sabbath     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2020-06-18 11:53
bs napisal:
"Skoczek tak samo przyplyneli lodkami jak i my z 10 dolarami w kieszeni.kazdy rwie do dobrego"

Tak - kazdy rwie do dobrego, tylko ze my nie bylismy sponsorowani z jakis wzgledow a oni sa...pytanie dlaczego ?
Odpowiedz jest jasna.

Poza tym ja nie naleze do tych ktorzy tu z 10 dolarami przyplyneli lodka,- odsylam do moich wczesniejszych postow a jest ich wiele.
  Profil uzytkownika: skoczek     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2020-06-18 11:56
Alwa napisal:

"Skoczek, nie wiem czy pamietasz, jak ja to samo pisalam
kilka lat temu...ile sie wtedy nawydziwiano nade mna."


Tak , tak ...a najwiecej to sie chyba nadymal "Joland" vel "Wacek z polszy", vel cos tam jeszcze ......o kurwa jak on pial wersety pochwalne , ze az na ekran bluzgalo slodycza...pierdola jeden!!!
  Profil uzytkownika: skoczek     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2020-06-18 19:45
Black, jakie 10 dolcow ? moi znajomi jadacy na przestrzeni
70/80 lat to mieli zawsze powyzej dwoch setek najmniej.
Ja jak tu jechalam to tez mialam kilkaset dolcow.

10 dolcow to mial bidny Gorol jak jechal do Hameryki
i to przed Pierwsza Swiatowa.
  Profil uzytkownika: alwa12     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2020-06-19 02:05
A ja przyjechalem ze 100 koronami
Nie znalem ani szwedzkiego ani angielskiego, ale za to jestem z rocznika nie do zaje**nia i nigdy nie wzialem ani korony z socjalow
  Profil uzytkownika: Facet46     
Bartender
▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █


Wpisów: 3031
Od: 2017-03-11
2020-06-20 03:56
A ja przyjechałem mając 100 tysięcy na koncie. Chciałem się rozejrzeć co nowego w SE słychać, to nie była moja pierwsza wizyta tutaj. Zaczepiłem się do pracy (bo była) i... jakoś mi się tu zostało. Nie narzekam dzisiaj, patrząc z perspektywy nie mam czego żałować. Żal może tylko za ładnie ubranymi i schludnie wyglądającymi Polkami, bo Szwedki to kocmołuchy
  Profil uzytkownika: Bartender     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-06-20 06:54
mysmy dom sprzedali za 1500 dolarow (majątek straszny) wyjechać mozna bylo na zaproszenie i 10 dolcow musialo sie wymienic w banku,cwaniaczyc po latach każdy potrafi a pamietam jak w polsce pierwszy raz bylem w 88 r.to za pare dolcow to dupe do czysta by wylizali, gdybym wiedział w jakim kierunku to idzie to dzisiaj byłbym bardzo bogaty, wtedy wydać pieniądze w polsce bylo wręcz niemozliwe
  Profil uzytkownika: black sabbath     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-06-20 09:45
Żal może tylko za ładnie ubranymi i schludnie wyglądającymi Polkami,
ja to patrze co ma sie w glowie i praktycznie
  Profil uzytkownika: black sabbath     
Bartender
▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █


Wpisów: 3031
Od: 2017-03-11
2020-06-20 12:16
"ja to patrze co ma sie w glowie i praktycznie"

A ja jeszcze mogę...
  Profil uzytkownika: Bartender     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2020-06-20 13:27


Ja tam nie oglądam w co ludzie ubrani, wszystko mi jedno
I też mi wszystko jedno jaki mają rozmiar tego ubrania.

nie oglądam się ani nie przyglądam się ludziom 😆



  Profil uzytkownika: pati_sko     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-06-20 13:55
A ja jeszcze mogę...


ja tez moge jak mnie pomoga
  Profil uzytkownika: black sabbath     
Klejnot


Wpisów: 51
Od: 2017-12-12
2020-06-20 14:44
> ja to patrze co ma sie w glowie

Każdy na to patrzy, ale z grubasem na mieście bym się nie pokazał.
  Profil uzytkownika: Klejnot     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-06-20 14:58
Każdy na to patrzy, ale z grubasem na mieście bym się nie pokazał.

po wpisie widac zes mlody i niedoswiadczony,co ma otylosc do tego ,przesadnie otyla moge zrozumiec ale jak na poczatku tematu to pisze sie o otylosci a nie o grubasach 150kg,,moze kobieta by napisala podobnie o tobie z pijackim nosem nigdy w zyciu
  Profil uzytkownika: black sabbath     
Klejnot


Wpisów: 51
Od: 2017-12-12
2020-06-20 17:00
> mlody i niedoswiadczony

Jestem pod czterdziestkę. Obracam fit 16-24. W kolejce się ustawiają po moją alfaspermę. Spełniają każde moje życzenie, każdą zachciankę. Po Twoich wpisach i niewybrednym guście zgaduję, że nawet w młodości nie miałeś takiego brania, jakie będzie miał 60+ dziadzia Klejnot.

> z pijackim nosem

Nie piję.
  Profil uzytkownika: Klejnot     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-06-20 18:48
tak sie pisze jak sie zaduzo napatrzy w duże lustro
  Profil uzytkownika: black sabbath     
Facet46
Szlachta nie pracuje


Wpisów: 4638
Od: 2009-03-25
2020-06-23 01:09
Proponuje przeboj tego lata

https://www.youtube.com/wa tch?v=8w2C8_vbq-E&list=RDbXNWHF2SFyM&inde x=2

wersje mnoza sie szybciej niz korona
  Profil uzytkownika: Facet46     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2020-06-27 00:11
Faceci- grubasy to sie strasznie poca i jak z takim
isc do lozka ? toz nawet zgaszenie swiatla nie
pomoze
  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2020-06-27 00:15
Nie wspominajac o tym jak tu spod zwalu sadla
odnalezc ten jego "klejnocik"
  Profil uzytkownika: alwa12     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-06-27 06:49
nawzajem alwa
  Profil uzytkownika: black sabbath     
violina
Gbg


Wpisów: 2004
Od: 2007-03-01
2020-06-27 12:48
Alva nie warto szukac , bo sadlo przykrywa prins korv i kukulcze jajeczka z ktorych moze juz sie wylegly kukulki i jak tam zajrzysz to uslyszysz; kuku, kuku

Jest tez sposob na pozbycie sie zwalow sadla; polozyc grubasa na grilu i wytopic : i pilnowac, zeby nie uciekl
  Profil uzytkownika: violina     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2020-06-27 23:36
Hej Violinka milo wiedziec ze jestes zdrowa
i w humorze

Panowie grubasy niech przestana piwsko zlopac,
przejsc na chlebek razowy i co trzeci dzien
lewatywa pol na pol sok z cytryny + woda, 2 litry
w jelita

Kazdy rak zaczyna sie od jelit, a u grubasow to az cuchnie w srodku zjelczalym grilem.




  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12779
Od: 2015-08-26
2020-06-27 23:41
Black, nie, nie nawzajem alwa, cos Ci wyobraznia
nie dopisuje, moze to upaly, a moze Ty tylko
"po bozemu"

Poczytaj i przejrzyj Kamasutre, zdziwisz sie ale
nawet najgrubsze kobiety sa na wygranej pozycji,,
faceci z opaslymi brzucholami, niestety
  Profil uzytkownika: alwa12     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-06-28 08:16
zdziwisz sie ale
nawet najgrubsze kobiety sa na wygranej pozycji,,
faceci z opaslymi brzucholami, niestety


Alwa brak fanazji i nic wiecej
  Profil uzytkownika: black sabbath     
Forum -> 3po3 -> Tluste Polki w Göteborg-u
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Praca w lesie (Gagnef)
LAKIERNIK SAMOCHODOWY/Stockholm (TÄBY)
Firma sprzatajac Skura (Älvsjö)
Zbrojarze (Stockholm)
Zatrudnię zbrojarzy (Göteborg )
Personel sprzatajacy do hotelu (Nacka)
Sprzątanie (Stockholm )
Remonty łazienek (Stockholm )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 19 gości
oraz 4 użytkowników.


Podatek od dochodów w Polsce
nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony