Odwiedzin 37803618
Dziś 4062
Czwartek 25 kwietnia 2024

 
 

Forum: Sprawy polonijne - Przeskadajacy polak chyba

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorPrzeskadajacy polak chyba
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2019-11-14 19:19
Dzien dobry,
Ja zrobilem film o przeskadzajacym polaku w Sztokholmie co mi przeskada przes ilesz mieszecy. To nie jest katolickie i zle zachowanie. Jestem ormian polski btw. Czy to jest PRL-facet co robi uczisk za moje prawicowe poglady? Takie myszli chodza po glowie.

Film: https://www.youtube.com/wa tch?v=jVYIM6djV8k&feature=youtu.be
  Profil uzytkownika: MichaelN     
JaNikt


Wpisów: 994
Od: 2016-04-16
2019-11-14 21:14
Tak, to moze być taki typowy Polak, któremu wydaje się że jest prawicowy, macha flagą, śpiewa hymn, zawsze mu się wydaje,że jest lepszy od innych i wszystko wie najlepiej, ale pije tak jak każdy, kradnie tez jak każdy, żone zdradza też standardowo. Nie próbij z nim rozmawiać, bo dla niego jesteś nikim, najlepiej postaw mu butelke wódki, darmową zawsze wypije i będzie miał wrażenie że jesteś frajerem,którego on oskubał.
  Profil uzytkownika: JaNikt     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2019-11-15 00:29
Michael, narazie to zrobiles filmik o tym ze bedziesz
robil filmik o "przeskadakacym" Polaku.
W kadrze jestes tylko Ty sam i Twoja mowa, czyli filmik
jak narazie o samym sobie.

Czy w ten sposob wyladowujesz swoje frustracje ?
Nie umiesz sie dogadac ? pojsc np. z flaszka ?

Rozumiem ze nie z kazdym sie da, wypic wypije a dalej
bedzie smrodzic…

No to nie umiesz mu dac po ryju ? lub wylac kubla
z zimna woda ?...za to ostatnie nawet policja Ci nic nie zrobi bo nie ma czasu na bzdury.

Chlopie wez sie wyprowadz w inne miejsce zamiast plakac
i pitolic na YT ze robisz film...przeszkadzaniu.

wyprowadz sie i filmuj piekne Polki zamiast jakis
oberwancow.


  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2019-11-15 00:41
Michael, uzyles w opisie slowa "gangstalkning"

Ciezkie slowo a w kadrze ani widu ani slychu o Polaku
czy jego gangu, nie mowiac o stalkningu.

Ten ostatni to narazie Ty sam uprawiasz przeciw Polakom-
tak mozna odczytac Twoj filmik...no moze byles sfrustrowany, napadniety, wkurzony i Ci nie poszlo myslenie...wiecc czekam na 2 czesc filmu, juz z aktorami
wymienionymi przez Ciebie i akcja…

Pozdrawiam i polecam Bozi.

  Profil uzytkownika: alwa12     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2019-11-15 18:24
Rozumiem co myszlice. Tak czy inaczej zeby przychodzic i stac przy kogos kamienicy i gadac glupie komentarze po polsku, i to jescze w nocy po 22'ej. To nie jest katolickie zachowanie. Ja dulgo myszlalem ze uniknac ujawnienia tego problemu ale teraz jusz ujawnilem.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2019-11-15 20:16
To Ty masz cala kamienice ?
  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2019-11-15 20:23
A co ma w tym wypadku katolicyzm do zachowania ?

Czy protestant zaklucajacy nocne godziny bylby
na miejscu, lub ateista ?

Na takie zachowanie wzywa sie störningsjouren-
nr.telefonu powinien byc na klatce schodowej
w tablicy ogloszen lub na stronie Twojego Hyresv.

Zacytuj przynajmniej te komentarze bo piszesz tak
ogolnikowo i dorabiasz do tego ideologie religijna.
  Profil uzytkownika: alwa12     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2019-11-26 18:03
Znowy wrocil gadac glupie komentarze. Katolicyzm to jest wiara ktora ma zabrac powody do konfliktow miedzy katolikami. A to ze ten facet reprezentuje zachowanie tak jakby jakisz slowianin wierzacy w Swiatowida ktory ma tworzenie konfliktu z mna jako swoja sprawe. Jestem katolikem i ile lat przezylem z tym grzecznym pacyfizmem. A tacy ludzie jak on, ktorzy reprezentuja agresje (podobnie jak nasisci) przed-chrzescijanska, to tak jakby odwracaja ludzi od katolickiej wiary.
Zreszta wy takie cwane komentarze piszece ale mase polakow uzywa Facebooka i nie umieme zrobicz polskiej alteranatywy, a jusz 15 lat minelo od powstania facebooka. I jescze, jak to mozliwe ze jakisz Lidl wyciaga kase z polski i Biedronka i Carrefour? Tyle problem z polska.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2019-11-26 22:35
Michael, mysle ze brakuje Ci slow by wyrazic swoje
rozterki na temat Polakow (tych o zlych nawykach
kulturalnych, lub wogole bez kultury ) na temat polskiej
ekonomi i polityki.

Oczywiscie ja Cie tu nie krytykuje, wrecz podziwiam
ze mieszkajac w Szwecji poslugujesz sie juz jezykiem
polskim i starasz sie cos przekazac.

Mysle ze to juz co najmniej 4 jezyk z koleji ktorym sie poslugujesz- szacunek.

Jesli opisujesz jakas sprawe do dyskusji to musisz opisac jakis konkretny przyklad, chocby co ten Polak mowi i czy tylko jest to kierowane osobiscie do Ciebie,
czy tak sobie stoi nocna pora pod oknami i pieprzy sobie
a muzom, co znaczy ze mowi sobie w powietrze.

Jesli to ostatnie to moze to byc psychicznie chory.

Nie piszesz czy to pijaczyna, czy stoi z innymi menelami
stad moje komentarrze w poprzednich wpisach.

Na YT wygladasz na rozgarnietego i inteligentnego
mlodego czlowieka i az nie chce mi sie wierzyc
ze zachowanie tego goscia laczysz z religia.

Czy w Twoim kraju wszyscy katolicy to cacy i chodzace
dobro ???

Pamietaj ze Chrystus ganil ludzi mowiac nie badzcie
faryzeuszami, czyli jenym slowem uzywac rozumu zanim
sie wyda opinie i to ogolnikowa.

W Sztokholmie sa spotkania Polakow chyba w kazdy piatek
w jakims PUB-ie, jest tu gdzies na Forum podane,
mysle ze tam powinienes sie udac i pospotykac Polakow,
wyszlifujesz jezyk i pomalu ogarniesz problem.

Zycze powodzenia, katoliczka co czasami klnie i czasami
potrafila dac w morde upierdliwym ludziom- nie Ciebie
mam na mysli

  Profil uzytkownika: alwa12     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2019-12-01 19:03
Ponad sto tysiecy muzulmanow w Szwecji a jacys polacy beda mi przeskadzac. Ale to jest idiotyzm. Ile milionow czi muzulmanie czerpia z europejczykow a tutaj ciagle mi przeskadzaja po polsku mowiaci.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2019-12-01 20:52
1.Nie 100 tysiecy, ale juz liczba w miljonach.

2.Nie czerpia milionow tylko miljardy koron

3. Kiedy przytoczysz co ten Polak mowi ?

*************

Bo albo sie zerwales z psychiatryka i nie bierzesz lekow,
albo Ci zaplacil jakis prowokator bys te wpisy pisal
niby bez sensu zeby wywolac dyskusje na temat rasizmu.

Jesli nie mam racji to w koncu zacytuj tego Polaka
o ktorym ciagle piszesz.

Filmik na YT zlikwidowalae, a miala byc 2 czesc

No i pozdrow "frajera"
  Profil uzytkownika: alwa12     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2019-12-23 22:46
Czytalem ze bylo moze 300-400 tysiecy muzulmanow ilesz lat temu. Teraz na Wikipedii pisze ze jest 810 tysiecy. Cyfry mniejsze nisz twoje.
A jak chodzi o psychiatryczne medycyny to trzeba byc naiwnym aby myszlec ze chemiczny skladnik pomoze czlowiekowi przy zaszyciu. To jest podobnie jak alkohol, niektorzy pisza ze pomaga ze samopocucie ale tyle jest wypadkow samochodowych po alkoholu, bijatyk i nawet uszkodzone mozgi. Niestety nie jest wszystko prawda i milosc chrzescijanska bo te psychiatryczne medycyny nie sa uczciwa pomoca ludziom.
My co mamy DNA z regionu polski mozeme probowac udowodnic ze umieme byc mocni industrialnie jak Niemcy czy Stany zjednoczone. To jest cos fajnego. Ale jak ktos przeskadza innemu czlowiekowi, jak ten polak. To wtedy trudno aby udowodnicz swiatu ze my z polskim DNA mozeme miec industrie jak Niemcy czy Stany zjednoczone.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2019-12-24 10:12
Michael DNA mozeme miec industrie jak Niemcy czy Stany????? ,te polskie dna to juz wiecej pomieszane jak gdzie indziej patrzac historycznie ile polek oddalo sie turystom z zagranicy ,przemysl industryjny to historycznie przychodzi i odchodzi ,jak bedzie bieda to polacy sie obudza jak dobrze za komuny bylo,,,wesolych swiat
  Profil uzytkownika: black sabbath     
Bartender
▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █


Wpisów: 3031
Od: 2017-03-11
2019-12-24 10:38
[Wpis wykasowany przez Moderatora. Atak personalny]
  Profil uzytkownika: Bartender     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2020-01-27 14:57
Teraz jest 13 dni atakow i prob unicestwienia mnie przes tego polaka i jusz teraz szwedska policja bierze udzial w czyms co wyglada jak pogrom polnocno-europejski.
Myszlalem ze moge zyc z pelnym obywatelstwem ale teraz rozumiem ze to jest sila militarna co sie liczy a chrzescijanska wiara jest smieszna w porownaniu do morderczej nienawisci nowoczesnych Barabasow.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2020-01-28 15:59
[Wpis wykasowany przez Moderatora. Zanim napiszesz, przeczytaj regulamin]
  Profil uzytkownika: MichaelN     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2020-01-28 16:02
Aha, czyli w 20ym i 21ym wieku mialem na myszli. Powstal blad.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2020-01-28 16:04
To wtych wiekach byla krytyka komunizmu przes nasza rodzine. Ale jak wiecze moze to byc czlowiek z skrajnej lewicy tak samo jak z skrajnej prawicy. A ja nie wiem z ktorej nawet ale brzmialo jak skrana prawica wciesnej od jakiesz baby tez.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
LARA333
Sthlm


Wpisów: 1878
Od: 2007-06-12
2020-01-28 16:44
Bart
Ciekawa jestem co napisales ze Moder skasowal...
  Profil uzytkownika: LARA333     
Bartender
▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █


Wpisów: 3031
Od: 2017-03-11
2020-01-28 18:35
Pocisnąłem bs-owi po rajtuzach za to wieczne ubliżanie Polkom i Polakom. On Polki jawnie od koorew wyzywa, ale to modom nie przeszkadza
  Profil uzytkownika: Bartender     
LARA333
Sthlm


Wpisów: 1878
Od: 2007-06-12
2020-01-28 20:11
Aha.
  Profil uzytkownika: LARA333     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2020-02-16 07:33
Bartender, ty jak Pinochio sie zachowujesz. Cziekawe czy tobie nos rosznie za kazdy razem jak klamiesz?

Ja naprawde jestem przesladowany przes okolo mieszac przes krzyki awanturniczej pary co plynnie po polski krzyczy. Zobacze moj kanal na YouTube: https://www.youtube.com/ch annel/UCrRpf6CoTYrG0B0YScLIdRg

Ja jestem dobry czlowiek co jest patriota a kim muszia moji krytycy takim razem byc?
  Profil uzytkownika: MichaelN     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-02-16 09:34
Ja zrobilem film o przeskadzajacym polaku w Sztokholmie

to ta ostatnia cholota od szpachlowania co mieszka w pare osob w jednym pokoju i dzien ma 9 godz pracy reszta to pijanstwo.
wogole to mam wrazenie ze niektorzy nie rozumieja co znaczy europa bez granic? i zachowuja sie tutaj jakby byli w polsce,przeklinaja glosno i mysla ze ich nikt nie rozumie,kloca sie caly czas itd. ,bez granic to nieznaczy ze dalej jest sie falej w polsce.a dla uspokojenia "kreta" to jest bardzo duza ludzi z polski co sa naprawde mili,
  Profil uzytkownika: black sabbath     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2020-02-16 10:50
Bez granic europa to jest chytry buziness ekonomiczny z roznych grup. Ale kiedy mafijne taktyki sa stosowane jak nocny terror krzykow to mozna zrozumiec jaka nienawisc mozna miec. Cziekawe jest to ze tak wyglada ze przedmiesca sa zostawonie na upadek moralny a prawdopodobnie centralny Sztokholm jest pilnowany bardzo dokladnie przes policje.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2020-02-16 19:18
Michael, czym podpadles szwedzkiemu systemowi ?

Bo tak miedzy nami to masz racje i z systemem
i z prochami.

Szwecja jest krajem gdzie trzeba znac reguly gry,
by nie dac sie wyciupciac czy wciupciac.
  Profil uzytkownika: alwa12     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-02-16 19:32
Alwa a jak myslisz ze gdzies indzie jest inaczej???
  Profil uzytkownika: black sabbath     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2020-02-16 19:47
Black, nigdzie nie jest inaczej, moze tylko u pingwinow
  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2020-02-16 19:51
Blak, dopowiem ze akurat w Szwecji szybciej mozna
podpasc/byc rozpracowanym, tutejszy aparat dziala
wbrew pozorom sprawniej niz w Polsce.
  Profil uzytkownika: alwa12     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2020-02-16 21:05
no alwa nie przesadzaj,z ludzmi trzeba umie żyć ,jak sie żyje z psami to trzeba nauczyć sie szczekać,ludzie przyjeżdzają tutaj ze swoja mentalnością bez zamiaru na przestawienie sie ,ze nie wchodzi sie w butach do pokoju itd
  Profil uzytkownika: black sabbath     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2020-02-16 21:29


co racja toracja, i ze w towarystwie nie zapala sie papierosa przy stole, nawet na dworzu, tylko odchodzi
sie na bok i petow sie nie rzuca na ziemie.

A, jeszcze jedno, i ze cukierki tylko w sobote, hihihi
nie moglam sie powstrzymac bo zeby wypadaja
i socjal, hihihi zabiera dzieci uuuhuhihihi
  Profil uzytkownika: alwa12     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2020-02-28 14:38
Alwa12: Ja poszlem do psychiatryka w przedmiescu i on mi dal klamliwa diagnoze ze ja jestem chory na glowe. I potem zaczelo sie przesladowanie, nawet pokanie do drzwi z tak zwanymi lekarstwami psychiatrycznymi co doluja czlowieka i truja. Mozna zasypiac od tych lekarstw wciagu dnia i n.p. troche szikac do majtek przes przypadek. Mozg sie prawdopodobnie zmniejsza tez od tych "psychotropow".

Ale dziwi mnie to dlaczego ja nie zasluguje na respekt tylko jestem przesladowany przes polsko mowiacych ludzi caly czas prawie?

Czy dlatego polska jest zacofanym krajem bez duzej produkcji samochodow, latajacych maszyn i komputerow, bo polacy caly czas tak jakby kluca sie miedzy soba?

Lidle staja calkowicze nie naruszone, i czerpia finanse z kraju do Niemiec, przes polakow a ja, polski ormian jestem przesladowany przes ponad rok czasu.

Aha, tutaj pochodzenie jest tak jakby kluczem do rozumienia przesladowania moze?
  Profil uzytkownika: MichaelN     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2020-02-28 16:37
Bästa Michael, jesli lekarz Ci przypisal leki
po ktorych "szikasz" bez odruchu kontrolnego,
to popros tego pana, ktory Ci uklada teksty,
by kupil nowe plakaty z Kubankami, powiesil sobie
na scianie to jego wena sie poprawi, a Tobie "szikanie"

Timur tez pozdrawia
  Profil uzytkownika: alwa12     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2020-04-05 16:47
Dziszaj jest kolejny dzien wydzierana sie na mnie. Cziekawe gdyby reszta swiata, i w tym Chiny sie dowiedzaly o tym raziszmie ktory raczej ta polsko mowioca kobieta robi. Czy rzeczywiscie wtedy bedziecze miely ta dobro relacje przes "silk-road" (gdzie ormianie kilka set lat temu jusz handlowali) wciasz?
  Profil uzytkownika: MichaelN     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2020-04-06 04:15
Anarchia przes polsko mowiocego meszczyzne w Sztokholmie. Kto on jest? Dlaczego ja ktory jestem polski ormian ktore cale zycze probowalem zyc jak prawicowy katolik jestem jego ofiara atakow krzykow nocnych na przyklad? Dlaczego ostatnim czasem polacy pokazuja sie raszistami wobec nas polskich ormian?

Rozumiem ze nie moge sie urodzic na nowo z jasnieszymi wlosami aby cale zycie w Szwecji zyc jak respektowany czlowiek nie czynem i wiara, tylko jasnymi wlosami. Takze rozumiem ze bieda nie jest z powodu lenistwa tylko z powodu ogromnej walki miedzy ludzmi o surowce i wplyw nad ludzmi. Powinno sie brac pod uwage szwedska wspolprace z Naszistami w drugiej wojnie swiatowej. I dlatego jest mozliwe ze na tle tak jakby samych blondynow skandynawskich przy wladzy, to ja jako polski ormian bede mial bardzo trudno zyc w spokoju kiedy polskomowiacy raszista (raczej) bedzie mi robil problemy nocami przes krzyki. Teraz rozumiem ze cala polnocna Europa to jest jeden wielki plac bitew miedzy ludzmi i ludzie z poludnia sa czesto atakowani i masowo mordowani n.p. jak sie stalo w Oswiecimie i innych obozach koncentracyjnych. A wiem ze w Stanach Zjednoczonych to byl Barack Obama prezydentem i on mial afrykanskie pochodzenie. Czyli po zakonczenciu drugiej wojny swiatowej Szwecja jest raszistowska wciasz w jakimsz stopniu razem z dwoma polsko mowiacymi osobami, meczyzna i baba jakasz. Ale wciasz mam nadzieje ze z chrzescijanska wiara mozna zjednoczycz sie nawet w miljardach osobach i jescze wiecej, i budowacz cywilizacje razem.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2020-04-09 21:38
Turecki politik w Szwecji krzyczal na Sergels Torg gdziesz w poczatku 2016 roku: "Turek sie budzi! Te armenskie psy powinni uwazac! Smierc dla armenskich psow. Smierc! Smierc! Moji ukochani rasowi towarzysze! My nie lubimi krwi ale niech leje sie krew."
Film sie zaczyna gdziesz 2 minuty 30 sekund.

https://www.tv4.se/nyheter na/klipp/nyheterna-2200-3340070

Dla ormian polskich zycie moze raczej byc miedzy dwoma extremami, raszizmem i jihadyzmem. Ja naprzyklad uwazam ze kommunizm i lewa polityka jest wroga chrzescijanskiego moralu naszego takze, oprocz tych dwoch wymienionych grup. Ze to sa 3 negatywne strony wymienione.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
MichaelN


Wpisów: 224
Od: 2018-07-24
2020-04-09 22:18
Jak chodzi o historie nazizmu w Skandynawi to myszle ze my powinnismy wybierac slowo "Goddag" zamiast "Hej" ile sie da. Bo "Hej" bardzo przypomnina "Heil" po niemiecku.
Logiczne i warto aby zaczac od dziszaj.
  Profil uzytkownika: MichaelN     
Forum -> Sprawy polonijne -> Przeskadajacy polak chyba
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Dam Pracę (Värmdö )
Praca (Södertälje)
Praca od zaraz (Uddevalla)
firma sprzątającą poszukuje pracownika od zaraz (Sztokholm)
Dołącz do grona fachowców remontujących łazienki (Täby)
Pracownik återvinningscentral (Sztokholm)
Praca- sprzątanie (Tyresö )
Praca dla operatora koparki (Stockholm)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 8 gości
oraz 1 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony