Odwiedzin 37807573
Dziś 3897
Piątek 26 kwietnia 2024

 
 

Forum: Turystyka - Blog o podróżowaniu i nie tylko

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorBlog o podróżowaniu i nie tylko
Agnieszka.L.


Wpisów: 12
Od: 2019-07-22
2019-09-23 04:57
Podróże daleko i blisko, z plecakiem czy z walizką. Z kim lub z czym to mniej ważne, ważne, że droga przed nami, ważne, że jesteśmy w podróży! Witam wszystkich. Nazywam się Agnieszka Liddle, jestem autorką bloga Discovering our World (www. discovering-our-world.com). Prowadzę też biuro podróży World of Adventures (www.world-of-adventures.com) w Costa Mesa koło Los Angeles. Z zamiłowania jestem również przewodnikiem po Los Angeles i okolicach. W ramach działalności naszej firmy oferuję indywidualne, dostosowane do potrzeb każdego klienta wycieczki po Kalifornii, których nie znajdziecie nigdzie indziej.
Czego możecie się spodziewać w czasie wycieczek?
Specjalizuję się w programach w pełni dostosowanych do oczekiwań turystów. Oferuję kontakt osobisty, przyjazną atmosferę i wspólne, zależne od indywidualnych potrzeb, budowanie programu pobytu. Mój blog zrodził się z pasji pisania i podróżowania. Mogę obiecać, że moje artykuły będą zarówno uczciwe, jak i praktyczne i pokażą prawdziwą stronę podróżowania. Nie mam zwyczaju “osładzac” rzeczy. Z wykształcenia jestem dziennikarzem i zanim przyłączyłam się do świata blogowania na temat podróży, pracowałam jako reporter oraz redaktor czasopism w Polsce, Francji i Chicago. Staram się zainspirować ludzi do zaspokojenia ciekawości przygód i znaleźć sposoby, aby dopasować więcej podróży do ich stylu życia. Wszystkie posty są wypełnione poradami, które pomogą wam w zaplanowaniu własnych wycieczek i podróży. Wszystkie posty są pisane po angielsku i po polsku. Zapraszam do lektury, piszcie do mnie, wszelkie komentarze mile widziane. worldofadventures55@gmail.com lub discoveringourworld55@gmail.com
  Profil uzytkownika: Agnieszka.L.     
Poważny temat! Ten temat został oznaczony jako poważny. Oznacza to, że autor oczekuje poważnej dyskusji lub odpowiedzi na pytanie.
Forum -> Turystyka -> Blog o podróżowaniu i nie tylko
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Pomoc w ogrodzie Vallentuna (Vallentuna)
Dam pracę Pracownik budowlany Karlstad Varmland (Hammarö)
PRACA. (Stokholm)
Dam prace sprzątanie (Stockholm)
Dam prace firmie sprzątającej (Stockholm)
Tłumaczenie (Sztokholm)
Praca dla doświadczonego stolarza (Sztokholm)
Firma Sprzątające (Helsingborg)
Więcej





Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 19 gości
oraz 1 użytkowników.


Dzis palạ koran w Skärholmen
nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony