Odwiedzin 37785632
Dziś 2402
Sobota 20 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - szwedzko - polskie firmy w se

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorszwedzko - polskie firmy w se
mcmrbygg11


Wpisów: 481
Od: 2018-04-14
2019-09-13 11:19
witam, od dluzszego czasu zastanawiam się jak to możliwe że polacy znający język szwedzki i mające zaplecze w sprzecie i ludziach cały czas szukają nowych zleceń na poloniainfo? jest kilka osób / firm co tu się ogłaszają że mają bóg wie co itp. to czemu nie macie roboty? albo chlają i nie trzymają terminów albo kradną. jak to możliwe że gość mający 20 lat doswiadczenia w łazienkach oraz certyfikat ogłasza sie tu i szuka roboty?


Nie rozumiem!
Zapraszam do dyskusji
  Profil uzytkownika: mcmrbygg11     
ag_b13


Wpisów: 530
Od: 2012-12-18
2019-09-13 11:45
ja tu nie widze nic dziwnego.

Gosc na 20 lat doswiadczenia i szuka pracy- moze mu sie obecna nie podoba i szuka nowej. Kazdy ma swoje motywy- jednemu za malo placa, innemu koledzy nie odpowiadaja a moze firma ma same zlecenia na drugim koncu miasta gdzie akurat sie cos buduje i za dlugo zajmuje dojazd. Nie wazne jaki zawod sie wykonuje- kadzy czasem potrzebuje zmiany...

Dlaczego firmy maja zaplecze w ludziach i sprzecie szukaja zlecen na polonii...
Aja pytam 'A dlaczego nie?'
Polonia tak samo dobra jak kazde inne miejsce. Jedni szukaja na oferta.se i innych takich stronach a inni na polonii.
Oczywiscie czasem praca sama przychodzi bo jeden klient powiedzial sassiadowi i tak sie roznosi..
Tak naprawde zeby klient sam znalazl firme i sam sie skontaktowal trzeba by miec jakas reklame, strone internetowa...kurcze chociazby ubrania robocze z widocznym logo zeby byc samemu swoja chodzaca reklama.
Niektorzy jednek nie chca inwestowac ..i szukaja klientow sami...na oferta, na polonii i w innych miejscach
  Profil uzytkownika: ag_b13     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2019-09-13 18:19
od dluzszego czasu zastanawiam się jak to możliwe że polacy znający język szwedzki

jestes pewien ze znaja szwedzki?????
  Profil uzytkownika: black sabbath     
mcmrbygg11


Wpisów: 481
Od: 2018-04-14
2019-09-14 15:07
2 firmy już sprawdziłem. Znają języki ale nygusy do roboty. Dla mnie to nie pojęte
  Profil uzytkownika: mcmrbygg11     
oliwa59


Wpisów: 332
Od: 2008-02-13
2019-10-14 20:48
mcmrbygg11 - juz ci odpowiadam, bo tu miedzy innymi o mnie chodzi.
Moje doswiadczenie w technologiach, posiadana wiedza i uprawnienia powoduja, ze polskie i polsko-szwedzkie firmy dzialajace tutaj moga skorzystac z moich uslug i wykonac prace, do ktorej nie maja inaczej mozliwosci z racji braku odpowiednich uprawnien.

Wielu z moich klientow wie, ze moga nieodplatnie zadzwonic i dowiedziec sie, jak najprosciej rozwiazac dany problem lub dobrac odpowiednie materialy.
I to jest moja pomoc dla rodakow. POMOC JAKA DOSTALEM NA POCZATKU MOJEGO POBYTU W SZWECJI I KTORA TERAZ STARAM SIE SPLACAC.
Takze jak bedziesz mial jakies konkretne pytanie w mojej branzy to zapraszam do kontaktu. Numer telefonu znajdziesz
  Profil uzytkownika: oliwa59     
kawaler


Wpisów: 12116
Od: 2008-10-01
2019-10-14 23:31
2019-09-13 11:19

witam, od dluzszego czasu zastanawiam się jak to możliwe że polacy znający język szwedzki i mające zaplecze w sprzecie i ludziach cały czas szukają nowych zleceń na poloniainfo? jest kilka osób / firm co tu się ogłaszają że mają bóg wie co itp. to czemu nie macie roboty? albo chlają i nie trzymają terminów albo kradną. jak to możliwe że gość mający 20 lat doswiadczenia w łazienkach oraz certyfikat ogłasza sie tu i szuka roboty?


Nie rozumiem!
Zapraszam do dyskusji

Rzeczywiscie jest tak ze jak ma sie firme i dobrze wykonuje robote to gdzies po roku-dwóch dzialalnosci nie trzeba juz szukac nowych zlecen a raczej praca polega na odmawianiu lub wciskaniu w zapelniony kalendarz lepszych klientów, którym nie mozna odmówic.


Jest sporo (nowych) Polaków w Szwecji którzy nie maja komfortu w zlecaniu roboty szwedzkim firmom, mysla ze bedzie drozej a z polska firma latwiej sie dogadac no i ze bedzie taniej. Czesciowo maja racje ale nie ma reguly bo zdarza sie ze firma nastawiona na obsluge glównie polskich klientów wykorzystuje to ze nie znaja tutejszych realiów i wala ich w rogi
  Profil uzytkownika: kawaler     
mcmrbygg11


Wpisów: 481
Od: 2018-04-14
2019-10-15 10:22
Oliva pisze :

mcmrbygg11 - juz ci odpowiadam, bo tu miedzy innymi o mnie chodzi.
Moje doswiadczenie w technologiach, posiadana wiedza i uprawnienia powoduja, ze polskie i polsko-szwedzkie firmy dzialajace tutaj moga skorzystac z moich uslug i wykonac prace, do ktorej nie maja inaczej mozliwosci z racji braku odpowiednich uprawnien.

Wielu z moich klientow wie, ze moga nieodplatnie zadzwonic i dowiedziec sie, jak najprosciej rozwiazac dany problem lub dobrac odpowiednie materialy.
I to jest moja pomoc dla rodakow. POMOC JAKA DOSTALEM NA POCZATKU MOJEGO POBYTU W SZWECJI I KTORA TERAZ STARAM SIE SPLACAC.
Takze jak bedziesz mial jakies konkretne pytanie w mojej branzy to zapraszam do kontaktu. Numer telefonu znajdziesz


Ok tylko powiedz jaka branza? może akurat się orzyda ktoś doświadczony.
  Profil uzytkownika: mcmrbygg11     
oliwa59


Wpisów: 332
Od: 2008-02-13
2019-10-15 14:37
Pol zycia buduje lazienki i kuchnie. Tam mnie widziales w ogloszeniu gdzie bylo napisane o 20 letnim doswiadczeniu.
Poza tym interesuje sie starymi drewnianymi domami.
Niestety nie znam sie na rybach i lodziach
  Profil uzytkownika: oliwa59     
mcmrbygg11


Wpisów: 481
Od: 2018-04-14
2019-10-15 17:30
to w takim bądź razie jeśli jesteś naprawde dobrym fachowcem z takim doświadczeniem prawdopodobnie nie będzie mnie stać na twoje usługi. mamy szeroki zakres ale dopiero startujemy i poza tym w moich stronach nikt nie wyłoży kilkaset tyś SEK za łazienke. ale są firmy w STHLM Goteborg Malmo co mają takie zlecenia i tam szukaj. albo własna działalność i swoich klientów. ktos kto nie partaczy roboty to ma nonstop zlecenia.
  Profil uzytkownika: mcmrbygg11     
sandra87


Wpisów: 2
Od: 2019-10-15
2019-10-16 09:27
[Wpis wykasowany przez Moderatora. ]
  Profil uzytkownika: sandra87     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2019-10-16 12:47
Sandra, Juz Ci Kawaler w innan temacie napisal
a Ty dalej swoje.
Nie wsadzaj ludzi nä mine, a tak z innej beczki,
Nie stac Cie nä ogloszenie nä bazarze? Choc takie
kokos zarabiasz Wez sie nie wyglupiaj
  Profil uzytkownika: alwa12     
kawaler


Wpisów: 12116
Od: 2008-10-01
2019-10-16 13:17
"ze Sztokholma" Sandro trzymaj sie wrózenia z reki
i odwiedzania 90-latków, zamiast mrzonek o bitcoinie których sama nie rozumiesz
  Profil uzytkownika: kawaler     
oliwa59


Wpisów: 332
Od: 2008-02-13
2019-10-16 20:21
mcmrbygg11 Nie jest tak zle, na pewno bedzie cie na mnie stac, jakbys potrzebowal pomocy Daj tylko znac...
To fakt, ze przez te 30 lat w Szwecji wyrobilem sobie grono klientow i wspolpracownikow, ale przychodza nowi fachowcy, nie zawsze obeznani z przepisami na szwedzkim rynku i glownie do nich jest skierowane ogloszenie na PoloniiInfo. sam pamietam jak to bylo ciezko z poczatku samemu do wszystkiego dochodzic...a ile bledow mozna bylo uniknac...
  Profil uzytkownika: oliwa59     
Forum -> Życie w Szwecji -> szwedzko - polskie firmy w se
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









Praca w firmie sprzatajacej (Stockholm )
Potrzebuje hydrawlika (Stockholm )
MYCIE OKIEN (STOCKHOLM)
Sprzatanie minimum 50% lub 100% grafiki (Täby)
Praca (Värmdö )
Praca-sprzatanie (Täby)
Brukarstwo (Täby)
Praca dla ogólno budowlańca (Skåne)
Więcej





Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Muzeum tramwajów w Malmköping.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 24 gości
oraz 1 użytkowników.


Kolejny Polak ofiara szwedzkiego multikulti
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony