Odwiedzin 37808117
Dziś 486
Sobota 27 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - pomysl na dodatkowy dochód

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorpomysl na dodatkowy dochód
mcmrbygg11


Wpisów: 481
Od: 2018-04-14
2019-04-22 11:19
Witajcie. Nadszedł moment że skończyłem prace jako robol i teraz mam zamiar tylko obsługiwać klientów oraz odbierać fuchy moich pracowników. Szukam jakiegoś pomysłu na dodatkowy biznes gdzie mogę poświęcić 4-5 godz dziennie powiedzmy 10-12 dni w miesiącu. Mogę zainwestować do 200 tys SEK. Czy jest coś czego w Szwecji brakuje i masz pomysł lecz brak funduszów? Zapraszam do dyskusji. Specjalnie nie dodaję do ogłoszeń bo odezwie się setki Januszy biznesu i tylko szkoda czasu. Mam kilka aut dostawczych i powiedzmy że w branży transportu do 3-4 ton oraz budownictwie jestem samowystarczalny. Moja firma dobrze prosperuje i mam zamiar się rozwijać również w nowym kierunku gdyż pozwala mi na to czas i przede wszystkim mam chęci bo wiadomo że dzieci kiedys dorosną i chcę im zapewnić lepszy start.
Pozdrawiam serdecznie
  Profil uzytkownika: mcmrbygg11     
Poważny temat! Ten temat został oznaczony jako poważny. Oznacza to, że autor oczekuje poważnej dyskusji lub odpowiedzi na pytanie.
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2019-04-22 16:12
Tak tylko bede strzelal...

Kiedys dawno temu z kumplami szukalismy czegos takiego, ze jak jest czas na zmiane opon z letnich na zimowe i odwrotnie, to przyjezdza powiedzmy taki "däckbil" (jak glassbil) na rozne ulice i zmienia chetnym opony.
Bardzo sezonowe i pewnie malo oplacalne. Ale jak masz wolny czas, to czemu nie?

Podwykonawca dla roznych startupow doworzacych rzeczy do domu. Jak jakis Uber do paczek albo cos. Nie mam pojecia jak te firmy dzialaja, ale zdziwilbym sie, gdyby nie bylo takiej mozliwosci.

Ladownie w nocy tych pieprzonych elektycznych hulajnog porozrzucanych po duzych miastach. Jedziesz wieczorem i zbierasz, ladujesz "w domu" i rano rozstawiasz. Ale podobno konkurencja duza i poluja wieczorami jak hieny. Operatorzy tych hulajnog maja wiecej info jak sie do tego zabrac.
  Profil uzytkownika: kajetan     
mcmrbygg11


Wpisów: 481
Od: 2018-04-14
2019-04-22 17:44
No dzięki Kajetan. Jedyne co z twoich pomysłów to by pasowała wulkanizacja bo przy inwestycji 30-40 tys koron bym miał wszystko co potrzeba lecz do stacjonarnego punktu. Mieszkam niby przy głównej trasie wiodącej na północ blisko miasta większego lecz aż 2500 metrów od tej trasy no i niestety droga pozostawia wiele do życzenia wiec mysle ze nie zda to egzaminu. No i oczywiście nie jest to zbyt lekka i przyjemna praca. Myslalem by szukac Szweda z działkami pod zabudowę i budować domy na zasadzie zesprowaszamy wszystko z Polski i sprzedajemy z zyskiem. Niestety nie mam żadnych znajomych tu co maja działki. A szkoda bo mam zaplecze w ludziach i sprzęcie i mysle ze można by całkiem całkiem zarobić. Czy są jakies strony do ogłaszania się ze szukamy wspólnika? Oczywiście szwedzkie a nieOLX
  Profil uzytkownika: mcmrbygg11     
mcmrbygg11


Wpisów: 481
Od: 2018-04-14
2019-04-22 17:52
A co sądzicie by sprowadzać tarcice twardych gatunków drzew? Dąb buk grab? Oczywiście nie za duże ilości i sprzedaż na Blocket? Mam możliwość obróbki pod wymiar oraz szlifowania niestety bez lakierowania.
  Profil uzytkownika: mcmrbygg11     
Forum -> Życie w Szwecji -> pomysl na dodatkowy dochód
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Dekarz/Blacharz/Takläggare/Pappläggare (Stockholm)
Pomoc w ogrodzie Vallentuna (Vallentuna)
Dam pracę Pracownik budowlany Karlstad Varmland (Hammarö)
PRACA. (Stokholm)
Dam prace sprzątanie (Stockholm)
Dam prace firmie sprzątającej (Stockholm)
Tłumaczenie (Sztokholm)
Praca dla doświadczonego stolarza (Sztokholm)
Więcej





Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 2 gości
oraz 0 użytkowników.


Dzis palạ koran w Skärholmen
nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony