Odwiedzin 30560322
Dziś 1099
Sobota 24 sierpnia 2019

Reklama

Forum: Życie w Szwecji - pomysl na dodatkowy dochód

Pokaż wpisy
Autorpomysl na dodatkowy dochód
mcmrbygg11

Wpisów: 111
Od: 2018-04-14
2019-04-22 11:19
Witajcie. Nadszedł moment że skończyłem prace jako robol i teraz mam zamiar tylko obsługiwać klientów oraz odbierać fuchy moich pracowników. Szukam jakiegoś pomysłu na dodatkowy biznes gdzie mogę poświęcić 4-5 godz dziennie powiedzmy 10-12 dni w miesiącu. Mogę zainwestować do 200 tys SEK. Czy jest coś czego w Szwecji brakuje i masz pomysł lecz brak funduszów? Zapraszam do dyskusji. Specjalnie nie dodaję do ogłoszeń bo odezwie się setki Januszy biznesu i tylko szkoda czasu. Mam kilka aut dostawczych i powiedzmy że w branży transportu do 3-4 ton oraz budownictwie jestem samowystarczalny. Moja firma dobrze prosperuje i mam zamiar się rozwijać również w nowym kierunku gdyż pozwala mi na to czas i przede wszystkim mam chęci bo wiadomo że dzieci kiedys dorosną i chcę im zapewnić lepszy start.
Pozdrawiam serdecznie
  Profil uzytkownika: mcmrbygg11     
Poważny temat! Ten temat został oznaczony jako poważny. Oznacza to, że autor oczekuje poważnej dyskusji lub odpowiedzi na pytanie.
kajetan
Sztokholm

Wpisów: 15956
Od: 2000-09-01
2019-04-22 16:12
Tak tylko bede strzelal...

Kiedys dawno temu z kumplami szukalismy czegos takiego, ze jak jest czas na zmiane opon z letnich na zimowe i odwrotnie, to przyjezdza powiedzmy taki "däckbil" (jak glassbil) na rozne ulice i zmienia chetnym opony.
Bardzo sezonowe i pewnie malo oplacalne. Ale jak masz wolny czas, to czemu nie?

Podwykonawca dla roznych startupow doworzacych rzeczy do domu. Jak jakis Uber do paczek albo cos. Nie mam pojecia jak te firmy dzialaja, ale zdziwilbym sie, gdyby nie bylo takiej mozliwosci.

Ladownie w nocy tych pieprzonych elektycznych hulajnog porozrzucanych po duzych miastach. Jedziesz wieczorem i zbierasz, ladujesz "w domu" i rano rozstawiasz. Ale podobno konkurencja duza i poluja wieczorami jak hieny. Operatorzy tych hulajnog maja wiecej info jak sie do tego zabrac.
  Profil uzytkownika: kajetan     
mcmrbygg11

2019-04-22 17:44
No dzięki Kajetan. Jedyne co z twoich pomysłów to by pasowała wulkanizacja bo przy inwestycji 30-40 tys koron bym miał wszystko co potrzeba lecz do stacjonarnego punktu. Mieszkam niby przy głównej trasie wiodącej na północ blisko miasta większego lecz aż 2500 metrów od tej trasy no i niestety droga pozostawia wiele do życzenia wiec mysle ze nie zda to egzaminu. No i oczywiście nie jest to zbyt lekka i przyjemna praca. Myslalem by szukac Szweda z działkami pod zabudowę i budować domy na zasadzie zesprowaszamy wszystko z Polski i sprzedajemy z zyskiem. Niestety nie mam żadnych znajomych tu co maja działki. A szkoda bo mam zaplecze w ludziach i sprzęcie i mysle ze można by całkiem całkiem zarobić. Czy są jakies strony do ogłaszania się ze szukamy wspólnika? Oczywiście szwedzkie a nieOLX
mcmrbygg11

2019-04-22 17:52
A co sądzicie by sprowadzać tarcice twardych gatunków drzew? Dąb buk grab? Oczywiście nie za duże ilości i sprzedaż na Blocket? Mam możliwość obróbki pod wymiar oraz szlifowania niestety bez lakierowania.
Forum -> Życie w Szwecji -> pomysl na dodatkowy dochód
Pokaż wpisy

Praca sprzątanie!! (Älvsjö )
Montazysta okien (Södertälje)
instalator hydrauliczny (Halmstad )
Airpool AB - Montaz Wentylacji / Izolacja (Stockholm/Eskillstuna)
Prace remontowe fasady - Karlstad (Karlstad )
Zlecę wykonanie schodów betonowych. (Tagarp)
Sprzatanie/praca (Stockholm)
Sprzatanie (Stockholm)
Więcej

Hallwylska, czyli jak mieszkała szwedzka arystokracja?
Gabi & the new direction
Prawo Jante, Sandemose i Springer
Szwecjoblog - blog o Szwecji
Obóz koncentracyjny w Mauthausen
Gabi & the new direction
Szwedzkie jedzenie - jak je wymówić?
Szalony weekend w Barcelonie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Koper, czyli baza wypadowa na słoweńskim wybrzeżu
Gabi & the new direction
Szwecja, Szwajcaria, Swederland?
Goliński składa hołd Moniuszce – koncert w Operze Królewskiej w Sztokholmie (2019.09.16)

Wystawa: 15 lat PL w UE (2019.07.11 - 2019.08.29)
Polskie filmy fabularne na Carl International Film Festival w Karlskronie (2019.08.23 - 2019.08.28)

Odwiedza nas 38 gości
oraz 2 użytkowników.

Nowa Toyota Camry Hybrid https://t.co/BmUJXvP1iF
2019-09-12 Kurs szwedzkiego dla początkujących w Ogniwie - spotkanie informujące https://t.co/JSqut7nOgc
2019-09-16 Goliński składa hołd Moniuszce – koncert w Operze Królewskiej w Sztokholmie https://t.co/JQyHIawrhp
2019-08-22 Klasyka polskiego filmu w kinie Capitol – Podwójne życie Weroniki https://t.co/jwMYCsu8S8
2019-08-13 Adam Bałdych i Elena Mîndru - koncert jazzowy na Stockholms Kulturfestival https://t.co/1bZ9caFLrU
Wiecej
Kryptowaluty - gdzie konto do przelewu koron?
Zakup motocykla w Szwecji
Utrata pracy ,bezpodstawne zwolnienie
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia
Kurs szwedzkiego dla początkujących w Ogniwie - spotkanie informujące
Przygoda z ogrodnikiem - spektakl teatralny
Więcej

© Copyright 2000-2019 PoloniaInfoNa górę strony