Odwiedzin 37784372
Dziś 1142
Sobota 20 kwietnia 2024

 
 

Forum: Na każdy temat - Kto nigdy nie slyszal o Lourdes we Francji?

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorKto nigdy nie slyszal o Lourdes we Francji?
warded


Wpisów: 40
Od: 2019-03-31
2019-04-08 11:54
Chyba takiego nie ma... A kto slyszal o uzdrowieniach majacych sie zdarzac - i to czesto! - w Paryzu?

W paryskim kosciele Saint Nicolas des champs ( https://asaintnicolas.com/ ) polozonym w centrum miasta obok stacji metra Ars et Métiers w czwartki o 18:15 odbywa sie zazwyczaj specjalne nabozenstwo za chorych. Prowadzi je najczesciej ks.dr Thierry Avalle wraz z innymi kaplanami i grupa charyzmatykow. Kosciol - wielka budowla - jest zepelniony tysieczym tlumem. Aby miec miejsce siedzace trzeba przyjsc najmnie pol godziny wczesniej albo jak to robia niektorzy, przyniesc wlasny stoleczek. Niezwykla, podniosla atmosfera tez nie przypomina tego co zwykle mozna zobaczyc. Oprocz regularnie praktykujacych katolikow zdarzaja sie np i muzulmanie (albo ex-muzulmanie), czy - sadzac po zachowaniu - osoby ktore w kosciele bywaja bardzo rzadko... Najpierw ida swiadectwa uczestnikow wczesniejszych modlitw zglaszajacych uzdrowienia uznane za cudowne. Na ogol jest ich przynajmniej kilka...
Np. takie, lekarza-chirurga ktory opowiada (po francusku) o swym niewytlumaczalnym wyleczniu z konsekwencji raka ktore uniemozliwialy mu wykonywanie zawodu: ( https://www.youtube.com/wa tch?v=Vcgp6eyPmJg/ ).
Glowna czesc nabozenstwa to obchod kosciola i blogoslawienstwo uczestnikow monstrancja z Najswietszym Sakramentem w trakcie ktorego prowadzacy (lub ktos z otaczajacej go grupy) oglasza kolejne uzdrowienia... I tak co tydzien, juz od mniej wiecej dwoch dziesiatkow lat...Ilosc uzdrowionych , wedlug ks.Avalle, to raczej tysiace niz setki...
Dla zainteresowanych tematem, reportaz (tym razem z angielskimi napisami) z tych wydarzen: https://www.youtube.com/wa tch?v=msEuHP8XDXc/ ).
  Profil uzytkownika: warded     
Poważny temat! Ten temat został oznaczony jako poważny. Oznacza to, że autor oczekuje poważnej dyskusji lub odpowiedzi na pytanie.
asta la vista
vallingby


Wpisów: 491
Od: 2008-09-22
2019-04-08 16:56
[Wpis wykasowany przez Moderatora. Atak personalny]
  Profil uzytkownika: asta la vista     
claudiofalko


Wpisów: 8
Od: 2019-04-26
2019-05-01 11:44
Wielokrotnie bywalem w Lourdes na indywidualnych pielgrzymkach. Otrzymalem a raczej otrzymalismy z zona to, o co prosilismy. Obecnie jednak odwiedzam z czestotliwoscia conajmniej trzy razy na rok Sanktuarium Matki Bozej w Pompejach, a zachecila mnie do tego wlascicielka mieszkania, u ktorej wynajmuje mieszkanie jak tam jestem. Ta pani zostala cudownie uzdrowniona z choroby lokci i rak po 15-u latach choroby i cierpien. Pomimo rehabilitacji, kuracjach za granica zaden lekarz nie dawal jej nadzei na wyzdrowienie a poprawa uzyskiwana po zabiegach nikla. . Opublikowala swiadectwo w sieci wiec kogo by sprawa interesowala podam szczegoly. Codziennie mozna czytac o laskach i uzdrowieniach ktore sa wynikiem odmawiania nowenny pompejanskiej. Ma ona niesamowita moc i jest nazywana nie do odparcia.Jest jednak bardzo czasochlonna trzy rozance dziennie , jedna intencja przez 54 dni.
  Profil uzytkownika: claudiofalko     
Bartender
▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █


Wpisów: 3029
Od: 2017-03-11
2019-05-01 11:58
Szkoda że chorób psychicznych nie leczą.
  Profil uzytkownika: Bartender     
claudiofalko


Wpisów: 8
Od: 2019-04-26
2019-05-01 15:17
Czyich? Tu o leczeniu sie nie dyskutuje, a gdy ma sie dawac glupawe odpowiedzi to lepiej milczec
  Profil uzytkownika: claudiofalko     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2019-05-02 08:17
Dlaczego zaraz glupawe ?

Slyszalam ze czasami udaje sie wyleczyc shizofrenie,
a raczej uzdrowic, ale tylko slyszalam.

Slyszalam takze o innych miejscach, jednym z nich jest malo znane Swiete Miejsce nad Rozpuda, gdzie dziewczynce
ukazala sie Matka Boska i podobno choc bardzo rzadko
ludzie ktorzy tam sie modla doznaja ukojenia i poprawy
zdrowia….


Moja corke uleczyl Haris, ale to nie mialo nic
wspolnego z Bogiem, a moze mialo bo ktos taki jak Haris
obdarzony takim cudownym dzialaniem wlasnych rak, to dostal to od Boga, choc slyszalam obecnych ksiezy ze
Haris to wcielenie diabla i ze tym ktorym pomogl to
grozi opetanie lub rozne straszne wypadki zyciowe.

Te uzdrowienie wspomagal ks.Klimuszko swoimi ziolami
przy aplauzie najlepszego nefrologa w Polsce
prf.Kalicinskiego.

Ksiedza Klimuszke i jago receptury ziolowe obecni ksieza tez wyklinaja zarzucajac mu diabelska moc.

Bogu dziekowac, moja corka , za chwile 44 lata i jakos
zdrowa, zycie ma uslane rozami bo sama na to zapracowala.

Drugi wspanialy uzdrowiciel, tym razem polski to
slawny Nardelli…

Ja wierze w to ze sa specjalne miejsca na swiecie
gdzie zbiorowa, lub pojedyncza modlitwa wyzwala tyle
energii ze uzdrowienie moze byc mozliwe, moze tam sa
jakies pola magnetyczne, a moze boskie fluidy ?
w kazdym razie cos w tym jest.

W Iranie tez sa takie miejsca, gdzie przy grobie
(nie pamietam w tej chwili czyim) nastepuja cudowne uzdrowienia jesli czlowiek modli sie goraco i z wiara.
A to kraj i grob muslimski…

To daje mi do myslenia ze Bog istnieje, lub jakas sila
z kosmosu ktora ma silne dzialanie na pewne miejsca na ziemi.

Wkazdym razie moge Was zapewnic ze istnieja duchy
mowie powaznie bo sama kilkakrotnie spotkalam sie z tym zjawiskiem, ale opisze to w 3po3, bo duchy lubia
zarty i sa czasami bardzo figlarne.







  Profil uzytkownika: alwa12     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2019-05-02 17:29
wardet. jedz ty do francji i poddaj sie jakies terapii .moze to ci pomoze????
  Profil uzytkownika: black sabbath     
claudiofalko


Wpisów: 8
Od: 2019-04-26
2019-05-02 20:35
Ksieza w Polsce obecnie atakuja zbyt wiele spraw i ludzi. Do Harisa w latach 70-ych czy 80 byly ogromne kolejki i przyjmowal rowniez w parafiach, czyli kosciol nic przeciwko niemu nie mial. Znam osobe, ktora za jednym dotknieciem uleczyl z kamienicy nerkowej., a byla to osoba niepraktykujaca. Klimuszko byl osoba duchowna, ktora znalem, jego przewidzenia wszystkie sie sprawdzaja wraz z naplywem niechcianych migrantow na lodziach czy pontonach. Dziwne jest to, ze w klasztorach Cystersow czy Benedyktynow we Wloszech mozna kupic sporzadzane tam ziola i masci a w Polsce to sa rzeczy w ktorych Zly maczal palce. W Pompejach przy wejsciu do bazyliki stoja wolontariusze, ktorzy sprawdzaja czy ludzie maja stosowny stroj etc po uzdrowieniu mojej znajomej o czym nadmienilem wczesniej zaczalem z nimi rozmawiac i wszyscy otrzymali laski i tak jeden starszy pan zostal uratowany od slepoty etc. Wiec cudow nie mozna negowac. Pozdrawiam C
  Profil uzytkownika: claudiofalko     
warded


Wpisów: 40
Od: 2019-03-31
2019-05-25 14:34
Poprawione linki:
https://www.youtube.com/wa tch?v=Vcgp6eyPmJg/
https://www.youtube.com/wa tch?v=msEuHP8XDXc/
(i jeszcze ciekawostka: wersja francuska tego reportazu ma na youtube juz pond POL MILIONA wyswietlen...)
  Profil uzytkownika: warded     
Pannalola


Wpisów: 254
Od: 2019-03-18
2019-05-27 16:39
"Wkazdym razie moge Was zapewnic ze istnieja duchy
mowie powaznie bo sama kilkakrotnie spotkalam sie z tym zjawiskiem, ale opisze to w 3po3, bo duchy lubia
zarty i sa czasami bardzo figlarne. "

? ? ?
  Profil uzytkownika: Pannalola     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2019-05-27 17:30
Wiara czyni cuda ludzie mawiaja.
Bylem jednak cyniczny.
Czasem zalazkiem wiary w cud moze byc wiara w drugiego czlowieka. Widzac efekty dzialnia Sily Wyzszej, w innych, mozemy dostac iskre wiary i nadzieji.
To moze byc poczatkiem cudu.
Wiem, bo sam tego doswiadczylem.

pzdr,
  Profil uzytkownika: bolek1970     
warded


Wpisów: 40
Od: 2019-03-31
2019-05-29 13:16
Wspomniany wyzej film "Swiadectwo francuskiego lekarza ktory twierdzi, ze zostal cudownie uzdrowiony" mozna ogladac wraz z polskim tlumaczeniem dostepnym tutaj:

http://katolik.us/viewtopi c.php?f=32&t=3861
  Profil uzytkownika: warded     
asta la vista
vallingby


Wpisów: 491
Od: 2008-09-22
2019-05-30 19:02
Ja wole Torun , tam czasami trafi sie maybach w darowiznie lub kilo czeresni.
  Profil uzytkownika: asta la vista     
karma


Wpisów: 550
Od: 2016-01-07
2019-05-30 20:43
Ech... szkoda, ze nie ma juz Kaszpirowskiego. Wszystko bylo na miejscu, bez wychodzenia z domu. A teraz jak juz sa duze ekrany to nawet moze byloby widac jak choroba znika
  Profil uzytkownika: karma     
asta la vista
vallingby


Wpisów: 491
Od: 2008-09-22
2019-06-07 17:57
ja slyszalem o "LOURDES WE FRANCJI" slyszalem tez o plaskiej ziemi.
  Profil uzytkownika: asta la vista     
Bartender
▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █


Wpisów: 3029
Od: 2017-03-11
2019-06-07 19:06
...a szczepionki powodują autyzm
Tak słyszałem
  Profil uzytkownika: Bartender     
Moment


Wpisów: 368
Od: 2018-10-04
2019-06-07 20:58
A gdzie tam. W 4K caly urok pryska. Za duzo widac, nie da sie az tak ludziom robic wody z mozgu.
  Profil uzytkownika: Moment     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2019-06-07 22:16
Asta, lap :

"Blogoslawieni ci co nie widzieli, a uwierzyli"
  Profil uzytkownika: alwa12     
Forum -> Na każdy temat -> Kto nigdy nie slyszal o Lourdes we Francji?
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









MYCIE OKIEN (STOCKHOLM)
Sprzatanie minimum 50% lub 100% grafiki (Täby)
Praca (Värmdö )
Praca-sprzatanie (Täby)
Brukarstwo (Täby)
Praca dla ogólno budowlańca (Skåne)
BLACHARZ, LAKIERNIK (SKOGAS)
mechanik samochodowy (SKOGAS)
Więcej





Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Muzeum tramwajów w Malmköping.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 26 gości
oraz 1 użytkowników.


Kolejny Polak ofiara szwedzkiego multikulti
TEMU
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony