Odwiedzin 37805946
Dziś 2270
Piątek 26 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Elementor, Oceanwp i Flatsome Theme

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorElementor, Oceanwp i Flatsome Theme
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2019-01-14 11:58
rewelacyjne plugins do Wordpress. pamietam jak sleczalam i uczylam sie css i wszystkich html tags. dzisiaj dzieki wordpress i powyszym plugins budowa stron internetowych to zabawka. choc podstawowe pojecia i tak trzeba miec by wiedziec jak css dziala ale w porownaniu do tego co bylo na rynku 10 lat temu to fraszka. to jest ciekawostka dla tych ktorzy sie bawia budowa stron internetowych. jak przebuduje moja strone to wrzuce linka. ogromna frajda.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2019-01-14 14:43
Ja swego czasu zrobilem http://www.ptts.org/ na wordpresie (nie ja wstawiam tresc, ale strone zrobilem). Moj blog https://tankemoln.kajetan. nu/ tez jest na wordpresie. Bardzo fajny system, szczegolnie do prostych "stron internetowych".
  Profil uzytkownika: kajetan     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2019-01-14 20:09
Piknie ci te strony wyszly, takie czyste i kolorystycznie bardzo fajne. A twoj blog bede sledzic. Super sprawa.
ja robilam wszystko w dreamweaver. w zwiazku z tym, ze otwieramy nastepne miejsca, ale juz nie knajpy tylko cos w rodzaju deli to zostalama zmuszona do stworzenie sklepu internetowego. no i po nitce do klebka. pytalam godaddy ile by chcieli za witryne, ceny maja koszmarne, strona taka standardowa, ze niczym nie odstaje od innych no i potem sie trzeba prosic o uaktualnienia, wiec zaczelam szukac, najpierw znalazlam elementor, jest po prostu rewelacyjny w polaczeniu z oceanwp w budowaniu standardowej strony. potem zaczelam szukac dalej i trafilam na doskonale "tutorials" na youtube. gosciu poleca flatsome theme, ktora jest zbudowania do e-commerce. fantastyczna. cale gotowe bloki, ktore sie tylko wstawia i dopasowuje. w tych tuorials maja rowniez linki do najrozniejszych innych witryn, ktore sa uzyteczne. jak np
https://www.fiverr.com/
musze "unowoczesnic" moje logo no i na tej stronce ludzie z calego swiata oferuja swoje uslugi. jaki ten swiat sie zarobil maly, albo duzy w zaleznosci jak sie na to patrzy
tak a propos justhost wlasnie udostepnil SSL za darmo. Site ground chyba zawsze mial SSL za darmo, ale moge sie mylic.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
Forum -> Komputer i człowiek -> Elementor, Oceanwp i Flatsome Theme
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Praca dla doświadczonego stolarza (Sztokholm)
Firma Sprzątające (Helsingborg)
FIRMA SPRZATAJACA (VÄNDELSÖ)
Dam Pracę (Värmdö )
Praca (Södertälje)
Praca od zaraz (Uddevalla)
firma sprzątającą poszukuje pracownika od zaraz (Sztokholm)
Dołącz do grona fachowców remontujących łazienki (Täby)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 24 gości
oraz 1 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony