Odwiedzin 37824988
Dziś 1128
Czwartek 2 maja 2024

 
 

Forum: 3po3 - Hedonistyczna kultura smierci

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorHedonistyczna kultura smierci
siostra


Wpisów: 86
Od: 2016-03-12
2016-03-12 12:35
W stolicy UE Belgii w ubieglum roku dokonana 2 DWA tysiace EUTANAZJI!!!!
"....eutanazja nie jest objawem miłosierdzia, a jedynie skutkiem niemiłosiernego rachunku ekonomicznego (brak miejsc w szpitalach i hospicjach) oraz rozpadu więzi społecznych i rodzinnych w krajach rozwiniętej demokracji liberalnej.
Ludzi usypia się jak zwierzęta z powodów ekonomicznych.
Ludzie proszą o śmierć, bo zostali odrzuceni przez własne dzieci, bo nie ma już miłosiernych sióstr zakonnych, bo czują, że nikt ich nie kocha.

Belgia zaszokowała świat przyznając prawo do eutanazji dla nieuleczalnie chorych dzieci. Dzieci, którym państwo zabrania kupowania papierosów i alkoholu, ale zezwala na "podjęcie decyzji" o czymś, co przekracza horyzont ich wyobraźni. Szczególnie, że ich terapia jest bardzo kosztowna i "beznadziejna".
Tu jest Sparta!
Hodowana od czasów Erazma z Rotterdamu, Woltera i Jana Jakuba Rousseau nowożytna bestia, powoli odsłania swe oblicze.

W Polsce śmierć na życzenie nie jest tematem tabu. Po prostu nie chcemy zabijać bliskich, którzy opiekowali się nami, kiedy byliśmy niesamodzielni.

Przepraszam za reklamy, to część tej samej - co przyzwolenie na usypianie staruszków i bezbronnych dzieci - hedonistycznej kultury śmierci."
  Profil uzytkownika: siostra     
siostra


Wpisów: 86
Od: 2016-03-12
2016-03-12 12:36
Cos okropnego jest tylko jeden Pan zycia i smierci, czlowiek "bawiacy sie" w Pana Boga przegra.
  Profil uzytkownika: siostra     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2016-03-12 12:45
wyszlas ze szpitala psychiatrycznego i dorwalas sie do komputera????
  Profil uzytkownika: black sabbath     
siostra


Wpisów: 86
Od: 2016-03-12
2016-03-12 16:09
Swiety Karol Wojtyla
"Człowiek, który zabija Boga, nie znajdzie także ostatecznego hamulca, aby nie zabijać człowieka. Ten ostateczny hamulec jest w Bogu."
  Profil uzytkownika: siostra     
Ostatni Mohikanin


Wpisów: 436
Od: 2016-02-19
2016-03-12 22:13
http://youtu.be/kxghpgRliO 0
  Profil uzytkownika: Ostatni Mohikanin     
Johnny


Wpisów: 1897
Od: 2012-03-21
2016-03-13 21:26
Dobre pieprzenie i pieniadze. Nie ma nic wazniejszego.
  Profil uzytkownika: Johnny     
+katolik+
IN GOD WE TRUST


Wpisów: 1339
Od: 2013-08-18
2016-03-14 01:42
Jeszcze kilka lat rządów Komora, Kopaczki oraz jej Platfusów sterowanych przez lewaka Tuskowca z Brukseli- i zgniła, nihilistyczna kultura śmierci trafiła by również i do nas! Na szczęście Mądry, Zdroworozsądkowy Szlachetny Naród Polski bardzo szybko w tym wszystkim się połapał i powiedział zdecydowane NIE POlszewikom!
W Polsce te ohydne, bezduszne, barbarzyńskie, socjalistyczne zasady nigdy się nie przyjmą! AMEN.
  Profil uzytkownika: +katolik+     
+katolik+
IN GOD WE TRUST


Wpisów: 1339
Od: 2013-08-18
2016-03-14 01:53
1)Znieść tę ohydną, neomarksistowską konstytucję "kwachową" z 1997 roku;

2)Zlikwidować Trybunał Konstytucyjny;

3)Wprowadzić ustrój prezydencki w Polsce- na wzór USA!

-Oto trzy wielkie wyzwania stojące obecnie przed Rzecząpospolitą! Nie będzie łatwo, ale mocno wierzę w zwycięstwo NORMALNOŚCI nad Wisłą. AMEN.
  Profil uzytkownika: +katolik+     
kawaler


Wpisów: 12122
Od: 2008-10-01
2016-03-14 14:17
´cicha eutanazja jest stosowana od lat w Polsce i na swiecie, jezeli osoba jest w podeszlym wieku i schorowana, gdy nie rokuje dobrze to lekarze odstepuja od ratowania zycia, daja jej zasnac,
  Profil uzytkownika: kawaler     
Ostatni Mohikanin


Wpisów: 436
Od: 2016-02-19
2016-03-14 14:58
Na szczęście Mądry, Zdroworozsądkowy Szlachetny Naród Polski bardzo szybko w tym wszystkim się połapał i powiedział zdecydowane NIE POlszewikom!

KATOLIK

26 lat to dla ciebie szybko ? Jak dla mnie to o 26 za pozno.
  Profil uzytkownika: Ostatni Mohikanin     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2016-03-14 15:24
"Jeszcze kilka lat rządów Komora, Kopaczki oraz jej Platfusów sterowanych przez lewaka Tuskowca z Brukseli- i zgniła, nihilistyczna kultura śmierci trafiła by również i do nas!"
http://wyborcza.pl/1,76842 ,13170225,CBOS__Ponad_polowa_Polakow_sklo nna_zaakceptowac_eutanazje.html

tak na marginesie najbardziej katolskim krajem w Afryce jest Rwanda, gdzie ponad 20 lat temu katoliccy Hutu zachęcani przez katolickich księży i zakonnice wymordowali maczetami prawie milion równie katolickich Tutsi
  Profil uzytkownika: Badboy     
Antysystemowiec


Wpisów: 498
Od: 2016-03-05
2016-03-14 16:21
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Antysystemowiec     
Ostatni Mohikanin


Wpisów: 436
Od: 2016-02-19
2016-03-14 17:20
na marginesie najbardziej katolskim krajem w Afryce jest Rwanda, gdzie ponad 20 lat temu katoliccy Hutu zachęcani przez katolickich księży i zakonnice wymordowali maczetami prawie milion równie katolickich Tutsi
: Badboy
Domyslam sie,ze ci ksieza mieli opaski na glowach,jak rambo z napisem IHS i przy goracych modlach,odurzeni szamanskimi uzywkami zagrzewali hutu do walki w imie Izyda,Horusa i Seta mam racje ?

Nie prosciej narzucic prawdziwa narracje o morderczej walce o zysk anglosaskich koncernow w celu zdobycia bogactw mineralnych Afryki Centralnej ?
  Profil uzytkownika: Ostatni Mohikanin     
siostra


Wpisów: 86
Od: 2016-03-12
2016-03-15 11:35
Kultura smierci vs cywizacja zycia. Dobra nowina jest taka ,ze juz niedlugo bedziemy swietowali Zmartwychwstanie Baranka ,naszego Pana Jezusa Chrystusa, Odkupiciela win ludzkich. Losy swiata calego zostaly przypieczetowane Jego swieta krwia. W Nim objawila sie nieskonczona madrosc Przedwiecznego. Ci na ktorych spoczal Duch Swiety to rozumieja i juz teraz powtarzaja slowa za sw.Faustyna.

"Ojcze Przedwieczny ofiaruje Ci cialo i krew. Dusze i Bostwo. Najmilszego Syna Twojego a Pana naszego, Jezusa Chrystusa na przeblaganie za grzechy nasze i swiata calego.
Dla Jego bolesnej meki miej milosierdzie dla nas i calego swiata".
  Profil uzytkownika: siostra     
siostra


Wpisów: 86
Od: 2016-03-12
2016-03-15 11:42
Czerpmy ze ZDROJU MILOSIERDZIA BOZEGO bo szkoda kazdej sekundy ,szczegolnie teraz przed ZMARTWYCHWSTANIEM. Rowniez pierwsza niedziela po Wielkanocy, niedziela Mlosierdzia, czas kiedy wnetrznosci Boga otwarte sa na przebaczenie dla grzesznikow w szczegolny sposob.
  Profil uzytkownika: siostra     
siostra


Wpisów: 86
Od: 2016-03-12
2016-03-15 12:22
Niektóre słowa Jezusa Chrystusa do błogosławionej siostry Marii Faustyny.

(w oparciu o "Dzienniczek - Miłosierdzie Boże w duszy mojej". Błogosławiona s. M. Faustyna Kowalska.)

Miłość moja nikogo nie zawodzi.

Jakim jest Bóg w istocie swojej, nikt nie zgłębi, ani umysł anielski, ani ludzki. Poznawaj Boga przez rozważanie przymiotów Jego.

Wymaluj obraz według rysunku, który widzisz, z podpisem: Jezu, ufam Tobie. Pragnę, aby ten obraz czczono najpierw w kaplicy waszej i na całym świecie. Obiecuję, że dusza, która czcić będzie ten obraz, nie zginie. Obiecuję także, już tu na ziemi, zwycięstwo nad nieprzyjaciółmi, a szczególnie w godzinę śmierci. Ja sam bronić ją będę jako swej chwały.

Napisz to: Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, [będą] wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostateczny.

Pragnę, abyś głębiej poznała moją miłość, jaką pała moje serce ku duszom, a zrozumiesz to, kiedy będziesz rozważać moją mękę. Wzywaj mojego miłosierdzia dla grzeszników, pragnę ich zbawienia. Kiedy odmówisz tę modlitwę za jakiego grzesznika z sercem skruszonym i wiarą, dam mu łaskę nawrócenia. Modlitewka ta jest następująca: O Krwi i Wodo, któraś wytrysnęła z Serca Jezusowego, jako zdrój miłosierdzia dla nas - ufam Tobie.

Te dwa promienie oznaczają krew i wodę- blady promień oznacza wodę, która usprawiedliwia dusze; czerwony promień oznacza krew, która jest życiem dusz... Te dwa promienie wyszły z wnętrzności miłosierdzia mojego wówczas, kiedy konające serce moje zostało włócznią otwarte na krzyżu. Te promienie osłaniają dusze przed zagniewaniem Ojca mojego. Szczęśliwy, kto w ich cieniu żyć będzie, bo nie dosięgnie go sprawiedliwa ręka Boga. Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia.

Proś wiernego sługę mojego, żeby w dniu tym powiedział światu całemu o tym wielkim miłosierdziu moim, że kto w dniu tym przystąpi do Źródła Życia, ten dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar.

Nie znajdzie ludzkość uspokojenia, dopokąd się nie zwróci z ufnością do miłosierdzia mojego.

O, jak bardzo mnie rani niedowierzanie duszy. Taka dusza wyznaje, że jestem święty i sprawiedliwy, a nie wierzy, że jestem miłosierdziem, nie dowierza dobroci mojej. I szatani wielbią sprawiedliwość moją, ale nie wierzą w dobroć moją.

Raduje się serce moje tym tytułem miłosierdzia.

Powiedz, że miłosierdzie jest największym przymiotem Boga. Wszystkie dzieła rąk moich są ukoronowane miłosierdziem.
  Profil uzytkownika: siostra     
+katolik+
IN GOD WE TRUST


Wpisów: 1339
Od: 2013-08-18
2016-03-15 13:14
"KATOLIK

26 lat to dla ciebie szybko ? Jak dla mnie to o 26 za pozno".


-Ostatni Mohikaninie!
Jak dobrze wiesz, czas to pojęcie względne... Być może rzeczywiście to trochę za późno, jednak co do jednego na pewno jesteśmy zgodni:
LEPIEJ PÓŹNO, NIŻ WCALE!

--------------------------------------- ------------------------

Badboy:
http://wyborcza.pl/1,76842 ,13170225,CBOS__Ponad_polowa_Polakow_sklo nna_zaakceptowac_eutanazje.html

tak na marginesie najbardziej katolskim krajem w Afryce jest Rwanda, gdzie ponad 20 lat temu katoliccy Hutu zachęcani przez katolickich księży i zakonnice wymordowali maczetami prawie milion równie katolickich Tutsi


-Taaaa, a jakie wartości może promować neomarksistowska, soc-liberalna Gejzeta Wybiórcza? ZERO OBIEKTYWIZMU! A pamiętasz może zakłamanie demoliberalnego TVN-u? Jak mówili, że Komor ma 70% poparcie? Jak się podniecali, że bezproblemowo wygra w pierwszej turze?

Zarówno Gejzeta Wybiórcza, jak i PEDAŁEN siedzą w doopie u Tuseka, który- wsparty miliardami euronów- dyktuje im z Brukseli te nihilistyczne, eurokomunistyczne bzdury, a oni później tak karmią tymi kłamstwami Wielki Naród Polski!
http://i.imgur.com/draOOvt .png

Jednak, mimo wszystko- jestem spokojny, gdyż ani te miliardy, ani ich komusza zajadłość nie są w stanie złamać Narodu Polskiego, a im więcej z ich strony tego czerrrwonego jadu- tym większe poparcie Polaków dla nowego, sprawnego Rządu!

PS
Najbardziej katolickimi krajami w Afryce są: DR Kongo, Angola, Gabon i Uganda.
Sam poznałem tu w Sztokholmie dwóch Ugandyjczyków-katolików. Powiedzieli mi, że najlepszym Papieżem był Święty Jan Paweł II Wielki, i że drugiego takiego papieża już nie będzie.
  Profil uzytkownika: +katolik+     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2016-03-15 13:26
masz internet i boisz się go użyć, nie lękajcie się jak mawiał prezydent Watykanu

Uganda-42% katolików
DR Kongo-50%
Gabon-60%
Angola-50%
Ruanda-66%
  Profil uzytkownika: Badboy     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2016-03-15 13:28
te ostatnie dane są sprzed masakry Tutsi, bo obecnie liczba katolików spadła do 55%
  Profil uzytkownika: Badboy     
Antysystemowiec


Wpisów: 498
Od: 2016-03-05
2016-03-15 16:50
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Antysystemowiec     
+katolik+
IN GOD WE TRUST


Wpisów: 1339
Od: 2013-08-18
2016-03-17 02:40
Badboy
"masz internet i boisz się go użyć, nie lękajcie się jak mawiał prezydent Watykanu"

-Jak widzisz cały czas korzystam z internetu, korzystałem i będę korzystać. Skąd więc stwierdzenie, że lękam się tego wspaniałego źródła informacji?
48 godzin pomyśl, zanim coś napiszesz.

W Angoli katolicy stanowią 60% ludności, zaś w Demokratycznej Republice Konga, Gabonie i Ugandzie około 50%. W Rwandzie jest ich trochę mniej, ok. 49,5%. Tak więc Rwanda nie stoi na pierwszym miejscu jeśli chodzi o tę kwestię, co błędnie przedstawiłeś.

Watykan zaś nie ma prezydenta, tylko monarchę- papieża, który skupia w swoich rękach pełnię władzy ustawodawczej, wykonawczej i sądowniczej. To on jest Suwerenem i nie może zostać przez nikogo odwołany.
Warto przy okazji wspomnieć, iż Państwo Watykańskie to jedyna monarchia absolutna w Europie- kraj niedemokratyczny i- jak widać- nie ma w tym niczego złego, wręcz przeciwnie- Stolica Apostolska funkcjonuje wzorcowo!


  Profil uzytkownika: +katolik+     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2016-03-17 11:05
że polską wersję wikipedii redagują idioci wiadomo nie od dziś

"The largest faith in Rwanda is Roman Catholicism, but there have been significant changes in the nation's religious demographics since the genocide, with many conversions to Evangelical Christian faiths and, to a lesser degree, Islam.[225] According to the 2012 census, Roman Catholics represented 43.7% of the population"

"Schon seit der deutschen, vor allem aber seit der belgischen Kolonisation nach dem Ersten Weltkrieg wurde das Land christlich missioniert, was zu einer Dominanz des Katholizismus führte, dem kurz vor dem Völkermord etwa zwei Drittel der Bevölkerung angehörten, gegenwärtig bis zu 55%"
  Profil uzytkownika: Badboy     
+katolik+
IN GOD WE TRUST


Wpisów: 1339
Od: 2013-08-18
2016-04-25 03:06
A dlaczego idioci?
Bo podają dane, które są dla ciebie niewygodne?
A może te anglosaskie źródła to bujdy?

Polska Wikipedia:
"Obecnie Kościół katolicki prowadzi, podobnie jak inne kościoły chrześcijańskie, intensywną chrystianizację Afryki. W Angoli katolicy stanowią 60% ludności, Demokratycznej Republice Konga, Gabonie i Ugandzie katolicy stanowią około 50% ludności".

Polska Wikipedia:
"Struktura religijna Rwandy w 2010 roku według Pew Research Center:
chrześcijaństwo – 93,4%:
katolicyzm – 49,5%
protestantyzm – 43,4% (głównie: zielonoświątkowcy, anglikanie i adwentyści dnia siódmego)
inni chrześcijanie – 0,5%
brak religii – 3,6%
islam – 1,8%
tradycyjne religie plemienne – 1%
inne religie – 0,2%"
  Profil uzytkownika: +katolik+     
Forum -> 3po3 -> Hedonistyczna kultura smierci
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Remonty łazienek (Stockholm )
Sprzątanie (Linderöds )
Firma sprzątająca zatrudni pracowników (Vellinge)
Dam prace sprzątanie (Stockholm)
Praca od zaraz Personlig assistans (Södertälje)
Szukam pracownika ogolnobudowlanego (Malmö)
szpachlówka, malarz, stolarz (Stockholm )
Stolarz (stockholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 25 gości
oraz 1 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony