Odwiedzin 37859940
Dziś 755
Poniedziałek 13 maja 2024

 
 

Forum: 3po3 - dostalem maila z prosba o pomoc-osadzcie sami...

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autordostalem maila z prosba o pomoc-osadzcie sami...
COMODO


Wpisów: 359
Od: 2004-05-30
2010-10-17 18:54
wlasnie dostalem maila i nie wiem czy odebrac go powaznie,czy pomoc,a moze ktos jeszcze dostal tego maila
co o tym sadzicie,moze ktos z was chce pomoc tej osobie
a oto tresc tego maila:


Witam serdecznie.


Nazywam się Piotr Dolny. Mam 31 lat. Od urodzenia poruszam się na wózku inwalidzkim w wyniku porażenia mózgowego, które w moim przypadku objawia się niedowładem kończyn dolnych i prawej ręki.
Razem z przyjaciółmi prowadzimy akcję "Samodzielność" polegającą na budowie domu pozbawionego barier architektonicznych, w którym mógłbym zamieszkać bez konieczności pomocy osób trzecich.
Udało nam się otrzymać projekt domu (Kasia) od firmy Dom dla ciebie z Wrocławia.
Pan Robert Świniarski projektant i właściciel firmy Monter dokonał adaptacji projektu, tak aby na podstawie wytycznych zawartych w projekcie typowym można było zaprojektować dom dla w/w. potrzeb i aby mógł on być docelowo wybudowany na działce zlokalizowanej w Zduńskiej Woli.
Firma Tweetop Polska zasponsorowała nam materiały do wykonania instalacji podłogowych.
Do naszej akcji włączyły się PSB odział Jastrzębie Zdrój.
Akcje od dawna wspiera firma Aqua Produkt z Krakowa.
Również otrzymaliśmy wsparcie od firmy Kratki.pl - produkującej kominki z Wsoli k Radomia.
Jak widać z dziennika budowy na mojej stronie, budowa się rozpoczeła. Obecnie Naszym celem jest zadaszyć mury przed zimą.
Firma, która poprowadzi całą budowę to - Firma Ogólnobudowlana Krzysztof Szymański z Białej.
Akcja "Samodzielność" jest oparta na reklamie firm, które włączą się w nasz projekt.
Wspiera nas firma ogrodnicza Oczarjk.pl z Gryfic - róże, rododendrony, krzewy i drzewa ozdobne, która po wybudowaniu domu obiecała gratis dostarczyć rośliny do nasadzeń i zagospodarowania działki na zielono. Nadal poszukujemy firm oraz osób prywatnych, które przekazałyby materiał i środki finansowe w formie szeroko pojętego sponsoringu, bo tylko tak mamy szansę wybudować dom inny niż wszystkie.
Z tego miejsca pragnę zapytać czy jest szansa, by Państwa firma przekazała materiały na realizację projektu? Czy wchodziłoby w grę wsparcie finansowe mojej akcji z Państwa strony?
Dosłownie przysłowiowa złotówka Mi pomorze i zbliży Nas do celu, może wydawać się, że to niewiele, a jednak. Niewielkie kwoty dane z serca, mogą mieć znaczny wpływ na realizacje naszego projektu.
Więcej o mnie o tym kim jestem i co robię na stronie www.piotrdolny.pl Serdecznie zapraszam.
Ja i moi przyjaciele mamy nadzieję, że moje zapytanie zostanie potraktowane poważnie i tym samym uda nam się nawiązać współpracę.
Chętnie odpowiem na Państwa pytania dotyczące naszego projektu.

Aby mieć 100% pewności, że wpłacają Państwo na moje konto pieniążki - proszę o pobranie nr konta z mojej strony www.piotrdolny.pl - pozwoli to uniknąć wpłat innym osobom, które wykorzystują mój list i historie do własnych celów.

Dolny Piotr
ul: Bohaterów Monte Cassino 28/15

41-219 Sosnowiec

Woj. śląskie

Nr konta:

BRE SA - WBE/Łódź/MBank

54 1140 2004 0000 3602 3043 6662



Z góry Dziękuję za Pomoc.

Z poważaniem Piotr Dolny.

--------------------------------------- -----------------------------------------
Zajrzyj na www.piotrdolny.pl
Ty też możesz pomóc...

  Profil uzytkownika: COMODO     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2010-10-17 19:01
olej ...... ja ci tez zaraz taki wysle ,i zdjecie na wozku inawlidzkim ..

nr konta juz ci moge podac
  Profil uzytkownika: szary     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2010-10-17 19:01
W czym problem ?

Jak w kazdym przypadku prosby o pomoc, decyduj sam...
  Profil uzytkownika: bolek1970     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2010-10-17 19:05
Szary, ten gosc to nie fejk, napewno...

http://www.piotrek.mmg.com .pl/gw/1,35019,3527456.html
  Profil uzytkownika: bolek1970     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2010-10-17 19:11
A ja to tylko reklamy viagry dostaje na mejla .

Hm, to wyglada na to, ze to ktos prawdziwy, poprostu organizuje sobie zycie korzystajac z pomocy internetu...
  Profil uzytkownika: maggie     
iskierka_dk


Wpisów: 1445
Od: 2007-12-22
2010-10-17 19:32
Weszlam na strone Piotra Dolnego. Staralam sie odnalezc informacje na temat co to ma byc za dom i dla kogo.

Myslalam, ze chodzi o dom dla grupy osób niepelnosprawnych, ale nie wyglada mi to na jakis wspólny, kontynuowany wraz z przyjaciólmi, projekt.

Czy ja sie myle?
http://www.wiadomosci24.pl /artykul/piotr_dolny_z_sosnowca_110078.ht ml
  Profil uzytkownika: iskierka_dk     
Maggi30
Göteborg


Wpisów: 440
Od: 2010-05-05
2010-10-17 19:34
..a mi na mejla przysylaja kremy na wzrost penisa.

Ja czaje jakis podstep, gdy ktos mowi o pieniadzach 'pieniazki'. Jakos tak to czuje, ale nie musi sie to 'sprawdzac' w tym przypadku.
  Profil uzytkownika: Maggi30     
COMODO


Wpisów: 359
Od: 2004-05-30
2010-10-17 19:56
iskierka
ja z maila odebralem ze buduje dom sobie,jestem pewien podziwu ze sie nie zalamal,pomimo ze migdy w zyciu nie pobiegnie i nie zrobi bardzo wielu czynnosci ktore dla nas sa codziennoscia
tak na marginesie z kad w szwecji jest az tyle osob niepelnosprawnych,czy to sa ofiary pomylek lekarzy i naukowcow....
  Profil uzytkownika: COMODO     
JOLAND


Wpisów: 10279
Od: 2009-11-24
2010-10-17 19:59
..to wynik kazirodztwa.
  Profil uzytkownika: JOLAND     
iskierka_dk


Wpisów: 1445
Od: 2007-12-22
2010-10-17 21:00
Dzieki COMODO


  Profil uzytkownika: iskierka_dk     
Lulu Confaboulu
Sarkazm i szydera


Wpisów: 6700
Od: 2009-03-30
2010-10-17 22:18
nie wyglada na przekret, po prostu w ten sposob sobie radzi. a ze bierze dane z pi? jeden ze sposobow, nawet dobry...
  Profil uzytkownika: Lulu Confaboulu     
COMODO


Wpisów: 359
Od: 2004-05-30
2010-10-18 20:57
kiedys bralem korepetycje z fizyki,matematyki i zagadnien elektroniczno-technicznych u pana ktory byl praktycznie caly bez ruchu,totalny paraliz po wylewie,ale co dziwne,zachowal cala swoja wiedze magistra inzyniera,byl bardzo madry i pomimo paralizu mial bardzo wesoe usposobienie
poznalem wielu swietnych ludzi niepelnosprawnych
a wy jak postrzegacie niepelnosprawnych
  Profil uzytkownika: COMODO     
Lulu Confaboulu
Sarkazm i szydera


Wpisów: 6700
Od: 2009-03-30
2010-10-19 15:44
dziwne pytanie. a jak postrzegasz tych w zielonych kurtkach?
  Profil uzytkownika: Lulu Confaboulu     
Lulu Confaboulu
Sarkazm i szydera


Wpisów: 6700
Od: 2009-03-30
2010-10-19 15:45
albo brazowych?
  Profil uzytkownika: Lulu Confaboulu     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2010-10-19 15:50
Ludzi niepelnosprawnych, jakos wiecej tu nie ma.
Nie trzyma sie ich zamknietych w domach, czy zakladach opieki, wiec i wiecej ich na ulicach, w autobusach, sklepach i kinach itd, itd...

Wybaczcie, ale nie ukrywam, ze sie usmialem z tym stwierdzeniem, ze jest tu wiecej niepelnosprawnych...

  Profil uzytkownika: bolek1970     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2010-10-19 16:22
"usmialem z tym stwierdzeniem, ze jest tu wiecej niepelnosprawnych..."

jesli chodzi o takich normalnie korzystajacych z zycia to jest wiecej
  Profil uzytkownika: iza     
Lulu Confaboulu
Sarkazm i szydera


Wpisów: 6700
Od: 2009-03-30
2010-10-19 19:56
chociaz nie , mam jedno przemyslenie- nie wiem do konca, jak sobie to ulozyc w glowie, co ja tak naprawde o tym mysle, gdyz:
przydarzylo mi sie byc w ostatnim tygodniu dwa razy w kinie. za pierwszym razem, w imaksie, podczas projekcji wprowadzono osobe na wozku, nie wiem, na jaka konkretnie chorobe cierpiala, ale strasznie krzyczala i piszczala. nie mam nic przeciwko uczestnictwie takich osob w normalnym zyciu, ale czy to nie bylo odrobine nie fair wobec innych ogladajacych? to jednak przeszkadzalo....
trzy dni pozniej poszlismy cala rodzina na ''dumma mej'' i byly tam tez dzieci, dwoje, troje, nie wiem, ktore w ten sam sposob pokrzykiwaly i piszczaly, czasem wyly. wprowadzilo to troche zamieszania, bo na sali bylo sporo dzieciakow, ktore sie troche tego baly... ale znow, nie mam nic przeciwko- tym dzieciakom tez jest fajnie isc sobie do kina
taka dziwna sytuacja, z jednej strony nie chce, zeby ktos krzyczal,szelescil, pierdzial, bekal, gadal przez telefon, kiedy jest w kinie. ale znow wspaniale jest, kiedy te biedne dzieciaki, i dorosli zyja, tak jak zyje kazdy inny w spoleczenstwie i nie musza np. chodzic na jakies specjalne seanse....
nie jestem w stanie tego jednoznacznie ocenic...
  Profil uzytkownika: Lulu Confaboulu     
Forum -> 3po3 -> dostalem maila z prosba o pomoc-osadzcie sami...
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Renowcja okien (Huddinge)
Manager do pracy z klientami. (Huddinge)
Sprzątanie (Sztockholm)
Personlig assistans Södertälje (Södertälje)
Work for carpenters (Stokcholm)
personlig assistent (Stockholm)
Praca na malym gospodarstwie (Helsingborgs)
Mycie okien (Stockholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 44 gości
oraz 0 użytkowników.


Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony