Odwiedzin 37816339
Dziś 2163
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - ChatGPT i inne AI

 
 

Pokaż wpisy
AutorChatGPT i inne AI
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2024-02-21 00:07
Uzywacie?

Ja od jakiegos czasu uzywam Github Copilot do pomocy w programowaniu. Jak pojawil sie ChatGPT to zaczalem go uzywac do wszystkiego. Najczesciej do zabawy ale jest super do pomocy w codziennych sprawach. Np. kupilem klape do WC ale sruby byly za krotkie. Sruby byly jakies dziwne jakich wczesniej nie widzialem, to robie zdjecie i pytam ChatGPT jak sie nazywa taka sruba (zeby moc znalezc gdzie kupic). Odpowiedzial za drugim podejsciem, klapa wymieniona, wszyscy happy

Inne przyklady to np. mielismy grac w Hogwarts Legacy i zastanawialismy sie jak nazwac nasze awatary. No wiec ChatGPT, "gramy w gre, potrzebujemy oryginalne imiona i naziska ktore pasuja do swiata Harrego Pottera". Super imiona mamy.

Oryginalne kartki swiateczne dla rodziny tez mi ChatGPT robil. Dla kazdego cos specialnego.

Albo "ty, ChatGPT, mapy na poloniainfo przestaly dzialac, tu masz stary kod, mozesz go przepisac tak zeby dzialal z najnowsza wersja Google Maps?". Spoko, kilka minut pozniej i mapy na stronie znow dzialaja.

Juz nie wspominajac o tym, ze gpt-3.5-turbo moderuje bazar od jakiegos czasu i calkiem dobrze mu to idzie.

A wy uzywacie? Napiszcie co i do czego. Tyle sie pojawilo tych AI ostatnio ze trudno zliczyc.
  Profil uzytkownika: kajetan     
Forum -> Komputer i człowiek -> ChatGPT i inne AI
Pokaż wpisy






Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 28 gości
oraz 2 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony