Odwiedzin 37816463
Dziś 2287
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Przesyłka ze Szwecji do Polski a numer Personnr/Or

 
 

Pokaż wpisy
AutorPrzesyłka ze Szwecji do Polski a numer Personnr/Or
Krzysztof15


Wpisów: 2
Od: 2023-11-22
2023-11-22 08:06
Witam wszystkich, chce zamówić ze Szwecji część do mojego palnika z jednej ze stron internetowych. Sprzedawca wysyła te części do Polski ale po wyborze kraju wysyłki dalej muszę wpisać numer Personnr/Orgnr i bez tego numeru zamówienie nie chce przejść.
Co mam tam wpisać?
  Profil uzytkownika: Krzysztof15     
Poważny temat! Ten temat został oznaczony jako poważny. Oznacza to, że autor oczekuje poważnej dyskusji lub odpowiedzi na pytanie.
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2023-11-22 13:46
Zobacz czy na pewno musisz czy używają personnummer po to żeby np automatycznie wypełnić adres lub coś podobnego. Wtedy zwykle można to ominąć naciskając coś żeby samemu wypełnić. Jak nic tam nie wpiszesz to co się stanie?

Inna sprawa to płatność. Niektóre opcje wymagają personnumeru, ale skoro firma wysyła do Polski to powinno się dać wybrać opcję gdzie nie trzeba.

Skontaktuj się ze sklepem i zapytaj.

Jak nic innego nie będzie działało to wpisz 19121212-1212. To jest zablokowany personnumer do testowania więc nikt go nie ma. Ale jeżeli chodzi tylko o to że jakieś pole w formularzu musi być wypełnione to może przejdzie.
  Profil uzytkownika: kajetan     
Krzysztof15


Wpisów: 2
Od: 2023-11-22
2023-11-22 14:27
Dzięki za szybką pomoc
Kontaktowałem się ze sklepem tłumacząc (przez translator) że jestem z Polski i takiego numeru nie posiadam i za każdym razem odpowiadają że muszę go tam wpisać. Jest przy tym numerze gwiazdka z wymaganym polem. Sklep to dinvvsbutik.se
Możliwe że wymagają tego płatności ponieważ wpisałem poprzednio swój pesel i wpłata nie przeszła.
  Profil uzytkownika: Krzysztof15     
ag_b13


Wpisów: 530
Od: 2012-12-18
2023-11-22 14:36
A nie mozesz tam wpisac swojego PESELu ?
  Profil uzytkownika: ag_b13     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2023-11-22 22:11
Sprobuj wpisac personnummer 121212-1212 albo 19121212-1212 i reszte danych prawdziwych, moze pojdzie.

Ja tam probowalem troche wypelniac i platnosc idzie przez firme Klarna, ale jak sie zmienia na Polske i przechodzi dalej, to jakby sie zmienia na "Företagskund", czyli firma. Jak sie probuje zmienic spowrotem na Klarna to przeskakuje znow na Företag. Moze nie da sie jako prywatna osoba zamowic tylko trzeba podac VAT-number polskiej firmy albo cos?

Inna mozliwosc to mozna tam wybrac "Jag har ett konto och vill logga in. Mozna zalozyc konto na dole strony po lewej. Tez trzeba podac personnummer ale moze latwiej bedzie w ten sposob.
  Profil uzytkownika: kajetan     
Forum -> Komputer i człowiek -> Przesyłka ze Szwecji do Polski a numer Personnr/Or
Pokaż wpisy






Praca w firmie sprzatajacej w Sztokholmie (Stockholm)
Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 39 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony