Odwiedzin 37897316
Dziś 1886
Niedziela 26 maja 2024

 
 

Forum: Auto-Moto - Zabrane prawo jazdy za prędkość

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorZabrane prawo jazdy za prędkość
AgnieszkAP1976


Wpisów: 1
Od: 2020-04-22
2020-04-22 15:16
Witam, może ktoś mi jest w stanie pomóc. Jestem kierowcą ciężarówki i ponad miesiąc temu niedaleko od Karlskony przekroczyłam prędkość o 30 podobno. Podobno bo bylo tam ograniczenie do 40, a ja na wysokości znaku hamując miałam jeszcze 60. Panowie z fotoradarem zabrali mi prawo jazdy plus 3 tys. Koron, bo podobno była tam szkoła. W tym momencie mogę pracować tylko w Pl, ale jeżdżę bez blankietu i nie wiem co się dzieje z moim prawkiem. Nie wiem czy mam cierpliwie czekać czy gdzieś się dowiadywać, bo trochę długo to trwa, w dodatku nie wiem na jak długo mam zakaz. Z góry dziękuję za pomoc
  Profil uzytkownika: AgnieszkAP1976     
Poważny temat! Ten temat został oznaczony jako poważny. Oznacza to, że autor oczekuje poważnej dyskusji lub odpowiedzi na pytanie.
Ostatni Mohikanin


Wpisów: 436
Od: 2016-02-19
2020-04-22 16:28
Wytłumacz mi jedno jak ty mogłaś nie widzieć oznaczeń informujących o tym że wjeżdzasz na teren szkoły ???
  Profil uzytkownika: Ostatni Mohikanin     
nobody


Wpisów: 840
Od: 2011-05-18
2020-04-22 18:51
Obstawiam ze przyjdzie odpowiedz do okolo miesiaca czasu z ostrzeżeniem (czyli 1 miesiac bez prawka).O ile to bylo 30 km a nie 31.
  Profil uzytkownika: nobody     
nobody


Wpisów: 840
Od: 2011-05-18
2020-04-22 18:52
https://www.mestmotor.se/a utomotorsport/artiklar/nyheter/20151005/f ortkorning-boter-belopp-botesbelopp-straf f-indraget-korkort/
  Profil uzytkownika: nobody     
Anna ZM
Göteborg


Wpisów: 530
Od: 2011-10-25
2020-04-22 20:19
Bardzo dziwne, że nie dostałaś żadnego pisma z TRANSPORT STRELSEN w tej sprawie, ale być może przyczyną jest, że jesteś kierowcą ciężarówki. Ja pomagałam kilku Polakom odpowiadać na takie pismo. Zwykle przychodzi ono w terminie max. 2 tygodni od daty zdarzenia. Jest to prośba o wypowiedzenie się na temat zdarzenia, zanim urząd podejmie decyzję, co do kary. W wersji angielskiej to OPPORTUNITY TO MAKE STATEMENT BEFORE A DECISION. Trzeba odpowiedzieć m.in na pytania jak potrzebne jest ci prawo jazdy w pracy i w życiu prywatnym oraz podać inne okoliczności w celu złagodzenia kary.
W każdym razie nie zaszkodzi, jeśli skontaktujesz się z Transport Styrelsen/Swedish Transport Agency. Ich telefon to 0771-818181 ze Szwecji. Inne kontakty znajdziesz pewnie na ich stronie internetowej.
  Profil uzytkownika: Anna ZM     
Bartender
▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █


Wpisów: 3032
Od: 2017-03-11
2020-04-23 11:04
”Podobno bo bylo tam ograniczenie do 40, a ja na wysokości znaku hamując miałam jeszcze 60"

A co na to tachograf?
  Profil uzytkownika: Bartender     
Forum -> Auto-Moto -> Zabrane prawo jazdy za prędkość
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Stolarz/Ekipę (Tumba)
szukam (Stockholm)
Sprzatanie Stockholm (Stockhom)
Praca Rusztowania (Stockholm/Katowice )
Mechanik samochodowy (Haninge)
Sprzatanie (Tensta)
Violas Team AB (Sztokholm)
Firma sprzatajaca - Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Więcej





Zakładnicy Nocnego Duathlonu na pokładzie Ryanair.
Agnes na szwedzkiej ziemi
8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 24 gości
oraz 0 użytkowników.


W PL działała zorganizowana grupa przestępcza?
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony