Odwiedzin 37877109
Dziś 338
Niedziela 19 maja 2024

 
 

Forum: Auto-Moto - Ubezpieczenie za samochód wycofany z ruchu

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorUbezpieczenie za samochód wycofany z ruchu
zbigniew59


Wpisów: 354
Od: 2010-05-30
2019-01-23 11:46
Jak wyżej - czy to jest obowiązkowe ubezpieczenie?
Wycofałem samochód z ruchu i z tej samej ubezpieczalni przyszła mi nowa umowa na 2,5 tyś na 10 miesięcy.Nie potrzeba mi tego ubezpieczenia, samochód mam w garażu.
Poza tym przyszło mi to jako umowa chociaż nic nie zamawiałem.
  Profil uzytkownika: zbigniew59     
Poważny temat! Ten temat został oznaczony jako poważny. Oznacza to, że autor oczekuje poważnej dyskusji lub odpowiedzi na pytanie.
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2019-01-23 16:24
Om du vill ha det exakta priset på en avställningsförsäkring för din bil under en viss period, är du välkommen att ringa oss på 0771-160 190.
  Profil uzytkownika: black sabbath     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-01-23 19:15
https://transportstyrelsen .se/sv/vagtrafik/Fordon/Av-och-pastallnin g/Avstallning-av-fordon/

"
Om du inte ska använda ett fordon kan du ställa av det. Du slipper då betala fordonsskatt och trafikförsäkring.
(...)

Om du ställer av ett fordon behöver du inte längre ha det trafikförsäkrat. Vi låter försäkringsuppgiften ligga vilande i vägtrafikregistret och meddelar ditt försäkringsbolag om att du ställt av fordonet."
  Profil uzytkownika: pati_sko     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-01-23 19:18
Na stonie internetowej ubezpieczalni napewno jest napisane jak to u nich jest w przypadku wyrejestrowania samochodu.

Kundservice napewno tez posiada informacje
  Profil uzytkownika: pati_sko     
Tumpi


Wpisów: 781
Od: 2008-01-06
2019-01-25 21:25
I znowu ktos bezsensownie kopiuje zywcem jakies regulki z internetu BEZ KONKRETNEGO WYTLUMACZENIA o co tak naprawde chodzi.

--------------------------------------- ----------
--------------------------------------- ----------

Nie musisz tak naprawde miec zadnego ubezpieczenia za auto wycofane z ruchu. Z chwila gdy auto wycofasz z ruchu na stronie wydzialu komunikacji z pomoca banku id ( zrobisz to w 3 minuty ) - do ubezpieczalni idzie informacja ze auto nie jest dalej w ruchu i jesli cos ci za duzo naliczyli, cos przyszlo do zaplacenia - wszystko ci zwroca co do korony od tego dnia w ktorym te auto wycofales.

Wszystko to odbywa sie automatycznie. Dla swietego spokoju i pewnosci mozesz tez zadzwonic. Oni wtedy proponuja ci tzw garazowe ubezpieczenie. Jesli zalezy ci na tym aucie - podlacz to sobie. W przypadku pozaru, wlamania czy innych jakis tam szkod - ubezpieczenie te to pokrywa. Takie ubezpieczenie kosztuje od 10 do 15 procent normalnego ubezpieczenia ktore dotychczas placiles.

Z chwila gdy auto wstawiasz do ruchu - do ubezpieczalni idzie automatycznie sygnal - doslownie w tej samej minucie ze auto jest w ruchu i stare normalne ubezpieczenie moze zostac podlaczone doslownie odrazu.

Jeszcze jedna sprawa i chyba najwazniejsza. Jesli planujesz postawic auto w miejscu na dluzszy okres czasu - zatankuj go MAKSYMALNIE do pelna i nie chodzi tu o wode ktora sie skrapla ale zalany bak nie bedzie korodowal. JEDNAK co wazne pelny bak zmniejsza ryzyko wysytapienia pozaru bo najgorzze dla wybuchu co moze byc to opary. Tak jak butla z gazem - pelna nie wybuchnie ale pusta ...
  Profil uzytkownika: Tumpi     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-01-25 22:24
I kolejny duren ktory musi sie dopieprzyc!


Na przyszlosc:
Jezeli ktos wstawia niekompletne info, linki- to prosze to uzupelnic bez zbednego pierd***enia.

To jest takie proste!

A bezmyslne, to jest glupie bbezpodstawne dopierdal***nie sie.







I jeszcze ubiegajac, durne "kontrargumenty":
Piszac post- nie pilam, nie palilam, nie mam okresu, ubogie zycie seksualne.


A jak ku***a ktos nie umie czytac ze zrozumieniem, to niec wroci do podstawowki!!!!!!





******

Powyzsze nic wspolnego z tematem nie ma.
Mam juz dosc zagrzybialych forumowych dopierda***czy.



  Profil uzytkownika: pati_sko     
Tumpi


Wpisów: 781
Od: 2008-01-06
2019-01-25 22:46
Nie kopiuj zadnych gotowych tekstow z internetu bo tego nikt nie rozumie, nie opluwaj nikogo, nie unos sie i nie pier... o czym tam chcesz.. ze cos ci nie pasuje, ze ktos ciebie nie rozumie, albo rozumie, albo ze ktos cos czegos nie zrozumial - PISZ KONKRETNIE, ZROZUMIALE, NORMALNIE!!!!

Jesli autor zadal pytanie - oczkuje klarownej sensownej odpowiedzi, potrzebuje czegos co mu pomoze w problemie.

Tu nie ma miejsca na zadne filozoficzne rzeczy, jakies irytacje czy gdybanie co tam uwazasz ! KTOS ZDAJE PYTANIE - ODPOWIADASZ - o ile masz wiedze w temacie. ALE jesli nie masz pojecia - TO NIE KOPIUJ TEKSTOW bo to nie ma sensu, zwyczajnie nic nie pisz.

ODPOWIADAMY KONKRETNIE, KLAROWNIE tak aby ktos zrozumial i aby mu pomoglo - tym trzeba sie kierowac. Jakis porzadek tego forum musi chyba byc !
  Profil uzytkownika: Tumpi     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-01-25 23:28
Jezeli pytajacy nie zrozumie tego, co napisane jest po szwedzku- napisze.







Jezeli Tumpi nie rozumie- niech sie Tumpi nauczy.
Jezeli Tumpi chce uzupelnic kogos innego wypowiedz, niech to zrobi.
Kulturalnie i z sensem.
O ile potrafi

  Profil uzytkownika: pati_sko     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2019-01-26 19:40
oj pati_sko
  Profil uzytkownika: szary     
Tumpi


Wpisów: 781
Od: 2008-01-06
2019-01-26 23:46
Ja chodzilem tu do podstawowki gdy ciebie zapewne nie bylo jeszcze na swiecie! i zrozumiec za bardzo juz sie nie da. Musisz cos palic.
  Profil uzytkownika: Tumpi     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-01-27 07:47
Ty koles to pal gumy.



  Profil uzytkownika: pati_sko     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-01-27 07:47
Oj szary
  Profil uzytkownika: pati_sko     
Jannnka821


Wpisów: 6
Od: 2016-11-30
2019-02-05 18:44
Podrzucam Wam link do tej firmy ubezpieczeniowej: https://www.polplan.co.uk/ mają naprawdę korzystne oferty ubezpieczeń. Do tego wszystko idzie załatwić po polsku bo firma sprzedaje ubezpieczenia wlasnie Polakom. Jest nas duzo w UK
  Profil uzytkownika: Jannnka821     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2019-02-05 19:27
"Jest nas duzo w UK "


W kupie siła
  Profil uzytkownika: pati_sko     
Tumpi


Wpisów: 781
Od: 2008-01-06
2019-02-14 17:46
Jeszcze taka mala sprawa - avställt oznacza auto wycofane z ruchu i generalnie nie mozesz nim sie poruszac po publicznych drogach.

Roznie to jednak bywa. Jedni chca tylko dojechac szybko do stacji diagnostycznej, inni kupili/sprzedali auto i jakas tam firma nie mogla na czas zrobic tego i tego. Zdarzaja sie naprawde rozne rzeczy.

Pamietaj ze jak ciebie zatrzymaja z autem o statusie WYCOFANE mozesz/nie musisz/ otrzymac ZAKAZ/LAWETA/MANDAT i tym podobne. Jesli auto bedzie mialo oplacone podstawowe drogowe ubezpieczenie i podatek - policja na twoje zyczenie moze POSSTAWIC auto do ruchu w swoim radiowozie w ciagu jednej minuty. Potem tylko czekasz na fakture za postawienie tego auta.
  Profil uzytkownika: Tumpi     
LARA333
Sthlm


Wpisów: 1880
Od: 2007-06-12
2019-02-14 22:08
Oj Szary
  Profil uzytkownika: LARA333     
LARA333
Sthlm


Wpisów: 1880
Od: 2007-06-12
2019-02-14 22:10
Szarek masz efekt jojo jak przestales z ta salatka z kurczaka?
Bo ja mam
  Profil uzytkownika: LARA333     
Forum -> Auto-Moto -> Ubezpieczenie za samochód wycofany z ruchu
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






PRACA (Brandbergen)
Poszukujemy pracownikow lub podwykonacow (VÅRBY)
Sprzatanie (Bandhagen)
brukarz - kostka granitowa (Knislinge )
Praca przy sprzataniu w Sztokholmie (Älvsjö)
Renovering av lägenheter- Stockholm (Stockholm)
PRACOWNIK ROBÓT NAZIEMNYCH (Sztokholm)
Städjobb- Stockholm (Stockholm)
Więcej





Zakładnicy Nocnego Duathlonu na pokładzie Ryanair.
Agnes na szwedzkiej ziemi
8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 3 gości
oraz 0 użytkowników.


Trollfabriken poloniainfo.se ?
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony