Odwiedzin 37783207
Dziś 3530
Piątek 19 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - Mieszkanie meldunek C/O

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorMieszkanie meldunek C/O
Conors


Wpisów: 3
Od: 2017-01-12
2017-01-19 11:16
Witam. Mam takie pytanie i mam cicha nadzieje ze osoby które tutaj są mi pomogą. Pracuje w Szwecji od pewnego czasu. Jestem zameldowania u mojego szefa w mieszkaniu w którym mieszkałem wraz z reszta kolegów z pracy. Od miesiąca wynajmuje mieszkanie z drugiej ręki i zaczął się problem z szefem. Mianowicie chce on mnie z tamtą wymeldowac. Moje pytanie wiec brzmi czy ma on takie prawo Ole czasu coś takiego może mu zająć i jak to wygląda w sensie prawnym. Mam na myśli co dalej. Właścicielka mieszkania twierdzi ze jeśli będzie taka potrzeba zapewni mi C/O. Czy to wystarczy ? Czy pracując legalnie mając konto w banku itd wystarczy tylko c/O czy jest obowiązkowy meldunek. Ponieważ jeśli tak to będę musiał chyba zrezygnować z pracy tutaj ponieważ nie chce tam wracać. A nie chce wracać tam ponieważ nie chce pokazać mu ze jestem zależny we wszystkim od niego ponieważ jest to chciwy dziad. Z góry dziękuję wszystkim za pomoc
  Profil uzytkownika: Conors     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2017-01-19 11:22
C/O wystarczy ,olej dziada !
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Conors


Wpisów: 3
Od: 2017-01-12
2017-01-19 11:25
Znaczy się właścicielka może mi zapewnić adres do korespondencji. Nie wiem czy to jest C/O czy nie bo jeszcze nie ogarniam tego wszystkiego tutaj....
  Profil uzytkownika: Conors     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2017-01-19 11:35
Wystarczy ci adres do korespondencji
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Conors


Wpisów: 3
Od: 2017-01-12
2017-01-19 11:59
A teraz jeszcze kolejne pytanie ile on ma czasu na wymeldowanie mnie ? I czy jest jakiś przepis który mówi ze jeśli mnie zameldował to przez rok czasu nie może mnie wymeldowac. Bo ktoś mi mówił ze coś takiego tutaj jest ale akurat w to wierzyć mi się nie chce
  Profil uzytkownika: Conors     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2017-01-19 12:04
On moze isc w kazdej chwili do Skatteverket i cie z tego adresu wykreslic ,bo tam nie przebywasz (mieszkasz)
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2017-01-19 12:36
To w twoim intersie jest wykreslenie z tego adresu pod ktorym nie mieszkasz. Jak pojdzie ten gosciu i powie ,ze nie mieszkasz , to wpierdolisz sie na mine ,bo jakis adres musisz miec ,istniec w ewidencji ludnosci, skoro przebywasz w Szwecji i masz numer personalny . Co zrobisz jak np zacznie twoja korespondencje odsylac do nadawcy z przekreslonym twoim imieniem i nazwiskiem z adnotacja permanent avflyttad ?
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Lunab


Wpisów: 3474
Od: 2009-10-01
2017-01-19 20:59
Nie tylko ma prawo, ale nawet powinnosc wymeldowaniac cie z adresu, pod ktorym nie mieszkasz.

Swoja droga to dziwne, ze jeszcze sa tacy naiwni ludzie, ktorzy daja prace i meldunek!

  Profil uzytkownika: Lunab     
Forum -> Życie w Szwecji -> Mieszkanie meldunek C/O
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









MYCIE OKIEN (STOCKHOLM)
Sprzatanie minimum 50% lub 100% grafiki (Täby)
Praca (Värmdö )
Praca-sprzatanie (Täby)
Brukarstwo (Täby)
Praca dla ogólno budowlańca (Skåne)
BLACHARZ, LAKIERNIK (SKOGAS)
mechanik samochodowy (SKOGAS)
Więcej





Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Muzeum tramwajów w Malmköping.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 9 gości
oraz 1 użytkowników.


TEMU
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony