Odwiedzin 37801465
Dziś 1909
Czwartek 25 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - City Dental, czy warto?

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorCity Dental, czy warto?
Aletheiaa


Wpisów: 22
Od: 2011-06-28
2016-12-24 00:05
Szukam dobrego dentysty w Sztokholmie i słyszałam dużo opinii o City Dental. Czy ktoś mógłby mi polecić dobrego dentystę z City Dental, a jeśli ktoś ma namiary na kogoś innego sprawdzonego to będę wdzięczna.

Informacje o konkretnym dentyście proszę na maila
alicja14@gmail.com
  Profil uzytkownika: Aletheiaa     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2016-12-24 00:25
Nie piszesz czy to leczenie czy koronki czy implanty.
O tej instytucji byly rozne zdania, jak masz duzy problem z zebami to najlepiej udac sie na chirurgie
dentystyczna przy duzym szpitalu, ale ciezko sie tam dostac. Tam najlepiej Cie uswiadomia co powinnas zrobic by zachowac zdrowa buzie i zabki. Nacka jest bardzo dobra
ale kosztuje i dlugi czas oczekiwania.
Örebro ma bardzo dobrego chirurga z Iraku, facet robi cuda i kobiety wygladaja jakbyb sie dzis urodzily,ale mozna pomarzyc by sie do niego dostac...w sumie nic Ci nie doradzilam, przepraszam i wesolych Swiat
  Profil uzytkownika: alwa12     
Aletheiaa


Wpisów: 22
Od: 2011-06-28
2016-12-24 22:24
mimo to dziękuję za info. Nie mam chyba zbyt dużego problemu, chce się udać na kontrole bo od paru dni czuje mały ból w jednym z zębów. Nie mam stałego dentysty w Szwecji i też takiego szukam.
  Profil uzytkownika: Aletheiaa     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16834
Od: 2000-09-01
2016-12-27 00:02
Nie wiem jak w tej chwili dziala CityDental, ale kiedys to bylo miejsce, ktore zatrudnialo czasowo dentystow z innych krajow, m.in. z Polski. Ludzie pracowali jakies 3-6 miesiecy i wracali do domu.

Wiec trudno w tym wypadku polecic jakiegos dobrego dentyste, bo to ze pracowal tam wczoraj nie znaczy, ze jutro jeszcze bedzie tam pracowal. Jakosc tez podobno rozna, zalezy na kogos sie trafi. Choc w wiekszosci chyba dobrze i przede wszystkim tanio.

  Profil uzytkownika: kajetan     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2016-12-28 00:04
Polecam Hubert Golebiowski- dzieki niemu mój maz ma zeba ktorego szwedzki dentysta kazal po prostu ot tak sobie wyrwac...

I moj- Leonard Rafal Malanowski- 2 zeby mi uratowal.
W tym miesiacu.

Oni maja dlugie kontrakty ale jezdza do PL. Obydwaj przyjmuja juz od polowy stycznia (najlepiej zabookowac online).
  Profil uzytkownika: iza     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2016-12-28 10:31
Polecam Hubert Golebiowski- dzieki niemu mój maz ma zeba ktorego szwedzki dentysta kazal po prostu ot tak sobie wyrwac...
to musi byc bujda nie ztej ziemi,,zaden dentysta ze szwecji by tak nie powiedzial bez powodu,bo pierwsze co sie ucza to ze za wszelka cene ratowac zeba,,,,wszystko moge uwierzyc ale nie w to
  Profil uzytkownika: black sabbath     
kredtka


Wpisów: 83
Od: 2012-05-09
2016-12-28 13:57
Ja z City Dental nie jestem zadowolona. Nie zrobila mi wszystkiego, Musialam sama sie upominac ze mam jakas dziurke lub plamke,.Jak placilam duze sumy to bylo ok jak juz bylo prawie nic do placenia to tu nie trzeba tu sie nic nie dzieje i w sumie zrobila mi dwie koronki ble jaka protezke ,Lipa totalna lipa
  Profil uzytkownika: kredtka     
electra


Wpisów: 3440
Od: 2005-05-02
2016-12-28 14:54
City dental? hmmm..dentystka nie podjela sie rwania ..twierdzac ze nie jest na tyle silna ..jeden raz wizyta i dziekuje za uslugi ..
  Profil uzytkownika: electra     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2016-12-29 01:19
blackie "zaden dentysta ze szwecji by tak nie powiedzial bez powodu,bo pierwsze co sie ucza to ze za wszelka cene ratowac zeba" tak, starej daty dentystow.. teraz kazdy by tylko implant chcial wstawiac i kaska leci...
  Profil uzytkownika: iza     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2016-12-29 11:18
to tez racja
  Profil uzytkownika: black sabbath     
Forum -> Życie w Szwecji -> City Dental, czy warto?
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Praca dla operatora koparki (Stockholm)
🌟 Szukamy pracownikow do zespołu sprzątającego! (Stockholm)
Praca dla Ogolnobudowlanca (malmö)
Sprzatanie (Sztokholm)
Firma zatrudni (Bandhagen )
praca w restauracji (stockholm)
Firma sprzatajaca - Cleanflat (STOCKHOLM)
Praca - sprzątanie (Spånga)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 42 gości
oraz 0 użytkowników.


Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony