Odwiedzin 37800755
Dziś 1199
Czwartek 25 kwietnia 2024

 
 

Forum: Na każdy temat - Dagens Nyheter 17/10

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorDagens Nyheter 17/10
prababcia


Wpisów: 1822
Od: 2012-10-21
2016-10-17 12:59
DN i Polen (Pierwsza strona, 12 i 13 o Polsce)
"Pis-ledaren Jaroslaw Kaczynski sitter inte i regeringen men är den som styr Polen
(Pis Jaroslaw kaczynski nie jest w zadzie, ale jest tym ktory steruje Polska)
Caly artykol jest zbyt dlugi aby tlumaczyc, ale chodzi o
podzial miedzy zwolennikami i przeciwnikami. Najwiekszy podzial jest wsrod kobiet.

  Profil uzytkownika: prababcia     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-10-17 21:00
Nic nowego. Szwecja ma takich informatorow jak forumowy Bad bekart lub Burka agent lub Uwe cwylf . To nic dziwnego ze o Polsce najlepiej wiedza Zydzi ktorzy emigrowali podczas wojny i zaraz po niej lub Zydzi ktorzy z Polska maja jedynie wspolnego jezyk i NIC poza tym , nacja ktora ABSOLUTNIE nie chce sie asymilowac , i Ci sa najczesciej komentatorami . Przyklad , wywiad z zydowka ann appleblaum czy jak jej tam , zona radka sikorka .
W Szwecji klikajcie w google i wpiszcie Gazeta Polska , wyskoczy szmatlawe scierwo kolonialna wyborcza. I tak dalej mozna to tlumaczyc . To jest gangrena Polski polskiego spoleczenstawa .
  Profil uzytkownika: diki     
Uwe
Alandy


Wpisów: 16547
Od: 2003-03-12
2016-10-17 23:01
Widzę, że zbanowany gnój znów wypływa z atakami personalnymi.
  Profil uzytkownika: Uwe     
prababcia


Wpisów: 1822
Od: 2012-10-21
2016-10-18 12:41
Niestety wyrzucilam juz wczorajsza gazete a nie pamietam nazwiska dziennikarza. Chyba wiesz ze w szwedzkich gazetach jest zawsze podpis. Nastepnym razem jak bede o czyms pisala to dolacze tez nazwisko tego dziennikarza,
  Profil uzytkownika: prababcia     
prababcia


Wpisów: 1822
Od: 2012-10-21
2016-10-18 13:01
Diki wedlug ilosci Twoich wpisow jestes nowy na Forum.
Niewiem czy znasz jezyk szwedzki. Ja uwazam ze trzeba wiedziec co zagranica o Polsce pisza. Napadasz na zydow. Znalam tylko pare osob, do Szwecji przyjechali z obozu koncentracyjnego
  Profil uzytkownika: prababcia     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-10-19 20:30
Uwe ty polska karykaturo , gnoju szukaj we wlasnej rodzinie i swojej trzodzie tu na forum . Ten miesieczny ban mam tam gdzie ty masz wlasne wartosci. A ataki petsonalne robie i bede robic do was trzech , do innych nic nie mam.
  Profil uzytkownika: diki     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-10-19 20:51
Prababcia.
Czytam niekiedy szwedzka prase i tez Ci podpowiem ze w tejze prasie ogolny obraz Polski jest negatywny lub nijaki.
Przyklad powyzej to szczatek wieksxosci. Dodam tez ze to ZYDZI bardzo czesto obraz Polski tak maluja. Wejdz na strone jakiego kolwiek wydania wpisx fraze polen i zadaj sobie trodu przejzenia artykulow z roku . Pomijajac sport polityke , sa tam opisy najczesciej Zydow uciekajacych z Polski z powodu wojny i fraza "polen" tex zadziala.
Ja przegladam SvD . Nie spotkalem sie od ponad trzech lat z czyms co mnie mile zaskoczylo.
A to ze znasz kilku Zydow to o czym niby ma swiadczyc ? Ja tez poznalem w Polsce i nawet dobrze zaplacili i mili byli. Ale ci ktorzy maja glos publiczny to w wieksxosci
Lawiranci kanalie klamcy . Michnik Gross itp.
Rozumiesz ?
  Profil uzytkownika: diki     
Uwe
Alandy


Wpisów: 16547
Od: 2003-03-12
2016-10-20 08:09
Nie zrozumiałeś najwyraźniej. Pisz se do woli o swoich Żydach i prawdziwych Polakach ale nie wymuszaj poczytności i NIE PRZYPIERDALAJ się do konkretnych osób. Przynajmniej do mnie nie.
  Profil uzytkownika: Uwe     
prababcia


Wpisów: 1822
Od: 2012-10-21
2016-10-20 13:00
Ja czytam szwedzka prase codziennie i polskie czasopismo "Polityka" co tydzien. Mam tez wspomnienia z Polski. Przed wojna bylo haslo na Pomorzu "nie kupoj u zyda" a w Malopolsce moj tesc zalozyl "hurtownie kupcow
polskich" zeby sie uniezaleznic. Pamietam tez jak patrzalam z dachu (ul Asnyka) w Warszawie jak sie palilo geto. W Sztokholmie na Tekniskhögskola byla profesorem moja kolezanka z gimnazjum. Teraz o tym wszystkim rozmyslam... skoro ten temat w ten sposob rozwineles. (A zaczelo sie od Kaczynskiego i wlasciwie chodzilo o prawa kobiet)
  Profil uzytkownika: prababcia     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2016-10-20 13:33
Przed wojna bylo podobnie jak obecnie, ze Zydzi chcieli byc Polakami ale Polacy nie chcieli
http://www.newsweek.pl/pol ska/zydzi-w-ii-rp--pozwolcie-nam-byc-pola kami,103410,1,1.html

A ten art z DN o ktorym jest ten temat to chyba ten:
http://www.dn.se/nyheter/v arlden/strid-om-abortforbudet-delar-polen s-kvinnor/
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-10-20 19:21
Nie zrozumiałeś najwyraźniej. Pisz se do woli o swoich Żydach i prawdziwych Polakach ale nie wymuszaj poczytności i NIE PRZYPIERDALAJ się do konkretnych osób. Przynajmniej do mnie nie.
________________________

A co to znaczy wymuszac poczytnosc ? Jestem jakos nadaktywny ? Mår du bra ?

A dlaczego mam nie przypierdalac sie do was trzech ?
Bede to robic bo klamiecie lub krecicie. Niektorzy moga wam jeszcze uwierzyc . Was i tak sie nie zmieni .

Zydowski temat nudzi mnie mdliscie ale to wy trzy gnojki ktorzy prowokujecie.
I nie odpisuj mi , nie chce tracic czas dla ciebie.
  Profil uzytkownika: diki     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-10-20 19:55
Ja czytam szwedzka prase codziennie i polskie czasopismo "Polityka" co tydzien. Mam tez wspomnienia z Polski. Przed wojna bylo haslo na Pomorzu "nie kupoj u zyda" a w Malopolsce moj tesc zalozyl "hurtownie kupcow
polskich" zeby sie uniezaleznic. Pamietam tez jak patrzalam z dachu (ul Asnyka) w Warszawie jak sie palilo geto. W Sztokholmie na Tekniskhögskola byla profesorem moja kolezanka z gimnazjum. Teraz o tym wszystkim rozmyslam... skoro ten temat w ten sposob rozwineles. (A zaczelo sie od Kaczynskiego i wlasciwie chodzilo o prawa kobiet)
_________________________

Widac ze nawet w przedwojennej Polsce Zydzi swietnie poradzili sobie z tym zeby ich nie lubiec.
Dzisiaj sa najwiekszymi antypolonistami na swiecie i to oni dyskredytuja obraz Polski .
I teraz nawiazujac do wlasciwego tematu , rzecz jak najbardziej zrozumiala ze w szwedzkiej gazecie pojawia sie artykul dyskredytujacy inny niz postepowy europejski rzad.

Osobiscie , jak Kaczynski odbiera prawa kobiet ? W Polsce ponad polowa kobiet jest przeciwna aborcji , a te wrzeszczace wywloki , feministki , kurwy i kurwy z realu ktore uwazaja ze maja prawo skrobac sie do 18 tygodnia (szwecja) to , to nie jest glos spoleczenstwa . Dzisiejsza lewa Europa niszczy i promuje wszelkie antytradycyjne ruchy . Aborcja jest morderstwem tak jak chomoseksualizm zboczeniem.
Kaczynski nie ma nic do tej aborcji , a temat podchwycila betonowa lewacka opozycja postepowa .









  Profil uzytkownika: diki     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-10-20 20:41
Przed wojna bylo podobnie jak obecnie, ze Zydzi chcieli byc Polakami ale Polacy nie chcieli

_______________________________________--

Dzis jest podobnie z niemcami . Na zasadzie - mozemy wspolpracowac , oddajcie nam wasze przedsiebiorstwa (stocznie , huty , cukrownie) , my zainwestujemy i damy wam prace .
Z Zydami tak samo , wszystko wasze moze byc nasze a nasze jest tylko nasze bo wasze bedzie nasze i juz jest nasze i gdzie jest wasze ?

"Kochani " polscy zydzi.
  Profil uzytkownika: diki     
Uwe
Alandy


Wpisów: 16547
Od: 2003-03-12
2016-10-20 23:27
...A dlaczego mam nie przypierdalac sie ...

- Dlatego, że to łamanie regulaminu i netykiety oraz wymuszanie reakcji na Twoje "norodowościowcze" pomyje, które nadają się jedynie do ignorowania i pożałowania.
  Profil uzytkownika: Uwe     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-10-21 19:47
Prosilem zebys nie odpisywal !
Bede wam trzem , Tobie , zlemu bekartowi i burce przypierdalal.
Pomyje to waszym udzialem sa , narodowosciowcem nie jestem . Wy natomiast lzycie i profanujecie bezkarnie rzeczwisty obraz Polski . Poprostu lzecie.
Mam to tez gdzies czy mnie ignorujecie cokolwiek , chyba zdazyles zauwazyc ze kolegow nie szukam , co ?
Jak potrafisz dostrzec to nie wdaje sie w ataki w tematach pospolitych ma to miejsce tylko kiedy wy trzej pomyje tu wylewacie . Zly bekart przechodzi samego siebie w szczuciu na Polske , burka na slowo PiS dostaje sraczki a ty im schlebiasz. I nie badz tez taki poprawny etycznie skoro we trojke tworzycie najbardziej plugawy zaklamany i ofensywny w atakach na przypadkowych Polakow . Co z tego ze nie na forum .
Wy lzycie prezydenta Dude , premier i innych wysoko postawionych politykow.
JA BEDE LZYL WAS , zaklamane swinie !








  Profil uzytkownika: diki     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2016-10-21 19:52
po co Uwe komentujesz bełkot tego niedorozwoja?
  Profil uzytkownika: Badboy     
kamka1238


Wpisów: 9115
Od: 2007-11-19
2016-10-21 19:59
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: kamka1238     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-10-21 20:01
A ty co sie wpieprzasz . Spadaj !
Zalosny typek lizodupiec.
  Profil uzytkownika: diki     
Uwe
Alandy


Wpisów: 16547
Od: 2003-03-12
2016-10-22 00:59
...po co Uwe komentujesz bełkot tego niedorozwoja?...

- Bo robienie z siebie fantomicznego pajaca w entym klonie mimo wszystko nie zwalnia z regulaminu. Tym bardziej, że pisze że będzie się personalnie przypierdalał. Tym bardziej oczywisty będzie powód do bana. Tupet w kombinacji z głupotą nie popłacają.
  Profil uzytkownika: Uwe     
Anka33


Wpisów: 1406
Od: 2014-05-28
2016-10-22 06:37
"Bo robienie z siebie fantomicznego pajaca w entym klonie mimo wszystko nie zwalnia z regulaminu. Tym bardziej, że pisze że będzie się personalnie przypierdalał. Tym bardziej oczywisty będzie powód do bana."

Bezczelne trzy dupki atakują personalnie,obrazaja i już dawno powinni zostać zbanowany na tym forum.
  Profil uzytkownika: Anka33     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2016-10-22 10:43
Bezczelne trzy dupki

nie trzy, tylko cztery,,,
bo sie podpisuje pod ta trojka?
  Profil uzytkownika: black sabbath     
Uwe
Alandy


Wpisów: 16547
Od: 2003-03-12
2016-10-22 16:47
Czy ja jestem jednym z nich?
A możesz mi wytłumaczyć na jakiej wtedy podstawie nazywasz mnie "bezczelnym" i "dupkiem"?
Znamy się?
"Obrażanie"? GDZIE???

Nic innego nie musisz wyjaśniać. Resztę wiem.
  Profil uzytkownika: Uwe     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-10-22 20:15
- Bo robienie z siebie fantomicznego pajaca w entym klonie mimo wszystko nie zwalnia z regulaminu. Tym bardziej, że pisze że będzie się personalnie przypierdalał. Tym bardziej oczywisty będzie powód do bana. Tupet w kombinacji z głupotą nie popłacają.

-----------------------
Zapomniales o wklejce ktorej Zly Bekart jest autorem. Czy to nie jest przypierdalanie . Piszesz o jasnych regulach niby netykiecie a sam niby to cytujac niby niechcacy wklejasz obelgi. Jestes tak samo zalosny jak ten sarkastyczny lizus.
Jeszcze raz napisze ze nie mam klonow i nie klonuje.
Glupich szukaj u siebie w rodzinie . Nie musisz tez ostrzegac . Lepiej krotko z wami niz latami siedziec i obcowac z upadla patologia niby jakiejs tam ubzduranej wiedzy . Wasz poziom jest owszem adekwatny do poziomu tego forum wiec rownolegle macie jeby za uzurpurowanie sobie wiekszej oczytalnosci . Bzdura, pierdolicie od rzeczy , Zly Bekart przelazi , wylazi z siebie , Burka tak samo a TY im przygrywasz . ROZUMIESZ !?
  Profil uzytkownika: diki     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-10-22 20:25
Bezczelne trzy dupki atakują personalnie,obrazaja i już dawno powinni zostać zbanowany na tym forum.

_______________________________

Nie najgorsze ze sa jazdy osobowe ale ze te trzy tepe malpy nie zdolne do ewoluowania narzucaja wlasny tok myslenia i z innym nie dyskutuja na poziomie poznawania. Dla mnie to jakas agentura platni frajerzy szczegolnie Zly Bekart.
Za wszystkie obelgi tych malp wobec Prezydenta RP i innych politykow powinny byc wyciagniete konsekwencje.
  Profil uzytkownika: diki     
Anka33


Wpisów: 1406
Od: 2014-05-28
2016-10-24 16:48
Dziki jest prawo wystarczy je zacząć egzekwować. W PiS-ie powinni nad tym popracować.
  Profil uzytkownika: Anka33     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2016-10-24 19:01

Za wszystkie obelgi tych malp wobec Prezydenta RP i innych politykow powinny byc wyciagniete konsekwencj


Dziki jest prawo wystarczy je zacząć egzekwować. W PiS-ie powinni nad tym popracować.



Za zniewazanie prezydenta RP na szwedzkim forum nie mozna nikogo pociagnac do odpowiedzialnosci karnej przed sadem ani w Szwecji bo w szwedzkim k k ten czyn nie jest przestepstwem ani w Polsce bo warunkiem odpowiedzialnosci za czyn popelniony za granica jest uznanie go za przestępstwo w miejscu jego popelnienia.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2016-10-24 19:23
diki napisal:
"Dzisiaj sa najwiekszymi antypolonistami na swiecie i to oni dyskredytuja obraz Polski . "


Obraz dzisiejszej Polski dyskredytuja sami "dzisiejsi " Polacy w samej Polsce jak tez w kazdym kraju gdzie sie znalezli...nie potrzeba nikogo innego.....
  Profil uzytkownika: skoczek     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-10-24 19:46
Poprostu Ola, pasi Tobie . Haa.
  Profil uzytkownika: diki     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-10-24 20:12
Nie przesadzaj Skoczek. Polacy o ktorych myslisz to albo klasa pracujaca ktora nie ma dostepu do tuby propagandy albo terazniejszy rzad ktory ucina pelowskie kombinatorstwa. Ja mialem na mysli Zydow i to oni najczesciej sa prowokatorami i oszczercami Polski . To naprawde asurdalne ze Zydzi czuja taki zal do Polakow zal o niebo wiekszy niz do Niemcow , za co ? Za to ze w wyniku niemieckich dzialan wojennych stracili majatki a po wojnie Polska nie wyplacila im odszkodowan ? Czy pieniadze leza w bakgrundzie ?
Nie przesadzaj , Polacy tak jak wszystkie inne nacje maja lepszych i gorszych a sam uwazam ze (widzac szwedow) my mamy kulture nie gorsza od tychze i oni tez to widza . Zeby spieprzyc cos w tej dziedzinie potrzebne sa media . Zachecam wejdz sobie na strone SvD wpisz fraze Polen i poswiec czas i znajdz cos dobrego o Polsce . Malo tego , wywiady baaardzo czesto sa z Zydami w sumie zawsze.





  Profil uzytkownika: diki     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2016-10-24 20:17
Poprostu Ola

Po prostu piszemy osobno a nie razem.



  Profil uzytkownika: simply_Ola     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-10-24 20:35
Oj , ale trafilas . Dzieki , jednak te slowo tak czesto uzywane wymawia i pisze sie latwiej bez spacji . Dwa , mialem na mysli tfuj nick i niechcacposwiecaccizbytwieleczasunapisalem razem
  Profil uzytkownika: diki     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2016-10-24 20:46
Diki ty masz cos z Trumpa??? jestes takim samym pierdolnietym idiota
  Profil uzytkownika: black sabbath     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-10-24 21:41
Dzieki za porownanie tak sie sklada ze jemu kibicuje, natomiast takim pierdolnientym feministkom jak ty zycze corocznych skrobanek.
  Profil uzytkownika: diki     
Forum -> Na każdy temat -> Dagens Nyheter 17/10
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Sprzatanie (Sztokholm)
Firma zatrudni (Bandhagen )
praca w restauracji (stockholm)
Firma sprzatajaca - Cleanflat (STOCKHOLM)
Praca - sprzątanie (Spånga)
Spawacz 136/138 Sztokholm (Sztokholm)
Potrzebna pomoc na dzis (ok 4 godz.) (Södertälje)
sprzatanie Bålsta (Bålsta )
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 16 gości
oraz 0 użytkowników.


Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony