Odwiedzin 37780919
Dziś 1242
Piątek 19 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - Pobicie w Szwecji

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorPobicie w Szwecji
strazak1991


Wpisów: 1
Od: 2016-08-22
2016-08-22 23:10
Witam. Chcialbym sie orientacyjnie dowiedziec kilka rzeczy, Otoz 4 osoby w Szwecji pobily jednego chlopkaka. Zabrala ich policja, do dzis siedza w areszcie , nie ma z nimi zadnego kontaktu. Z tego co udalo mi sie dowiedziec, to, że ten pobity na drugi dzien opuscil szpital i wraca na do Polski, by sie leczyc. Z tego co wywnioskowalem, poszkodowanemu nic wielkiego sie nie stalo, skoro wypuscili go na drugi dzien, kilka szwow, cos z zebrami itd.. Ale wypuscili go na drugi dzien. Sprawcy siedza w areszcie. CHcialbym orientacyjnie sie dowiedziec, co im moze grozic za to. Dodam, ze wszyscy uczestnicy tej sytuacji to Polacy. Czy sprawa zajmie sie Szwecja czy moze ona zostac przeniesiona do Polski ? I co najwazniejsze, co im moze za to grozic? Sytuacja miala miejsce z w nocy z soboty na niedziele, a do dzis ich nie wypuscili ... Czy to moze byc z tego wzgledu, ze po prostu na policji czekaj na tlumacza? Zeby zlozyc zeznaia? Prosilbym, aby ktos kto sie na tym zna chociaz troszke naszkicowal obraz sytuacji co moze sie wydarzyc...Z gory dziekuje za pomoc.

Przed chwila sie dowiedzialem , ze poszkodowany ma jeszcze zlamana kosc policzkowa, ale wyszedl ze szpitala na drugi dzien.. Jak mozna sie z nimi skontaktowac?
  Profil uzytkownika: strazak1991     
pati_sko


Wpisów: 8960
Od: 2006-05-15
2016-08-23 09:10
Dupki jedne
  Profil uzytkownika: pati_sko     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2016-08-23 10:39
Jezeli czterech mezczyzn tak go pobilo i skopalo po glowie, ze wybili mu kilka zebow, zlamali kosc policzkowa i kilka zeber to jak ty mozesz powiedziec, ze nic wielkiego mu sie nie stalo?

On prawdopodobnie jeszcze dlugo bedzie musial sie leczyc a to, ze juz wyszedl ze szpitala to mogl na wlasne zadanie albo nie musi byc hospitalizowany.

Lekkie pobicie to jest wtedy jak sie kogos uderzy i krew mu poleci z nosa albo bedzie mial siniaka a nie jak karetka pogotowia zabiera kogos do szpitala.

Zgodnie ze szwedzkim prawem za przestepstwo popelnione w tym kraju nalezy sadzic wedlug szwedzkiego prawa i przed szwedzkim sadem.
Za pobicie grozi kara do 2 lat wiezienia a za ciezkie pobicie ( grov misshandel) od roku do 6 lat wiezienia.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2016-08-23 10:49
Pewnie juz wytrzezwieli i zostali przesluchani:
https://polisen.se/Aktuell t/Handelser/Uppsala-lan/2016-08-21-0106-M isshandel-grov-Enkoping/
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2016-08-23 14:22
Nie podalam jaka kara grozi za lekkie pobicie bo wg mnie to taki uszczerbek na zdrowiu jaki doznala ofiara pobicia kwalifikuje sie na ciezkie, ew. "zwykle" pobicie ale gdyby jednak zapadl wyrok za lekkie pobicie to dostana grzywne lub wiezienie do 6 m-cy.

No i czywiscie ofiara pobicia ma prawo do odszkodowania.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
kamka1238


Wpisów: 9115
Od: 2007-11-19
2016-08-23 18:55
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: kamka1238     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2016-08-23 19:47
A jak mowie ze na Polakow to gaz , pala , but i "waskie drzwi" to mnie opierdalacie!!!!!!
A wyjebac do Kaczylandu to cale przybyle teraz towarzystwo z kraju razem z ich rodzinami i niech tam z Marianem Kowalskim gonia po ulicach dopoki im ruscy wpierdol nie zrobia!!!!
  Profil uzytkownika: skoczek     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-08-23 19:57
Uwaza Skoczek jak sie wyrazasz ! Gdyby w Polsce rzadzil Tusk , czy napisalbys Tusklandia ?
Co masz do Pana Kowalskiego ? Masz cos do polskich prawdziwych patriotow i ludzi przez wielkie L ?
Zdaje sie ze te forum jest polskie a nie jakies bolszewicko- zydowskie
  Profil uzytkownika: diki     
aramus


Wpisów: 31
Od: 2005-10-30
2016-08-23 20:10
diki a kto to jest "prawdziwi patrioci"? Wytłumaczyć mi proszę.
  Profil uzytkownika: aramus     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-08-23 20:18
prosic se mozesz swojego kumpla o szklanke wody na kaca
  Profil uzytkownika: diki     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2016-08-23 20:55
Skoczek,
mam cos dla Ciebie:
http://www.exponerat.net/p olack-sitter-hellre-i-svenskt-fangelse-an -ar-en-fri-man-i-polen/

http://www.gp.se/nyheter/r %C3%A5nd%C3%B6md-polack-fruktar-f%C3%B6rf lyttning-1.2835389

http://www.expressen.se/gt /langaredsmordarnas-bakslag-i-fangelset/
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
takowa


Wpisów: 14
Od: 2011-03-19
2016-08-23 21:46
Do pudła gnoi😡
  Profil uzytkownika: takowa     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2016-08-23 21:46
diki napisal:
"Uwaza Skoczek jak sie wyrazasz ! Gdyby w Polsce rzadzil Tusk , czy napisalbys Tusklandia ?"
No dobra diki masz racje.
No to pisze: "A wyjebac do Kaczylandu/Tuskolandu to cale przybyle teraz itd , itd ( dalej juz bez zmian)......

A pan Kowalski i cala ta zgraja doprowadza do tego ze zginie pare tysiecy mlodych Polakow....a niech gina jak sa glupi mnie to wsio rawno... i Tobie chyba diki tez skoro tu siedzisz.
No chyba ze jak sie zacznie to pojedziesz i sie zaciagniesz, ale moge sie zalozyc ze tego nie zrobisz.
A rzeczy juz sie niedlugo zaczna dziac... nie na darmo przedwczorajszy apel w hitlerlandzie zeby sie w zywnosc i wode na 9 dni zaopatrywac.....
Powod niby blachy...terroryzm, ale glupi by wywnioskowal o co rzeczywiscie idzie...
  Profil uzytkownika: skoczek     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2016-08-23 21:57
Ola napisal:"Skoczek,
mam cos dla Ciebie"

Ja to znam wszystko i jeszcze wiecej ....siedze w tym gownie ( siedzialem )
Dlatego mowie :wypierdolic z kraju i strzelac gdy beda chcieli wrocic...

Zreszta i tak sie poprawilo bo na granicach juz paszporty sie sprawdza i id...
  Profil uzytkownika: skoczek     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-08-23 21:57
han har det bättre i fängelse i Sverige än som en fri man i Polen.
------------------

Wiesz co , po co to wynajdujesz ? Przeciez wiesz ze szwedzi napisza a wczesniej wyssaja wszystko co nawet znikomie uniesie ich.

Moja wersja :
- dlaczego nie chcesz odsiedziec w Polsce ?
- (glupi smiech) , oskarzony poruszyl sie gwaltownie przyjmujac postawe pewniejsza siebie niz wczesniej ,jakby mial przygotowana odpowiedz , nie , to nie wynikalo z jego inteligencji , poprostu wszedzie ma problemy . To nie wazne czy Polska czy Szwecja , czy miejsce . Urodzil sie juz ze znamieniem zla i te zlo wciela w zycie .
Mam problemy w Polsce - mowi - (sam jest ich powodem ) , ten kraj nic nie dal mi , mam tam rodzine i oni tez tak mysla . Ten kraj jest nic nie warty bo wszyscy sa zli , bardzo zli . Zaluje ze to zrobilem ale sie poprawie i chce u was zostac bo wy jestescie inni .

Co znaczy "inni" ?
  Profil uzytkownika: diki     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2016-08-23 22:06
diki napisal :
"Co znaczy "inni" ?
Inni tzn : ludzcy , latwowierni , sprzyjajacy ludziom tzw :blåögda.

A ja bym wzial go do pierdla i po jakims czasie przyslal mu "seryjnego samobojce" jak to kiedys za dobrych czasow bywalo.
  Profil uzytkownika: skoczek     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-08-23 22:10
Skoczek , przyjmuje te dyplomatyczna forme pokory ktora stosujesz.

Osobiscie uwazam ze ta cala akcja w hitlerlandzie to forma zastraszenia i pokazania ze Niemcy sa nadal mocne . Oczywiscie chodzi o terroryzm i isis a nie o Rosje. Bo Rosja nie moze rzecz jasna zagrozic Niemcom !
Czytaj mnie dalej - chodzi o zastraszenie i ewentualne zminimalizowanie planowanych zamachow . To bylby super swietny spektakl gdyby po jakims zamachu , niemcy wprowadzily stan wojenny i cale panstwo jest pod wojskiem - nie sadzisz , to bylby precedens w lewackiej EU . Bo pomimo nawet lewackich odchylen , to kurwa ci ludzie wiedza ze wlasna dupe zawsze trzeba chronic.
  Profil uzytkownika: diki     
diki


Wpisów: 546
Od: 2016-05-31
2016-08-23 22:19
ludzcy , latwowierni , sprzyjajacy ludziom tzw :blåögda.

-------------------
blefujesz skoczek , albo sobie kpisz .
  Profil uzytkownika: diki     
+katolik+
IN GOD WE TRUST


Wpisów: 1339
Od: 2013-08-18
2016-08-24 00:59
W Szwecji nie biją- to taki spokojny, zimnokrwisty naród...
  Profil uzytkownika: +katolik+     
Kasia1916


Wpisów: 3
Od: 2016-09-12
2016-09-12 22:58
Stalking
Witam Czy ktos moze wie jak zglosic w Szwecji stalking ?? Juz nie mam sily Sie bronic i slychac i czytac tych wszystkich pomowien obelg i grozb.. Bardzo prosze o informacje
  Profil uzytkownika: Kasia1916     
Forum -> Życie w Szwecji -> Pobicie w Szwecji
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









Brukarstwo (Täby)
Praca dla ogólno budowlańca (Skåne)
BLACHARZ, LAKIERNIK (SKOGAS)
mechanik samochodowy (SKOGAS)
Firma sprzątająca (Helsingborg)
Firma sprzątająca (Malmö,Lund, Ystad, Sjöbo i okolice)
Brukarzy, Pracy ziemne (UPPSALA)
Firma sprzatajaca (Åkersberga)
Więcej





Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Muzeum tramwajów w Malmköping.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 23 gości
oraz 0 użytkowników.


Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony