Odwiedzin 37785050
Dziś 1820
Sobota 20 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - kurier z Polski

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorkurier z Polski
mamakuby


Wpisów: 7
Od: 2014-05-11
2015-09-23 21:42
Witam
Czy przesyłał Wam ktoś kiedyś coś z Polski do Szwecji? Planuje razem z przyjaciółmi w Szwecji otworzyć sklep z polską żywnością. Na miejscu będziemy robić polskie potrawy jak pierogi, bigos czy gołąbki. A pozostałe produkty spożywcze i przemysłowe będzie dostarczać nam kurierem siostra mieszkająca na stałe w Polsce. Takie usługi oferuje DHL (http://dhlparcel.pl/conten t/dhl_parcel_poland/pl/business-customers /international-parcels/wysylka.html). Wypełniłyśmy na ich stronie formularz i dostałyśmy indywidualnie dobraną ofertę na e-maila. Przewidywany czas dostawy to 3-7 dni, maksymalna waga 30 kg. W zależności jak będzie sprzedaż się rozwijała planujemy dostawy z Polski co 2 tygodnie. Czy ktoś prowadził taką działalność? i korzystał z dostaw kuriera z Polski?
  Profil uzytkownika: mamakuby     
lenurka_cytrulka


Wpisów: 681
Od: 2015-06-29
2015-09-24 09:30
Ale przecież towarów z polski jest u nas cała masa, to jak zamierzasz tym handlowac?
  Profil uzytkownika: lenurka_cytrulka     
electra


Wpisów: 3440
Od: 2005-05-02
2015-09-24 13:13
Kolejny polski sklep ..zalezy jaki region bo juz sklepy sa a np ten w centrum Sztokholmu ,to kiedy tamtedy nie przechodze to pustki niesamowite ..u mnie na osiedlowym sklepie polki sie uginaja od polskich produktow,a polakow jakos nie przybywa ,wiec coraz czesciej widac jak towar jest przeceniany.
25 lat temu to by byla radocha teraz no jest wszystkiego tyle ze az za wiele
  Profil uzytkownika: electra     
prababcia


Wpisów: 1822
Od: 2012-10-21
2015-09-24 13:44
Szwecja jest duza. Gdzie taki sklep mialby prawo bytu?
Sztokholm odpada, tu jest sporo polskich sklepow, nawet z jedzeniem na miejscu. Zdaje mi sie ze jest mniej im dalej na polnoc. Ktos kiedys pytal na Forum gdzie mozna kupic polskie produkty w Gävle.
  Profil uzytkownika: prababcia     
Lwica
Linköping


Wpisów: 98
Od: 2015-08-14
2015-09-24 14:14
Tak mnie przesył kiedyś ktoś coś z Polski.
Dopóki nie masz założonej działalności gospodarczej domyślam się, ze cena DHL będzie kosmiczna. Najtańsze usługi w tym momencie mam DPD . Wysłanie takiej paczki kosztuje 139,99 brutto do 31,5 kg dla osób fizycznych. Zawsze idzie 4 dni robocze. Tzn wysyłana jest z głównego magazynu z Poznania, potem dzień postoju w Niemczech na przeładunku. W Szwecji jest 3 dnia ale leżakuje jeden dzień , bo przesyłki DPD dostarcza tutejsza poczta.
  Profil uzytkownika: Lwica     
Lwica
Linköping


Wpisów: 98
Od: 2015-08-14
2015-09-24 16:01
Poznałam tu osobę, która od czasu do czasu zamawia produkty z Polski, konkretnie prosto ze sklepu.

Jeżeli nie zależy na cenach hurtowych to tutaj możesz kupić wszystko: dodomku.pl należą tutaj też
sklepy firmowe typu Kupiec, Roleski itp.

Wysyłka do mojej miejscowości kosztuje od 67 do 141 złotych kurierem UPC - czas dostawy do 4 dni. 141zł jest za 50 kg. Nie wiem gdzie mieszkasz więc wpisz kod pocztowy na ich stronie i sprawdź sobie opcje i koszt dostawy. Może być tak, że po ich cenach będzie Ci się bardziej opłacało za paczkę 50 kg zapłacić 140 zł, niż kupić w Polsce w hurtowni i zapłacić za dwie przesyłki kurierskie.

Podobno w tym sklepie www.bdsklep.pl można zamówić do Szwecji
  Profil uzytkownika: Lwica     
Lwica
Linköping


Wpisów: 98
Od: 2015-08-14
2015-09-24 16:02
Podobno w tym sklepie www.bdsklep.pl można zamówić do Szwecji alkohol do 20 kg , wysyłka UPC 86 złotych
  Profil uzytkownika: Lwica     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2015-09-24 21:33
To normalne ogranicznia unijne..
  Profil uzytkownika: bolek1970     
Forum -> Życie w Szwecji -> kurier z Polski
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









Praca w firmie sprzatajacej (Stockholm )
Potrzebuje hydrawlika (Stockholm )
MYCIE OKIEN (STOCKHOLM)
Sprzatanie minimum 50% lub 100% grafiki (Täby)
Praca (Värmdö )
Praca-sprzatanie (Täby)
Brukarstwo (Täby)
Praca dla ogólno budowlańca (Skåne)
Więcej





Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Muzeum tramwajów w Malmköping.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 16 gości
oraz 2 użytkowników.


Kolejny Polak ofiara szwedzkiego multikulti
TEMU
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony