Odwiedzin 37802492
Dziś 2936
Czwartek 25 kwietnia 2024

 
 

Forum: Nauka - Ostrzeżenie przed :Simple Words Online

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorOstrzeżenie przed :Simple Words Online
querc


Wpisów: 237
Od: 2011-04-03
2015-08-12 20:27
Witam
Ostrzegam przed tą firmą ! Sprzedaje totalny szajs! Ja się dałem nabrać i gdy zobaczyłem co to za kurs natychmiast zrezygnowałem ! Na kasę każą mi czekać 14 dni , choć płaciłem kartą...czy ja otrzymam nie wiem...a chciałem doszkolić się ze szwedzkiego Lepiej było kupic sprawdzone ESKK.

To moja odpowiedż do nich:
"Witam
Chcę zrezygnować z zakupionego wczoraj kursu do nauki szwedzkiego wersja premium.
Oczekuję na szybki zwrot pieniędzy.
Jestem zaskoczony TANDETNYM przygotowaniem grafiki i ukrytymi oraz nękajacymi w trakcie nauki REKLAMAMI!
Dżwiękowe "podpowiedzi" podczas nauki oferujecie w formie głosu z syntezatora mowy?! za te pieniądze???
Wersja premium wcale nie działa...nic nie da się wpisac w okienko, "działa" wersja "rozszerzona" .
Ogólnie kurs w skali 1 do 10 oceniam na 2.
NIE WOLNO tak ludzi traktować i wciskać taki kit! Liczę ,że w ciągu regulaminowych 14 dni pieniądze wrócą na moje konto i nie będe musiał prosić firmy VISA o interwencję.
Tak na marginesie...dla systemu android w sklepie play dostępe są podobne fiszki za 10 procent Waszej ceny...możecie się od nich UCZYĆ!
Marek..."
  Profil uzytkownika: querc     
querc


Wpisów: 237
Od: 2011-04-03
2015-08-12 20:28
tak sie reklamują: http://simplewords.pl/ NIE KUPUJCIE TEGO BADZIEWIA!
  Profil uzytkownika: querc     
wlodekjanyk@interia.
Orohuela Costa


Wpisów: 1
Od: 2015-09-08
2015-09-08 16:10
Witam,
W pelni podzielam Pana spostrzezenia na temat Simple Words !
Zakupilem kurs j.hiszpanskiego i po przerobieniu czesci pierwszej-1714 slowek,nie moge otworzyc czesci drugiej kursu ! Moje zapytania w tej sprawie,kierowane do oddzialu w Polsce,nie daja pozytywnego efektu.Juz drugi raz zmieniaja moje haslo dostepu i nadal nic.Oferuja mi ponowne przerobienie 1714 slowek,na nowym hasle !!!
Kpiny i nic wiecej.
Bylbym wdzieczny za podzielenie sie ze mna Pana akcja przeciw tym lobuzom.
Pozdrawiam.
Wlodek Janyk
tel.+48 788 347 880
  Profil uzytkownika: wlodekjanyk@interia.     
januszzdw


Wpisów: 1
Od: 2015-09-09
2015-09-09 10:39
Dołączam się do uzasadnionej krytyki i ostrzeżenia przed : Simple Words Online. To najzwyklejsi oszuści internetowi, a ich działalnością powinna zająć się prokuratura. Przesłane przez nich (tak rozreklamowane na różnych stronach internetowych) produkty, to zwykły "szajs" A w dodatku za cenę wielokrotnie wyższą niż podobnego rodzaju materiały do nauki języków obcych. Niestety dałem się nabrać, i zakupiłem od nich materiał do nauki języka angielskiego. Dopiero po dokonaniu wpłaty kartą Visa, otrzymałem kod umożliwiający zapoznanie się z zakupionym produktem. A to wg ich regulaminu jest jednoznaczne z rozpoczęciem nauki i z automatu wyklucza możliwość odstąpienia od warunków umowy i żądania zwrotu pieniędzy. Zwykli oszuści. Głosu lektora czytającego tekst, nie był w stanie (bez czytania tekstu) zrozumieć człowiek biegle władający angielskim. Głos brzmi w taki sposób, jakby mówiącemu założono wielki garnek na głowę. Serdecznie przestrzegam przed : SIMPLE WORDS ONLINE.
  Profil uzytkownika: januszzdw     
Lucia


Wpisów: 1
Od: 2015-09-09
2015-09-09 12:06
Ja rowniez cialabym wszystkich przestrzec przed ta firma! To sa zwyczajni naciagacze. W reklamie mowia duzo o innowacyjnej metodzie i namawiaja do sprobowania, gwarantujac latwe odstapienie od umowy i zwrot pieniedzy. Nic bardziej mylnego! Czekalam prawie trzy tyodnie na dostep do platformy. Po drodze oczywiscie nie moglam sie zalogowac bo dane dostepowe (czytaj: haslo) bylo nieprawidlowe. Na koniec ta innowacyjna metoda okazala sie marna kopia traslatora Google, z syntezatorem mowy. Kpina! Kiedy grzecznie napisalam ze odstepuje od umowy, dostalam informacje ze nie moge bo nauke juz rozpoczelam i ponizej dluga liste czynnosci ktore powinnam wykonac aby swoje pieniadze odzyskac. Na szczescie dla mnie w calym swoim balaganie nie zauwazyli, ze pieniadze przeslalam im za pomoca Pay Pal i ze oni z ich po prostu nie odebrali. Oczywiscie natychmiast zlecenie anulowalam. Na szczescie dla mnie swoje pieniadze mam na koncie ale ilu jest takich ktorzy nie moga ich odzyskac?? Nigdy wiecej nie dam sie nabrac na zadne innowacyjne metody! I zgadzam sie z przedmowca, ze lepiej zainwestowac w stare, sprawdzone ESKK.
  Profil uzytkownika: Lucia     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2015-09-09 12:26
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Wiesia48


Wpisów: 499
Od: 2015-08-30
2015-09-09 12:37
Aby tez mi sie tak skojarzylo, popieram
  Profil uzytkownika: Wiesia48     
querc


Wpisów: 237
Od: 2011-04-03
2015-09-20 20:57
Witam
Sprawę zakończyłem tak:
Zarządali pisemnej rezygnacji...tak zrobiłem, poza tym zawiadomił em mój bank Nordea.se o oszustwie i pieniądze wróciły na moje konto po 2 tygodniach.
Rada ...nie logować się na ich stronie po zakupie! Każde logowanie traktują jako korzystanie.
  Profil uzytkownika: querc     
querc


Wpisów: 237
Od: 2011-04-03
2015-09-20 20:59
A tak trzeba napisać rezygnacje:
Witam serdecznie!

Podstawą do uzyskania pozytywnej odpowiedzi na złożoną reklamację, jest odesłanie Pocztą Polską nie później niż 60 dnia trwania gwarancji,
pisma na adres firmy wysyłkowej:

Centrum logistyki zwrotnej
Reverse Logistics LLC.
ul. Chłodna 64
00-872
Warszawa, POLAND

Niezbędne jest dołączenie do tego stosownego oświadczenia. W oświadczeniu powinny znajdować się informacje takie jak:
• Dane Użytkownika, na którego zostało złożone zamówienie:
- Imię i nazwisko Użytkownika,
- Adres, który podano w zamówieniu,
- Adres e-mail,
- Numer telefonu,

• Czego dotyczyło zamówienie
• Daty rozpoczęcia i zakończenia korzystania z produktu.
• Opis korzystania z produktu
• Oczekiwany sposób rozpatrzenia reklamacji (prośba o zwrot kosztów bądź wymianę produktu).
• Numer konta (w przypadku kont zagranicznych, konto powinno zostać podane w formacie IBAN i SWIFT)
• Czytelny podpis.

Z poważaniem,
Dział Obsługi Klienta
  Profil uzytkownika: querc     
JanWaldemar


Wpisów: 1
Od: 2015-09-29
2015-09-29 15:00
Szukalem prostego kursu żeby opanować podstawy języka, chce się przenieść z Holandii do Szwecji i pomyślałem że to dobry pomysł żeby poznać chociaż trochę ten język.
Hasło dotarło do mnie po tygodniu od zakupu. Kurs jest bardzo prosty i dla mnie to jest dobrze bo nie znam tego jezyka i jak skupiam sie na tych pojedynczych slowach to łatwiej mi je zapamiętać. Jak na kurs do podstaw języka to nie mam zastrzeżeń, działa mi na urządzeniu przenosnym, gdyby nie dzialal mi na przenośnym to bym wtedy miał zastrzeżenia.
  Profil uzytkownika: JanWaldemar     
graf


Wpisów: 2
Od: 2015-11-20
2015-11-21 00:06
Being Czech living in Canada, on I ordered from Czech company Simple Words the course of French language, first and second level, for advertised price of 1,800 CZK = 71 EU.

After receiving confirmation of completed payment transaction of 71 EU, I got a receipt from support@simplewordsonline.com, Mr. Jan Kovar, stating that my order is only for the first course level with price of 990 CZK.

Clearly, a screw up. which I brought by email to their attention. However, since in three days they did not feel fit to reply to my complaint, on Monday, November 23, I will send them email letter giving them 72 hrs to correct their "mistake".

Failing that I will then take the following steps:

1. Contacting VISA to reverse the charges - getting my
money back and requesting blacklisting of the
company due to fraudulent business practices.

2. Go to the internet and spread warning about the
fraudulent business practices of the Simple Words On-
Line company with every single Czech and Slovak
immigrant newspaper in the West, outside Czech
Republic i.e., Canada, USA, Australia and in
Western Europe.
  Profil uzytkownika: graf     
graf


Wpisów: 2
Od: 2015-11-20
2015-11-21 00:16
Further to the above, I will also send warnings about fraudulent business practices of this company to all major Czech newspapers within Czech Republic and spread the word on Facebook and Twitter.

While I am not retarded but only retired, I have lots of time available to go after their business reputation.

C.Z.B.
  Profil uzytkownika: graf     
ferm


Wpisów: 1
Od: 2016-02-11
2016-02-11 20:18
Witam!Ja tez ostrzegam przed oszustami! Zamiast zamowionego produktu Hallu Forte dostalam balsam do wlosow. Korespondencja trwala 2 miesiace, tez mosialam napisac listowne wypowiedzenie umowy i w koncu napisali mi dzisiaj:" Prawdopodobnie zostało wysłane przez pomyłkę zamiast zamówionego Hallu Forte. Niestety po tak długim czasie nie możemy Pani zaproponować żadnego rozwiązania". Koniec ani paczki ani pieniedzy ! Oszusci!
Zaplacilam 130 zl a dostalam produkt za 10 zl
  Profil uzytkownika: ferm     
wiobrz


Wpisów: 1
Od: 2016-10-08
2016-10-08 12:08
potwierdzam i OSTRZEGAM
Książki odesłałam - otrzymałam je z powrotem -
NIE PRZYJĘLI zwrotu,
a emali, który wysłałam wcześniej wrócił do mnie po .... tygodniu bo nie znaleźli takiego adresu!to sie do SADU nadaje!
  Profil uzytkownika: wiobrz     
lzspl


Wpisów: 1
Od: 2017-02-17
2017-02-17 14:19
Idę dzisiaj do prokuratury, myślę że teraz jest trochę lepiej z ich działaniem. Zobaczymy czy będzie zwrot kasy za kurs angielskiego,którego nawet nie mogę otworzyć. Mam maile z forum, jest tego sporo.Naciągnęli ludzi i nic, ale to już koniec takich (chyba) numerów, zobaczymy.
  Profil uzytkownika: lzspl     
skoczek


Wpisów: 4902
Od: 2003-02-15
2017-02-17 16:24
nastepni co chca nauczyc sie jezyka w ciagu jednej nocy....dobrze Wam tak !
Kupcie se slowniki , i podreczniki i sie uczcie a nie po najmniejszej lini oporu wg. reklam...cybernetycznie chore siroty..
  Profil uzytkownika: skoczek     
kamka1238


Wpisów: 9115
Od: 2007-11-19
2017-02-17 19:16
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: kamka1238     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2017-02-17 23:19
"...ide do prokuratury..." , to napisz kiedy dojdziesz
i jak Cie przyjeto...w tej prokuraturze

Swoja sprawe zglos do Konsumentrådgivning w Twojej
Kommun, to zadziala najszybciej, i najpewniejsza droga
by odzyskac stracone pieniadze.

  Profil uzytkownika: alwa12     
alwa12


Wpisów: 12778
Od: 2015-08-26
2017-02-17 23:31
co nie znaczy ze je odzyskasz , szansa 1:50

Prokuratura jest zawalona lepszymi przekretami niz Twoj
problem, czekajacymi w kolejce na skierowania na droge
sadowa. Ale jak ktos jest marzyciel to marzy mu sie
posiascie(?)jezyka w ciagu 2 tygodni...a potem prokurator
ktory przestanie sie w drapac w de od nadmiaru spraw i z otwartymi rekami przyjmie jeszcze jednego naiwnego...

Skontaktuj sie z K.R....albo odpusc i wez sie za ksiazki, jak Skoczek Ci doradza, zaoszczedzisz czas i nerwy,
  Profil uzytkownika: alwa12     
Forum -> Nauka -> Ostrzeżenie przed :Simple Words Online
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






firma sprzątającą poszukuje pracownika od zaraz (Sztokholm)
Dołącz do grona fachowców remontujących łazienki (Täby)
Pracownik återvinningscentral (Sztokholm)
Praca- sprzątanie (Tyresö )
Praca dla operatora koparki (Stockholm)
🌟 Szukamy pracownikow do zespołu sprzątającego! (Stockholm)
Praca dla Ogolnobudowlanca (malmö)
Sprzatanie (Sztokholm)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 24 gości
oraz 0 użytkowników.


Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony