Odwiedzin 37844270
Dziś 439
Środa 8 maja 2024

 
 

Forum: Turystyka - Ystad Malmo

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorYstad Malmo
ianka


Wpisów: 3
Od: 2015-07-29
2015-07-29 12:39
Witam. Mieszkam w Danii, moja siostra chciała przyjechać z dzieciakami na 2 tygodnie.Niestety samolotem się boi,mimo że połączenie piękne do samej Kopenhagi, więc postanowiła wsiąść na prom świnoujście - ystad i stamtąd ja bym ją odebrała, ale jak podliczyła ile te mosty kosztują (bo 2 razy jednego dnia) to jednak za droga impreza, wystarczyłoby żeby dojechała z ystad do malmo a stamtąd nawet pocięgiem. I tu moje pytanie, czy wiecie czy jest jakieś proste połączenie do Malmo(oprócz taxi), z dziećmi to nie takie hop siup dlatego chciałabym żeby miała jak najmniej przesiadek, A może jest jakiś bus kursujący do samej Kopenhagi? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Anka
  Profil uzytkownika: ianka     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2015-07-29 12:45
przeciez jest prom ze swinoujscia do kopenhagi ??? sprawdz bo niejestem pewny
  Profil uzytkownika: black sabbath     
ianka


Wpisów: 3
Od: 2015-07-29
2015-07-29 12:55
Ja zawsze latam samolotem więc nie bardzo jestem ogarnięta w tematach promu. Prom był ale chyba już zlikwidowany, jest Polferries do Ysdat i stamtąd oferuje autobus bezpłatny ale czytałam kilka opinii że ten autobus jest przepełniony, że nie wszyscy się mieszczą. I nie bardzo tak ryzykować mając dwójkę dzieci na karku, Idę szukać innego promu może nie wszystko przeszukałam.
  Profil uzytkownika: ianka     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2015-07-29 13:05
https://www.ttline.com/pl/ pasazerowie/rejsy-z-polski-do-szwecji/roz kad-rejsow-i-cennik/swinoujscie---kopenha ga-via-trelleborg/
  Profil uzytkownika: iza     
hester


Wpisów: 1191
Od: 2013-08-07
2015-07-29 14:17
A moze Unity Line?

Swinoujscie-Kopenhaga przez Ystad?

http://unityline.promy.pl/ tanie-bilety-promowe-szwecja/

  Profil uzytkownika: hester     
ew_sa


Wpisów: 246
Od: 2012-11-29
2015-07-29 17:07
Tutaj masz linka do tabeli kursow autobusu 866 ktory kursuje miedzy Kopenhaga a Ystad. Poza tym mozna pojechac pociagiem do Malmö (trzy stacje: Malmö C, Hylie albo Triangeln) i przesiasc sie na pociag do Kopenhagi. Pociag z Ystad kursuje co pol godziny, pociag z Malmö co 20 min (Öresundståget). Jezeli kupisz w Szwecji/Skåne tzw jojokort to masz duze znizki na bilety. Wejdz na strone https://www.skanetrafiken. se/
i sprawdz ceny.
  Profil uzytkownika: ew_sa     
ew_sa


Wpisów: 246
Od: 2012-11-29
2015-07-29 17:10
Niestety, link zniknal. Autobus 866 obsluguje linie promowe pomiedzy Ystad a Bornholmem wiec mozesz rozklad sprawdzic u siebie.
  Profil uzytkownika: ew_sa     
rafalskikri


Wpisów: 31
Od: 2010-03-18
2015-07-29 18:47
Unity Line i Polferries do Ystad przybijaja praktycznie o tej samej godzinie. Bilet z tego co pamietam w Skånetrafiken z dwojka dzieci do lat 7 kostuje 165 kr. Ale mysle ze lepiej jechac autobusem mniej stresu z przesiadkami a z dwojka dzieci napewno w pierwszej kolejnosci zabiora, a tym bardziej ze bedzie mialala bilet zarezerwowany przez Unity czy Polferries. Mieszkam kolo Ystad jak by bylo cos potrzeba wiecej daj znac moze bede mogl pomoc.
  Profil uzytkownika: rafalskikri     
ianka


Wpisów: 3
Od: 2015-07-29
2015-07-29 21:04
dziękuje wszystkim za odpowiedzi. Siostra się musi z tym "przespać" .Teraz myślimy o opcji żebym jechała po nią przez Helsingbor, ja mieszkam na północ od Kopenhagi więc nie będę miała dalej niż przez most, a mogę wykupić jednodniowy bilet na prom za 360 kr w obie strony więc chyba nie najgorzej. Jutro zobaczymy
Dziękuje
  Profil uzytkownika: ianka     
Forum -> Turystyka -> Ystad Malmo
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Praca po 17 (Skogås )
Praca na stanowisku recepcjonisty/ki (Sztokholm )
Zatrudnię brukarza (Stockholm )
Praca w Polsce (Goteborg)
Sprzatanie Bromma i nie tylko (Täby)
Firma sprzatajaca Sztokholm (Stockholm)
Sprzatanie Stokholm (Stockholm (Älvsjö))
sprzatanie (Haninge )
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 3 gości
oraz 0 użytkowników.


Szwecja gospodarzem Eurowizji 2024.
Dzis palạ koran w Skärholmen
Moze nastepny pomnik glupoty ?
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony