Odwiedzin 37794773
Dziś 1808
Wtorek 23 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Problem z Adobe F Player

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorProblem z Adobe F Player
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2015-07-04 15:47
Juz od tygodnia walcze z komputerem bo jaka strone Internetowa bym nie otworzyla to na dole wyskakuje mi okienko z info "ta strona sieci Web chce uruchomic nastepujacy dodatek "Adobe F Player z Microsoft Windows Third Party Aplication Compon"
Jest mozliwosc zaakceptowania i jak klikam ale to nic nie daje bo jak tylko zmienie strone to samo wyskakuje a jak chcialam naladowac Adobe F Player to system mi powiedzial ze juz to mam i fakt bo jest i to aktywny. Ni jak nie mam pojecia jak to zrobic.
Bylam na stronach Microsoft na pomocach technicznych ale na ich forum widze ze inni tez taki problem mieli i nie otrzymali konktretnej odpowiedzi.
Mam Win 8.1 a IE 11.
Moze ktos ma jakis pomysl na to
  Profil uzytkownika: krisbz     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2015-07-04 20:30
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2015-07-05 09:41
To nie jest takie proste bo inaczej juz to dawno bym zrobila a mam win8 i Adobe wchodzi w to czyli:

"Flash Player is integrated with Internet Explorer in Windows 8.
You do not need to install Flash Player"
  Profil uzytkownika: krisbz     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2015-07-05 10:28
Prawdopodobnie Adobe F Player jest w Twoim komputerze inaktiverat wiec klinij na Hantera tillägg, ktore znajduje sie pod Verktyg i sprawdz czy Shockwave Flash Object pod Microsoft Windows Third Part application Component jest aktiverat a jezli nie to kliknij na inaktiverat a nastepnie na dole po prawej stronie na Aktivera.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2015-07-08 15:20
Juz i tam tez sprawdzalam i jest aktywny ale ponownie zainstalowalam Windows i dziala bez otwierania okienka na kazdej stronie. Jakies file poznikaly i dlatego. Przypuszczam ze po jakims uppdatering cos sie porobilo i boje sie zeby znow sie nie pojawilo.
Czekam na nastepna wersje bo ta 8.1 jest do d....y ale czy nowa wersja bedzie lepsza hmm to sie okaze.
  Profil uzytkownika: krisbz     
aga aga


Wpisów: 7
Od: 2015-05-29
2015-07-08 15:22
Nie będzie. Wróć do WIN7.
  Profil uzytkownika: aga aga     
rafald


Wpisów: 1
Od: 2015-07-13
2015-07-13 18:17
Dlatego ja olałem wersję 8, czekam na 10 może będzie ok, póki co tylko win 7.
  Profil uzytkownika: rafald     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2015-07-13 18:45
kup apple,,,nie pozalujesz raz apple zawsze apple .ten syf to wywal troche drozej i nie bedziesz mial takich glupich problemow
  Profil uzytkownika: black sabbath     
nobody


Wpisów: 840
Od: 2011-05-18
2015-07-15 13:07
Zapewne dotyczy to przegladarki Interet Explorer.W dodatkach wylacz dodatek Adobe Shockwave Player i zrestartuj przegladarke.
  Profil uzytkownika: nobody     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2015-07-15 15:02
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
krisbz
Stockholm


Wpisów: 706
Od: 2000-11-12
2015-07-20 18:41
Mam ta cholerna Win 8.1 i tez czekam na 10-tke a wrocic do 7-tki to nie moge bo mialam poprzednio Vista.
  Profil uzytkownika: krisbz     
nobody


Wpisów: 840
Od: 2011-05-18
2015-07-20 20:14
Znajac zycie to znowu bedzie placz i narzekanie na windows 10 tak jak i na poprzednie wersje.Jesli komputer ma mocne parametry to dziala jak ta lala a problemy software zawsze byly i beda.Tak wyglada technika.Co do samej wtyczki flash to juz powoli sie z niej wycofuja na rzecz html5.Tylko jest problem bo jednak nie wszedzie ten html5 jest wdrozony.Tak samo mamy zakonczenie wsparcia silverlight ze strony chrome(Wykorzystuje go strona IPLA).Google jednak zapowiedzialo ze pomoze firmie Adobe naprawic wtyczke flash.Jak sie to skonczy pozyjemy zobaczymy.Faktem jest ze na slabych sprzetach przegladarki a co za tym idzie komponenty(plugin etc.)obciazaja komputer zaczynajac od procesora,ramu a konczac na dyskach ktore czesto sa oscia w gardle komputera ze wzgleda na zbyt wolne dzialanie w przeciwienstwie do dyskow SSD.Do tego dochodzi antywirus ktory skanuje ruch sieciowy,adblockera i komputer "staje deba".Dlatego wazne jest zeby sprzet byl "mocny"Ja jakos na zaden system nie narzekalem.Fakt zdarzaja sie wpadki programista ze cos sknoca aktualizacjami ale trzeba zrozumiec ze nic nie jest doskonale a wymagania i zagrozenia ciagle rosna.
  Profil uzytkownika: nobody     
Forum -> Komputer i człowiek -> Problem z Adobe F Player
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









Szukam do pracy. (Stockholm )
DAM PRACE / SPRZATANIE (Ödeshög)
Pracownik lesny ( röjning) (FAGERSTA)
zatrudnie , (Tanumshede)
Sprzątanie (Stockholm )
Röjare-Huggare (Sundsvall)
Praca dla ogólno budowlańca (Västerås)
Röjare - praca na wykaszarce (Timrå)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 27 gości
oraz 1 użytkowników.


Sklepy Budowlane
Kolejny Polak ofiara szwedzkiego multikulti
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony