Odwiedzin 37778347
Dziś 2395
Czwartek 18 kwietnia 2024

 
 

Forum: Inne regiony Szwecji - Lidköping

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorLidköping
ttdelivery


Wpisów: 2
Od: 2015-04-17
2015-06-30 07:30
Witam , 3 razy w tygodniu jeżdżę z Polski do Lidköping . Trasa : Lidköping - Goteborg- Trelleborg/Ystad- Świnoujście- Gorzów Wielkopolski- Zielona Góra- Wrocław - Opole- Katowice .Nawiąże współpracę : wystawki, recycling , opony , starocie ,etc.
  Profil uzytkownika: ttdelivery     
Lunab


Wpisów: 3474
Od: 2009-10-01
2015-06-30 11:33
Fajnie, ze tak sobie jezdzisz, ale zwroc uwage na pochodzenie rzeczy, ktore przewozisz.

Mozesz byc zatrzymany na granicy i podejrzany/oskarzony o posiadanie rzeczy pochodzacych z kradziezy a byc nawet o to, ze to ty je zdobyles nielegalnie.

Tlumaczenie, ze cos pochodzi z "wystawki" na niewiele sie przyda, jesli nie bedziesz mogl udowodnic zrodla pochodzenia posiadanych przez ciebie rzeczy.

Byly juz tego typy afery z osobami z Polski, ktore zatrzymano na granicy z rzeczami w "wystawek".

Niestety, nie zawsze pochodzily one wlasnie stamtad.



  Profil uzytkownika: Lunab     
Lunab


Wpisów: 3474
Od: 2009-10-01
2015-06-30 11:34
Nie musi tak byc, ale wlasnie teraz latem jest szczegolna nagonka sluzb granicznych na tego typu "transporty".
  Profil uzytkownika: Lunab     
Lunab


Wpisów: 3474
Od: 2009-10-01
2015-06-30 11:36
Co prawda piszesz o trasie z Polski do Szwecji, ale chyba masz na mysli przewozy ze Szwecji do Polski....
  Profil uzytkownika: Lunab     
bogdandavide


Wpisów: 4
Od: 2015-06-10
2015-07-02 12:01
szukam osoby ktora by mi pomogla poduczyc sie szwedzkiego
region norboten gallivare jokkmokk byl bym bardzo wdzieczny za pomoc
  Profil uzytkownika: bogdandavide     
ttdelivery


Wpisów: 2
Od: 2015-04-17
2015-07-03 15:50
Dziękuje za zwrócenie uwagi na problem na granicy z udowodnieniem pochodzenia . Jeżdżę ze swoim rowerem (polski zabytkowy rower) non stop i gdyby nie częstotliwość z jaką jeżdże ,to że moje auto i mnie znają ,musiałbym się gęsto tłumaczyć . Mówię biegle po angielsku i podczas kontroli granicznej musiałem udowodnić ,że rower jest mój . Przykuwa oko ,ale że polski ,długo tłumaczyć nie musiałem . Tak czy inaczej , nie muszę niczego przywozić do , jak i zabierać ze Szwecji . To tylko propozycja współpracy,która może,a nie musi zainstnieć. I proszę nie odbierać moich wpisów jak reklamę . Wracam zawsze na "pusto" i żal by niczego nie zabrać. Tak na marginesie przy okazji swojego biznesu ,przywożę kilku osobom zwykłe zakupy z Biedronki ,a to co sobie liczę za ich realizację i przywóz to 30 procent od wartości rachunku . Chyba nieźle . Gdybym coś miał zabrac ,to też jestem poza konkurencją,bo jak wspomniałem ,mam tu w SE inny biznes . Gdyby jednak ktoś wpadł na pomysł zdrowo rozsądkowej współpracy ,jestem zainteresowany. / Nie ma opcji wciśnięcia mi dragów lub sterydów anabolicznych ,wiec gdyby ktoś myślał ,ze się uda ,odradzam. A tak z innej beczki . Szwecja to piękny kraj i pozdrawiam Wszystkich tych ,którym się tu udało osiedlić na stałe ,a Tym wszystkim co próbują ,życzę z całego serca powodzenia. Mieszkałem 7 lat w UK i mam porównanie o co walczycie,czy co wygraliście. Pozdrawiam
  Profil uzytkownika: ttdelivery     
limajka
Lidkoping


Wpisów: 71
Od: 2008-11-12
2015-09-25 07:50
Jak można się z Tobą skontaktować? Może bym czasem potrzebowała czegoś z Polski?

kontakt do mnie:
katarina.konkret@gmail.com
  Profil uzytkownika: limajka     
Forum -> Inne regiony Szwecji -> Lidköping
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









Brukarz (Stockholm)
Firma sprzatajaca-Sztokholm (Sztokholm i okolice)
Firma budowlana szuka pracownika (Vendelsö, Stockholms Län, Sweden)
Sprzatanie 50%-100% grafiki (Täby)
Mycie okien i prace ogrodowe (Stockholm)
Sprzątanie domów i mieszkań Stockholm (Stockholm)
Sprzątanie (Göteborg )
Praca w lesie (Fröslida )
Więcej





Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Muzeum tramwajów w Malmköping.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 29 gości
oraz 0 użytkowników.


Zbiórka na zabawę
TEMU
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony