Odwiedzin 37779646
Dziś 3694
Czwartek 18 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - samolot

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorsamolot
lilka


Wpisów: 49
Od: 2013-11-15
2015-05-29 08:47
Hej mam pytanie jestem w 5 miediacu ciazy jak wyglada przelot samolotem w wizair.trzeba miec jakas zgode lekarza na przelot? Bo wiem ze cos takiego jest.
  Profil uzytkownika: lilka     
kantyk


Wpisów: 344
Od: 2006-04-13
2015-05-29 09:44
"Wizz Air nie przyjmuje na pokład kobiet w ciąży powyżej 34 tygodnia (32 tygodnia w przypadku ciąży bliźniaczej).
Kobiety, które ukończyły 28 tydzień ciąży mogą podróżować tylko pod warunkiem, że uzyskają od lekarza zaświadczenie, że mogą podróżować samolotem. Wizz Air ponosi odpowiedzialność za problemy zdrowotne kobiet ciężarnych i/lub ich nienarodzonego dziecka, do których może dojść podczas lub w wyniku podróży lotniczej, jedynie zgodnie z Ogólnymi Warunkami Przewozu.

Zaświadczenie lekarskie powinno być wystawione nie wcześniej niż 6 dni przed wylotem."

https://wizzair.com/pl-PL/ useful_information/Special_needs#2
  Profil uzytkownika: kantyk     
lilka


Wpisów: 49
Od: 2013-11-15
2015-05-29 10:43
Ok, a skad oni beda wiedzieli w ktorym miesiacu jestem jezeli nie przyniose zaswiadczenia od lekarza?
  Profil uzytkownika: lilka     
Ronj@


Wpisów: 7627
Od: 2006-08-16
2015-05-29 10:47
O rany! toc to w twoim interesie jest, zeby twoja podroz samolotem minela bez niespodzianek!
  Profil uzytkownika: Ronj@     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2015-05-29 10:57
lilka- dla twojego spokoju radze rowniez miec jakis dowod na to w ktorym tygodniu teraz jestes.

Bo jesli np masz np. bardzo duzy brzuch to moga podejrzewac (jesli nie udowodnisz) ze moze to byc po 28 tygodniu.

  Profil uzytkownika: iza     
ag_b13


Wpisów: 530
Od: 2012-12-18
2015-05-29 11:04
Lilka generalnie jak masz mały brzuch to nawet w 9 miesiącu tydzien przed porodem da sie go przemycic do samolotu ... Ale nie w tym rzecz zeby udawać i kłamać ze jest sie w niższym tygodniu. Latanie w ciąży w pierwszym i trzecim trymestrze moze być po prostu niebezpieczne dla dziecka to raz. A dwa to jesli jakos ukryjesz brzuch w 9 miesiącu i zaczniesz rodzic na pokładzie samolotu, gdzie nie ma sprzętu medycznego i z powodu jakichś powikłań cos złego stanie sie z dzieckiem ? Wtedy wizz nie ponosi odpowiedzialności a ty będziesz z tym życ.
Ja lecialam w ciąży i miałam kartkę od lekarza, mówiąca ze nie ma medycznych przeciwwskazań do lotu samolotem. Zwykła informacja wypisana i podbija pieczątką lekarza ... Nikt o to nie pytał na lotnisku. Sama dla siebie chciałam zapytać lekarza czy takie latanie jest bezpieczne i przy okazji poprosiłam o kartkę.
  Profil uzytkownika: ag_b13     
Forum -> Życie w Szwecji -> samolot
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









Brukarstwo (Täby)
Praca dla ogólno budowlańca (Skåne)
BLACHARZ, LAKIERNIK (SKOGAS)
mechanik samochodowy (SKOGAS)
Firma sprzątająca (Helsingborg)
Firma sprzątająca (Malmö,Lund, Ystad, Sjöbo i okolice)
Brukarzy, Pracy ziemne (UPPSALA)
Firma sprzatajaca (Åkersberga)
Więcej





Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Muzeum tramwajów w Malmköping.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 15 gości
oraz 0 użytkowników.


TEMU
Zbiórka na zabawę
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony