Odwiedzin 37816189
Dziś 2013
Poniedziałek 29 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - problem z kompem Asus

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorproblem z kompem Asus
timebandit


Wpisów: 3
Od: 2015-05-07
2015-05-07 01:08
Jestem laikiem jesli chodzi o komputery.Kupilem nowy komp stacjonarny Asus z Windows 8.1.System ten moze jest dobry na lapki z ekranem dotykowym ale nie do myszki !! Chcialbym sformatowac dysk C i zainstalowac Win7.Mam plyte instalacyjna ale nie wiem jak sie do tego zabrac.Czy moglby mi ktos pomoc ? Pozatym komputer jest pelny niepotrzebnych smieci zainstalowanych przez producenta.Masakra.
  Profil uzytkownika: timebandit     
nobody


Wpisów: 840
Od: 2011-05-18
2015-05-07 06:53
Zainstaluj sobie oddatek classicshell (w opcjach instalacji wybierz tylko "clasic start menu" a reszte odznacz.Nie ma sensu sie cofac i instalowa starego systemu o ile nie wymagaja tego "jakies"programy i sterowniki innych producentow.Windows 8.1 zbytnio sie nie rozni poza kafelkami od 7.Zainstaluj i sprawdz czy ci bedzie pasowalo.A boczny pasek mozesz wylaczyc jesli ci bedzie przeszkadzal albo przez program do touchpada albo w zaleznosci od programu bedzie trzeba dodac wpisy do rejestru.
http://www.classicshell.ne t/
  Profil uzytkownika: nobody     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2015-05-07 14:45
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
nowakowski22
Oslo


Wpisów: 6
Od: 2015-05-07
2015-05-07 17:13
Na początku sprawdź dobrze czy są wszystkie sterowniki do Twojego modelu i jego podzespołów. Zdarza się że już do niektórych nowszych lapków nie ma driverów dla Win 7 i trzeba się sporo namęczyć aby to obejść... Sprawdź dokładne oznaczenia na podzespołach koma i szukaj po nich sterowników.
  Profil uzytkownika: nowakowski22     
timebandit


Wpisów: 3
Od: 2015-05-07
2015-05-07 20:42
Dziekuje za wszystkie rady.Tylko ze to jest komputer stacjonarny,calkiem nowy.Mam kilka kompow a ten ma sluzyc tylko i wylacznie do tworzenia muzyki.Wiem napewno ze win 7 nadaje sie do wszystkich programow ktore mam,pozatym 8 jest po angielsku a z tym u mnie slabo(przynajmniej w sprawach technicznych).Probowalem zainstalowac polska nakladke ale ni huhu nie chce ruszyc!.Mam tu kolege ktory jest lepszy o kilka mil ode mnie w systemach komputerowych wiec mam nadzieje ze wspolnie z waszymi wskazowkami damy rade.Bierzemy sie za to w sobote.W razie czego zrobimy kopie zapasowa systemu,w razie niepowodzenia przywroci sie stara winde.
  Profil uzytkownika: timebandit     
timebandit


Wpisów: 3
Od: 2015-05-07
2015-05-07 20:45
Aby sorell napisales o kolejnosci wgrania sterownikow do laptopa.Czy moglbys podac mi kolejnosc do stacjonarki.Dodam tez ze oprocz jednego razu na poczatku komputer nie bedzie podlaczony do internetu.
  Profil uzytkownika: timebandit     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2015-05-07 20:52
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Dmax


Wpisów: 21
Od: 2011-09-05
2015-05-08 00:12
Aby Mam utorrent i wszystko jest w porzadku zainstaluj Bluescreenviewer i zobacz jaka jest dokladna przyczyna wyskakujacego "BlueScreena" A co do sterownikow..to 1 rzecz ktora Aby powiedzial trzeba tez zmienic system alokacji plikow po sformatowaniu dysku oraz przelaczyc tryb UEFI wszystko jest opisane na goglach Pozdrawiam
  Profil uzytkownika: Dmax     
Forum -> Komputer i człowiek -> problem z kompem Asus
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Prace ogrodowe (Åkersberga)
ASYSTENT STOMATOLOGICZNY (Johanneshov)
zatrudnie , (Tanumshede)
Prace ogrodowe, stolarskie itp (Kungsbacka)
Firma sprzatajaca Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Malowanie (Stockholm )
Praca wykończenia wnętrz ogólnobudowlane Skåne (Skåne )
Praca sprzatanie (Sztokholm)
Więcej





8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 26 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony