Odwiedzin 37807212
Dziś 3536
Piątek 26 kwietnia 2024

 
 

Forum: Na każdy temat - Zadyma w Tel Avivie

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorZadyma w Tel Avivie
ulla_lingsztat
Kołobrzeg


Wpisów: 6358
Od: 2013-05-25
2015-05-04 16:59
Nawet do Izraela dotarła moda na atakowanie policji pod jakimiś lipnymi pretekstami, od USA sie zaczeło, tam pewnie lewackie media to nakrecaja, oczywiści głupy z naszych mediów to podchwyciły - szukając dziury w całym, ale że dotarło to do Tel Avivu to mnie zdziwiło. Krotko zarysuje, w internecie znalazl sie film z interwencji izraelskiej policji wzgledem Falasza co służy w armii izraelskiej, Falasze to etiopscy Żydzi sprowadzeni do Izraela w latach 80tyc i 90tych, mieszka ich tam ok. 130 tys. No więc ten film zapodam niżej, i w zasadzie tam sie nic nie dzieje, do mometu gdy po wylegitymowaniu policjant każe oddalić sie Falaszowi, i lekko go spycha, od tego zaczyna sie przepychanka i nieskuteczna próba aresztowania Falasza, w pewnym momencie Falasz nawet chwyta za kawałek cegły czy duży kamień, tak że nic nie było, ale Falasze twierdzą że mniej zarabiaja i sa gorzej traktowani jak biali Żydzi - no to już inna sprawa, nie wiem bo tam nie mieszkam, no ale wczoraj zadyma w Tel Avive była...
https://www.youtube.com/wa tch?v=eqcSyJfHhNc&list=FL6f9qWsTVUNGRXRvv TimjUg
Tuten film.
  Profil uzytkownika: ulla_lingsztat     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2015-05-04 18:58
w sumie nie bardzo wiadomo co zaszło, nie wiadomo co mu tam ykrzykiwali podczas interwenji, czy był trzeźwy i ile podobnych sytuacji przeżył już wcześniej, na szczźście nic się nie stało, bo jak siźnął po cegłówkę to mogli go zwyczajnie odstrzelić

znam paru Falaszów, cwaniaków z Adis Abeby, dotarli do Niemiec w połowie lat 80tych po istnej odysei przez pół świata, zawsze się śmiali z wieśniaków przeiwzionych do Izraela wprost z pustynii podczas operacji Salomon
  Profil uzytkownika: Badboy     
ulla_lingsztat
Kołobrzeg


Wpisów: 6358
Od: 2013-05-25
2015-05-04 23:28
To sie zgadza, bo sa akcje policji co faktycznie mozna nazwac brutalnymi, ale niekiedy taka jest koniecznosc, pewnie cos mu Falasz odpyskowal, a ci biedni sie naogladali na live z Baltimore i wcześniej z Ferguson, i dawaj, a nasze glupki z TVP Info wczoraj od południa rozstawili miasteczko z kamerami pod komendom w Knurowie, co miało miejsce nieszczesliwe postrzelenie z pocisku gumowego, i czekali --- jak doszlo do zamieszek to na live sie z Warszawa łaczyli, i ten z Warszawy sie pyta dlaczego doszlo do zamieszek?
  Profil uzytkownika: ulla_lingsztat     
j23


Wpisów: 3544
Od: 2000-09-15
2015-05-05 09:50
Korespondent "Dagensa" w Jerozolimie tez o tym pisze:

http://www.dn.se/nyheter/v arlden/fortsatt-valdsamt-i-israeliska-kra valler/
  Profil uzytkownika: j23     
Forum -> Na każdy temat -> Zadyma w Tel Avivie
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Dam pracę Pracownik budowlany Karlstad Varmland (Hammarö)
PRACA. (Stokholm)
Dam prace sprzątanie (Stockholm)
Dam prace firmie sprzątającej (Stockholm)
Tłumaczenie (Sztokholm)
Praca dla doświadczonego stolarza (Sztokholm)
Firma Sprzątające (Helsingborg)
FIRMA SPRZATAJACA (VÄNDELSÖ)
Więcej





Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 34 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Dzis palạ koran w Skärholmen
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony