Odwiedzin 37802824
Dziś 3268
Czwartek 25 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - Zaufane firmy Kurierskie?

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorZaufane firmy Kurierskie?
Lakword


Wpisów: 2
Od: 2015-04-09
2015-04-09 13:10
Witam. Mam takie pytanko bo niedługo mam sie przeprowadzić do Szwecji ale nie wiem za bardzo jakie firmy kurierskie są bezpieczne na tyle żeby powierzyć im transport komputera oraz innych paczek. Każda firma na stronie zawsze będzie mnie zapewniać że są naj naj naj. Ale wiem że najlepiej popytać ludzi co mają już doświadczenie z takimi akcjami jak przeprowadzka.

To zna ktoś jakieś dobre firmy co mi nie "Zgubią" paczek? podczas podroży pomiędzy Polska a Szwecją? I ile czasu oraz pieniędzy może taka wysyłka kosztować? Z góry dziękuję za odpowiedź ^^
  Profil uzytkownika: Lakword     
ag_b13


Wpisów: 530
Od: 2012-12-18
2015-04-09 13:26
Ja przy przeprowadzce przesylalam wszytsko DPD. Zamawialam kuriera na stronie https://www.tani-kurier.pl /
Za 30 kg placilam tylko ok 100zl wiec cena ok.
Wysylalam 5 paczek w sumie. Nigdy nie byly zniszczone, nie zginely, kurier dostarczyl do domu w ciagu 5 dni.
Zamawiajac kuriera wybierasz czy paczka jest sortowalna czy nie. Sortowalna znaczy ze moze byc sortowana w automatycznej sortowni wiec moze sobie spadac z niewielkich wysokosci- na przewoz ciuchow, ksiazek, i innych nietlukacych sie rzeczy wystarczy. Karton byl nieco sfatygowany ale nie zniszczony- ot takie tam otarcia czy zgniecione rogi...ale to tez kwestia wagi mysle.
Jesli chcesz wyslac komputer to musialbys sie bardziej w firme dopytac i pewnie cena bedzie wyzsza.

Ja osobiscie z DPD bylam bardzo zadowolona, nic sie nie stalo, cena bardzo niska jak na 30 kg, szybka dostawa, wszystko sprawnie.
  Profil uzytkownika: ag_b13     
Lakword


Wpisów: 2
Od: 2015-04-09
2015-04-09 15:38
Dziękuję bardzo
  Profil uzytkownika: Lakword     
mamakuby


Wpisów: 7
Od: 2014-05-11
2015-09-23 21:52
Witam
Polecam DHL - http://dhlparcel.pl/conten t/dhl_parcel_poland/pl/business-customers /international-parcels/wysylka.html Korzystaliśmy z mężem kilka razy z ich usługi i zawsze wszystkie przesyłki były dostarczane w nienaruszonym stanie. Wystarczy wypełnić na ich stronie formularz i dostaje się indywidualnie dobraną ofertę na e-maila. Przewidywany czas dostawy to 4 dni, maksymalna waga 30 kg. Cenowo też to wychodzi nie najgorzej. My wysyłaliśmy paczki do 10 kg i płaciliśmy ok 100 zł za przesyłkę. W porównaniu z innymi firmami kurierskimi to jest jedna z lepszych ofert
  Profil uzytkownika: mamakuby     
Forum -> Życie w Szwecji -> Zaufane firmy Kurierskie?
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Praca (Södertälje)
Praca od zaraz (Uddevalla)
firma sprzątającą poszukuje pracownika od zaraz (Sztokholm)
Dołącz do grona fachowców remontujących łazienki (Täby)
Pracownik återvinningscentral (Sztokholm)
Praca- sprzątanie (Tyresö )
Praca dla operatora koparki (Stockholm)
🌟 Szukamy pracownikow do zespołu sprzątającego! (Stockholm)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 40 gości
oraz 1 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony