Odwiedzin 37897336
Dziś 1906
Niedziela 26 maja 2024

 
 

Forum: Auto-Moto - Styrled, höger yttre, glapp

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorStyrled, höger yttre, glapp
mazzi


Wpisów: 199
Od: 2007-05-21
2015-01-08 16:38
Jak w temacie co to będzie po polsku?
Luzy wymiana wahacza zewnętrznego?.
  Profil uzytkownika: mazzi     
szary


Wpisów: 13026
Od: 2005-06-02
2015-01-08 20:10
koncowka drazka
  Profil uzytkownika: szary     
mazzi


Wpisów: 199
Od: 2007-05-21
2015-01-08 20:49
Dzięks.
  Profil uzytkownika: mazzi     
Tumpi


Wpisów: 781
Od: 2008-01-06
2015-01-08 22:21
Drobnostka. Na Allegro kupisz moze za 30 zl wymienisz za kolejne 30, fakt nie duze pieniadze, ale bezpieczenstwo ponad wszystko. Zbyt duze luzy na slizkiej nawierzchni moga miec dla innych i dla ciebie naprawde tragiczny skutek. Z luzami nie przejdziesz przegladu bo nie moga sprawdzic zbieznosci a ta z tymu luzami ciagle sie zmienia.

Na drugi raz jak idziesz na przeglad zrob sobie taki samodzielny mini przeglad - unikniesz niespodzianek.

Zobacz czy drzwi sie zatrzaskuja, czy pasy sie dopinaja, czy masz trojkat, czy dziala klakson, swiatla, opony. itd, itd. Przejedz sie, sprawdz jak zachowuje sie auto, poczuj je, luzy w kierownicy mozna wyczuc latwo. Podjedz na stacje podnies sobie autko, stukni, pukni, poswiec, zobacz czy cos sie tam wygina, nagina, czy cos leci, itd, itd. UNIKNIESZ NIESPODZIANEK zwyczajnie podczas przegladu.
  Profil uzytkownika: Tumpi     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2015-01-08 22:30
Ty tak na powaznie Tumpi? Jak se kupi za 30 zl i wymieni za 30 zl?
Chyba ze ja czegos nie wiem i na polskim przegladzie po szwedzku zaczeli pisac jakie bledy sa.
Toc z daleka czuc, ze autorka w Szwecji mieszka i bladego pojecia o autach nie ma. Przeciez nie kazdy ma mozliwosc skoczyc sobie, ot tak, do Polski, zeby auto naprawic.
  Profil uzytkownika: Basti7405     
Tumpi


Wpisów: 781
Od: 2008-01-06
2015-01-08 23:02
OK. sorry, no to tak koncoweczka to tak mysle miedzy 200 a 500, nie sadze aby przekroczylo 500 stowek. Potem robota, pare stowek. Na koniec zbieznosc, chyba 1000 sek.

Z tego co widze to AUTOR nie AUTORKA.

Proponuje zamowic drazek gdzies przez neta i podjechac do znajomka aby zrobil. Tutaj zostaw auto z drazkiem a pol silnika ci wymienia BO TRZEBA. Potem sie okaze ze bylo taniej i szybciej pojechac do Polandi zrobic - 2 razy w ta i spowrotem.

W koncu to tylko koncoweczka, wiec nie ma problemu. Powinno sie zrobic zbieznosc to kosztuje. Nie wiem i nie widze jak to tam wyglada, ale czesto nalezalo by takie czesci wymieniac parami bo czesto moga sie podobnie zuzywac a potem cos sie znowu poluzuje i znowu 2 raz zbieznosc?. Tak ma sie pewnosc ze oba pracuja rowno i raz sie wykonuje zbieznosc.

Wydaje mi sie ze skoro facet jezdzi autem to choc podstawowe pojecie o aucie powinien miec. To tak jak z kobieta z ktora zyje - trzeba cos o niej wiedziec!.
  Profil uzytkownika: Tumpi     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2015-01-09 09:09
Jasne ze najlepiej (najtaniej) do Polski skoczyc, sam tak robie, ale ja wolnego zawodu jestem. A ludzie czasem maja prace, z ktorej nie moga sie na trzy dni urwac kiedy chca, a na naprawe tylko miesiac jest.

Czy to autor, czy autorka to malo istotne. Najwazniejsze to znalezc mechanika, a nie 'wymieniacza', co to: panie, wymienimy i zobaczymy, jak bedzie dobrze, to git, jak nie, to bedziem dalej wymieniac. Faktycznie pol silnika mozna wymienic zanim sie trafi.
  Profil uzytkownika: Basti7405     
Forum -> Auto-Moto -> Styrled, höger yttre, glapp
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Stolarz/Ekipę (Tumba)
szukam (Stockholm)
Sprzatanie Stockholm (Stockhom)
Praca Rusztowania (Stockholm/Katowice )
Mechanik samochodowy (Haninge)
Sprzatanie (Tensta)
Violas Team AB (Sztokholm)
Firma sprzatajaca - Cleanflat (Sztokholm i okolice)
Więcej





Zakładnicy Nocnego Duathlonu na pokładzie Ryanair.
Agnes na szwedzkiej ziemi
8 najładniejszych miejsc z drzewami wiśniowymi w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 31 gości
oraz 0 użytkowników.


W PL działała zorganizowana grupa przestępcza?
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony