Odwiedzin 37802460
Dziś 2904
Czwartek 25 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - Besiktninsprotokol

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorBesiktninsprotokol
integromk


Wpisów: 5
Od: 2008-05-04
2015-01-03 19:36
Witam, Czy ktos sie orientuje, czy besiktningsprotokol mozna przeprowadzic np. 5 lipca, jeli mieszkanie zostalo wypowiedziane i zakonczenie umowy nastapi dopiero 30 wrzenia(3 mce pozniej). Chodzi m i o to ze spoldzielnia nie wykonala protokolu w dniu zdania mieszkania, a teraz przyslala dokumenty i protokol bez mojego podpisu. Na protokole jest data 5 lipca 2013, a wygasniecie umowy rok 1900-01-01. Poza tym mieszkalam tam do konca umowy, ktora sama wypowiedzialam a na protokole pisze ze w dniu 5 lipca przeprowadzono odbior i w mieszkaniu nie bylo wlasciciela ani mebli(pomimo ze byly zabrane dopiero 28-29 wrzesnia2013 tj. 2 dni przed zdaniem kluczy). Dodatkowo jest napisane ze w lodowce byly czesci jedzenia i lodowka byla nie wysuszona a mieszkanie nigdzie nie posprzatane, na 30 wrzesnia mam fakture z firmy sprzatajacej za flyttstadning na 8 tys. sek. Poniewaz doszlo do klotni moje pytanie dotyczy: czy ktos ze spoldzielni mogl wejsc do mieszkania i zrobic protokol ponad 3 mce wczesniej bez zgody i wiedzy wlasciciela, na protokole nie ma mojego podpisu bo go zobaczylam dopiero po 1 roku i 3 mcach. Czy bez naglego zdarzenia jak pozar, zalanie spoldzielnia moze wejsc i zrobic takie rzeczy bez wczesniejszej informacji wlasciciela(wynajmujacego)? Wie ktos cos w tej sprawie jakie sa prawa dotyczace zdania mieszkania i wypowiedzenia mieszkania przez wynajmujacego? Bede bardzo wdzieczna za odpowiedz.
Na razie spawe oddalam do hyresgastforening ale wszystko zawieszone do 7 stycznia jak to w Szwecji, wyglada na to ze spoldzielnia wziela spora lapowke od arabow remontujac im cale mieszkanie, gdzie ja dostalam wszystko stare i zniszczone, a teraz chce mnie obciazyc kosztami,
  Profil uzytkownika: integromk     
Forum -> Życie w Szwecji -> Besiktninsprotokol
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






firma sprzątającą poszukuje pracownika od zaraz (Sztokholm)
Dołącz do grona fachowców remontujących łazienki (Täby)
Pracownik återvinningscentral (Sztokholm)
Praca- sprzątanie (Tyresö )
Praca dla operatora koparki (Stockholm)
🌟 Szukamy pracownikow do zespołu sprzątającego! (Stockholm)
Praca dla Ogolnobudowlanca (malmö)
Sprzatanie (Sztokholm)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 21 gości
oraz 2 użytkowników.


Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony