Odwiedzin 37804179
Dziś 503
Piątek 26 kwietnia 2024

 
 

Forum: Komputer i człowiek - Rozmowy do Polski taniej niż comviq

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorRozmowy do Polski taniej niż comviq
omnix


Wpisów: 9
Od: 2010-01-16
2014-12-18 18:49
Cześć.
Razem z kilkoma osobami stworzyliśmy system alternatywnej telefonii komórkowej bez użycia internetu. Stawki do polski postanowiliśmy zostawić na poziomie 25 Sek za godzinę na komórkę polska lub 12.50 Sek za godzinę na stacjonarny. Wszystko z naliczaniem sekundowym. Czy grono Polaków mieszkającym w Szwecji potrzebuje alternatywy telefonicznej? Jak możemy zaistnieć na tutejszym rynku? Czy jest ktoś chętny lub ma pomysły na wykorzystanie tej technologii?
  Profil uzytkownika: omnix     
omnix


Wpisów: 9
Od: 2010-01-16
2014-12-31 18:06
Dzięki za informacje. Widać forum aż kipi od wylewności. Chyba projekt jest na straconej pozycji. A miało być tak pięknie. .. naliczanie sekundowe i .... szkoda ze nawet nie można podyskutować na ten temat z osobami, na stałe lub na chwile mieszkającym w Szwecji. Pozdrawiam
  Profil uzytkownika: omnix     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2014-12-31 18:53
Nalegasz, to ci odpisze. W sieci TRE w zwyklym abonamencie mam usluge Tre Global. Place 0,18 kr/min.=10,8 kr za godzine na stacjonarne w calym cywilizowanym swiecie. A ty proponujesz mi 12,5 kr za godzine, czyli 0,208 za min. A pewnie Amigos jeszcze tanszy. Poza tym mam darmowego Wifoga, a w nim darmowe 200 min. + 200 SMS + 4 GB netu w zamian za obejrzenie raz na dwie godziny 30 sek. reklamy (tylko net, dzwonic i smsowac moge bez ogladania reklam). Telefoni IP nie blokuja. Gdzie logika?

Powodzenia! Szczesliwego Nowego Roku!
  Profil uzytkownika: Basti7405     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2014-12-31 22:54
Viggo, utopil dzial marketingu....

pzdr,
  Profil uzytkownika: bolek1970     
troja


Wpisów: 945
Od: 2008-01-28
2015-01-01 09:45
Ha ha! A cwaniak z leszkiem w reku myslal ze ameryke odkryl z tanimi rozmowami
  Profil uzytkownika: troja     
Uppsalka


Wpisów: 773
Od: 2004-12-01
2015-01-01 11:38
"Place 0,18 kr/min.=10,8 kr za godzine na stacjonarne w calym cywilizowanym swiecie."

Tak wyglada oferta telefonii komorkowej... Ze Skype'a dzwonie na polska komorke za ok. 10 kr/h (nie wiem dokladnie, na pewno nie wiecej niz 12). 10 kr/h to mniej niz w PL z polskiej komorki na ten sam numer

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
  Profil uzytkownika: Uppsalka     
Uppsalka


Wpisów: 773
Od: 2004-12-01
2015-01-01 11:40
Btw, mnie i wielu innym nie przeszkadza uzywanie internetu do dzwonienia...
  Profil uzytkownika: Uppsalka     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2015-01-01 11:50
Jak juz pisalem, mi tez nie przeszkadza dzwonic przez Skype lub Viber, a net mam za darmo w komorce.
Jak chce spokojnie zadzwonic do babci czy starszej cioci, to one maja stacjonarne tel. i wtedy place 0,18 kr/min.

Mistrz marketingu i wizerunku (awatar z piwem? rly?) chce nam sprzedac to samo, tylko drozej i dziwi sie, ze drzwiami i oknami nie walimy do niego.
  Profil uzytkownika: Basti7405     
Lunab


Wpisów: 3474
Od: 2009-10-01
2015-01-01 19:10
Propozycja komorkowej telefonii bezinternerowej jest interesujaca.

Jednakze musi byc konkurencyjna cenowo w stosunku do juz istniejacych rozwiazan.

Wszystko zalezy od indywidualnych potrzeb uzytkownika.
  Profil uzytkownika: Lunab     
omnix


Wpisów: 9
Od: 2010-01-16
2015-01-18 19:03

Nalegasz, to ci odpisze. W sieci TRE w zwyklym abonamencie mam usluge Tre Global. Place 0,18 kr/min.=10,8 kr za godzine na stacjonarne w calym cywilizowanym swiecie. A ty proponujesz mi 12,5 kr za godzine, czyli 0,208 za min. A pewnie Amigos jeszcze tanszy. Poza tym mam darmowego Wifoga, a w nim darmowe 200 min. + 200 SMS + 4 GB netu w zamian za obejrzenie raz na dwie godziny 30 sek. reklamy (tylko net, dzwonic i smsowac moge bez ogladania reklam). Telefoni IP nie blokuja. Gdzie logika?


-W sieci tree w zwyklym abonamecie?
Czyli jakim? 499 sek/miesiac?

-Zobacz ceny amigosa i dopiero napisz skoro sie tak przygotowales.

-dzieki za uwagi

Naliczanie sekundowe rozumiem ze rowniez masz w cenie abonamentu i brak oplat za inicjacje?
  Profil uzytkownika: omnix     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2015-01-18 19:30
W abonamencie za 69 kr + 29 kr za usluge Tre Global. Naliczanie sekundowe mnie nie interesuje, bo nie jestem gimbem, ktory pizdzielesiat razy dziennie dzwoni, zeby powiedziec czesc i sie rozlaczyc. Jak dzwonie do Mamy, to wisze z nia godzine czy poltorej na sluchawce i wtedy mnie te sekundy wala, chwytasz?

Oplate za nawiazanie polaczenia biore na klate, stac mnie na te 0,99 kr. Natomiast ty zapewne za inicjacje bedziesz musial zaplacic, jak juz do nie dojdzie.

Naucz sie odrobiny szacunku promujac swoja firme, bo twoja ignorancja nie wrozy ci dobrze. Czy ja pisalem cos o tree?
  Profil uzytkownika: Basti7405     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2015-01-18 19:34
Zeby dobic gwozdz do trumny dodam, ze w tym samym abonamencie mam za friko usluge Tre Vänner, ktora pozwala mi za darmo dzwonic i smsowac do wszystkich uzytkownikow Tre w Szwecji i Danii, oraz na wszystkie numery stacjonarne w Szwecji.

Aha, telefon tez mam za darmo, moze nie jest to iPhone czy Samsung galaxy, ale gwarantuje ci, ze z Xperii Miro tez da sie dzwonic.
  Profil uzytkownika: Basti7405     
omnix


Wpisów: 9
Od: 2010-01-16
2015-01-19 15:01
W abonamencie za 69 kr + 29 kr za usluge Tre Global. Naliczanie sekundowe mnie nie interesuje, bo nie jestem gimbem, ktory pizdzielesiat razy dziennie dzwoni, zeby powiedziec czesc i sie rozlaczyc. Jak dzwonie do Mamy, to wisze z nia godzine czy poltorej na sluchawce i wtedy mnie te sekundy wala, chwytasz?

Oplate za nawiazanie polaczenia biore na klate, stac mnie na te 0,99 kr. Natomiast ty zapewne za inicjacje bedziesz musial zaplacic, jak juz do nie dojdzie.

Naucz sie odrobiny szacunku promujac swoja firme, bo twoja ignorancja nie wrozy ci dobrze. Czy ja pisalem cos o tree?


*Jak dzwonie do Mamy, to wisze z nia godzine czy poltorej na sluchawce i wtedy mnie te sekundy wala, chwytasz
- Szkoda ze bez naliczania sekudowego.... nie trzeba byc gimpem by zlapac sie na poczte

*W abonamencie za 69 kr + 29 kr za usluge Tre Global
-musisz ja placic co miesiac = 98sek czyli 4h na komorke lub 8 h na stacionarny z naliczaniem sekundowym u nas.

*bo nie jestem gimbem
- brak za inicjacje za polaczenie i naliczania sekundowego, to usluga nie tylko dla gimbow

*Oplate za nawiazanie polaczenia biore na klate, stac mnie na te 0,99 kr.
- musisz... u nas nie musisz nic na klate brac
-Prawde mowiac to inicjacja kosztuje tyle co u nas 5 minut gadki na kom lub 10 na stacionarne

*Naucz sie odrobiny szacunku promujac swoja firme, bo twoja ignorancja nie wrozy ci dobrze

-to nie firma lecz usluga! czytaj ze zrozumieniem, tutaj mialem otrzymac informacje czy dzialac z tym cos wiecej.... ignorantem sie nie czuje... wybacz


*chwytasz?

-tak dzieki

Widac strasznie naskoczyles na usluge ze drogo, ze masz taniej, itp

suma sumarum placisz 98sek miesiecznie
placisz za inicjacje polaczenia 0.99sek

wykonujac 1 godzinne polaczenia na komorke co tydzien za sam abonament bys u Nas dzwonil! mysle ze reszta jeszcze by zostala!

Nie musisz podpisywac umowy ... wdzwaniasz sie w numer dostepowy i nastepnie wykonujesz polaczenia.

mimo wszystko ciesz sie ze mozesz wykonywac tanie polaczenia bo w comviq kosztuje polaczenie na komorke polaska po przecenie 1.70sek za minute plus inicjacja 0.99 sek

Na tej podstawie uwazalismy ze usluga ma sens i spelni oczekiwania...
  Profil uzytkownika: omnix     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2015-01-19 16:22
'nie trzeba byc gimpem by zlapac sie na poczte'
tak, poczta na stacjonarnym - nie ma aut. sekretarki

"W abonamencie za 69 kr + 29 kr za usluge Tre Global
-musisz ja placic co miesiac = 98sek"
69 sek to tzw. pott - na rozmowy mozna wykorzystac

"brak za inicjacje za polaczenie i naliczania sekundowego, to usluga nie tylko dla gimbow"
tej oplaty wcale sie nie odczuwa, rozloz 99 öre na kilkadziesiat minut rozmowy

pisze sie summa summarum

"za sam abonament bys u Nas dzwonil!"
dzwonie za abonament, 69 kr to pott

"Na tej podstawie uwazalismy ze usluga ma sens i spelni oczekiwania..."
to zalinkuj do niej, podaj jakies info gdzie mozna z niej skorzystac - moze znajdziesz klientow, ja odpadam

  Profil uzytkownika: Basti7405     
Forum -> Komputer i człowiek -> Rozmowy do Polski taniej niż comviq
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Dam Pracę (Värmdö )
Praca (Södertälje)
Praca od zaraz (Uddevalla)
firma sprzątającą poszukuje pracownika od zaraz (Sztokholm)
Dołącz do grona fachowców remontujących łazienki (Täby)
Pracownik återvinningscentral (Sztokholm)
Praca- sprzątanie (Tyresö )
Praca dla operatora koparki (Stockholm)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 4 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony