Odwiedzin 37772644
Dziś 3652
Wtorek 16 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - Poszukiwanie lepszej pracy

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorPoszukiwanie lepszej pracy
hejho_1


Wpisów: 6
Od: 2011-07-23
2014-11-03 18:36
Witam, czy będąc zatrudnionym można zapisać się do arbetsformedlingen w celu znalezienia innej, lepszej pracy?
  Profil uzytkownika: hejho_1     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2014-11-03 23:45
Nie musisz się nigdzie zapisywać by korzystać z ich ogłoszeń.

  Profil uzytkownika: iza     
iza
Sztokholm


Wpisów: 23425
Od: 2000-09-11
2014-11-04 10:28
http://www.arbetsformedlin gen.se/For-arbetssokande/Lediga-jobb.html

aktualnie masz 43 992 - do wyboru, do koloru
  Profil uzytkownika: iza     
Lunab


Wpisów: 3474
Od: 2009-10-01
2014-11-04 11:00
Tak, mozesz zapisac sie do ams w celu znalezienia lepszej pracy.

Jednakze nie uzyskasz wiekszej pomocy z ich strony, poniewaz osoby posiadajace zatrudnienie nie sa prioritetem dla ams.
  Profil uzytkownika: Lunab     
ew_sa


Wpisów: 243
Od: 2012-11-29
2014-11-04 15:03
O ile przepisy ostatnio nie zmienily sie to nie mozesz sie zarejestrowac w AF. Mozesz natomiast korzystac z ich "platsbanken" i wyslac swoje CV + pozostale zadane przez oglaszajace firmy dokumenty. Jezeli moge Tobie cos doradzic (nie wiem jakiej pracy szukasz i gdzie) to sprobuj zarejestrowac sie w "bemanningsföretag". To sa firmy typu Adecco, Manpower, Stepstone i cala masa innych. Firmy te bardzo czesto szukaja pracownikow na zlecenie inych firm ktore na to nie maja czasu. Najwazniejsze to to abys wybral "bemanningsföretag" ktory jest serio bo i wsrod nich sa rozni oszusci. Mozna jednak bardzo szybko sie zorientowac z kim ma sie do czynienia. Zacznij od wyszukania takich firm w Internecie, wypelnij formularz i czekaj az sie odezwa do Ciebie. To jest najprostsza droga do znalezienia nowej pracy.
  Profil uzytkownika: ew_sa     
KasiaTom


Wpisów: 1227
Od: 2010-09-23
2014-11-04 22:16
Oczywiscie, ze mozesz sie zarejestrowac jako poszukujacy pracy, ale nie malezacy do grupy bezrobotnych. Otrzymasz pomoc w zakresie sporzadzenia dokumentow aplikacyjnych, mozesz pojsc na szkolenie nt. Autopromocji, dodatkowomozesz poprosic o spotkanie z doradca zawodowym. Idziesz i mowisz wprost po co jestes i jaki jest Twoj cel. Polecam.
  Profil uzytkownika: KasiaTom     
hejho_1


Wpisów: 6
Od: 2011-07-23
2014-11-05 11:21
Dzięki, o taką odpowiedź właśnie mi chodziło i myślę że skorzystam z obu rad, ponieważ obecnie posiadam kontrakt, ale mam przerwę w pracy ma zimę, więc poszukuję powiedzmy 'czegokolwiek'. Na przyszłość jednak mam dużo wyższe aspiracje także chciałbym się spotkać z doradcą zawodowym i dowiedzieć się w jaki sposób uzyskać lepszą pracę. Pozdrawiam.
  Profil uzytkownika: hejho_1     
Lunab


Wpisów: 3474
Od: 2009-10-01
2014-11-05 11:23
Co do mozliwosci typu szkolenia czy kursy dla osob posiadajacych prace to raczej jest to malo realne.

Tego typu pomoc jest dla osob bezrobotnych plus posiadajacych roznego typu trudnosci/przeszkody zdrowotne.


  Profil uzytkownika: Lunab     
Vendela


Wpisów: 747
Od: 2012-11-19
2014-11-05 13:09
"chciałbym się spotkać z doradcą zawodowym i dowiedzieć się w jaki sposób uzyskać lepszą pracę"

Nie wiem czy dobrze przeczytalam? chcesz isc do AF zeby sie dowiedziec w jak sposób uzyskac lepsza prace? Zartujesz sobie?

Powiedza ci zebys czytala annonsy i wysylala CV z listem motywujac dlaczego wlasnie szukasz tej pracy i to wszystko.
  Profil uzytkownika: Vendela     
Johnny


Wpisów: 1897
Od: 2012-03-21
2014-11-05 16:24
A nie mozesz po prostu zostac programista?
  Profil uzytkownika: Johnny     
hejho_1


Wpisów: 6
Od: 2011-07-23
2014-11-06 10:57
Hehe,
dzięki ludzie, to czego się chciałem dowiedzieć - już się dowiedziałem. Nie będę wdawał się w dalszą dyskusję w tym temacie, resztę zachowam dla siebie.
Tak to już jest na tym forum, że warte uwagi jest pierwsze kilka postów, co jest dalej, również zachowam dla siebie, a to chyba każdy kto czasem tu zagląda wie. Pozdrawiam.
  Profil uzytkownika: hejho_1     
Forum -> Życie w Szwecji -> Poszukiwanie lepszej pracy
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









sprzatanie (Göteborg)
Ścianki gipsowe (Stockholm )
LAKIERNIK SAMOCHODOWY/Stockholm (TÄBY)
Sprzątanie (Stockholm)
Stolarz (Stockholm )
Fasad arbetare (Helsingborg)
ZBROJARZ BETONIARZ (Sztokholm)
Stolarz dach & elewacja STOCKHOLM (Stockholm )
Więcej





Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Muzeum tramwajów w Malmköping.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 14 gości
oraz 1 użytkowników.


Wielka polityka pro-dzieczenna
Kolejny Polak ofiara szwedzkiego multikulti
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony