Odwiedzin 37804540
Dziś 864
Piątek 26 kwietnia 2024

 
 

Forum: 3po3 - Czy moderatorom sie nudzi ?

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorCzy moderatorom sie nudzi ?
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2014-10-12 08:48
Wiem, ze zbyt wiele nie wskoram tym postem, bo Kajetan stanie murem, za swoja trzoda, ale zaryzykuje...

Byl, jakis czas spokoj, bylo przegiecie wrecz, gdzie tolerowano(i, dalej sie toleruje) trolli i ich wpisy, nie nadajace sie do czytania, ale mimo wszystko panowala jakos tam wzgledna wolnosc slowa.

No i sie znow zaczyna moderatorka nadgorliwosc, ktora zatanawia CZEMU ?

Znow znikaja wpisy, ktore nie zawieraly zadnych obrazliwych tresci

Znow, przenoszenie tematow, wedle czyjegos "widzi mi sie", jak w zupelnie bez sensu przeniesionym temacie Kajetana(SZkoly nasza, a naszych dzieci...), do dzialu Nauka.
Dzial Nauka, zostal stworzony, z tego co sie domyslam, dla tematow typu szkola, dla dziecka, szkola, dla doroslego, nauka jezyka, uniwerek itd

Niech mi wiec, ktos wyjasnie, co ma do tego Kajetanowe gdybanie, o tym, ze olowki sa juz nie praktyczne ???

I, widze, ze czesto te przenoszenia i kasowania, sa robione wieczorami.
Naprawde nie ma innego zajecia, wtedy ?
Swedzi, jakas czesc ciala ?
Nie wiem ?

pzdr,
  Profil uzytkownika: bolek1970     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2014-10-12 09:36
kajetan nie jest "glupi" i widzi ze zainteresowanie polonia maleje(wlasciwie to tylko pare starych bywalcow) a gdy nie bedzie poroszal zadnych tematow to polonia przestanie istniec a on ma najwiecej do stracenia
  Profil uzytkownika: black sabbath     
Dora


Wpisów: 262
Od: 2013-10-24
2014-10-12 11:03
Zainteresowanie wygasa poniewaz toleruje sie kilka osob ktore zawsze tu buszuja od switu i ktore zawsze sa jedynie negatywnie nastawione do reszty.

Ze smutkiem trzeba stwierdzic ze szczegolnie panuje tu na forum meski szowinizm. Odzwierciedla sie najczesciej napadaniem na kobiety bedace w trudnej sytuacji zyciowej.

Zreszta wszystko co jakas kobieta napisze jest wysmiewane z naciskiem zaraz na jej wiek i plec. Zgroza ze sie przymyka na to oczy.

Jezeli jest nagonka na ktoras to jeszcze nie widzialam zeby jakis mezczyzna po prostu sie za nia ujac i innych objechal bo wtedy "zdradzilby" swoich.

Jak do tej pory zauwazylam tylko dwoch meskich osobnikow ktorzy maja normalne poglady odpowiadajace obecnym czasom. Tyle ze oni coraz rzadziej pisza.

Kobiety ulegaja wplywowi i tez najezdzaja coraz czesciej na inne aby chyba upodobnic sie do reszty.

Innymi slowy zrobila sie tzw. soap opera z tego forum a szkoda.

  Profil uzytkownika: Dora     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2014-10-12 11:41
"Znow, przenoszenie tematow, wedle czyjegos "widzi mi sie", jak w zupelnie bez sensu przeniesionym temacie Kajetana(SZkoly nasza, a naszych dzieci...), do dzialu Nauka.
Dzial Nauka, zostal stworzony, z tego co sie domyslam, dla tematow typu szkola, dla dziecka, szkola, dla doroslego, nauka jezyka, uniwerek itd"


Tu akurat sam jestem winny. Rozpoczalem ten temat w dziale nauka, ale jak po jakims czasie nie bylo zadnych odpowiedzi (na temat moim zdaniem ciekawy), to pomyslalem, ze moze do dzialu nauka nie czesto zagladaja osoby, ktore chcialyby to dyskutowac. Wiec przenioslem do "na kazdy temat" i zaraz z powrotem do nauki, zeby w "na kazdy temat" zostal slad. I zaraz ludzie zaczeli odpowiadac (chocaz wciaz malo ludzi). Niemniej dalej uwazam, ze to powinno byc w dziale nauka, bo o to tam chodzi, o przyszlosc nauki.

Co do innych rzeczy, to ostatnimi dniami przyszlo troche maili ze "skargami" na zachowanie kilku osob, ale czy cos z tym juz zostalo zrobione to nie wiem.
  Profil uzytkownika: kajetan     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2014-10-12 11:43
"I, widze, ze czesto te przenoszenia i kasowania, sa robione wieczorami.
Naprawde nie ma innego zajecia, wtedy ?
Swedzi, jakas czesc ciala ?
Nie wiem ?"


Osoby, ktore zajmuja sie forum, maja inne zajecia w dzien (praca/szkola/rodzina/dzieci) wiec przenosza i kasuja jak znajda czas.
  Profil uzytkownika: kajetan     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2014-10-12 12:04
W sumie, to Twój cyrk i twoje małpy...

Nadal nie ustosunkowales się, do definicji działu Nauka...

Rozumiem, że panuje tu logika typu, że jak użyje słowa "życie", w danym temacie, to będzie przeniesiony, do Zycie w Szwecji...

Pzdr,
  Profil uzytkownika: bolek1970     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2014-10-12 12:35


Może nie aż tak drastycznie. Dość rzadko coś przenosimy. Najczęsciej chyba pytania nie mające nic wspólnego z portalem zadane w tym dziale.

Ten mój temat jest jak najbardziej o nauce. A dokładniej o szkole podstawowej i czego tam powinny się dzieci uczyć. A że nie jest z serii "hej kom och hjälp mig", to trudno.
  Profil uzytkownika: kajetan     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-12 13:38
Jezeli jest nagonka na ktoras to jeszcze nie widzialam zeby jakis mezczyzna po prostu sie za nia ujac i innych objechal bo wtedy "zdradzilby" swoich.
Bez przesady, np ja moge liczyc na wsparcie od Bolusia.

Prawda, Bolus?
Pzdr

Jak do tej pory zauwazylam tylko dwoch meskich osobnikow ktorzy maja normalne poglady odpowiadajace obecnym czasom.
Ja zauwazylam wiecej bo az czterch.

  Profil uzytkownika: simply_Ola     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2014-10-12 15:07
"Bez przesady, np ja moge liczyc na wsparcie od Bolusia.

Prawda, Bolus?"

Nie uznaje jakiejs lojalnosc, na forum.
Jak sie nie zgadzam, w kims w jakiejs kwestii, to nie ma znaczenia, czy go "lubie", czy nie...

Plus, dla Oli, za poglady prawicowe jednak...

pzdr,
  Profil uzytkownika: bolek1970     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-12 15:49
"Ze smutkiem trzeba stwierdzic ze szczegolnie panuje tu na forum meski szowinizm. Odzwierciedla sie najczesciej napadaniem na kobiety bedace w trudnej sytuacji zyciowej."

Te biedne , skrzywdzone przez los niewiasty sa bardzo przyjemne do momentu, gdy ktos nie napisze im prawdy o sytuacji w jakiej sie znajduja. Chca czytac to, co dla nich jest wygodne.
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-12 16:26
Dora tez strasznie krytykowala ziuty, biorace udzial w wyborach najpiekniejszej na jakiejs dyskotece. Gdy zapytalem, dlaczego wkleila sobie cycki jednej z nich do avatara,to w jej mniemaniu zanizylem poziom dyskusji.
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Dora


Wpisów: 262
Od: 2013-10-24
2014-10-12 17:20
Wacku,

Nie krytykowalam kobiet w moich wypowiedziach tylko sama impreze ktora jest zalosna i ponizajaca. Przeczytaj sobie jeszcze raz a najlepiej kilka razy jezeli pomoze ci to w zrozumieniu.

Dalej twierde jak i duzo kobiet ktore przedtem tu pisywalo ze atmosfera jest nam najczesciej wroga i stracilysmy ochote do udzielania sie na tym forum z powodu agresywnego zachowania sie mezczyzn ktorzy bez wzgledu na rozpoczety temat sekundowo ida do ataku na nas jako kobiety co uwazamy za niegodne.

Dyskutujemy to gdzie indziej jak np.m.innymi na FB.
  Profil uzytkownika: Dora     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-12 17:26
"Nie krytykowalam kobiet w moich wypowiedziach tylko sama impreze ktora jest zalosna i ponizajaca"

Nie napisalas ,ze tam bylas. Myslalem,ze zazdroscisz ,bo juz nie te lata.
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Dora


Wpisów: 262
Od: 2013-10-24
2014-10-12 17:38
"Myslalem,ze zazdroscisz ,bo juz nie te lata."

Znow napadasz glupcze. Wlasnie o tym pisze. Nic nie rozumiesz.

Lata dalej sa te i zawsze beda.

  Profil uzytkownika: Dora     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-12 17:40
"Znow napadasz glupcze."

No i co ja mam teraz napisac? Przemilcze,bo to dzial kontaktu z redakcja. Milego wieczoru.
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-12 18:05
"Dalej twierde jak i duzo kobiet ktore przedtem tu pisywalo ze atmosfera jest nam najczesciej wroga i stracilysmy ochote do udzielania sie na tym forum z powodu agresywnego zachowania sie mezczyzn ktorzy bez wzgledu na rozpoczety temat sekundowo ida do ataku na nas jako kobiety co uwazamy za niegodne."

gruba przesada, nigdy tu jakiejś solidarności jajników czy jąder nie było, bywały ostre jazdy, ale nie pod kątem płci
  Profil uzytkownika: Badboy     
polopiryna1987


Wpisów: 5239
Od: 2013-02-21
2014-10-12 18:14
Jezu, jak slysze te okreslenie... na nas jako kobiety Bez przesady, dlaczego ktos ma tutaj kogos bronic? Dlatego, ze jest sie kobieta? Ma sie je bronic do upadlego? Ile razy na forum, pisaly maz mnie bije, po czym wychodzi kto tak naprawde jest oprawca! Malo tego jedna nawet prosila o pomoc jak 'wykurzyc' meza z domu, bo znalazla kochanka! Tez takiej trzeba okazac pomoc i poprowadzic w podpunktach na forum co ma po kolei zrobic Co niektorym od tego alla feminizmu odbilo do reszty! Nazywanie kazdego mezczyzny szowinista, bo ma odmienne zdanie i nie przyklaskuje na te dydrymaly jest po prostu smieszne!
  Profil uzytkownika: polopiryna1987     
Dora


Wpisów: 262
Od: 2013-10-24
2014-10-12 18:46
Polo,
widze ze nie rozumiesz w czym rzecz.
Niech kazdy pisze co chce ale jezeli temat jest np. o polityce a kobieta wypowiada sie nie po mysli jednego z wszechwiedzacych to zamiast kulturalnie argumentowac natychmiast uzywa sie sformulowac jak

"jestes stara wiec.., masz obwisle ." i tu czesto wystepuje wyliczenie czesci ciala ktore rzekomo wisza jak tez ulubionym argumentem jest wypowiedz w stylu " nie masz juz miesiaczki...wiec...

Mloty ktore tak pisza nawet nie wiedza w jakim wieku jest autorka wypowiedzi. Kompletny prymityw.
A to ze niektore kobiety akceptuja takie wypowiedzi a nawet usiluja polemizowac jest smutne.
  Profil uzytkownika: Dora     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-12 18:50
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
wandaelzbieta


Wpisów: 3758
Od: 2010-01-08
2014-10-12 18:51
To forum jest dla wszystkich. Niestety dla chamow tez
  Profil uzytkownika: wandaelzbieta     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-12 18:51
"jestes stara wiec.., masz obwisle ." i tu czesto wystepuje wyliczenie czesci ciala ktore rzekomo wisza jak tez ulubionym argumentem jest wypowiedz w stylu " nie masz juz miesiaczki...wiec..."

Wklej te wypowiedzi. Jak mnie od glupkow wyzwalas, to nie bylem goloslowny i przedstawilem dowod do wgladu.
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
maggie
Stockholm


Wpisów: 12191
Od: 2001-01-02
2014-10-12 18:57
O matko, przez cala moja forumowa kariere nie wpadlo mi w oko, zeby ktos sie baby czepial bo baby. Ewentualnie ja sie czepialam faceta, ze z niego baba, ale to nie na temat bedzie jak sie o tym rozpisze .
A argumenty ludzie stosuja rozne, jedni sie czepia ze cos komus wisi (czy stoi ), inni, ze ma sie zielonego ludzika albo cycki w awatarze. Ale to nie ma nic wspolnego z atakiem na kobiety.
Rozumiem ze FI robi szal w SE, ale wolalabym zeby sie trzymaly z daleka od forum.

a jak ci facet pojedzie ze ci cos wisi, to zapytaj czemu jemu nie stoi.


  Profil uzytkownika: maggie     
polopiryna1987


Wpisów: 5239
Od: 2013-02-21
2014-10-12 19:08
Maggie: "Rozumiem ze FI robi szal w SE, ale wolalabym zeby sie trzymaly z daleka od forum." tez tak uwazam, nudzi mnie juz te przezywanie przez 'feministki' meskiej czesci forum od szowinistow! Dora, ja doskonale rozumiem! Jesli chcesz byc obronczynia wszystkich kobiet z wiszacymi do pasa cyckami zaloz klub i tam obradujcie
  Profil uzytkownika: polopiryna1987     
polopiryna1987


Wpisów: 5239
Od: 2013-02-21
2014-10-12 19:15
Jakby mi np. Wacek napisal: Polo cycki Ci wisza do pasa...to bym sie pod nosem tylko usmiechnela, bo wiem swoje. Jak widac Ty masz najwyrazniej kompleks z powodu wieku, dlatego kazdego kto smie napisac cos co Ci sie nie spodoba zaczynasz negowac
  Profil uzytkownika: polopiryna1987     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-12 19:17
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-12 19:21
"P.S. A teraz czekam na litanie jaki to ze mnie cham, cwok i prostak"

Dzisiaj ta co zawsze dba o wysoki poziom dyskusji, glupkami dzieli.
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Dora


Wpisów: 262
Od: 2013-10-24
2014-10-12 20:09
Aby ,
po raz enty wysmiewasz sie ze mnie ze jestem czlonkiem Mensy. Robisz to w roznych tematach. Wynika to tylko i wylacznie ze zle ukrywanej zazdrosci i twojego niskiego IQ prawdopodobnie o wysokosci temperatury pokojowej.

Normalny inteligentny czlowiek nie wysmiewa sie z czegos takiego wiec jedynym wnioskiem bedzie ze oprocz tego ze jestes pacholkiem Kremla to
jeszcze skrajnie durnym.

W naszej grupie na FB juz drugi tydzien zajmujesz pierwsze miejsce jako "Mlot Tygodnia" dzieki swoim wypowiedziom.
Mysle ze masz szanse na utrzymaniu sie na tej pozycji chociaz troche jest ona zagrozona przez Wacusia.

  Profil uzytkownika: Dora     
stas


Wpisów: 458
Od: 2006-01-05
2014-10-12 20:18
" po raz enty wysmiewasz sie ze mnie ze jestem czlonkiem Mensy. Robisz to w roznych tematach. Wynika to tylko i wylacznie ze zle ukrywanej zazdrosci i twojego niskiego IQ prawdopodobnie o wysokosci temperatury pokojowej."

Rety Dora a jestes? I co takiego dalo, ze wszystkim to obwiescilas??
  Profil uzytkownika: stas     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-12 20:26
"Mysle ze masz szanse na utrzymaniu sie na tej pozycji chociaz troche jest ona zagrozona przez Wacusia."

Jak to ty zasiadasz w komisji rankingowej ,to wiekszego komplementu dzisiaj mi nikt nie strzelil. Dzieki
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2014-10-12 21:04
A ja dla przekory zadam takie pytanie: czy zakladaniu pejsbookowych profili w celu czczenia forumowiczow PI mozna nadac znamiona idolatrii?

Jesli tak, to moje gratulacje Aby oraz Wacek (drugie miejsce, jak narazie), wlasnie zostaliscie celebrytami.

  Profil uzytkownika: Basti7405     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-12 22:28
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2014-10-13 01:37
Przedstawienie czlonkostwa w Mensa, z tego co pamietam, lamie regulamin Mensa, wiec sie ludzie raczej z tym wszem i wobec nie obnosza. Wiec nie ludz sie, ze ktos wklei do awatara.

Ponizanie kobiet tu na forum jest problemem, ale jest czescia bardziej zlozonego probemu, a mianowice prob zdyskredytowania rozmowcy nie merytorycznie, na podstwie tego co pisze, tylko na podstawie ponizenia tej osoby. Albo ktos jest baba, to nie wie, albo nie potrafi gramatycznie poprawnie pisac po polsku, albo jest za mlody, albo za krotko mieszka w Szwecji (albo w ogole tu nie mieszka), albo ma taki czy inny awatar, itd. itp.

To jest bardzo zniechecajace, bo komu sie chce wciaz udowadniac to czy tamto, gdy zaraz dyskusje schodza na jego/jej osobe, wyksztalcenie, czy zycie prywatne (a nawet intymne), zamiast poruszac sprawy merytoryczne przedstawione przez ta osobe.

I na zakonczenie.... wy macie grupe na facebooku, dyskutujaca uzytkownikow tego forum? Nie wiem, czy sie zalamac i zwatpic calkowicie w ludzkosc, czy poprosic o zaproszenie
  Profil uzytkownika: kajetan     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-13 08:24
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-13 08:46
Kajetan za krotko mieszkales w Polsce,byles za mlody jak z niej wyjechales, by zrozumiec gdzie lezy problem.
Ktos kto zadaje pytanie bedac w Polsce ,lub nie tak dawno do Szwecji przyjechal ma mentalnosc polaka. Ci co mu odpowiadaja juz troche zeszwedzieli. Zapytasz co ma wspolnego mentalnosc polaka i juz zeszwedzialego polaka z jechaniem po sobie epitetami? Ano ma to ,ze mentalnosc polaka jest ukierunkowana na obchodzenie przepisow,ktore sa w Polsce dziurawe. Ten ,kto te przepisy potrafi lepiej obejc i przytulic dla siebie wiecej, jest w Polsce uwazany za kozaka. Ci co mu odpowiadaja na zadane pytanie juz odzwyczaili sie od dziur w przepisach i cytuja mu jasne, nie do obejscia rzepisy szwedzkie. I w tym momencie zaczyna sie jazda,bo odpowiadajacy jest kawalem chuja lub pizdy,bo nie chce ujawnic, jak mozna zrobic przekret.

W tym temacie masz ksiazkowy przyklad, potwierdzajacy to, co ja pisze. Tylko przeczyaj go od poczatku do konca,nie po lebkach.

http://www.poloniainfo.se/ forum/temat.php?temat=47664
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-13 09:05
Acha ,jeszcze musze cos napisac. Wszelkie przepisy w Szwecji sa niesamowicie przejrzyscie napisane ,tylko urzednicy okropnie niekompetentni. Daje sie pytajacemu podstawe prawna,a wparowuje ktos,komu udalo sie cos osiagnac dzieki tej niekompetencji z tekstem typu: co ty wacek pierdolisz, ja dostalem/am numer personalny bez ubezpieczenia i umowy o prace albo zapomoge bez numeru personalnego............. I zaczyna sie dym.
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
kajetan
Sztokholm


Wpisów: 16835
Od: 2000-09-01
2014-10-13 09:56
To co Ty tu opisałeś ma się nijak do tych problemów, króre ja poruszyłem.
  Profil uzytkownika: kajetan     
wandaelzbieta


Wpisów: 3758
Od: 2010-01-08
2014-10-13 10:05
Kajetan, w twoim komentarzu, napisales dokladnie o co chodzi. Niestety jak dla niektorych jest niewygodny, to go bedzie z uporem omijal.
  Profil uzytkownika: wandaelzbieta     
Dora


Wpisów: 262
Od: 2013-10-24
2014-10-13 10:22
Aby napisal do mnie w temacie o wyborze miss polonii:

"W awatarze nie dalas nam wynikow z Mensy ani tym podobnych, ale wlasnie biust. "

Po pierwsze nigdy sie nie chwalilam niczym tylko na jego zaczepke odpowiedzialam ze wlasnie sie pomylil i jestem czlonkiem tej grupy pomimo posiadania biustu.

I tu dostal osobnik Aby pomieszania zmyslow i zaczepial mnie w kazdym temacie o to.

Mialam awatar kobiety od szyi do pasa w bluzce calkowicie zapietej wiec to rzezenie o biuscie pod ta bluzka jest zwyczajnie chore.

No ale coz spodziewac sie od kogos o ptasim mozdzku.
  Profil uzytkownika: Dora     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-13 10:37
"trzeba lapac sie argumentu "pacholka Kremla""

to po prostu stwierdzenie faktu
też bym poprosił o adres tej grupy na fejsbuku
  Profil uzytkownika: Badboy     
tomaszek


Wpisów: 236
Od: 2007-03-01
2014-10-13 10:41
To jest najbardziej tajnie utajniona grupa z mozliwie tajnie utajnionch na FB
  Profil uzytkownika: tomaszek     
Dora


Wpisów: 262
Od: 2013-10-24
2014-10-13 10:56
Celem nizej wspomnianej grupy na FB nie jest zajmowanie sie czlonkami Poloniinfo tylko czyms zupelnie.
Przypadek sprawil ze ktos wspomnial ze czyta wpisu tutaj no i zartobliwa dyskusja sie potoczyla.

Ani Aby ani Wacus nie sa zadnymi celebrytami i nigdy nimi nie beda a przynajmniej nie u nas.

Jeszcze jest jedna figura wabiaca sie Basti ktora to wylowila slowo Mensa z z calej dyskusji po czym wypisywal ten glupek uwagi w moim kierunku w stylu

" ona nie jest w Mensie tylko miala mens jak byla mloda. "

To jest ten poziom na forum dzieki kilku prymitywom.
  Profil uzytkownika: Dora     
tomaszek


Wpisów: 236
Od: 2007-03-01
2014-10-13 10:59
"Celem nizej wspomnianej grupy na FB nie jest zajmowanie sie czlonkami Poloniinfo tylko czyms zupelnie. "

No to ja Wam serdecznie gratuluje, ze sie...zupelnie czyms (zajmujecie)
  Profil uzytkownika: tomaszek     
tomaszek


Wpisów: 236
Od: 2007-03-01
2014-10-13 11:00
Dora grunt to cos robic
  Profil uzytkownika: tomaszek     
Dora


Wpisów: 262
Od: 2013-10-24
2014-10-13 11:05
Zauwazylam ze komputer zaczal pomijac litery i slowa. Czasem wystarczy po prostu go wylaczyc na krotko.

Dobrze ze Ormowiec- tomaszek czuwa.
  Profil uzytkownika: Dora     
tomaszek


Wpisów: 236
Od: 2007-03-01
2014-10-13 11:08
Ugryz sie czasem w ozor Dora. Ormo zabilo mi ojca, przyjemnie ci??
  Profil uzytkownika: tomaszek     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2014-10-13 11:22
Dora, spojrz w lustro teraz. Jesli sie odwazysz
  Profil uzytkownika: Basti7405     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-13 11:47
"To co Ty tu opisałeś ma się nijak do tych problemów, króre ja poruszyłem."

Kolejno po sobie pojawiajace sie wpisy, uswiadomily mi o co Tobie chodzi. Podejmiesz sie wydac werdykt, kto tu atakuje i poniza ,a kto jest atakowany i ponizany?
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-13 13:46
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-13 13:58
"Na gruncie biologii tlumacze jak funkcjonuja ludzie"

wedöug twojej "biologii" wszyscy mężczyźni to ukryci homoseksualiści, którzy tylko marzą o tym, żeby porzucić swoje kobiety i doprowadzić Ziemię do wyludnienia, więc już może lepiej nic nie tłumacz
o logice i argumentacji to sobie możesz z AOA pogadać, na pewno znajdziecie płaszczyznę porozumienia
  Profil uzytkownika: Badboy     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-13 14:08
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-13 14:21
co mam udowadniać, wszyscy pamiętają głupoty, które wypisywałeś
  Profil uzytkownika: Badboy     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-13 14:24
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-13 14:30
Oczywiscie, ze wszyscy to pamietaja i zaden antysemita nie bedzie nam robil wody z mozgu.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-13 14:34
poszukaj sobie w swoich mądrościach na temat homoseksualizmu, sam przypominasz Kaczyńskiego w pamiętliwości o swoich "krzywdach" i wciągasz je przy każdej okazji, ale swoch głupot widzę wolsz nie pamiętać
  Profil uzytkownika: Badboy     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-13 14:47
wpis z 19.07.2012 o 14:07
http://www.poloniainfo.se/ forum/temat.php?temat=40842
  Profil uzytkownika: Badboy     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-13 15:41
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-13 15:44
więc ja też zacytuję sam siebie, skoro dalej rżnies głupa

"kwintesencja prawicowego myślenia o homoseksualiźmie, wam naprawdę się wydaje, że jak homoseksualizm stanie się społecznie bardziej akceptowalny to wszyscy faceci porzucą żony, dzieci i kochanki i połączą się w pary z innymi samcami, uwierz Aby, że skryte pragnienia twoje i tobie podobnych nie są wcale tak powszechne"
  Profil uzytkownika: Badboy     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-13 16:00
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-13 16:28
wpis o 16:21 to twoje zwykle bajdurzenie nic juz nie wnoszäce do meritum, co miales w tym temacie do powiedzenia powiedziales wczesniej i nic juz tego nie zmieni byc moze nadal nie rozumiesz co ten wpis mowi o tobie
  Profil uzytkownika: Badboy     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-13 16:48
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-13 17:29
nie brnij, bo się pogrążasz, żadna propaganda nie przekona osób heteroseksualnych do zachowań homo, tak jak brak takowej propagandy nie zmusi osoby homo do masowego zakładania rodzin hetero (no dobra niektórych zmusi, tylko co w tym dobrego dla kogokolwiek?), że jest inaczej sądzić może jedynie osoba przekonana, że w głąbi duszy każdy jest homo lub przynajmniej bi, prościej ci już tego nie wytłumaczę

  Profil uzytkownika: Badboy     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-13 17:42
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-13 17:52
przekonałeś mnie, liczba głupot i spiskowych teorii w internecie jest ograniczona jedynie wyobraźnią ich twórców, chyba o to ci chodziło?
  Profil uzytkownika: Badboy     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-13 18:48
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-13 19:46
odnosić się do jakichś raportów wykombinowanych przez oszołoma za oceanem i powielanego przez nadwiślańskich obłąkańców typu fronda, niezalezna pl, blog korwina itp, którzy ze strachu przed homoseksualistami chodzą z plecami przyciśniętymi do ściany, musiałbym chyba się zderzyć czołowo z autobusem, żeby się czymś takim zajmować, abstrahując już od tego, że ten "raport" dotyczy zachowań dzieci wychowywanych w rodzinach homo, a my rozmawiamy o wpływie propagandy na zachowania osób dorosłych i ich orientacji, czujesz różnicę?
  Profil uzytkownika: Badboy     
Uwe
Alandy


Wpisów: 16547
Od: 2003-03-12
2014-10-13 21:06
Czy Wy (BB i Aby) chcecie znaleźć jakikolwiek wspólny mianownik? Bo oprócz więcej rozumu niż średnia forum oraz dobrej elokwencji i ortografii, nie znajdziecie NIC wspólnego, oprócz diametralnie różnych celów.

BadBoy to forumowy mecenas racjonalnego i trzeźwego, nieraz prześmiewczego podejścia do złudzeń i głupot.

Aby to niszowiec i megaloman, którego celem jest wyrywanie dywanu spod nóg normom i ogólnie przyjętym opiniom, które należy albo zdemolować albo wzbogacić o swoją offową wiedzę, im trudniej weryfikowalną tym lepiej.

Trudno się dogadać.
Receptą może być serwowanie swoich ciekawostek, bez wymuszania na innych wyciągania ze wszystkiego wniosków czy zmieniania poglądów pod presją swoich mądrości.
Ciekawostki są niewinne i fajne.

Forsowanie "niepodważalnej" wiedzy i tez, to najczęściej polityka lub prowokacja. Mniej fajne.

  Profil uzytkownika: Uwe     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-13 22:16
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-13 22:32
Aby Slonko, z tobą dałby sobie radę średnio rozgarnięty gimnazjalista,gdyby mu się tylko chciało i gdyby nie musiał akurat odrabiać lekcji, większości na tym forum nie chce się po prostu twoich wymysłów komentować i ja muszę grać rolę Ponurego Zniwiarza
  Profil uzytkownika: Badboy     
efka100


Wpisów: 704
Od: 2010-12-10
2014-10-13 22:53
Nooooo Panowie, takich tyrad to forum dawno nie przeżyło
  Profil uzytkownika: efka100     
Uwe
Alandy


Wpisów: 16547
Od: 2003-03-12
2014-10-14 00:37
...muszę grać rolę Ponurego Zniwiarza ...

... który broni zdrowego i konwencjonalnego podejścia.
Chociaż ekstrawagancja Abyego chwilami ubarwia.
  Profil uzytkownika: Uwe     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-14 07:46
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2014-10-14 09:38
Dziekuje i rowniez zycze smacznego.
  Profil uzytkownika: Basti7405     
Dora


Wpisów: 262
Od: 2013-10-24
2014-10-14 10:56
Aby, forumowy polityczny blaznie.

Informuje cie ze poglady grupy ktora zwala sie w wyborach FI nie sa moimi pogladami. De facto uwazam ja za bande oszolomow z niebezpiecznymi ekstremistycznymi pogladami.
Wiec moze przestaniesz zapisywac mnie do nich w kazdym swoim wpisie.

To ze BB ma podobne zdanie na twoj temat co ja to cie niezwykle rozsierdzilo widze.
Przyjm do wiadomosci ze zaden szanujacy sie Polak z dziada pradziada nie trawi twojego rzezenia milosnego do ruskiej swoloczy i kolejnych rzadow ciemiezycieli z Kremla.

Mozesz dalej sie modlic do oltarzyka na ktorym zapewne umiesciles fotke Putina ta gdzie siedzi na koniu goly do pasa z pulchnymi cyckami..( ta sprzed operacji plastycznej) i wyc swoje modly do ksiezyca.

Kazda rodzina polska ma swoja historie ta jedyna ktora jest prawdziwa i niepodwazalna a w niej Ruski jak i Niemiec to synonimy krwawych mordercow bez skrupulow. Pomimo uplywu czasu nasza trauma narodowa dalej trwa i gdybys byl Polakiem to bys wiedzial o czym pisze no ale co zadac od motlochu z zakaukazia. Wszyscy juz wiedza tutaj skad pochodzisz.

Twoje "wyksztalcenie" jest wylacznie oparte na demagogicznych ruskich wypocinach ktore ty nazywasz literatura i tak ochoczo przytaczasz.


Ja osobiscie odbieram ci status Polaka bo swoja pisanina zasluzyles sobie na to. Robie to w imieniu wszystkich tych co polegli, cierpieli jak i tych ktorym nie bylo dane narodzic sie dzieki twoim idolom.

Czas abys znalazl sobie inne forum na ktorym znow moglbys od nowa propagowac swoje wierutne klamstwa i sredniowieczne pojecia swiata.

  Profil uzytkownika: Dora     
projekt


Wpisów: 81
Od: 2011-11-22
2014-10-14 10:58
Jak rozumiem zdanie: Tomaszu, przepraszam Cie - nie przejdzie Ci przez gardlo... Tchorz z Ciebie i tyle!
  Profil uzytkownika: projekt     
projekt


Wpisów: 81
Od: 2011-11-22
2014-10-14 11:03
Dorko, tchorzu... moj powyszy wpis byl do ciebie rzecz jasna.
  Profil uzytkownika: projekt     
kamka1238


Wpisów: 9115
Od: 2007-11-19
2014-10-14 12:10
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: kamka1238     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-14 12:19
Dora,
ja na Twoim miejscu nie liczylabym na to, ze ten przydupas Putina przestanie wysmiewac sie z Ciebie bo to wyjatkowo zlosliwa bestia.
Mam nadzieje, ze humor Ci sie poprawi jak posluchasz tego:
https://www.youtube.com/wa tch?v=3hwHAmpQfvw

  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-14 12:40
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Wojtek-K


Wpisów: 49
Od: 2013-02-15
2014-10-14 12:50
Dora moze i jestes w Stowarzyszeniu Mensa (jak sie tym chwalisz) ale poziomu prostactwa tam nie mierza. A wierz mi, ze i w tym rankingu masz piersze miejsce!
Tekst o ORMO byl ponizej jakiegokolwiek poziomu.
Brak slow...
  Profil uzytkownika: Wojtek-K     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-14 13:05
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
led


Wpisów: 90
Od: 2013-09-12
2014-10-14 13:25
Dora to co piszesz jest wyjatkowo podle. Koniec. Kropka.
  Profil uzytkownika: led     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-14 13:38
megalomanią to mógłbyś Aby obdarować cały klan północnokoreańskich Kimów
  Profil uzytkownika: Badboy     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-14 13:40
"Ugryz sie czasem w ozor Dora. Ormo zabilo mi ojca, przyjemnie ci??"

serio ormo czy zomo, bo ormowcy to przecież jakieś emerytowane społecznikowskie dziady były?
  Profil uzytkownika: Badboy     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-14 14:02
O, prosze.. ilu to panow zbieglo sie, zeby wyrazic swoje niezadowolenie z powodu, ze Dora nazwala kogos Ormowcem ale jak megaloman ze swoim przydupasem pisza, ze ja, wnuczka legionisty i syberyjczyka, corka jenca wojennego AK, pisza tu na forum, ze jestem dzieckiem UB- owcow to jakos to nikogo nie wzrusza..
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
tittut


Wpisów: 373
Od: 2010-04-08
2014-10-14 14:10
A tez UB zabilo Ci ojca?
  Profil uzytkownika: tittut     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-14 14:14
Zachwyca sie Rosja ale zamiast pojechac tam i poprosic o azyl to wyjechal do Szwecjii i poprosil o szwedzkie obywatelstwo. Taka postawa, zeby teraz kiedy Polska jest wolnym krajem prosic o obywatelstwo w innym kraju to rzeczywiscie jest oznaka wielkiego patriotyzmu.

Sam jestes toto, ty skonczony durniu!
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-14 14:26
tittut,
nie bardzo mam ochote tu o tym pisac.
Moge tylko napisac, ze nie zabili go ale jak wrocil do Polski to przyszli po niego i siedzial.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-14 14:31
Dla mnie juz samo to, ze ktos napisze, ze jestem dzieckiem UB-cow lub komunistow jest potwornie ponizajace.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-14 16:00
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-14 16:35
Tylko kompletny debil może wymyślić takie bzdury.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2014-10-14 16:48
stokrotka, my piszemy o twoim zachowaniu, a nie korzeniach szpiclu.
  Profil uzytkownika: Basti7405     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-14 17:08
piszecie brednie, a potem pretensja, że ktoś przy użyciu prostej funkcji "szukaj" wyciąga te bzdury po paru miesiącach na powierzchnię mylicie skutek z przyczyną
  Profil uzytkownika: Badboy     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-14 18:13
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-14 18:32
"Wal prosto z mostu - jacy mezczyzni tak Tobie i Twoim kolezankom tutaj ublizyli, podaj przyklady"

"niezbyt rozgarniete umyslowo, podstarzale sklerotyczki"

ty nie kontrolujesz nawet tego, co sam pisałeś 2 dni temu w tym samym temacie, nawet jak psychiatra da ci wyciąg z karty twojej choroby będziesz twiedził, że niczego ci nie udowodnił, co się zresztą dobrze wpisuje w całość
  Profil uzytkownika: Badboy     
wandaelzbieta


Wpisów: 3758
Od: 2010-01-08
2014-10-14 18:55
Przeciez dlugo nie wytrzymal i az sie zaplul ze zlosci
  Profil uzytkownika: wandaelzbieta     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-14 19:25
Przydupasie abego,
o czym ty piszesz to mnie obchodzi tyle co zeszloroczny snieg a jak przeczytasz kilka razy wpis twojego idola w tym temacie, o godz 16- tej, to moze w koncu dotrze do twojego zakutego lba, ze on pisal o moich korzeniach.


  Profil uzytkownika: simply_Ola     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-14 19:32
Jezeli jednak to do ciebie nie dotrze to moge zacytowac wpis tego gnojka w ktorym pisal, ze te zacne cechy wyssalam z mlekiem matki.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-14 19:41
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-14 19:46
Cytuje wpis pacholka Kremla o mnie skierowany do jego forumowego przyjaciela:
"Aby sorell
Wpisów: 6474
Od: 2010-04-16
2014-09-18 18:42
Basti, nie przejmuj sie. Ubecja wiecznie zywa, to sie dziedziczy. Albo wysysa z mlekiem matki.... "

  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Dora


Wpisów: 262
Od: 2013-10-24
2014-10-14 19:55
Simply,
dzieki za link... byl naprawde zabawny

Nie bierz sobie do serca tego co gadzina Aby pisze. On przeciez nic a nic o tobie nie wie tylko usiluje kasic klapiac w powietrzu klami.

Gady z jego rzedu jak wiadomo wypelzaja od czasu do czasu spod jakiegos kamienia, pluja jadem i znow sie chowaja.
Dobrze ze ten rodzaj jest juz na wyginieciu w ramach nieuniknionego rozwoju natury.

  Profil uzytkownika: Dora     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-14 19:57
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-14 20:13
Dora,
dzieki za cieple slowa.


  Profil uzytkownika: simply_Ola     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-14 20:15
O jejku, jaki to glab kapusciany...,
Nie moze zapamietac, ze nie pisalam o deportacjii tylko informowalam go, ze za zaprzeczanie holokaustowi ( klamstwo oswiecimskie)Izrael moze zadac jego ekstradycji bo takie przepisy podjal Knesset.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-14 20:22
Acha, ty bys nie zawiadomil oraganow scigania o popelnieniu przestepstwa..
Nie jestem taka bezczelna jak ty gnojku i nie napisze, ze bycie przestepca wyssysa sie z mlekiem matki.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-14 20:33
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-14 20:34
Trzymam kciuki, zeby sasiad ktory bedzie widzial jak okradaja twoje mieszkanie nie zadzwonil na policje.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-14 20:40
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-14 20:42
Za ten wpis, ze mnie gnojek zrobil to powinienes dostac dozywotniego bana.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2014-10-14 20:47
Mialbym wyjebane. Slyszal debil o ubezpieczeniu?
  Profil uzytkownika: Basti7405     
thiara


Wpisów: 411
Od: 2004-09-21
2014-10-14 20:50
STOP!!! KIEDY DACIE SPOKOJ????
  Profil uzytkownika: thiara     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2014-10-14 20:50
Ale za to ze piszesz o kims "glab kapusciany" to sie orderu spodziewasz???
  Profil uzytkownika: Basti7405     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-14 21:34
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-14 21:39
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-14 21:50
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
efka100


Wpisów: 704
Od: 2010-12-10
2014-10-14 22:11
Ty nie możesz być zdrowy obrażając tak swobodnie bo anonimowo ludzi Aby sorel. Miej odwagę faceta z jajami i podpsz się pod tym wszystkim swoim nazwiskiem. Twoja agresja i te brednie, którymi tu karmisz są tak bezsensowne, że zastanawiam się, ile masz lat 15? 17? Taka cyberprzemoc to raczej domena niedorosłej młodzieży, co chcesz osiągnąć wypisując te swoje bzdety? Ola powinna stanowczo domagać się usunięcia cię stąd.
  Profil uzytkownika: efka100     
led


Wpisów: 90
Od: 2013-09-12
2014-10-14 22:16
"Ty nie możesz być zdrowy obrażając tak swobodnie bo anonimowo ludzi"

I kto to pisze? Ale ty jestes obludna!
  Profil uzytkownika: led     
efka100


Wpisów: 704
Od: 2010-12-10
2014-10-14 22:46
A ty co znowu? Jaka obłudna do diabła ,.. a zresztą nie chce mi się z tobą gadać..
  Profil uzytkownika: efka100     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-14 23:00
O moj ty Boze kochany zasusugerowalam, ze matka urodzila przestepce?
A jak cie beda gwalcic i bedziesz krzyczal o pomoc a przechodzacy zamiast zadzwonic na policje pojdzie dalej, to bedzie OK, prawda?

A o moich sp pamieci rodzicach i moim domu to mozesz pisac, ze:
" z domu zapewne wyniosla wzniosle wartosci typu: donosicielstwo, serwilizm, przemoc wzgledem przeciwnikow politycznych, wystawianie falszywego swiadectwa blizniemu swemu. Zaiste, piekny byl to dom. Rodem z UB-eckiej sielanki."

Efka ma racje:
Miej odwagę faceta z jajami i podpisz się pod tym wszystkim swoim nazwiskiem



  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-15 05:23
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2014-10-15 07:20
Abbiego, znow kobiety bija...


pzdr,
  Profil uzytkownika: bolek1970     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-15 15:55
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
kanadolka
Dziki Zachód


Wpisów: 5374
Od: 2004-06-10
2014-10-16 03:45
abby...moj doby znajomy, jeden tutaj w usa jeden w szwecji...
1. amerykaniec : 52 lata - czworka dzieci,
2. szwed: 36 - dwojka dzieci
wlasnie w tym wieku stwierdzili, ze nie beda "dla dobrego wizerunku w oczach innych" robic z siebie masochistow w zwiazkach z plcia, ktora ich nie rajcuje.
wiec ja sie pytam...jak ich mozna zmusic zeby wkladali gdzie indziej, skoro tyle lat zmuszania nie przekonalo ich i "nie wyleczylo z pedalstwa?"

jak ktos lubi cycki to go nikt nie zmusi do lubienia czlonka, a jak lubi czlonka to zadna sila go nie przekona do napawania sie cyckami.amen. zyj i daj zyc innym.
  Profil uzytkownika: kanadolka     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2014-10-16 05:34
"Ty zas sie musisz wpieprzyc. Nie Twoje malpy, nie Twoj cyrk. Patrz jakie Ty wywolujesz reakcje u prawdziwych kobiet."

Przypatrz sie sam, kto tu robi cyrk ?

Zostales w koncu, w tym watku sam przeciw 3 kobietom i walczysz, jak tygrys....

Internetowy, niestety.

Zalosne....

pzdr,
  Profil uzytkownika: bolek1970     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-16 09:26
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
tittut


Wpisów: 373
Od: 2010-04-08
2014-10-16 11:01
Cholerka, Aby, wkurzasz mnie czasem do granic i brednie piszesz czesto niestworzone ale lubie cie - uwierzysz?
  Profil uzytkownika: tittut     
janek1234567


Wpisów: 251
Od: 2014-10-16
2014-10-16 11:26
Kolejne wpisy ABY SORELL. Antysemityzm, ksenofobia, ataki personalne. Czy tolerancja dla tego psychopaty to nie dowod ze stoi za tymi wpisami ktos z Redakcji poloniainfo.se?
  Profil uzytkownika: janek1234567     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-16 11:45
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-16 12:11
Jeden dzien spokoju i znowu mnie toto poniza.
Skoro cie to chamie bawi to nie pozostane cie dluzna...

Bolek,
te kobiety co go bija to Zydowki
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-16 12:16
Ludzie, ktorzy chca napisc tu cos krytycznego o tym ruskim pacholku i jego przydupasie Viggo vel Danello vel Basti czuja sie zmuszeni do zakladania nowych nickow bo nie chca byc przez nich zmieszani z blotem.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-16 12:24
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-16 12:32
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2014-10-16 13:05
Dwa kroki w bok stokrota, bo sie jadem zaplujesz.
  Profil uzytkownika: Basti7405     
konto skasowane


Wpisów: 908
Od: ?
2014-10-16 13:10
Wroce do domu to pobanuje.

Ola, Efka, Wacek po rocznym banie. Aby na moderatora.
  Profil uzytkownika: kаjetan     
munatit


Wpisów: 228
Od: 2013-08-06
2014-10-16 13:16
olo simplu ty tako mowo mosz Jako z rynsztoku
babciu twojij SI klaki z glowku wytatrguje
toc to twoij cwikra
  Profil uzytkownika: munatit     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-16 13:29
Jak wezmiesz Aby i Basti na moderatorow
to bana nie bedziesz potrzebowal mi dawac.


  Profil uzytkownika: simply_Ola     
hester


Wpisów: 1191
Od: 2013-08-07
2014-10-16 13:37
Oo,jest i 'calkiem nowy Kajetan'


Sztokholm


Wpisów: 2
Od: 2014-10-16
2014-10-16 13:10Wroce do domu to pobanuje.

Ola, Efka, Wacek po rocznym banie. Aby na moderatora.
  Profil uzytkownika: hester     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-16 13:53
Hester,
mozesz poprzec kandydatuire aby-ego na moderatora w tym temacie:
http://www.poloniainfo.se/ forum/temat.php?temat=47723
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
hester


Wpisów: 1191
Od: 2013-08-07
2014-10-16 14:16
Ola-nie na ew,kandydature Aby'ego zwrocilam uwage w poprzednim wpisie.
  Profil uzytkownika: hester     
hester


Wpisów: 1191
Od: 2013-08-07
2014-10-16 14:24
Wyloze Ci,Olu ,bo widze,ze w tym zacietrzewieniu nie zrozumialas:

Ktos zdublowal konto Kajetana - 'wpisow 2' -konto zalozone dzisiaj a czy ja mam poprzec 'kandydature Aby'ego na moderatora',czy nie - to juz calkiem inny temat.
  Profil uzytkownika: hester     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-16 14:28
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-16 14:55
Hester,
faktycznie, ze tego nie zauwazylam i dziekuje, ze mi o tym napisalas.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-16 14:57
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-16 15:01
Odwal sie ode mnie ty wstretny pacholku Kremla
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-16 15:05
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-16 15:11
Hester, ale nie jestem pewna czy masz racje bo kawaler w tamtym temacie napisal, ze licznik wpisow nie dziala.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
hester


Wpisów: 1191
Od: 2013-08-07
2014-10-16 18:20
Olu,ja tez nie jestem pewna, czy mam racje, ani tez tego,czy kawaler ma
  Profil uzytkownika: hester     
janek1234567


Wpisów: 251
Od: 2014-10-16
2014-10-17 11:07
Przydaloby sie przypomniec ze podzeganie do nienawisci rasowej, jak to od pewnego czsu uprawia pan ukrywajacy sie pod pseudo ABY SORELL jest w Szwecji a takze w Polsce, gdzie FORUM jest ogladane jest karalne.
Poza tym jest co najmniej niesmaczne "dyskutowanie" Zaglady Zydow, kpienie sobie z ofiar tejze przy pomocy smailikow itd.
Mieszkam w Szwecji niedlugo, na FORUM wszedlem przypadkowo ale jednak prosze pana Kazimierczaka aby wyjasnil mi w jaki sposob moderatuje sie FORUM.
  Profil uzytkownika: janek1234567     
munatit


Wpisów: 228
Od: 2013-08-06
2014-10-17 12:01
janoczku ty moji serduho
alias olu-simplu
odpusc se tako nowu awatorki pisoc bo to nifajne a ty jaku jakos KGB na ludu nasylosz donoski
doj se na luz i na spocerek idzta to lepetynka w lepszu bydzie
  Profil uzytkownika: munatit     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-17 12:17
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-17 12:19
Niestety ale musze przyznac racje mabrowi, ze kompletni idioci opanowali to forum.


Idz sie leczyc i odczep sie ode mnie, chory czlowieku.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-17 12:26
Zdanie:
"Idz sie leczyc i odczep sie ode mnie, chory czlowieku."
bylo skierowane do munatit ale skoro toto mu przyklaskuje to go zmienie:
-Idzcie sie leczyc i odczepcie sie ode mnie, chorzy ludzie.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-17 12:41
Chyba pekne ze smiechu.

Rozszyfrowaly mnie, dwa bystrzaki.

  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-17 16:14
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
+katolik+
IN GOD WE TRUST


Wpisów: 1339
Od: 2013-08-18
2014-10-17 16:28
"No i sie znow zaczyna moderatorka nadgorliwosc, ktora zatanawia CZEMU ?"

-Mnie to również zastanawia!
  Profil uzytkownika: +katolik+     
wandaelzbieta


Wpisów: 3758
Od: 2010-01-08
2014-10-17 18:08
Aby,odwal sie Szabas jest
  Profil uzytkownika: wandaelzbieta     
bolek1970
PZU


Wpisów: 11503
Od: 2006-07-05
2014-10-17 18:14
Trzeba, go czosnkiem postraszyc...

pzdr,
  Profil uzytkownika: bolek1970     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-17 18:35
Wandzia i Bolek

...........
Janek,
nie przejmuj sie tymi 2 pajacami bo oni zdolnosc do falszywych oskarzen wyssali z mlekiem matki.

  Profil uzytkownika: simply_Ola     
kamka1238


Wpisów: 9115
Od: 2007-11-19
2014-10-17 20:08
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: kamka1238     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-17 20:25
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
polopiryna1987


Wpisów: 5239
Od: 2013-02-21
2014-10-18 10:06
Nie wiem skad to podejrzenie, ze Ola ma nick o nazwie Janek? Bardzo watpie, zeby bawila sie w taka dziecinade! Oczywiscie Munatit musial podkrecic sytuacje- swoja bezzebna szczekanina a inni mu uwierzyli Swoja droga on zawsze pojawia sie za Ola, wiem jakie to jest wkurzajace, bo jedna tez tak za mna latala i szczekała
  Profil uzytkownika: polopiryna1987     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-18 10:30
Polo,


Chyba nikt oprocz antysemity nie uwierzyl w to co munatit mi zarzucil i mozliwe, ze nawet i on tez w to nie uwierzyl tylko wykorzystal to, zeby zmieszac mnie z blotem.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
janek1234567


Wpisów: 251
Od: 2014-10-16
2014-10-18 11:45
Tak zwane "klamstwo oswiecimskie" jest scigane jako przestepstwo kryminalne w wiekszosci cywilizowanych krajow. Poniewaz obraza caly NAROD ZYDOWSKI i sprawia ogromny bol rodzinom ocalalych. Pan ukrywajacy sie pod ksywa ABY SOREL popelnil to przestepstwo wiele razy. Poza tym wyraza sie z pogarda o Zydach, pisal ze sa "uposledzeni umyslowo i genetycznie". Pisal o nich "takie ryje" i oskarzal Zydow o "wspolprace z okupanten hitlerowskim". To sa fakty i dziwie sie ze MODERATOR, po kolejnym banie dopuszcz jednak tego pana dp FORUM. Jest to po prostu nieprzyzwoite i nie ma nic wspolnego z tak zwana "wolonoscia slowa".
  Profil uzytkownika: janek1234567     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-18 13:42
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-18 13:57
to Sowiecie zawyżyli w 1945 r liczbę ofiar Oświęcimia mnożąc liczbę dni funkcjonowania krematoriów przez ich maksymalną "wydajność", trochę pewnie z głupoty, a bardziej dla celów propagandowych
  Profil uzytkownika: Badboy     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-18 14:21
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-18 14:29
"to Sowiecie zawyżyli w 1945 r liczbę ofiar Oświęcimia mnożąc liczbę dni funkcjonowania krematoriów przez ich maksymalną "wydajność", trochę pewnie z głupoty, a bardziej dla celów propagandowych"

Jest jeszcze inna mozliwosc. Zawyzono ilosc ofiar ,by RFN zaplacil wyzsze odszkodowanie. Calkiem nie tak dawno czytalem o nastepnych 800 milonach wytargowanych przez Zydow. Kiedys Kaczynski upomnial sie o wyjasnienie trudnych kwestii i naprawienie krzywd polakom,to lobby niemieckie i polskie media podniosly alarm ,ze naraza na szwank dobre stosunki Niemiecko-Polskie. No to Zydzi doja Niemcow,a Polacy upajaja sie przyjaznia z Niemcami. Nie wszyscy za zupelna darmoche,bo Tusk zostal przez Angele sowicie wynagrodzony stanowichem.
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-18 14:51
Tusk po objeciu stanowicha w UE wypelni objetnice dana Cameronowi w zamian za wybor i dostosuje socjalne przepisy Unijne do oczekiwan Wielkiej Brytanii. Dzieki temu polacy tam jadacy beda obywatelami ,ktorym sie nic nie nalezy . No, ale stanowiska z tak dobrym wynagrodzeniem i emerytura ,za darmo sie nie dostaje.
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-18 15:02
kiedy podano te liczby nie było jeszcze RFN (nie było pewne czy w ogóle powstanie jakieś państwo niemieckie) nie było też Izraela, ybyła tylko niczym nie skrępowana sowiecka propaganda, która chciała przykryć własne zbrodnie

Cameron powiedział tylko, że nie powinno wypłacać się zasiłów na dzieci, które przebywają w Polsce a nie w GB, dość logiczne
  Profil uzytkownika: Badboy     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-18 15:07
"Cameron powiedział tylko, że nie powinno wypłacać się zasiłów na dzieci, które przebywają w Polsce a nie w GB, dość logiczne"

Dla mnie nie jest logiczne ,skoro rodzic placi podatki w GB.

Podobnie nie miesci sie w mojej logice,ze jesli ruscy cos zawyzyli ,to dlaczego zainteresowani (Zydzi) nie dementowali.
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-18 16:38
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-18 18:51
"Nie mozna juz doic innych narodow, domagac sie tego i owego, a co najwazniejsze nie mozna powtarzac starych klamstw."


Chyba sie z choinki zerwales ,Zydzi nie maja umiaru.

Popros BB, niech ci przeczyta z niemieckich gazet o przyznanym w ubieglym roku odszkodowaniu prawie 800 milonow euro. To dla tych Zydow ,ktorzy mieli zakaz sie przemieszczac w czasie II Wojny Swiatowej. Nie byli zamknieci ,ale ucierpieli ,bo nie wszedzie mogli chodzic. Podobno zyje takich osob ok 50 tys. Jak dla mnie to drogo sie cenia.
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2014-10-18 19:03
Wacek, ale Aby chyba mial na mysli "nie mozna by bylo..."

Tak mi wychodzi, kiedy przeczytam to jako calosc:

Aby napisal: "Bo gdyby sie okazalo ze nie szesc, ale dajmy na to 1,5-2 milionow to wtedy atmosfera bardzo by zgestniala wokol Eretz. Ilez utraconych korzysci, jakie straty, ajwaj. Nie mozna juz doic innych narodow, domagac sie tego i owego, a co najwazniejsze nie mozna powtarzac starych klamstw."
  Profil uzytkownika: Basti7405     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2014-10-18 19:08
To nie koniec ich pazernosci:

http://wgospodarce.pl/info rmacje/13851-polska-wyplaci-zasilki-za-ho locaust-polska-a-nie-niemcy

http://wirtualnapolonia.co m/2014/06/09/polska-wyplaci-emerytury-oca lalym-z-holocaustu-mieszkajacym-zagranica /
  Profil uzytkownika: Basti7405     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-18 21:52
jakiej znowu pazerności? te świadczenia należą się wszystkim polskim ofiarom holocaustu, uproszczono tylko procedurę ich przekazywania

"Niedawno władze w Warszawie zmieniły przepisy prawa zezwalając polskiemu Urzędowi do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych na transferowanie miesięcznego świadczenia w wysokości ok. 100 euro dla osób, które nie mieszkają w Polsce i nie mają konta w polskim banku.

Uprzednio osoby pochodzenia polskiego o uznanym statusie weterana lub ofiary prześladowań, mogły dostawać takie świadczenia jedynie wówczas, kiedy miały konto bankowe w Polsce, lub znały w Polsce osobę chętną do transferowania im tych środków. Jedynie garstka mieszkających poza Polską – ok. 50 osób – pobierała w ten sposób te świadczenia."
  Profil uzytkownika: Badboy     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-18 21:55
"Nie mowi sie o tym, ze na poczatku to wlasnie Zwiazek Radziecki byl najwiekszym poplecznikiem interesow syjonistow."
nie z miłości do Zydów, tylko po to, żeby skomplikować sytuację Wielkiej Brytanii na Bliskim Wschodzie

"Im wiecej ofiar - tym wiekszy nacisk. Stad to frymarczenie z sufitu (a wlasciwie Talmudu) wzietymi cyframi. Szesc milionow? Absurd"

samych polskich Zydow prawie 3 miliony, chcesz liczyc dalej?
  Profil uzytkownika: Badboy     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-18 22:07
Wacek, te 770 milionów to nie są dodatkowe odszkodowania tylko tyle wyniosą renty w latach 2015-2017 dla 56 tysięcy Zydów, ofiar Holocaustu w 46 krajach, po parę milionów euro rocznie więcej niż dotychczas, bo włączono do tego programu 2-3 tysiące osób z tzw. "otwartego getta" (Zydów niemieckich), które nie były w obozach koncentracyjnych, ale podlegały innym szykanom w latach 33-45
  Profil uzytkownika: Badboy     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-18 22:32
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-18 22:51
http://pl.wikipedia.org/wi ki/Holocaust

policz sobie, a brakuje tam jeszcze liczb z Holandii, Belgii, Jugosławii, Grecji, Czech, Nemiec i Austrii
  Profil uzytkownika: Badboy     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-19 07:22
Rany Boskie tu pisze,ze to jeszcze nie wszystko .
Jesienia Zydzi i przedstawiciele rzadu niemieckiego ustala sume odszkodowania dla zydowskich dzieci,ktore przezyly obozy.

http://www.spiegel.de/poli tik/ausland/deutschland-zahlt-772-million en-euro-fuer-pflege-von-holocaust-opfern- a-902481.html
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-19 08:02
Chyba musze przestac o tym czytac ,bo mi cisnienie skacze. Nikt z Rzadu Niemiec nie mial czasu dla delegacji polakow,ktorzy prosili o dodatek pielegnacyjny ze wzgledu na utrate wzroku podczas dzialan wojennych. Ten sam rzad niemiecki pokryl wyludzenia dokonane w latach 1993-2009 przez pracownika Jewish Claims Conference (JCC).Ta suma ,to bagatela 57 milionow dolarow,a JCC ,to instytucja negocjujaca odszkodowania dla zydow.

Nie dziwi wiec, dlaczego Niemcy tak kochaja Tuska i Komorowskiego, jak czyta sie o wysokosci sum odszkodowania dla poszkodowanych ,gdy ma sie wsparcie najwyzszych wladz panstwowych.

Jeszcze i dla polakow poszkodowanych w II Wojnie Swiatowej sloneczko zaswieci. Wybory juz sie szybkim krokiem zblizaja.
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
troja


Wpisów: 945
Od: 2008-01-28
2014-10-19 08:58
to sie nie skonczy
  Profil uzytkownika: troja     
janek1234567


Wpisów: 251
Od: 2014-10-16
2014-10-19 09:15
Nadal oczekuje odpowiedzi pana Kazimierczaka na temat wpisow ksywy ABY SOREL. Poniewaz sprawa KL Auschwitz jest juz od lat wyjasniona i wyjasniona jest tez liczba ofiar Zaglady Zydow naprawde nie rozumiem tej ciagle powracajacej na FORUM poloninfo pseudo dyskusji.
  Profil uzytkownika: janek1234567     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2014-10-19 09:45
Janek, my ciebie tez nie rozumiemy. Moze do ambasadora napisz, czy jakiegos konsula tym zainteresuj. Albo od razu wal na policje i powiedz, ze nam sie ilosc zydow nie zgadza.

BB, jakich 'polskich ofiar holokaustu'??? To mysmy tych zydow zabijali? Moze i II WW tez to my wywolalismy. Powiedz niemcom, niech o odszkodowanie wystapia do okrutnych Polakow za cierpienia wojenne. Bedziem placic. Dzieciom, wnukom i prawnukom tez. Polska to bogaty kraj...
  Profil uzytkownika: Basti7405     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-19 09:58
"Nadal oczekuje odpowiedzi pana Kazimierczaka na temat wpisow ksywy ABY SOREL."


Aleksy ,co ma Pan Kazimierczak do wypowiedzi ,ktore nie lamia prawa szwedzkiego. Jak chcesz to moge ci wkleic wypowiedz niemieckiego biskupa dla szwedzkiej telewizji . On tam bardzo wyraznie neguje liczbe ofiar zydowskich. W Niemczech zostal ukarany grzywna ,bo prawo zabrania negowania i wypowiadania sie inaczej jak zostalo zapisane w relacjach dwustronnych. Adwokat biskupa tlumaczyl,ze szwedzkie prawo nie zabrania dochodzenia i badania prawdziwej ilosci ofiar hitleryzmu, w tym celu wlasnie telewizja szwedzka po wywiad przyjechala. Grzywne zmniejszono o polowe uznajac argumenty mecenasa ,ale wypowiedzial je na terytorium Niemiec.Gdyby biskup przyjechal do Szwecji udzielic wywiadu ,to wlos z glowy by mu nie spadl.
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
prababcia


Wpisów: 1822
Od: 2012-10-21
2014-10-19 10:13
Zgubilam sie juz w tej dyskusji. Ale moge podac troche faktow jesli chodzi o odszkodowania. Moj maz byl za dzialanosc w czasie wojny (przenoszenie poczty miedzy dwoma kurierami) aresztowany i zmaltretowany na Gestapo
Potem byl oboz Pustkow,(najstraszniejszy) Sachsenhausen
W Szwecji dostawal do smierci niemieckie odszkodowanie i o ile pamietam rowniez jego koledzy. (za utracone zdrowie)
  Profil uzytkownika: prababcia     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-19 10:50
"BB, jakich 'polskich ofiar holokaustu'??? "

obywateli polskich będących ofiarami prześladowań, więźniów obozów itd, zresztą nie chodzi tu tylko o Zydów, bo ten zasiłek dotyczy wszystkich, Polaków, Cyganów też
  Profil uzytkownika: Badboy     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2014-10-19 10:59
Nie mowi sie o tym, zeby Polakom lub cyganom mieli wyplacac. Mowi sie o tym, ze Polska bedzie zydom dokladac, bo oni w Polsce cierpieli. Czy my, Polacy zadalismy im te katorgi? Czy moze to ci twoi BB powinni placic.
  Profil uzytkownika: Basti7405     
wandaelzbieta


Wpisów: 3758
Od: 2010-01-08
2014-10-19 11:05
Czytajac niektore wypowiedzi, rzygac sie chce, ze mozna byc tak cynicznym, podlym jamochlonem. Dno totalne w imie wolnosci slowa
  Profil uzytkownika: wandaelzbieta     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-19 11:06
bo 99,9% Polaków dostaje ten zasiłek bez problemu w Polsce, teraz ułatwiono jego przekazywanie dla osób w Polsce nie mieszkających
  Profil uzytkownika: Badboy     
munatit


Wpisów: 228
Od: 2013-08-06
2014-10-19 11:42
prababulka mieli do lazaretu pojsc to my ten imprezu ni zdzielaly a ona zdrowaska na netku se surra
to po kiedy nos ty zwodzisz a ludziska SI smutni juli
jo tyz pocztu targol ze skrzynku döma a mij te niemczulki renty ni dali: -((
  Profil uzytkownika: munatit     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-19 11:45
"Czytajac niektore wypowiedzi, rzygac sie chce, ze mozna byc tak cynicznym, podlym jamochlonem."


No to w takim razie, jesli powiekszono ilosc ofiar w imie korzysci,to kim sa ci, co to zrobili?
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-19 11:53
chcesz znowu to wałkować, liczbę ofiar zawyżyli Sowieci dla celów propagandowych, po części może ze zwykłego niechlujstwa, odszkodowania wypłacane przez Niemców są imienne i dostają je konkretne osoby, które mogą udowodnić, że były ofiarami, więc zawyżanie tej liczby żadnej korzyści i tak nie przynosi
  Profil uzytkownika: Badboy     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-19 12:24
Ja tak na prawde nie chce niczego walkowac,bo do czego mi to pridatne, ja odszkodowania nie poucze. Chodzi mi o to ,ze jezeli cos przeklamano,to dlaczego to ma byc tematem tabu? Do Zydow nic nie mam,bo skoro Niemcy im placa ,to nie z mojej kieszeni to robia. Chcialbym by w Polsce ludzie wybrali rzad ,ktory polakom poszkodowanym w II Wojnie Swiatowej pomoze w zadoscuczynieniu krzywd.
Tak po ludzku stanie po stronie ofiar ,nie spadkobiercow katow ,ktorzy za milczenie daja wysokie posady w UE.
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
prababcia


Wpisów: 1822
Od: 2012-10-21
2014-10-19 12:26
Nie mam slow.....
Spisalam te straszne wspomnienia meza
Dla nastepnych pokolen w rodzinie
O torturach na Gestapo, wiezienie, oboz w Pustkowiu V2
pociag na torach do Brzezinki, Sachsenhausen, marsz smierci...
Nie powinnam o tym wspominac na Forum.
Ale to bylo tylko o odszkodowaniu. Teraz sadze ze Munatin jest umyslowo chory,
  Profil uzytkownika: prababcia     
Badboy


Wpisów: 23049
Od: 2004-06-10
2014-10-19 12:45
"Chcialbym by w Polsce ludzie wybrali rzad ,ktory polakom poszkodowanym w II Wojnie Swiatowej pomoze w zadoscuczynieniu krzywd."

no to zawsze będziesz chciał, bo po pierwsze jest to zbyt niewielka i mało znacząca grupa, żeby komuś chciało się tym zająć, a po drugie typowo polska zawiść tych, którzy nie byliby beneficjentami takich rozwiązań na to nie pozwoli
  Profil uzytkownika: Badboy     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2014-10-19 12:47
Dobrze zrobilas.
Takie wspomnienia nalezy utrwalac i przekazywac .
Bo one gina inaczej - moj Dziadek opisal swoj udzial w Bitwie Warszawskiej 1920, druga czesc Rodziny ucieczke przed bolszewikami i to zawsze ksztaltowalo moja swiadomosc silniej, niz podreczniki.

A glupie uwagi na forum?
Coz to ma za znaczenie...

PS. Bylem dwa dni temu w Pustkowie.
  Profil uzytkownika: Borrka     
wandaelzbieta


Wpisów: 3758
Od: 2010-01-08
2014-10-19 12:52
Moment, moment Niemcy robotnicy przymusowi dostali odszkodowania, niektorzy maja placone emerytury. Tylko tak jak moja mama powiedziala, ona pluje na te pieniadze, bo nikt nie zwroci jej lat mlodosci spedzonych w obozie w Berlinie. Miala 16 lat jak wywiezono ja na roboty. Nie wszystko da sie zalatwic pieniedzmi. Dlatego straszne jest to jak wszystko rozpatruje sie w ramach pieniedzy. Dyskutuje sie liczbe ofiar itd. Jamochlony moga tylko tak postepowac.
  Profil uzytkownika: wandaelzbieta     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2014-10-19 12:59
Tego rodzaju dyskusje (o ilosci ofiar) sa zalosne.
Ale domaganie sie odszkodowan nie jest kwestia godnosci, a elementarnej sprawiedliwosci.
Zydom sie powiodlo, bo reprezentowaly ich organizacje w demokratycznych, wolnych krajach.
Polakom, w tym Polakom zydowskiego pochodzenia, gorzej, bo sowieci przejeli czesc odszkodowan, czesc anulowali, a generalnie PRL nie byl do Gierka zainteresowany uregulowaniem spraw tego rodzaju.
  Profil uzytkownika: Borrka     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-19 13:05
"Dyskutuje sie liczbe ofiar itd. Jamochlony moga tylko tak postepowac"

Dzieki szwedzkim "jamochlonom" dowiedzialas sie,ze liczba zagazowanych moze byc nizsza i ,ze nie tylko zydowscy robotnicy przymusowi z twoich podatkow dostana zadoscuczynienie. Jak jestes solidarna,to i polskim obywatelom nie powinnas poskapic.
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
prababcia


Wpisów: 1822
Od: 2012-10-21
2014-10-19 13:17
Borrka byles w Pustkowiu? Pojechalismy tam z mezem za pierwszym pobytem w Polsce. Nic jeszcze nie bylo uporzadkowane, pokazywal mi miejsce gdzie byly palone trupy.(lezaly jeszcze kawalki kosci)
Teraz podobno jest juz inaczej. W internecie jest Pustkow opisany "Zapomniane obozy" i tam tez jest opis ewakuacji i jak szef obozu przekonal Berlin zeby wiezni nie zlikwidowac w Oswiecimiu, bo przydadza sie do pracy w Sachsenhausen.
  Profil uzytkownika: prababcia     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2014-10-19 13:26
Nawet wielokrotnie bylem w Pustkowie.

Oboz jest w poblizu wsi Pustkow i duzej fabryki chemicznej, do ktorej regularnie jezdze.

Teren obozu zwiedzalem juz dawno, ekspozycja dosc skromna wtedy byla - byc moze zostala rozbudowana.
  Profil uzytkownika: Borrka     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-19 13:40
"Tego rodzaju dyskusje (o ilosci ofiar) sa zalosne."

Pamietasz jak ciebie uczono bzdur na historii. Chesz by twoje wnuki uczyly sie o wyssanych z palca ilosciach ludzi zamordowanych w obozach koncentracyjnych? Jak my nie bedziemy dochodzic prawdy,to nasi nastepcy to zrobia. Od prawdy sie nie ucieknie ,drogi Borrko.

Nikt tu nie podwaza isnienia obozow i mordowania w nich ludzi!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
prababcia


Wpisów: 1822
Od: 2012-10-21
2014-10-19 13:48
A wiesz dlaczego byl taki straszny? Bo straznikami byli ukraincy. Jesli chcieli miec wolny dzien, to strzelali do wieznia "za probe ucieczki".
  Profil uzytkownika: prababcia     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2014-10-19 14:01
"Tylko tak jak moja mama powiedziala, ona pluje na te pieniadze, bo nikt nie zwroci jej lat mlodosci spedzonych w obozie w Berlinie. Miala 16 lat jak wywiezono ja na roboty."

I w niemczech mieszkasz!? Ja nie dalbym rady. Co czulas pracujac w tym kraju?
  Profil uzytkownika: Basti7405     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2014-10-19 14:04
Prababciu, a jak Ty sie zapatrujesz na popieranie przez 'polskich' politykow ukrainskiej zawieruchy? W kontekscie popierania banderowcow.
  Profil uzytkownika: Basti7405     
wandaelzbieta


Wpisów: 3758
Od: 2010-01-08
2014-10-19 14:05
To ty. Ja daje rade. Mieszkam wsrod pokolenia, ktore z wojna nie mialo nic wspolnego. Moj maz Niemiec tez sie urodzil po wojnie.
A wracajac do Wacka, nie uznaje takiego rozumowania :nie byl taki zly, zamordowal tylko 50 osob, a mogl 100.
  Profil uzytkownika: wandaelzbieta     
Borrka
Hospicjum na Wilsona


Wpisów: 17561
Od: 2003-04-06
2014-10-19 14:17
Pustkow byl centrum szkoleniowym.
Szkolili sie ukraiinscy ss-mani, estonscy zwolennicy nazistow, zolnierze niemieccy.
Istotnie znane jest okrucienstwo ss ukrainskiego (ss-Galizien).

Oprocz tego byl to punkt transferowy etnicznych Niemcow z Rumunii i oboz jeniecki.
  Profil uzytkownika: Borrka     
prababcia


Wpisów: 1822
Od: 2012-10-21
2014-10-19 14:33
Basti nie zabieram glosu w sprawach na ktorych sie nie znam. Widzialam ukrainska wies i wobraz sobie tez niemiecka kolo Dubna w roku 1939. Obie byly zasobne mowili po ukrainsku i niemiecku, Tylko nauczycielka byla polka. I jeszcze zydowski sklepik.
Przez Lwow Przemysl, dostalismy sie potem do Warszawy.
  Profil uzytkownika: prababcia     
prababcia


Wpisów: 1822
Od: 2012-10-21
2014-10-19 14:34
Pustkow to byly rakiety V2 mam o tym ksiazke.
  Profil uzytkownika: prababcia     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-19 14:35
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-19 15:46
"A wracajac do Wacka, nie uznaje takiego rozumowania :nie byl taki zly, zamordowal tylko 50 osob, a mogl 100"

Zacytuj wacka slowa ,ze tak powiedzial. Wacek nie zgadza sie na manipulacje liczbami.
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-19 16:55
Zreszta skad mozesz wiedziec jakie jest rozumowanie wacka, jak wacka nie posiadasz.
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
wandaelzbieta


Wpisów: 3758
Od: 2010-01-08
2014-10-19 16:56
Pewny jestes?
  Profil uzytkownika: wandaelzbieta     
polopiryna1987


Wpisów: 5239
Od: 2013-02-21
2014-10-19 17:01
Wanda, to czlowiek w zelaznej masce Kto, wie jakiego Asa trzyma w rękawie
  Profil uzytkownika: polopiryna1987     
Wacek z Polszy


Wpisów: 11956
Od: 2014-02-16
2014-10-19 17:06
"Pewny jestes?"

Od tego momentu, juz nie
  Profil uzytkownika: Wacek z Polszy     
prababcia


Wpisów: 1822
Od: 2012-10-21
2014-10-19 20:32
Dla was to sa cyfry, ewentualne odszkodowania....
Dla mnie sa to straszne wspomnienia o bliskich ktorzy
zgineli; krewni, przyjaciele. Pamietam jak plakalysmy pakujac paczke do Oswiecimia dla naszej nauczycielki Wandy Moraczewskiej.
Dopiero po wojnie znalazlam wiele danych o Polsce podziemnej...
  Profil uzytkownika: prababcia     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-19 22:13
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
prababcia


Wpisów: 1822
Od: 2012-10-21
2014-10-20 08:38
Wanda byla nie tylko nasza nauczycielka laciny, po wojnie juz, dowiedzialam sie ze byla tez laczniczka.
Aby, wiesz ze duzo czytam, jaka ksiazke mam jeszcze poszukac w bibliotece zeby zobaczyc tez Twoj punkt widzenia.
  Profil uzytkownika: prababcia     
janek1234567


Wpisów: 251
Od: 2014-10-16
2014-10-20 11:33
Nie moge sie doczekac komentarza pana Kazimierczaka , wlasciciela i MODERATORA FORUM. Dlaczego dyskusja jest przeniesiona do 3/po 3. Przeciez byla skierowana do MODERATORA. Wpisy pana pod ksywa/pseudo ABY SORELL sa nie tylko obrazliwe ale wrecz zakrawaja na to ze ten czlowiek jest w jakis sposob chory. Dlaczego , mimo protestu wielu uczestnikow portalu dalej pozwala mu sie obrazac Zydow, innych uczestnikow portalu?
Gdzie pan Kazimierczak?????
  Profil uzytkownika: janek1234567     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-20 13:15
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
pelniaksiezyca


Wpisów: 1427
Od: 2013-06-21
2014-10-21 00:01
UUu to raczej niskie I wlanie megalomanskie
  Profil uzytkownika: pelniaksiezyca     
Pustelnik


Wpisów: 337
Od: 2014-06-09
2014-10-21 01:05
[Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.]
  Profil uzytkownika: Pustelnik     
janek1234567


Wpisów: 251
Od: 2014-10-16
2014-10-21 09:40
Dalej nic ze strony MODERACJI? Czyzby jakas forma poparcia czy przyzwolenia dla popisow ksywy ABY SORELL? Robi to bardzo zla opinie nam, Polakom, w Szwecji i nie tylko bo FORUM moze byc czytane takze w innych krajach. Dziwie sie bardzo.
  Profil uzytkownika: janek1234567     
efka100


Wpisów: 704
Od: 2010-12-10
2014-10-21 09:48
Janek, nic nie wskorasz kolego, chamstwo, antysemityzm, nietolerancja, homofobia to drugie ja tego forum
  Profil uzytkownika: efka100     
Johnny


Wpisów: 1897
Od: 2012-03-21
2014-10-21 10:36
To nawet zabawne, ze zarzucacie Abiemu nietolerancje (jakby w ogole byl jakis obowiazek bycia tolerancyjnym), a sami nie jestescie tolerancyjni wobec niego.

#hipokryzja #podwojnestandardy #lepsiilepsiejsi
  Profil uzytkownika: Johnny     
Johnny


Wpisów: 1897
Od: 2012-03-21
2014-10-21 10:44
"Nie moge sie doczekac komentarza pana Kazimierczaka , wlasciciela i MODERATORA FORUM. Dlaczego dyskusja jest przeniesiona do 3/po 3. Przeciez byla skierowana do MODERATORA. Wpisy pana pod ksywa/pseudo ABY SORELL sa nie tylko obrazliwe ale wrecz zakrawaja na to ze ten czlowiek jest w jakis sposob chory. Dlaczego , mimo protestu wielu uczestnikow portalu dalej pozwala mu sie obrazac Zydow, innych uczestnikow portalu?
Gdzie pan Kazimierczak?????"

"Dalej nic ze strony MODERACJI? Czyzby jakas forma poparcia czy przyzwolenia dla popisow ksywy ABY SORELL? Robi to bardzo zla opinie nam, Polakom, w Szwecji i nie tylko bo FORUM moze byc czytane takze w innych krajach. Dziwie sie bardzo."

Wez ktos zbanuj tego tumana
  Profil uzytkownika: Johnny     
efka100


Wpisów: 704
Od: 2010-12-10
2014-10-21 12:00
Jasne ze nie ma obowiązku bycia tolerancyjnym podobnie jak nie ma obowiązku mycia zębów po jedzeniu, najdziwniejszy pogląd jaki słyszałam od dawna
  Profil uzytkownika: efka100     
Johnny


Wpisów: 1897
Od: 2012-03-21
2014-10-21 12:16
http://i.imgur.com/37nAy1v .jpg
  Profil uzytkownika: Johnny     
janek1234567


Wpisów: 251
Od: 2014-10-16
2014-10-21 13:30
Kto to jest ALEKSY? Ja osobiscie nie znam. Ale przeciez nie o to chodzi. Chodzi o pana, ktory pod ksywa ABY SORELL juz pisal o Murzynach: "kto uzyje tego samego recznika co Murzyn?" i chwalil polskiego morderce Walusia, zabojce murzynskiego bojownika z apartheidem, o faceta co wkleja pioseki SS w dziale MUZYKA NA LADNOM CHWILE, o faceta co pisze ze Zydzi sa uposledzeni genetycznie, pisze o paru milionach Zydow w Polsce i opisuje "ich ryje" etc...Czy to przystoi? Czy to jest przyzwoite i fajne ozdabiac wpisy o ofiarach Holocaustu tanczacymi smailikami?
  Profil uzytkownika: janek1234567     
Johnny


Wpisów: 1897
Od: 2012-03-21
2014-10-21 14:20
Czy to przystoi? Czy to jest przyzwoite i fajne jechac po kims z "anonimowego" konta?
  Profil uzytkownika: Johnny     
janek1234567


Wpisów: 251
Od: 2014-10-16
2014-10-21 14:28
Nie "jade po kims" ale stawiam konkretne zarzuty: Antysemityzm, rasizm, ksenofobia. Ksywa ABY SORELL uprawia toto na FORUM od lat. Dyskusja na temat HOLOCAUSTU? Tylko na POLONIAINFO.SE FORUM!
  Profil uzytkownika: janek1234567     
Johnny


Wpisów: 1897
Od: 2012-03-21
2014-10-21 14:48
Podpisz sie pod tymi zarzutami nazwiskiem.
  Profil uzytkownika: Johnny     
Basti7405


Wpisów: 1062
Od: 2014-08-10
2014-10-21 15:01
Musialaby najpierw nick na zenski zmienic. Nas stokrotka nie oszukasz tak latwo.
  Profil uzytkownika: Basti7405     
troja


Wpisów: 945
Od: 2008-01-28
2014-10-21 15:12
MUZYKA NA LADNOM POGODE. A nie na ladna chwile
  Profil uzytkownika: troja     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-21 18:32
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
janek1234567


Wpisów: 251
Od: 2014-10-16
2014-10-21 19:45
ABY SORELL. Pytanie bylo do Kajetana, nie do ciebie.
  Profil uzytkownika: janek1234567     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-21 19:53
Ja mam na tyle cywilnej odwagi, ze jak chce cos o kims napisac to nie zakladam nowych nickow i ja nie uzywam slowa ksywka bo wg mnie to jest gwara przestepcza.

--------------------
Kajetan,
przeciez Ty dobrze wiesz, ze to nie ja kryje sie pod tym nickiem Janek wiec dlaczego pozwalasz, zeby mnie tu obrazano?
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-21 19:57
PS
Ja mysle, ze Ty wiesz rowniez i to kto kryje sie pod tym nickiem Janek i dlatego nie odpowiadasz mu na jego pytania.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-21 20:11
Trzeba byc bardzo ograniczonym czlowiekem, zeby myslec, ze gdybym kryla sie pod nickiem Janek to uzywalabym moich zwrotow.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-21 20:19
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-21 20:56
A kto pod wpisem munatit
Wpisów: 62
Od: 2013-08-06
2014-10-17 12:01
janoczku ty moji serduho
alias olu-simplu "
napisal:
"Jak Munatit szybciutenko rozszyfrowal zagadke. Jestem pod wrazeniem! Brawo! "
i do kopgo byl ten wpis:
"Aby sorell
Wpisów: 6560
Od: 2010-04-16
2014-10-21 18:32
Wszyscy wiemy co to za kreatura stoi za tym "nowym" nickiem. Zdradza ja jezyk, uzywane te same zwroty. Instynkt mnie nie zawiodl."

Nie udawaj glupszego niz jestes!
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-21 21:26
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-21 21:30
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Lula3


Wpisów: 232
Od: 2014-08-25
2014-10-22 00:19
Jaka mila rozrywka na cudowny wieczor.

Dawno temu Mark Twain napisal>

Trzymaj sie z dala od
ludzi, ktorzy probuja pomniejszac Twoje ambicje
Mali ludzie zawsze tak robia, a naprawde Wielcy
sprawiaja, ze czujesz, ze i Ty mozesz byc
wielki.


Zyczac spokojnej nocy, proponuje przeanalizowac te piekne i wartosciowe slowa.
  Profil uzytkownika: Lula3     
munatit


Wpisów: 228
Od: 2013-08-06
2014-10-22 07:06
udyrz w stol a nozycu SI odezwum
ktos SI za duzom tutoj tlumocy
a kuku; -))
babu strzylo z luku
  Profil uzytkownika: munatit     
ulla_lingsztat
Kołobrzeg


Wpisów: 6358
Od: 2013-05-25
2014-10-22 09:37
Jak będą kasowali za poglądy, to nikt tutaj nie przyjdzie, może z wyjątkiem tych kilku osób co są tutaj od zawsze, mnie też wykasował z pół roku temu, i jest w plecy kilka tysięcy kliknięć, bo tu nie zaglądałem...
  Profil uzytkownika: ulla_lingsztat     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-22 13:00
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
janek1234567


Wpisów: 251
Od: 2014-10-16
2014-10-22 13:54
Dziekuje za "udzial" w FORUM. Niestety ani towarzystwo ani poglady nie sa do zaakceptowania dla uczciwego czlowieka. BYE BYE
Janek Krawczyk Sollentuna
  Profil uzytkownika: janek1234567     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-22 15:24
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-22 15:28
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
polopiryna1987


Wpisów: 5239
Od: 2013-02-21
2014-10-22 18:14
Aby, ja mam zwykle nosa do takich akcji Jak dla mnie pod nickiem Janek, kryje sie wszechwiedzaca Dora
  Profil uzytkownika: polopiryna1987     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-22 18:24
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
polopiryna1987


Wpisów: 5239
Od: 2013-02-21
2014-10-22 18:39
Aby, masz trzy kola ratunkowe:

a) pół na pół,
b) pytanie do publicznosci,
c) telefon do przyjaciela



Ja juz na poczatku wyrazilam swoje zdanie, ze NIGDY nie podejrzewalabym Oli
  Profil uzytkownika: polopiryna1987     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-22 18:59
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-22 19:25
Polo


Chyba zauwazylas, ze ten bystrzak wpisal w ratsit Janek
http://www.ratsit.se/BC/Se archSimple.aspx?Who=Janek+Krawczyk
i jest dumny, ze nie da sie oszukac.


No ale fakt, ze zaden Jan Krawczyk nie mieszka w Sollentunie.
http://www.birthday.se/sok /?f=Jan&l=Krawczyk
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-22 20:35
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
simply_Ola


Wpisów: 8853
Od: 2011-01-04
2014-10-22 22:39
Wpisalem dla siebie Jan, a dla Was Janek.
Bujac to my a nie nas.
  Profil uzytkownika: simply_Ola     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-10-22 22:52
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Forum -> 3po3 -> Czy moderatorom sie nudzi ?
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Dam Pracę (Värmdö )
Praca (Södertälje)
Praca od zaraz (Uddevalla)
firma sprzątającą poszukuje pracownika od zaraz (Sztokholm)
Dołącz do grona fachowców remontujących łazienki (Täby)
Pracownik återvinningscentral (Sztokholm)
Praca- sprzątanie (Tyresö )
Praca dla operatora koparki (Stockholm)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 5 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony