Odwiedzin 37808627
Dziś 996
Sobota 27 kwietnia 2024

 
 

Forum: Z Kalendarza Imprez - Mikolajki 7-12-2014 godz.12-15

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorMikolajki 7-12-2014 godz.12-15
nibynic


Wpisów: 215
Od: 2011-04-12
2014-09-27 19:44
Witamy wszystkich!

Wiemy, ze do zimy jeszcze troche czasu i lepiej cieszyc sie ladna jesienna pogoda, jednak przyjemnie spedzony czas zima tez daje powody do radosci.

Tym razem impreza bedzie w zupelnie innej formie. Mamy jednak nadzieje, ze tak samo fajna.
Zapraszamy do zabawy na swiezym powietrzu i spotkania z Mikolajem.
Wielkie polonijne grillowanie, tance,zabawy dla dzieci przy muzyce,gry i konkursy. Tradycyjnie bedzie z nami klaun, a na zakonczenie dzieci odwiedzi Mikolaj z podarunkami.
Oczywiscie liczymy, ze bedzie piekny bialy snieg i delikatny mroz, ale gdyby pogoda zrobila nam psikusa to dolozymy wszelkich staran by ponury grudzien zmienic w swiat kolorow choc na pare godzin.
Naszym dzieciom nie straszna zadna pogoda, mamy nadzieje, ze i rodzicom spodoba sie pomysl. Osoby bez dzieci rownie mile widziane.

Nalezy zabrac ze soba cieple ubranie i jakies kielbaski do grillowania.
My rozpalimy grille, (mamy tez plastikowe naczynia, serwetki), dzieci zapraszamy na goraca czekolade.

Na miejscu bedzie mozna kupic kawe, glögg i ciastka.

Jedyna oplata jaka uiszczamy to za podarunek od Mikolaja. Kupony na paczki beda sprzedawane w polskich sklepach na terenie Sztokholmu oraz u organizatorow.
(w sklad paczki wchodza misie firmy Bukowski, ksiazki, slodycze)

Mikolaj spotka sie z dziecmi okolo godz.14.30.
Calkowity dochod z imprezy zostanie przekazany dla dzieci z Domu Dziecka w Polsce.

Sponsorzy: Polska Delikatesser Grimsta Livs, Supermarket Polonia Sätra, Bukowski Design

Miejsce: Rålambshovsparken, Tunnelba Fridhemsplan


Do zobaczenia
  Profil uzytkownika: nibynic     
thiara


Wpisów: 411
Od: 2004-09-21
2014-09-28 15:56
Pomysl jest G E N I A L N Y!


ps. Napiszcie kiedy "bilety" beda w sprzedazy
  Profil uzytkownika: thiara     
kantyk


Wpisów: 344
Od: 2006-04-13
2014-10-15 10:25
Mozna juz gdzies kupic bilety (internet moze)? Wyjezdzamy na 2 miesiace i wrocimy tuz przed mikolajkami.
  Profil uzytkownika: kantyk     
nibynic


Wpisów: 215
Od: 2011-04-12
2014-10-18 21:39
Niestety jeszcze nie dopiero sa w druku
w sprzedazy beda pewnie w nastepny weekend

Ostatecznie moge odlozyc, prosze sie do mnie odezwac na fb-profil Grupa NibyNic lub na maila nibynic@hotmail.com

Pozdr.
  Profil uzytkownika: nibynic     
nibynic


Wpisów: 215
Od: 2011-04-12
2014-10-25 21:17
Kupony na paczki sa juz dostepne w Polmarket Vällingby oraz Supermarket Polonia w Sätra. W przyszlym tyg. beda w pozostalych polskich sklepach.
Zapraszamy





  Profil uzytkownika: nibynic     
nibynic


Wpisów: 215
Od: 2011-04-12
2014-11-13 20:24
Witamy,
u nas przygotowania do imprezy pelna para. Najwiecej roboty maja pomocnicy Mikolaja, ale damy rade

Kupony na paczki sa dostepne w polskich sklepach w Vällingby, Sätra, S:t eriksplan, Handen, Solna i T-centralen

Na imprezie bedzie mozna kupic pyszne ciastka od cukiernia Oscar konditori oraz Domowe wypieki Moniki. Kto bywal u nas to wie, ze slodkosci sa zawsze pierwszorzedne i warto sie skusic


Zapraszamy!


Niby Nic


  Profil uzytkownika: nibynic     
projekt


Wpisów: 81
Od: 2011-11-22
2014-11-13 20:58
Ojojoj, a Alice Konditori nie bedzie?
  Profil uzytkownika: projekt     
nibynic


Wpisów: 215
Od: 2011-04-12
2014-11-24 09:39
Niestety, nie mozemy ustawic stolow i handlowac w parku. Wymaga to pozwolen i wiaze sie z kosztami. Niestety finanse na zorganizowanie imprezy to nasza najwieksza bolaczka.


Powinnismy poinformowac, ze bedzie to ostatnia impreza Niby Nic. Chcemy milo sie z Wami pozegnac,dziekujemy za to ze obdarzyliscie nas swoim zaufaniem przez te 4lata.Dziekujemy tym ktorzy bawili sie z nami,tym ktorzy wspierali nas cieplym slowem i tym ktorzy narzekali-dzieki czemu naprawialismy bledy i ulepszali imprezy.
Naszym celem zawsze bylo pomoc dzieciom w Polsce i dac troche radosci dzieciakom w Szwecji.
Jestesmy zadowoleni z rezultatu. Zorganizowalismy siedem imprez (teraz bedzie osma)
Tak na szybko liczac to przekazalismy dzieciom z Domow Dziecka okolo 200tys kr. Jest to wg nas zawrotna suma i nasz wspolny sukces
Do zobaczenia juz za 2tyg

Jeszcze raz dziekujemy.
Grupa Niby Nic
  Profil uzytkownika: nibynic     
thiara


Wpisów: 411
Od: 2004-09-21
2014-11-24 11:32
Ostatnia???

Jasy gwint!

Moje dziecko "wychowalo sie" na Waszych imprezach.

Dziekuje, za kazda chwile, ktora poswieciliscie na organizacje i cudowna wspolna zabawe
  Profil uzytkownika: thiara     
tomaszek


Wpisów: 236
Od: 2007-03-01
2014-11-24 12:41
"bedzie to ostatnia impreza Niby Nic."

Szkoda, wielka szkoda. Bardzo cenilismy sobie te imprezy zwlaszcza, ze z roku na rok byly lepsze. Bilety na 9 grudnia od 2 tygodni leza na stole. Do zobaczenia.
  Profil uzytkownika: tomaszek     
nibynic


Wpisów: 215
Od: 2011-04-12
2014-11-24 13:16
A co ja mam powiedziec? Pierwsza impreze zaczelismy przygotowywac gdy bylam w 8miesiacu ciazy...wczoraj moj prawie 4,5-letni synek w czapie Sw.Mikolaja pomagal przygotowywac rzeczy na prezenty
Oj, bedzie tego brakowalo:przygotowan, planow, pracy nad pomyslami, spotkan z fajnymi ludzmi, usmiechow dzieciakow, a nawet stresu o to aby sie udalo
Ale doba ma tylko 24godz.i na wszystko nie ma czasu.
Przez nasze szeregi przewinelo sie bardzo duzo wolontariuszy, sponsorow, ludzi o wielkim sercu i az cieplo robi sie w srodku gdy sie o tym mysli.

Mamy nadzieje, ze znajda sie nastepni, mlodzi, energiczni rodzice ktorzy zatroszcza sie o dzieciaki i zaczna organizowac imprezy.


Do zobaczenia
  Profil uzytkownika: nibynic     
nibynic


Wpisów: 215
Od: 2011-04-12
2014-11-26 17:57
Na ta chwile nie ma juz kuponow na paczki w sklepie w Sätra, jednak jutro postaram sie pozbierac po kilka z innych sklepow i dowiez na Sätre.
Zachecam, abyscie nie zwlekali z zakupem kuponow do ostatniej chwili.
Mamy nadzieje, ze starczy dla wszystkich, ale napewno nie mozemy zwiekszyc planowanej liczby paczek.

Pozdrawiamy
Niby Nic
  Profil uzytkownika: nibynic     
nibynic


Wpisów: 215
Od: 2011-04-12
2014-12-01 18:51
Kupony na paczki wyprzedane!

Nadal jest duze zainteresowanie i sporo chetnych.Dostajemy duzo zapytan o zwiekszenie liczby prezentow.
Jednak z przykroscia informujemy, ze jest to niemozliwe
Zakup towaru jest w tym wszystkim najmniejszym problemem, brakuje nam czasu, rak do pracy i przede wszystkim osob do obslugi.

Cieszy nas powodzenie imprezy, jednak wiemy na ile mozemy sobie pozolic.

Pozdrawiamy


  Profil uzytkownika: nibynic     
thiara


Wpisów: 411
Od: 2004-09-21
2014-12-01 19:39
Co mozemy zrobic, zeby Wasza dzialalnosc sie nie skonczyla?
To takie sutne, ze zapowiedzieliscie ostatnia impreze
  Profil uzytkownika: thiara     
nibynic


Wpisów: 215
Od: 2011-04-12
2014-12-02 09:38
Tegoroczne Mikolajki pokazuje, jak duze zainteresowanie jest imprezami dla dzieci.Tydzien przed impreza sprzedalismy 190 kuponow i pewnie sprzedalibysmy jeszcze drugie tyle.
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ktos inny to kontynuowal.
Chetnie podzielimy sie doswiadczeniem,pomozemy.

Brak osob chetnych do pomocy do glowny powod zawieszenia naszej dzialalnosci.
Niestety, ale jest to zbyt duzy stres, dnia sie nie rozciagnie, w 5osob nie da sie tego kontynuowac
My tez mamy rodziny i swoje zycie.
Teraz potrzeba kogos z nowymi pomyslami,energia i zdecydowanie wiecej niz 5osob.


  Profil uzytkownika: nibynic     
nibynic


Wpisów: 215
Od: 2011-04-12
2014-12-04 09:07
Jestesmy prawie gotowi.
Dostalismy duzo wiadomosci z podziekowaniami i prosbami, aby dalej organizowac imprezy. Bardzo to mile
Moze troche nas przekonaliscie...
Zobaczymy jak uda sie ta impreza,zobaczymy co na to nasi sponsorzy. Jezeli za rok beda pieniadze i troche chetnych rak do pracy (kilka osob zaoferowalo pomoc) to moze zorganizujemy impreze w tej formie co teraz.

Jednak teraz kilka waznych spraw organizacyjnych.
Zabawa jest na zewnatrz wiec nalezy sie ubrac cieplo, odpowiednio do pogody. Dzieciaki beda pewnie szalec na placu zabaw, albo tanczyc, brac udzial w konkursach. Fajnie jakby rodzice tez sie przylaczyli, bawili z dziecmi.
Z gorygoruy zapowiadamy, ze nie stosujemy sie do narzekan i prosb o wczesniejsze wydanie paczek-bo zimno, bo zmeczenie itp itd
Mamy swoj plan i nie chcemy niepotrzebnego balaganu.
Mikolaj jest zaplanowany na godz 14.30-15.00
Do wydania mamy ponad 200paczek,kto juz u nas byl to wie jak to wyglada. Niestety Mikolaj nie ma czasu wziac kazdego dziecka na kolanka i porozmawiac. Paczki rozdajemy w kilka osob. Kazdy kto chce zdjecie z Mikolajem musi cierpliwie poczekac. Po rozdaniu paczek Mikolaj dalej bedzie do dyspozycji

Najwazniejsze!
To nadal jest akcja charytatywna! Przychodzimy ze swoim jedzeniem,ale nibynic bedzie sprzedawac tam goraca kawe, herbate, ciastka. (Cena 10kr)
Prosimy przygotujcie jakies drobne, aby dolozyc sie do zbiorki.

Grill bedzie rozpalony, mamy talerze, sztucce, serwetki, ketchupy, musztardy. Jezeli ktos chce przyjsc ze swoim grillem rowniez nie ma problemu, tam mozna grillowac w calym parku.
A po jedzeniu kazdy po sobie sprzata! Rozwiesimy czarne worki na smieci, w razie jak widzicie ze beda pelne to nie rzucajcie smieci obok tylko zgloscie to organizatorom.

Dziekujemy za wszelka pomoc i dbalosc o to by impreza przebiegla milo i bez problemow.

  Profil uzytkownika: nibynic     
thiara


Wpisów: 411
Od: 2004-09-21
2014-12-07 20:14
Alez wspaniala impreza! Kto nie byl...ten traba!
  Profil uzytkownika: thiara     
nibynic


Wpisów: 215
Od: 2011-04-12
2014-12-07 20:51
Dziekujemy, ze byliscie z nami. Niektore maluchy widzialam od samego poczatku, az do konca, rozesmiane i energiczne. Super!
Towarzystwo wrecz doborowe. Zadowoleni rodzice bawiacy sie ze swoimi dziecmi

Sprzatalismy po imprezie i nie znalezlismy nigdzie zadnych smieci, pelna kultura. Wielki uklon do wszystkich.

Mamy pewnie ponad 20tys dla dzieci w Polsce (jutro policzymy dokladnie)
Zyczymy milego wieczoru przy cieplej herbacie
  Profil uzytkownika: nibynic     
nibynic


Wpisów: 215
Od: 2011-04-12
2014-12-08 21:38
No napiszcie cos... przeciez bylo wiecej forumowiczow...
spostrzezenia, uwagi, krytyke, cokolwiek...

Dla mnie pomysl imprezy na dworzu(choc moj) byl calkiem szalony, spodziewalam sie, ze przyjdzie okolo 50osob i to najbardziej wytrwalych-przyszlo prawie 500!

podzielcie sie wrazeniami

mamy 20465kr! (zebranych bylo wiecej, jednak mielismy rowniez wydatki)
jutro zdecydujemy do ktorej placowki trafia pieniadze

Niby Nic
  Profil uzytkownika: nibynic     
tomaszek


Wpisów: 236
Od: 2007-03-01
2014-12-08 21:55
Napisze tylko jedno....

Mam nadzieje, ze do zobaczenia za pol roku na Waszym Pikniku



ps.
1. Pomysl z zimowa impreza na dworze znakomity
2. Sw. Mikolaj w tym roku przesympatyczny!
3. Skad wzieliscie takie "wypasione" paczki? Wszyscy byli zadziwieni!
4. Jak dla mnie to byla najlepsza Wasza impreza!

Dziekujemy

  Profil uzytkownika: tomaszek     
nibynic


Wpisów: 215
Od: 2011-04-12
2014-12-09 11:26
Dziekujemy za mile slowa

Jednak jezeli mielibysmy robic podobna impreze (poniewaz ani sponsorzy ani uczestnicy nie chca sluchac, ze to juz koniec ) to co mialo by byc lepiej?
Sami wiemy, ze tron, czerwone spodnie i okulary dla Mikolaja.
I wiecej ciastek i parowek
Ale moze cos wiecej? Stojac z boku lepiej wszysto widac.

"wypasione" paczki: slodycze-polski sklep z Grimsta, misie -firma Bukowski, ksiazki i w kilku paczkach byly gry-kupilismy w zeszlym roku za pieniadze od polskiego sklepu w Sätra

dziekujemy sponsorom z calego serca

p.s. jedna pani przyszla z pretensjami, ze zostala oszukana-zbyt uboga paczka (byl tam mis wielkosci 25cm i kolorowanka "bolek i lolek",slodycze) rece mi opadly

Paczki byly rozne: duzy mis mala ksiazeczka i na odwrot
  Profil uzytkownika: nibynic     
tittut


Wpisów: 373
Od: 2010-04-08
2014-12-09 12:50
My na gry nie trafilismy a i tak uwazam, ze paczki byly wspaniale (pozdrawiamy pania z pretensjami ). Moje dzieciaki sa w roznym wieku - a kazdemu sie podobaly!

Nastepnym razem pieknie poprosze nie myslec o tronie dla Mikolaja ale o moze o toalecie przenosnej? Co sadzicie?
  Profil uzytkownika: tittut     
nibynic


Wpisów: 215
Od: 2011-04-12
2014-12-09 13:15
Toaleta przenosna, a nawet dwie byly w parku.



  Profil uzytkownika: nibynic     
tittut


Wpisów: 373
Od: 2010-04-08
2014-12-09 17:53
O my gapy!
  Profil uzytkownika: tittut     
polopiryna1987


Wpisów: 5239
Od: 2013-02-21
2014-12-09 18:05
NN: "p.s. jedna pani przyszla z pretensjami, ze zostala oszukana-zbyt uboga paczka (byl tam mis wielkosci 25cm i kolorowanka "bolek i lolek",slodycze) rece mi opadly"- NN, ja sie nie znam, bo nie chodze na polskie imprezy oraz nie mam dzieci, ale z tego co widze to naprawde Wasze imprezy sa zawsze gyt! Uzytkownicy PI sa zawsze zachwyceni Nie przejmuj sie jakas pipa- bo zawsze sie taka znajdzie- ktorej nic nie odpowiada Jak dla mnie bardzo fajnie, ze przez tak dlugi okres czasu macie sily i checi na organizowanie tego typu rozrywek
  Profil uzytkownika: polopiryna1987     
umea


Wpisów: 179
Od: 2006-03-25
2014-12-09 19:28
Moje dzieci byly w puli paczek dodatkowych, dostaly misie malutenkie i sie cieszyly niesamowicie. Paczki cudowne, zabawa super i pisze sie na wiecej. Pozdrawiam pania z pretensjami!!! Dodam, ze rok temu paczki byly skromniejsze a mimo to moje dzieci byly zadowolone i wspaniale sie bawily. Podoba mi sie tez zachowanie nas doroslych na waszych imprezach, kulturalnie,bez popisow. Niby Nic ja was uwielbiam i podziwiam za zapal i checi i mam nadzieje, ze pania z pretensjami sie nie przejmujcie.
  Profil uzytkownika: umea     
projekt


Wpisów: 81
Od: 2011-11-22
2014-12-09 19:30
"pani przyszla z pretensjami, ze zostala oszukana-zbyt uboga paczka" - zycie, samo zycie... dobrze, ze jeszcze nie kazala zwracac sobie za benzyne

Impreza giciowa!!!

Toalety tez nie znalazlem

Polo przyjedz kiedys do stolicy - poznasz fajnych organizatorow no i uczestnikow, rzecz jasna - w roznym przedziale wiekowym
  Profil uzytkownika: projekt     
nibynic


Wpisów: 215
Od: 2011-04-12
2014-12-09 20:08
No wiec tak na przyszlosc-toalety sa na lewo od wejscia do amfiteatru


Probowalam wytlumaczyc tej pani sytuacje z paczkami, ale byla wsciekla i jeszcze krzyczala do telefonu o naszej imprezie i paczkach, nie mialam ochoty na dyskusje
obok mnie stal 8-letni synek mojej siostry (dostal malego misia i duza ksiazke)wiec spytalam czy zamieni sie z ta pania na paczki (najwiekszy problem ta pani miala, ze w jej paczce jest za mala ksiazka)
maly zgodzil sie bez problemu, wiec zamienilam paczki i koniec rozmowy

Najgorzej, ze ta pani cala afere zrobila przy swoim synku i wlasnie moim siostrzencu
Ale bylo minelo.

A te dodatkowe paczki to wg mnie wyszly bardzo fajne. Czapeczki ofiarowane przez sklep www.emi-lili.com byly sliczne.
  Profil uzytkownika: nibynic     
umea


Wpisów: 179
Od: 2006-03-25
2014-12-09 20:54
Czapeczki sa w uzyciu juz a moje dziewczynki wygladaja w nich przeslodko! A zamiast ksiazek moje dzieci mialy kolorowanki, ktore maluja od niedzieli. Ja na waszym miejscu bym To babsko udusila. Siara na maxa jak To mowi moj syn. A najwieksza paradoks, ze pewnie a ani ona ani jej syn ten wielkiej ksiazki do reki Nie wezma.
  Profil uzytkownika: umea     
nibynic


Wpisów: 215
Od: 2011-04-12
2015-01-23 18:33
Kilka slow o tym gdzie trafily zebrane pieniadze...

Tym razem nasza pomoc skierowalismy do Domu Dziecka "Jutrzenka"
http://jutrzenka-dzieci.pl /

Zgodnie z zyczeniami dyrekcji, spelnilismy najpilniejsze potrzeby. Bylo to 45szt.taboretow oraz 45 szt.poscieli flanelowej+przescieradla.
Do tego cos dla rozrywki dla dzieci-xbox 360, wraz z akcesoriami i grami.

Dziekujemy za kazda Wasza korone

pozdrawiamy
  Profil uzytkownika: nibynic     
kantyk


Wpisów: 344
Od: 2006-04-13
2015-01-23 21:03





  Profil uzytkownika: kantyk     
Forum -> Z Kalendarza Imprez -> Mikolajki 7-12-2014 godz.12-15
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Dekarz/Blacharz/Takläggare/Pappläggare (Stockholm)
Pomoc w ogrodzie Vallentuna (Vallentuna)
Dam pracę Pracownik budowlany Karlstad Varmland (Hammarö)
PRACA. (Stokholm)
Dam prace sprzątanie (Stockholm)
Dam prace firmie sprzątającej (Stockholm)
Tłumaczenie (Sztokholm)
Praca dla doświadczonego stolarza (Sztokholm)
Więcej





Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 12 gości
oraz 0 użytkowników.


Dzis palạ koran w Skärholmen
nie uczciwi pracodawcy
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony