Odwiedzin 37783316
Dziś 86
Sobota 20 kwietnia 2024

 
 

Forum: Na każdy temat - Biznes w Polsce a USkarbowy

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorBiznes w Polsce a USkarbowy
Ulf


Wpisów: 278
Od: 2013-02-21
2014-09-16 08:57
Az ciarki po plecach przechodza co urzednicy Urzedu Skarbowego w Polsce wyprawiaja z malymi przedsiebiorstwami. Porownujac szwedzkie i polskie standardy latwiej i bezpieczniej prowadzic firme w Szwecji.

Placenie podatkow w Polsce moze odwdzieczyc sie zrujnowanym zyciem i zdrowiem.
Firma rodzinna dzialajaca 20 lat zakupila zloza kamienia za 10mln po czym podpisala aneks zmieniajacy cene na 6 mln kiedy sie okazalo, ze zloza nie sa az tak bogate w surowiec.
Od roznicy czyli 4 mln po kontroli skarbowej zazadano podatku prawie miliona zlotych co powoli doporowadzilo firme do ruiny rodzine wyrzucono z domu i zostawiono z kilkumilionowymi dlugami.
To chyba mozliwe tylko w Polsce.

http://www.tvn24.pl/czarno -na-bialym,42,m/blad-urzednika-skarbowego -zniszczyl-firme-i-zycie,468481.html
  Profil uzytkownika: Ulf     
kawaler


Wpisów: 12116
Od: 2008-10-01
2014-09-16 12:02
w Polsce czym lepiej firma prosperuje tym zwieksza sie ryzyko upadlosci, urzad skarbowy, prokuratura, nieuczciwi kooperenci, itp. Atak moze przyjsc w kazdej chwili, czesto konkurencja albo jakis lokalny biznesmen jest w ukladzie z urzedami
  Profil uzytkownika: kawaler     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-09-16 12:35
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2014-09-16 16:08
ogladalem ten reportaz,nieznam sie na polskich prawach ale z tego co wiem jak reporterzy potrafia robic takie programy to zastanawiam sie czy urzednik nie podejrzewal oszustwa ze strony firmy ,gdzie wlasciwie znajac jak w polsce kumoterstwo funkcjonuje nic by mnie nie zdziwilo??????
  Profil uzytkownika: black sabbath     
kawaler


Wpisów: 12116
Od: 2008-10-01
2014-09-16 16:11
11.000zl rachunek za prad, pewnie ma kilka hektarów upraw marihuany w szklarniach, wentylatory i specjalne lampy strasznie duzo pradu zjadaja, to jedyne logiczne wytlumaczenie takigo rachunku,

i z nikad pomocy, w dziale obslugi klienta wzruszaja ramionami, skoro dostala ta rachunek to musi zaplacic, bo rachunki trzeba placic
i nawet sasiedzi sie ciesza, wiedocznie cos kobminuje albo dala sie zfrajerowac w obu pzypadkach wina emerytki

Polska to dziki kraj, nie ma litosc dla "frajerów"
urzedy zaslaniaja sie tajemnica, zreszta w Polsce wszystko jest objete tajemnica,
  Profil uzytkownika: kawaler     
black sabbath


Wpisów: 9092
Od: 2012-06-16
2014-09-16 16:14
z tym pradem to i w szwecji byl podobny problem ,rodzina dostala rachunek z paroma zerami extra,musieli zaplacic a potem sie okazalo ze ktos byl do nich podlaczony a licznik nabijal im,takie sprawy to niejest wyjatek ,sad nie jedzie i sam sie dopatruje problemu,oni czytaja akta i wydaja wyrok i w tym nic dziwnego,szkoda tylko tych co niewinnie musza walczyc o swoje
  Profil uzytkownika: black sabbath     
Aby sorell


Wpisów: 11327
Od: 2010-04-16
2014-09-16 16:21
Wpis wykasowany przez Administratora. Łamanie regulaminu serwisu.
  Profil uzytkownika: Aby sorell     
Forum -> Na każdy temat -> Biznes w Polsce a USkarbowy
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy









MYCIE OKIEN (STOCKHOLM)
Sprzatanie minimum 50% lub 100% grafiki (Täby)
Praca (Värmdö )
Praca-sprzatanie (Täby)
Brukarstwo (Täby)
Praca dla ogólno budowlańca (Skåne)
BLACHARZ, LAKIERNIK (SKOGAS)
mechanik samochodowy (SKOGAS)
Więcej





Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Muzeum tramwajów w Malmköping.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 6 gości
oraz 1 użytkowników.


TEMU
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony