Odwiedzin 37806991
Dziś 3315
Piątek 26 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - wynagrodzenie za podroz sluzbowa

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
Autorwynagrodzenie za podroz sluzbowa
gal34


Wpisów: 1
Od: 2014-09-08
2014-09-08 22:38
Witam wszystkich. Przyjechalem do szwecji jakis rok temu. Ucze sie jezyka,ale nie potrafie jeszcze dobrze nim poslugiwac sie. Ostatnio dostalem propozycje pracy w delegacji,ale nie bardzo sie orjetuje z dodatkiem za rozlakowe. Dlatego kieruje to do osob, ktorych praca byla w delegacji. Jak to jest z kosztami. Czy podroz, zakwaterowanie oraz jedzenie oplaca mi pracodawca? Czy ponosze ja jakiekolwiek koszta? Probowalem troche tlumaczyc ze strony Skatteverket ale translator nie zawsze tlumaczy jak bysmy tego chcieli. Czy z traktamentu pracodawca moze odliczyv mi koszta podrozy i zakwaterowania? Czy tylko wyzywienie? Wiem tylko ze jak jezdzilem w polsce na delegacje to pracodawca zapewnial mi wszystko i nie ponosilem zadnych kosztow za wyjatkiem jak sam sobie kupowalem czasem cos extra do zjedzenia. Wowczas to ja sam sobie odliczalem delegacje - to co wydalem i wtedy mialem swiadomosc czy zaoszczedzilem pieniadze czy nie. Dlatego chcialem sie zapytac czy tu jest tak samo? Czy jesli mi sie nalezy jakas kwota za dzien to czy jesli nic nie wydam ( wlasne pieniadze) to nalezy mi sie pelny traktament czy nie? Co moze pracodawca mi odliczyc od niego. Przeciez nie zawsze dana kwota moze pokryc koszta wyjazdu wiec co w tedy?! Pracodawca kaze doplacic czy jest ktos co potrafi mi to wytlumaczyc? Prosze tylko o nie odsylanie do stron Skattu. Pozdrawiam
  Profil uzytkownika: gal34     
Forum -> Życie w Szwecji -> wynagrodzenie za podroz sluzbowa
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






Dam pracę Pracownik budowlany Karlstad Varmland (Hammarö)
PRACA. (Stokholm)
Dam prace sprzątanie (Stockholm)
Dam prace firmie sprzątającej (Stockholm)
Tłumaczenie (Sztokholm)
Praca dla doświadczonego stolarza (Sztokholm)
Firma Sprzątające (Helsingborg)
FIRMA SPRZATAJACA (VÄNDELSÖ)
Więcej





Wielkanocna wyprawa do wschodniej Albanii.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 27 gości
oraz 0 użytkowników.


nie uczciwi pracodawcy
Dzis palạ koran w Skärholmen
Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony