Odwiedzin 37802571
Dziś 3015
Czwartek 25 kwietnia 2024

 
 

Forum: Życie w Szwecji - Witam ,potrzebna przysluga. :-P

 
 

Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy
AutorWitam ,potrzebna przysluga. :-P
adolfsson


Wpisów: 4
Od: 2014-05-21
2014-05-21 22:52
Witam ,czy jest tu ktos ,chetny do darmowej(na ten moment,co nie znaczy ,ze pozniej sie nie odwdziecze) przyslugi,potrzebuje napisac Cv i list do pracy ,ale zwyczajnie nie radze sobie.Jezeli znajdzie sie ktos chetny, przesle emailem moje polskie Cv.Bede bardzo wdzieczna za pomoc,chce podjac prace w wakacje ,kiedys mieszkalam w Szwecji ale zycie napisalo inny scenariusz ,a teraz poprostu moze uda sie dokonczyc to co ,niespodziewanie sie skonczylo.Jestem kobieta 46lat obecnie pracuje jako opiekunka w Niemczech.Pozdrawiam i zywie nadzieje na szybka pomoc,bo czasu pozostalo,niewiele.
  Profil uzytkownika: adolfsson     
Danello
Polak w Szwecji


Wpisów: 504
Od: 2014-05-05
2014-05-22 00:31
Wyslij to na qworkjobb@gmail.com

Nie obiecuje na jutro, ale moge sie przyjrzec.
  Profil uzytkownika: Danello     
adolfsson


Wpisów: 4
Od: 2014-05-21
2014-05-22 08:30
Widze ze z przyslugami mamy problem ,wielu czyta,niewielu odpowiada.
  Profil uzytkownika: adolfsson     
adolfsson


Wpisów: 4
Od: 2014-05-21
2014-05-22 08:32
Czesc Danello bardzo dziekuje za podjecie tematu przesylam ,poniewaz bardzo mi zalezy na pracy a bez Cv i listu klapa.
  Profil uzytkownika: adolfsson     
haaka


Wpisów: 183
Od: 2012-05-11
2014-05-22 08:49
Wiesz, nie kazdy ma czas na tlumaczenie czyjegos cv i listu motywacyjnego. Trzeba nad tym posiedziec dobra chwilę zeby było w miarę porządnie. Więc nie dziw się że nie rzuca się tłum chętnych. Przecież mozesz zanieść to do tłumacza i będzie gotowe na następny dzień. Nie kosztuje to majątek a będziesz miała gwarancję że jest dobrze.
  Profil uzytkownika: haaka     
ag_b13


Wpisów: 530
Od: 2012-12-18
2014-05-22 08:55
Moim zdaniem powinnas sama usiasc i sprobowac cos napisac. A potem wyslac to co napisalas i poska wersje do kogos kto to popoawi (tym bardziej ze kiedys mieszkalas w szwecji wiec jakies tam podstawy jezyka masz). Mnie osobiscie wkurza takie cos...ze ktos nawet nie sprobuje sam, nie poswieci kilku godzin zeby cos samemu zrobic tylko chce przyjsc na gotowe...i jeszcze pisze ze *z przyslugami tu slabo bo wielu czyta niewielu odpowiada* ...a moze po prostu ludzie nie sa w stanie ci pomoc dlatego nic nie pisza.
CV nie pisze sie tak latwo- tlumaczenie nazw szkol, doswiadczenia ..dla mnie to dosc upierdliwa robota...to nie jest jakas tam historyjka do szkoly typu *co robilam w wakacje* ktora mazna napisac tak w biegu.

Mam kolezanke, wyjechala do UK, angielskiego nie znala...usiadla, slownik, internet, przykladowe CV z netu, google translator i sama napisala calkiem dobre CV jak na osobe nie znajaca jezyka. Ja jej to poprawilam z wielka przyjemnoscia bo wiem ze wlozyla wiele pracy i czau w to, zeby to napisac.
  Profil uzytkownika: ag_b13     
Vendela


Wpisów: 747
Od: 2012-11-19
2014-05-22 10:25
adolfsson
Nie chce cie martwic: ale w Szwecji w wieku 46 lat, jezeli nie znasz szwedzkiego i nie mialas ciaglej pracy w Szwecji to wyglada bardzo niewesolo.

  Profil uzytkownika: Vendela     
ag_b13


Wpisów: 530
Od: 2012-12-18
2014-05-22 10:36
Vandela, nie przesadzaj. Osobiscie znam kilka pan w wieku mojej mamy (dokladnego wieku nie podam ale na pewno 45+)..jezyka za dobrze nie znaja a pracuja. Przeciez nie wiesz jakie ona ma doswiadczenie...moze akurat ma takie jakie jest tu potrzebene. Po co uprawiac czarnowidztwo
  Profil uzytkownika: ag_b13     
haaka


Wpisów: 183
Od: 2012-05-11
2014-05-22 10:47
Pewnie że może znaleźć jakąś wakacyjną pracę tylko dlaczego wysługuje się innymi już od początku i jeszcze ma pretensję że nie ma tłumu chętnych na siedzenie nad jej papierami.
  Profil uzytkownika: haaka     
Danello
Polak w Szwecji


Wpisów: 504
Od: 2014-05-05
2014-05-22 12:28
Niestety nic nie doszlo, w spamie tez nic nie ma. Sprobuj jeszcze raz przeslac kopiujac, a nie przepisujac adres qworkjobb@gmail.com

Sprawa listu motywacyjnego jest bardziej skomplikowana, niz CV, gdyz nie pisze sie w nim sztampowych banalow i frazesow, tylko kieruje sie go do konkretnego pracodawcy i na konkretne stanowisko. Cudownego wzoru nie ma, mozna tylko konkretny list naginac do potrzeb.

Czekam na e-mail.
  Profil uzytkownika: Danello     
adolfsson


Wpisów: 4
Od: 2014-05-21
2014-05-22 16:41
Bardzo przepraszam ,jezeli kogos zdenerwowala moja prosba,probowalam sciagnac jakiegos gotowca, ale nie udalo Mi sie,mlodzi niemaja problemu z komputerem ,Ja mam.Dziekuje za komentarze i pozdrawiam.
  Profil uzytkownika: adolfsson     
haaka


Wpisów: 183
Od: 2012-05-11
2014-05-22 20:30
Nie mozesz sciagnac gotowca bo przeciez musisz napisac o sobie. To naprawde jest sporo roboty, zeby zrobic to porzadnie. Dlaczego nie chcesz isc do tlumacza, powiedziec mu dokladnie co chcesz i sprawa zalatwiona. W kazdym razie powodzenia
  Profil uzytkownika: haaka     
LARA333
Sthlm


Wpisów: 1878
Od: 2007-06-12
2014-05-22 21:17
Zastanawia mnie tylko jeden fakt - skoro nie umiesz napisac cv to jak sie porozumiesz na rozmowie?
Bez zlosliwosci,
  Profil uzytkownika: LARA333     
Forum -> Życie w Szwecji -> Witam ,potrzebna przysluga. :-P
Ten wątek jest stary. Komentowanie wyłączone.
Pokaż wpisy






firma sprzątającą poszukuje pracownika od zaraz (Sztokholm)
Dołącz do grona fachowców remontujących łazienki (Täby)
Pracownik återvinningscentral (Sztokholm)
Praca- sprzątanie (Tyresö )
Praca dla operatora koparki (Stockholm)
🌟 Szukamy pracownikow do zespołu sprzątającego! (Stockholm)
Praca dla Ogolnobudowlanca (malmö)
Sprzatanie (Sztokholm)
Więcej





Ugglegränd o jednej z najkrótszych uliczek w Sztokholmie.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Szwecja o smaku lukrecji czyli spotkanie w bibliotece Morenowej.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Kristineberg slott – piękny pałacyk z Kungsholmen.
Agnes na szwedzkiej ziemi
Firma Sprzątająca
Polka w Szwecji
Moja historia cz.5
Polka w Szwecji
Przygoda z malowaniem
Polka w Szwecji
Nowe szwedzkie słowa 2023 - nyord
Szwecjoblog - blog o Szwecji


Odwiedza nas 29 gości
oraz 1 użytkowników.


Szwedzki „wstyd przed lataniem” napędza renesans podróży koleją
Katarzyna Tubylewicz: W Sztokholmie to, gdzie mieszkasz, zaskakująco dużo mówi o tym, kim jesteś
Migracja przemebluje Szwecję. Rosną notowania skrajnej prawicy
Szwedka, która wybrała Szczecin - Zaczęłam odczuwać, że to już nie jest mój kraj
Emigracja dała mi siłę i niezależność myślenia










© Copyright 2000-2024 PoloniaInfoNa górę strony